Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ostatnio było troszkę inaczej bo panel wypłat był zamknięty, a teraz działa więc miejmy nadzieję że jest to tylko weryfikacja pośrednika przelewów, ale zobaczymy ;) JA się nastawiam na dłuższe czekanie i też jestem na to przygotowana.
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


JakaśTaka pisze:Ostatnio było troszkę inaczej bo panel wypłat był zamknięty, a teraz działa więc miejmy nadzieję że jest to tylko weryfikacja pośrednika przelewów, ale zobaczymy ;) JA się nastawiam na dłuższe czekanie i też jestem na to przygotowana.


A jak była wtedy ta dłuższa przerwa to po jakim czasie zamknęli panel wypłat odkąd przestały przychodzić regularnie? Bo teraz powiedzmy start od 5 stycznia to jak ktoś wie kiedy to sobie policzymy jak by teraz pasowało mniej więcej :?
Awatar użytkownika
nastolatka_18
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 22 kwie 2020, 17:43
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wtedy panel zamknęli 14.11.2020 po 13:00,zaczęły się problemy z płatnościami od 2.11
Wtedy część dziewczyn nie otrzymały wypłat ,a druga część dziewczyn otrzymały nawet 9.11.


Kto pamięta w 2019 kiedy też były problemy z wypłatami,panel też zamknęli?
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiki pisze:Kto pamięta w 2019 kiedy też były problemy z wypłatami,panel też zamknęli?

Owszem był panel zamknięty ale to nie istotne.....każda sytuacja była inna , nie sugeruj sie panelem tylko cierpliwie czekaj na przelew .
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale po co te obliczenia? teraz, teoretycznie sytuacja jest inna. SU jeszcze ma adres w Gibraltarze i twierdzi ze to weryfikacja operatora platnosci a nie portalu...jesli jutro nagle bedzie aktualizacja adresu na jakies Burkina Faso to mozna zaczac tak kombinowac. Z drugiej strony...chyba nie od dzis wiadomo ze SU to firma krzak o wiarygodnosci w okolicach zera, ktora moze wylaczyc prad z dnia na dzien i ewentualne niezrealizowane wyplaty mozecie sobie wsadzic tam skad wyszly. Na szczescie, poki co, czasem z drobnymi poslizgami, jednak w koncu placili.
Mnie bardziej zastanawia ze od dwoch dni brakuje w tym watku Lobody i nie wiem czy juz sie martwic o jej los? Chyba ze ona jest aktywna tylko w godzinach dzialania systemu Elixir... :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


NOWE FAKTY:
Stary program partnerski SU został wycofany - nie ma takiej strony https://showup24.tv/site/partnership
Zniknęły również linki na stronie portalu, z wyjątkiem linku na stronie INFORMACJE O KONCIE, ale też nie działa https://showup24.tv/site/pp-info (pewnie zapomnieli usunąć).

Tak więc, dziewczyny, które podawały swoje reflinki muszą sobie zmienić na Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Witam dziewczyny, wiem że to nie ten temat ale nie miałam pojęcia gdzie o to zapytać. Z dziewczyn które mają działalność by formalnie działać na SU.. któraś mogłaby polecić biuro rachunkowe które jest już w temacie? Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
Sokoloko
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 14 sty 2023, 18:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nika
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sokoloko pisze:Witam dziewczyny, wiem że to nie ten temat ale nie miałam pojęcia gdzie o to zapytać. Z dziewczyn które mają działalność by formalnie działać na SU.. któraś mogłaby polecić biuro rachunkowe które jest już w temacie? Z góry dziękuję :)


Mozesz napisać do mnie na remote wszystko napisze ci co i jak monikadomina nick
Awatar użytkownika
dainoma
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2023, 13:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Remote? Wybacz Monia ja mało dzisiejsza :taunt.:
Awatar użytkownika
Sokoloko
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 14 sty 2023, 18:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nika
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Ale po co te obliczenia? teraz, teoretycznie sytuacja jest inna. SU jeszcze ma adres w Gibraltarze i twierdzi ze to weryfikacja operatora platnosci a nie portalu...jesli jutro nagle bedzie aktualizacja adresu na jakies Burkina Faso to mozna zaczac tak kombinowac. Z drugiej strony...chyba nie od dzis wiadomo ze SU to firma krzak o wiarygodnosci w okolicach zera, ktora moze wylaczyc prad z dnia na dzien i ewentualne niezrealizowane wyplaty mozecie sobie wsadzic tam skad wyszly. Na szczescie, poki co, czasem z drobnymi poslizgami, jednak w koncu placili.
Mnie bardziej zastanawia ze od dwoch dni brakuje w tym watku Lobody i nie wiem czy juz sie martwic o jej los? Chyba ze ona jest aktywna tylko w godzinach dzialania systemu Elixir... :lol:


Loboda to pewnie liczy ile przelewów z 5 stycznia dostała na konto.
A co do wypłat to nic niewiadomo, cofnęłam się do wątku z 2020 kiedy to też nie wypłacali i trwało to niecały miesiąc...więc nie ma reguły.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Sokoloko pisze:Remote? Wybacz Monia ja mało dzisiejsza :taunt.:

Lovense remote ;)
Aplikacja na telefon
Awatar użytkownika
dainoma
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2023, 13:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Mam inne źródło zarobkowania i nie skupiam na SU, poza tym są inne portale.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Uff.. odetchnąłem z ulgą :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Już od dawna mam inne, jednak jak ktoś zarabia chce mieć
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny zarabiacie dalej na SU czy jednak czekacie najpierw na wypłaty ??
Awatar użytkownika
Mila.002
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 11 sty 2023, 21:15
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tosiaaaa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mila.002 pisze:Dziewczyny zarabiacie dalej na SU czy jednak czekacie najpierw na wypłaty ??


Ja zarabiam cały czas. To nie jest pierwszy raz kiedy SU zalega z wypłatami ale później i tak wszystko wypłacają.
Awatar użytkownika
Imagine
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:15
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja również dalej zarabiam. Teraz nie wypłacają ale później wypłaci się niezła sumkę :yahoo:
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 510
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 140 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Siadam na SU jak mam wolną chwile np przy czytaniu książki albo nadrabianiu seriali wieczorami, zawsze mi wpada coś i wiem, że prędzej czy później wypłacą wiec nawet nie czytam wcześniejszych postów bo znowu podejrzewam wielką panikę i milion teorii spiskowych oraz prowokacji. Poza SU mam główne źródła dochodów w postaci innych portali np za blik czy przelew. Do tego swój mały biznes handmade i szczerze współczuje tym, których jedynym źródłem dochodu jest SU bo później właśnie jest panika, płacz. Wiadomo, że każdy chce dostać zarobione pieniądze i ja również mam 3 przelewy już wiszące. W tym jeden do wypłacenia ale stopuje z nim do momentu wypłacalności. Nie ma co drążyć tematu i myśleć co jest powodem bo prawdy i tak się nie dowiemy. Pocieszając lub nie - przynajmniej odpisują na wiadomości a to już coś, panel nadal działa a to również coś. Po prostu musicie uzbroić się w cierpliwość i ja rozumiem, że np nowe dziewczyny się boją, nie znając sytuacji oraz terminu.. normalna sprawa. Jednak naprawdę radzę poza SU mieć inny dochód bądź inną stronę żeby właśnie później nie płakać jak są przerwy w wypłatach. Życzę wam spokoju i cierpliwości ;) i szybkiego rozwiązania sprawy. Przy takich sytuacjach dobrze jest oszczędzić kasę, odłożyć sobie również na czarną godzinę bo dla tych, które maja odłożone to nie ma większego znaczenia ( jeśli jest to tydzień dwa miesiąc ) gorzej z tymi, które dopiero zaczęły i to było jedyne źródło bądź tymi, które wydają na bieżąco. Szczerze współczuje. Powodzenia i pozdrawiam :)
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


JakaśTaka pisze:Ostatnio było troszkę inaczej bo panel wypłat był zamknięty, a teraz działa więc miejmy nadzieję że jest to tylko weryfikacja pośrednika przelewów, ale zobaczymy ;) JA się nastawiam na dłuższe czekanie i też jestem na to przygotowana.


Awatar użytkownika
madzix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 04 gru 2021, 10:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


madzix pisze:Nie wysylaja przelewow nie podaja zadnego terminu i wymyslaja kolejne pierdoly zeby grac na czas.


Jak na razie nie zauważyłam, żeby zmienili wersję. Wszystkie dostałyśmy to samo info o przyczynach braku realizacji przelewow. Nie bronię ich, ale trzymajmy się faktów. Po co dooisywac do tego kolejne historie?
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości