Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
sweettomeetu pisze:
gee pisze:
normalna pisze:Ta ze to moja wina aktualizacje se zrobić przeglądarki albo spróbować z innej :D


A z jakiej przeglądarki korzystasz? Dasz znać czy zmiana na inna coś dała?


To ja wtrące ;) ostatnio ciągle tak mam, i nie ma reguły która przeglądarka zadziała. Np przedwczoraj nadawałam z chrome, wczoraj już na chromie moja transmisja widoczna nie była. Przeskoczenie na opere gx pomogło. Ale nie jest powiedziane, że następny stream będzie już bezproblemowy :lol2: Jednego wieczoru 4 razy zmieniałam przeglądarki zanim udało się wystartować :rofl:


Spróbujcie zrobić twardy reset routera. U mnie pomogło...odpukać :)
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bezloginu pisze:Decyzja ta jest niezależna od nas i podyktowana faktem zmiany umów między operatorami płatności, którzy realizują szybkie przelewy. Zmiany te wymagają ponownego zweryfikowania nas jako klienta i podpisania nowej umowy współpracy.

I wszystko jasne... po co bylo to pierdolenie ze to operatora platnosci weryfikuja...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
bezloginu pisze:Decyzja ta jest niezależna od nas i podyktowana faktem zmiany umów między operatorami płatności, którzy realizują szybkie przelewy. Zmiany te wymagają ponownego zweryfikowania nas jako klienta i podpisania nowej umowy współpracy.

I wszystko jasne... po co bylo to pierdolenie ze to operatora platnosci weryfikuja...

To wiadomośc od 2020r
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:
bezloginu pisze:Decyzja ta jest niezależna od nas i podyktowana faktem zmiany umów między operatorami płatności, którzy realizują szybkie przelewy. Zmiany te wymagają ponownego zweryfikowania nas jako klienta i podpisania nowej umowy współpracy.

I wszystko jasne... po co bylo to pierdolenie ze to operatora platnosci weryfikuja...


Ale halo! To nie jest to co odpisali dwa lata temu? :)
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


Sexi_gang pisze:
komin pisze:
bezloginu pisze:Decyzja ta jest niezależna od nas i podyktowana faktem zmiany umów między operatorami płatności, którzy realizują szybkie przelewy. Zmiany te wymagają ponownego zweryfikowania nas jako klienta i podpisania nowej umowy współpracy.

I wszystko jasne... po co bylo to pierdolenie ze to operatora platnosci weryfikuja...

Ale halo! To nie jest to co odpisali dwa lata temu? :)

No tak 2 lata temu, ale sytuacja dokładnie ta sama. Tylko treść zmieniona.


komin pisze:
bezloginu pisze:Decyzja ta jest niezależna od nas i podyktowana faktem zmiany umów między operatorami płatności, którzy realizują szybkie przelewy. Zmiany te wymagają ponownego zweryfikowania nas jako klienta i podpisania nowej umowy współpracy.

I wszystko jasne... po co bylo to pierdolenie ze to operatora platnosci weryfikuja...

To mi odpisali 2 lata temu, ale teraz jest dokładnie to samo. I proszę czytać całość uważnie :D
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bezloginu pisze:
komin pisze:
bezloginu pisze:Decyzja ta jest niezależna od nas i podyktowana faktem zmiany umów między operatorami płatności, którzy realizują szybkie przelewy. Zmiany te wymagają ponownego zweryfikowania nas jako klienta i podpisania nowej umowy współpracy.

I wszystko jasne... po co bylo to pierdolenie ze to operatora platnosci weryfikuja...



To mi odpisali 2 lata temu, ale teraz jest dokładnie to samo. I proszę czytać całość uważnie :D

Ale termin weryfikacji wtedy pisali 2-3 tyg,a nie kilka dni.
Wiadomośc od 18.11.2020 o 9:37
Witam,
Zwykle proces weryfikacji klienta trwa od 2 do 3 tygodni. Niestety nie mamy wpływu na czas w jaki operator płatności zweryfikuje nas jako klienta.
Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiki pisze:
bezloginu pisze:
komin pisze:
bezloginu pisze:Decyzja ta jest niezależna od nas i podyktowana faktem zmiany umów między operatorami płatności, którzy realizują szybkie przelewy. Zmiany te wymagają ponownego zweryfikowania nas jako klienta i podpisania nowej umowy współpracy.

I wszystko jasne... po co bylo to pierdolenie ze to operatora platnosci weryfikuja...



To mi odpisali 2 lata temu, ale teraz jest dokładnie to samo. I proszę czytać całość uważnie :D

Ale termin weryfikacji wtedy pisali 2-3 tyg,a nie kilka dni.
Wiadomośc od 18.11.2020 o 9:37
Witam,
Zwykle proces weryfikacji klienta trwa od 2 do 3 tygodni. Niestety nie mamy wpływu na czas w jaki operator płatności zweryfikuje nas jako klienta.
Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej.
pozdrawiam




Tak wlasnie wtedy z gory zakładali ze potrwa to dluzej niz pare dni roboczych. Wiec nadal nie widze sensu w łączeniu obu spraw :yes4:
Awatar użytkownika
Olka32
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 29 cze 2022, 23:01
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
OKTAWIA
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 22 lip 2022, 13:36
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp Showup
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Piszą ze klika dni żeby nie siać paniki, Wy dalej nadajecie, macie sporo żetonów, to już nie opłaca się nadawać gdzieś indziej. Jakby napisali od razu ze kasa za 5 tygodni to może cześć by poszła gdzieś indziej , a tak to jesteście tu bo może wypłaca już zaraz. Mało etycznie ale tak Was do siebie przywiązują.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Dwa lata temu to było to troche jak naturalna selekcja. Dużo dziewczyn już nie wróciła :)
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


poumierały z głodu?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


zbiorowe harakiri chyba popelnily :D
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zablokowali mi dostęp do oficjala na tydzien...do 24sty... teraz nie wiem czy to znaczy ze po 24 rusza wyplaty? :lol: bo w sumie tylko swoje teorie na temat wyplat tam pisalem ostatnio :P
albo GORYL mnie podal o znieslawienie :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Panel zamknięty
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Rachele87 pisze:Panel zamknięty

I wreszcie sensowny komunikat !

Drodzy użytkownicy

Jak zapewne cześć z Was zauważyła, od kilku dni wypłaty z serwisu showup.tv są zamrożone. Informujemy, że sytuacja ta wynika z technicznych problemów po stronie operatora płatności i nie jest zależna od woli serwisu showup.tv. Jednocześnie informujemy i zapewniamy, że wszystkie wypłaty zostaną zrealizowane niezwłocznie po odblokowaniu kanału płatności. Nie ma również obawy, że zgormadzone przez Was żetony mogłyby przepaść. Wypłacenie należnych Wam środków jest dla nas priorytetem i czynimy wszelkie wysiłki, aby przerwa w możliwości ich realizacji była jak najkrótsza.

Serwis już podjął pilne i zdecydowane działania, aby jak najszybciej rozwiązać sytuację, jednak implementacja nowego rozwiązania musi potrwać. Prognozujemy wznowienie możliwości realizacji wypłat za ok. 4 tygodnie.

Aktualnie jesteśmy już na etapie integracji serwisu z nowym operatorem, który jest podmiotem międzynarodowym i posiada niezależną licencję bankową. Rozwiąże to nasze dotychczasowe problemy, a także da nam pewne nowe możliwości - np. wysyłki przelewów na rachunki poza Polskę, czy nawet Europę. Część naszych użytkowników zainteresować może też opcja dedykowanych kart bankowych, dzięki którym będzie można wypłacać środki np. z bankomacie, lub płacić nimi za zakupy. Staramy się tak przebudować nasz system, by wypłaty dało się realizować szybciej, a środki trafiały do Was natychmiastowo po wykonaniu zlecenia.

Jednocześnie informujemy, że przepisy prawa nakładają na nas szereg obowiązków w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. W związku z tym będziemy zmuszeni, wraz z odblokowaniem możliwości dokonywania wypłat, wprowadzać procedurę weryfikacyjną dla osób występujących i wypłacających środki. Zachowanie najwyższych standardów zgodności naszej działalności z obowiązującym prawem jest dla nas bardzo ważne, dlatego wdrożenie rozwiązań, które są standardem w zagranicznych serwisach, jest nieodzowne i konieczne.

Z naszej strony możemy obiecać, że procedura weryfikacji zostanie ograniczona do niezbędnego minimum.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To znaczy że te 4 tygodnie liczyć od 5go czy od teraz? Ciekawe ile to faktycznie potrwa
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 17:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


Devilek pisze:To znaczy że te 4 tygodnie liczyć od 5go czy od teraz? Ciekawe ile to faktycznie potrwa

Myślę że od dnia nadania komunikatu.
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Każdy w głębi siebie podejrzewał ze tyle to właśnie potrwa a jednak człowiek się łudził. 4 tyg to sporo czasu ale chociaż tyle że już podali jakieś konkrety i wiadomo że nie ma co liczyć na wypłatę dzień w dzień.
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 17:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


A jak pisałam to po mnie jeździli …. Miałam racje .
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości