jaka najlepsza kamerka na show?

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Może Was zaciekawi na czym ja nadaje.
Sony 7c
28-75 mm 2.8
Mikrofon na aparacie Rode

Mam jeszcze jaśniejszy obiektyw, ale przesłona 1.4 jest bezużyteczna (na oku jest ostrość, na włosach już nie.

Obrazek puszczony przez OBS i ustawiony na FullHD ponieważ więcej nie potrzeba.
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


Sexi_gang, ten obiektyw to Sony czy Tamron? fajnie AF ci na nim śmiga :good3: zdradzisz jakie masz ustawienia przesłony i iso podczas streamowania? z ciekawości pytam bo w sumie masz dość ciemno w pokoju a ładnie to wygląda
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Wybrałam Tamrona ale drugą, najnowszą wersję tego obiektywu. Ogólnie A7c to chyba najlepsze rozwiązanie do streamowania od Af po łatwości podłączenia - aparat po kablu bez zbędnego oprogramowania robi się jako wirtualna kamera.

Przesłona 2.8
Migawka 1/50 bo klatek/sek jest 25
ISO w zakresie od 1000 do 2000 ale zazwyczaj 2000 i w sumie szumów praktycznie zero.

Ze swojego doświadczenia Logitech c920 fajna na początek ale to takie minimum, słabsze modele to już jest tragiczna sprawa z szumami i jakością dźwięku.
Na początek polecam c930e które ma szeroki obiektyw i o wiele lepszą jakość dźwięku i autofocusa!
Szczerze Brio? Fajna ale tragiczna przy słabym świetle. Odpinany kabelek fajny bajer ale musisz ciągle uważać żeby go nie odpiąć jak ja ruszasz - bo ten w zestawie jest bardzo sztywny. Najlepsza jakość dźwięku i przeskok ogromny od c930e.

Wszystkie te kamerki działają z Logitech Capture a co to jest i dlaczego jest fajne to już polecam sobie samemu sprawdzić :)
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


Kamera w dzień dzisiejszy, to nawet z dobrego smartfona starczy. Ważne głównie oświetlenie.
Awatar użytkownika
Zardzewiały_hydrant
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 11 mar 2023, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zardzewiały_hydrant pisze:Kamera w dzień dzisiejszy, to nawet z dobrego smartfona starczy. Ważne głównie oświetlenie.

i tak i nie... owszem sa telefony dajace przyzwoity obrazek, ale nie ma telefonu który da taka jakość video jaka masz z aparatu z dobrym obiektywem... plus ze mając dobry jasny obiektyw wcale nie musisz świecić jak na narodowym podczas meczu, wiec masz możliwość wykorzystania półmroku/mroku/cieni...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Coś nowego i dobrego? Niecale 3 stowki chyba zachecają, zeby ktos sie skusil wypróbowac ;)

https://ithardware.pl/aktualnosci/creat ... 27322.html
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Rzuciło mi się w oczy niedawno coś takiego:
https://www.lovense.com/lovense-webcam
https://www.amazon.com/insta360-Link-Noise-Canceling-Microphones-Specialized/dp/B0B826KS4B
Co na plus?
Poza spoko jakością i szybkim focusem, możemy zoomować obraz bez brudzenia kompa mokrymi palcami(ustalone ruchy dłonią) i kamera śledzi nas podczas ruchu :heart:
W swoją kamerę włożyłam już kupę hajsu i szkoda mi jej teraz nie używać, może się kiedyś szarpnę na dużego gimbala ;_; ale ta mała kam wydaje się bardzo fajna.
Dajcie znać jak wam się sprawdza, jakby ktoś jednak kupił :>
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


To lovense-webcam wyglada dokladnie jak Insta360 czyli pewnie obrandowali tylko... Testowalem...zoom cyfrowy...nawet spoko jak na webcam... przynajmniej ma fullHd w 60p, apka tez spoko, to sledzenie niby dziala, gesty tez, ale trzeba je tak dosc teatralnie pokazywac zeby AI zaskoczylo. Cenic to sie cenia...wydaje mi sie ze 300 dolcow za taka zabawke to sporo...tym bardziej ze podobna albo lepsza jakosc jest juz dawno za czesto mniejsze pieniadze na rynku kamerek PTZ... Taki OBSBOT Tiny 4k bywa na emejzonie w promce za 200 dolcow a to cos podobnego.
Jak na moj leb 200 dolcow za webcam to jest max, powyzej tej kwoty trzeba juz kombinowac inaczej... tym bardziej ze niedlugo wchodzi "nowa wersja" SU z obowiazkowym 4K dla ladnych modelek (bo brzydkie moga zostac na 240p) :yes4:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


c920 jest spoko
Awatar użytkownika
Nora19
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 06 paź 2023, 15:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nora19 pisze:c920 jest spoko


nic innego nie jest warte polecenia w tym przedziale.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Kropelka pisze:Rzuciło mi się w oczy niedawno coś takiego:
https://www.lovense.com/lovense-webcam
https://www.amazon.com/insta360-Link-Noise-Canceling-Microphones-Specialized/dp/B0B826KS4B
Co na plus?
Poza spoko jakością i szybkim focusem, możemy zoomować obraz bez brudzenia kompa mokrymi palcami(ustalone ruchy dłonią) i kamera śledzi nas podczas ruchu :heart:
W swoją kamerę włożyłam już kupę hajsu i szkoda mi jej teraz nie używać, może się kiedyś szarpnę na dużego gimbala ;_; ale ta mała kam wydaje się bardzo fajna.
Dajcie znać jak wam się sprawdza, jakby ktoś jednak kupił :>


Nie polecam na SU. Może jestem do niej za głupiutka, ale tak - w ręce jej nie weźmiesz żeby zrobić tour po ciele (chwieje się i jest niestabilna tak samo jak jej łącze kabla), traci focus na cyckach za każdym razem w przybliżeniu, na gesty reaguje w losowych momentach np. jak pomachasz do kogoś albo gestykulujesz nawet nie jakoś przesadnie. Auto tracking tak focusuje twarz, że zostawia część nad głową, więc do loda lipne, czasami też potrafi wzlecieć do sufitu. Tracking full body łapie od pasa w górę i generalnie do full body oraz sterowania na boki potrzebujesz obsa. Jakość chyba spoko, użytkowość bardziej pod CB ze względu na możliwość napiwkowania za zoomki i sterowanie przez widzów. Nagrzewa się - nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.
Awatar użytkownika
Sakuberine
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 15 sie 2023, 04:46
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie są fajne
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sakuberine


Naprawdę przez tyle lat tylko ten logitech c920? Przecież ostatnio jest zatrzęsienie tego typu kamerek. :scratch_one-s_head:
Ja mam Nexigo N950 P. Kamerka konferencyjna :D zaleta to pilocik którym można robić zoom, zmienić jasność, ustawiać na boki i góra dół, a czasem nawet przypadkiem wyłączyć dźwięk lub obraz :D. Jakość nie jest doskonała, ale jak będzie gdy będę mieć lepszy internet to się jeszcze okaże :P
https://showup24.tv/malalysasuczka

Miłośniczka transmisji publicznych :dance3:

Lubię prowadzić lekcje wychowania seksualnego dla prawiczków :blush:
Awatar użytkownika
dziewczynawkapeluszu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 03 sty 2024, 15:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SuzyBloow
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: malalysasuczka


https://obsbot.pl/sklep/obsbot-meet4k/

dobre recki i aktualnie w promo za 599
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Proszę o pomoc. Kupiłam nową kamerkę Logitech i sama kamera działa na SU, ale mikrofon nie. Tzn. obraz również znika jak przełączam mikrofon w tryb domyślny. Jak daję mikrofon laptopowy, to obraz działa. Tym sposobem mogę nadawać z dobrą jakością jeśli chodzi o obraz ale dźwięk będzie już ujowy z laptopa. Wcześniej też miałam Logitech i nie było problemu, mikrofon działał na domyślnym logitechowym. Pomóżcie :(
Awatar użytkownika
agaa9951
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2020, 23:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


agaa9951, za mało danych… ale tak „w ciemno” jeśli wcześniej było ok a teraz nagle brak mikro to może „domyślny” mikrofon to nie jest ten z nowej kam? Bym zainstalował sterowniki na nowo, przy okazji wyczyścić ciasteczka z przeglądarki bo chuj wie co tam zapamiętane jest… i próbować ew w panelu transmisji SU czy tam jakiś dziwne źródła dźwięku się nie pojawiły…. SU ma dość zjebany system wiec dziwne rzeczy się zdarzają.
Generalnie, kto ma możliwość to polecam transmisje via OBS.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Sakuberine pisze:
Kropelka pisze:Rzuciło mi się w oczy niedawno coś takiego:
Nie polecam na SU. Może jestem do niej za głupiutka, ale tak - w ręce jej nie weźmiesz żeby zrobić tour po ciele (chwieje się i jest niestabilna tak samo jak jej łącze kabla), traci focus na cyckach za każdym razem w przybliżeniu, na gesty reaguje w losowych momentach np. jak pomachasz do kogoś albo gestykulujesz nawet nie jakoś przesadnie. Auto tracking tak focusuje twarz, że zostawia część nad głową, więc do loda lipne, czasami też potrafi wzlecieć do sufitu. Tracking full body łapie od pasa w górę i generalnie do full body oraz sterowania na boki potrzebujesz obsa. Jakość chyba spoko, użytkowość bardziej pod CB ze względu na możliwość napiwkowania za zoomki i sterowanie przez widzów. Nagrzewa się - nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.


Posiadam Obsbota Tiny 2 PTZ, który również reaguje na gesty. Wyłączyłam tę opcję całkowicie, więc nie mam problemu z losowymi zachowaniami w tym zakresie, sprawdź czy nie masz takiej możliwości i u siebie. Obsbot z kolei potrafi losowo się nagle obudzić lub zacząć mnie śledzić krążąc za mną po pomieszczeniu (nawet jeśli zablokuję to w ustawieniach), co budzi obawy dotyczące prywatności. Pisałam do producenta, nie byli w stanie tego wyjaśnić, więc to pewnie jakiś bug w ich oprogramowaniu. Co do nagrzewania, mam to samo, jeżeli insta360 również działa na magnes tak jak obsbot, to w środku jest zamontowana metalowa płytka i to ona się tak nagrzewa. Póki co nie spowodowało to żadnych większych problemów, ale jest to mało komfortowe kiedy chcę jeździć kamerą po ciele.

Generalnie uważam, że tego typu gadżeciarskie kamery to nie jest idealne rozwiązanie na transmisje. Za to sprawdzą się świetnie, jeżeli ktoś naprawdę potrzebuje śledzenia gestów lub śledzenia obiektów.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Maci jakiś pomysł na to czemu obraz z (nowej) mojej kam jest jakby czerwony i nie daje się wyregulować? NIc nie daje zmiana jasności, kontrastu, balansu bieli itd.... Zaczęłam używać OBSa i był obraz piekny, a po kilku dniach wchodze, patrze i totalnie zrypane :( i to zarówno przez obs jak i normalnie...
https://showup24.tv/malalysasuczka

Miłośniczka transmisji publicznych :dance3:

Lubię prowadzić lekcje wychowania seksualnego dla prawiczków :blush:
Awatar użytkownika
dziewczynawkapeluszu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 03 sty 2024, 15:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SuzyBloow
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: malalysasuczka


dziewczynawkapeluszu, jesli ten sam problem w OBS jak i solo to znaczy ze cos albo ze sterownikiem kamery albo sama kamera poszla sie jebac... deinstalacja/instalacja sterownika i oprogramowania kamerki zeby sprawdzic, ew próba na innym kompie
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:agaa9951, za mało danych… ale tak „w ciemno” jeśli wcześniej było ok a teraz nagle brak mikro to może „domyślny” mikrofon to nie jest ten z nowej kam? Bym zainstalował sterowniki na nowo, przy okazji wyczyścić ciasteczka z przeglądarki bo chuj wie co tam zapamiętane jest… i próbować ew w panelu transmisji SU czy tam jakiś dziwne źródła dźwięku się nie pojawiły…. SU ma dość zjebany system wiec dziwne rzeczy się zdarzają.
Generalnie, kto ma możliwość to polecam transmisje via OBS.

Dziękuję za odpowiedź, ciasteczka wyczyszczone, kombinowałam z ustawieniami i nic. Nie działa transmisja z domyślnym mikrofonem z nowej kamery, obraz się pokazuje tylko jak jest dźwięk laptopowy. No ręce opadają, po to kupiłam tą kamerę żeby jej tam używać :/
Awatar użytkownika
agaa9951
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2020, 23:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


agaa9951, sprawdz czy w windowsie ten mikrofon z kamerki jest ustawiony jako domyslny, jesli tak to jeszcze w panelu transmisji SU upewnic sie ze jest ten mikro ktory chcesz...a dla swietego spokoju sprawdzic np w Skypie czy dziala jak powinno
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość