Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Llena pisze:Jak myślicie, w jaki sposób będą nas weryfikować? Zdjęcie dowodu, umowa z banku?


Jeśli chodzi o weryfikacje to najprawdopodobniej będzie to co poniżej

- ID ( dowod, paszport ) możliwe ze 2 sztuki czyli dodatkowo np prawo jazdy.
- umowa z bankiem
- wyciag za 1-2 miesiące

Co do informacji o tym ze musza przeciwdziałać praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu ( to takiej informacji ze tego nie robią wymaga od nich ten międzynarodowy operator )

Mało prawdopodobne ale możliwe ( tak na 20%) ze będą prosić o PIT żeby mieć papier ze te pieniędzy które wypłacają nie rozpływają się w powietrzu.

Jeszcze mniejsza szanasa ( 10%) ze będą pytać wpłacających przy większych sumach skąd pochodzą pieniądze, albo będzie do kliknięcia ze pieniądze nie pochodź z nielegalnych źródeł.

Moga tez się zmienić zasady wewnętrznych transferów na SU.

Jeśli musza przestrzegać AML-u dokładnie to beda się zabezpieczać żeby nikt im nie zarzucił ze nie wiedza skąd i gdzie idą pieniądze którymi obracają

Kwestia jeszcze z jakiego kraju ten operator zagraniczny

Jeśli to będzie jakiś WordlPay, Bunq itp to mogą jeszcze chcec

Potwierdzenie miejsca zamieszkania ( wtedy przeważnie jakiś rachunek za prąd itp)

Pewnie nikt nie przeczyta ale to jest to czego musza przestrzegać.

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=CELEX%3A32018L0843

I jeszcze info dlaczego musza tego przestrzegać? Banki wiedza kto jest na końcu SU, jak maja gdzieś konto to bank najprędzej ustali kto czerpie z tego kasę. Jak taki klient nie spełnia warunków, to się go wyrzuca z banku, a jak ma podejrzane transakcje i ich nie wyjaśnia to idzie do FIU i wtedy może to skutkować wypowiedzeniem kont z wszytkich banków i trudności w ich założeniu w przyszłości.

Co do SU na pewno będzie miał nadaje wysokie ryzyko ( wiec będzie weryfikowany co rok, ale nie powinno to mieć wpływu na wypłaty) tylko może dostawać co roku listy z pytaniami o podejrzane transakcje.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Jak dedykowana karta będzie to pewnie Cosmopayment, to samo jest na zagranicznych serwisach.
Awatar użytkownika
little_pixy
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 16 mar 2020, 13:51
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: trochę ich jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: little_pixy




little_pixy pisze:Jak dedykowana karta będzie to pewnie Cosmopayment, to samo jest na zagranicznych serwisach.

O co chodzi z ta dedykowana karta ?
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


little_pixy pisze:Jak dedykowana karta będzie to pewnie Cosmopayment, to samo jest na zagranicznych serwisach.


Firm posiadających własne karty są dziesiątki. Ale możesz mieć racje

Dedykowana karta to taka ze ma podłączenie z kontem operatora płatności i pieniądze zanim trafia do banku Twojego w PL mogą być na Twoim koncie u operatora płatności i mozes sobie z taka kata wypłacać normalnie. Revoult np jeat bardzo popularny
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:
Llena pisze:Jak myślicie, w jaki sposób będą nas weryfikować? Zdjęcie dowodu, umowa z banku?

Jeśli chodzi o weryfikacje to najprawdopodobniej będzie to co poniżej

- ID ( dowod, paszport ) możliwe ze 2 sztuki czyli dodatkowo np prawo jazdy.
- umowa z bankiem
- wyciag za 1-2 miesiące

Co do informacji o tym ze musza przeciwdziałać praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu ( to takiej informacji ze tego nie robią wymaga od nich ten międzynarodowy operator )

Mało prawdopodobne ale możliwe ( tak na 20%) ze będą prosić o PIT żeby mieć papier ze te pieniędzy które wypłacają nie rozpływają się w powietrzu.

Jeszcze mniejsza szanasa ( 10%) ze będą pytać wpłacających przy większych sumach skąd pochodzą pieniądze, albo będzie do kliknięcia ze pieniądze nie pochodź z nielegalnych źródeł.

Moga tez się zmienić zasady wewnętrznych transferów na SU.

Jeśli musza przestrzegać AML-u dokładnie to beda się zabezpieczać żeby nikt im nie zarzucił ze nie wiedza skąd i gdzie idą pieniądze którymi obracają

Kwestia jeszcze z jakiego kraju ten operator zagraniczny

Jeśli to będzie jakiś WordlPay, Bunq itp to mogą jeszcze chcec

Potwierdzenie miejsca zamieszkania ( wtedy przeważnie jakiś rachunek za prąd itp)

Pewnie nikt nie przeczyta ale to jest to czego musza przestrzegać.

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=CELEX%3A32018L0843

I jeszcze info dlaczego musza tego przestrzegać? Banki wiedza kto jest na końcu SU, jak maja gdzieś konto to bank najprędzej ustali kto czerpie z tego kasę. Jak taki klient nie spełnia warunków, to się go wyrzuca z banku, a jak ma podejrzane transakcje i ich nie wyjaśnia to idzie do FIU i wtedy może to skutkować wypowiedzeniem kont z wszytkich banków i trudności w ich założeniu w przyszłości.

Co do SU na pewno będzie miał nadaje wysokie ryzyko ( wiec będzie weryfikowany co rok, ale nie powinno to mieć wpływu na wypłaty) tylko może dostawać co roku listy z pytaniami o podejrzane transakcje.

Na portalach typu streamate . myfreecam, chaturbate, stripchat itp wymagają paszport albo dowod, prawa jazdy od dłuższego czasu nie wchodzą w grę. Tradycyjnie zdjęcie owego dokumentu, oraz selfie z nim obok twarzy. Od niedawna również skan twarzy przez apkę do weryfikacji. O pit nikt nie prosi. Umowa z bankiem ich nie interesuje, ale interesuje czy konto jest twoje, więc chcą albo dowód dokonania opłaty za rachunek za prąd/śmieci/ internet z widocznym adresem oraz imieniem i nazwiskiem. Co do płatników zagranicznych i kart dedykowanych, obstawiam paxum oraz cosmopayment.


tomoxx pisze:
little_pixy pisze:Jak dedykowana karta będzie to pewnie Cosmopayment, to samo jest na zagranicznych serwisach.

Firm posiadających własne karty są dziesiątki. Ale możesz mieć racje

Dedykowana karta to taka ze ma podłączenie z kontem operatora płatności i pieniądze zanim trafia do banku Twojego w PL mogą być na Twoim koncie u operatora płatności i mozes sobie z taka kata wypłacać normalnie. Revoult np jeat bardzo popularny

revolut nie jest przyjazny jeśli mowa o branżę dla dorosłych
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


tomoxx pisze:
little_pixy pisze:Jak dedykowana karta będzie to pewnie Cosmopayment, to samo jest na zagranicznych serwisach.


Firm posiadających własne karty są dziesiątki. Ale możesz mieć racje

Dedykowana karta to taka ze ma podłączenie z kontem operatora płatności i pieniądze zanim trafia do banku Twojego w PL mogą być na Twoim koncie u operatora płatności i mozes sobie z taka kata wypłacać normalnie. Revoult np jeat bardzo popularny


Dziękuje za jasna i klarowna odpowiedz ;)
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Podoba mi się opcja dedykowanej karty, bo nie trzeba wypłacać na polski bank, fajnie jeśli będzie opcja wpłaty natychmiastowej środków, a nie czekanie aż wypłaca.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sweettomeetu, miałem na myśli ze Rovoult sobie można na szybko googlnac i poczytać jak działa karta dedykowana
Co do PIT to fakt, mogą go poprosić jak np zobacz ze ktoś dostaje dużo pieniędzy i będą chcieli sie upewnić ze ta kasa nie rozpływa sie w powietrzu. Ale na to małe szanse i raczej po roku lub 3 a nie na starcie takie pismo mogą wysłać.

Fakt ze zbierają informacji coraz więcej i coraz więcej będą zmieniać.

AML teraz sie bardzo zrobiło rygorystyczne jak banki podostawały po kilkaset milionów euro kary za olewanie tego przez lata.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Możliwe ze decydują się na dedykowane karty, aby nie mieć syfu z bankami. Wbrew pozorom idealne rozwiązanie dla osób z komornikami czy dla takich, które nie rozliczają się. Mam przeczucie ze zmiany mogą być na plus. Przechodzenie środków przez bank w Pl to taka lipa.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx pisze:sweettomeetu, miałem na myśli ze Rovoult sobie można na szybko googlnac i poczytać jak działa karta dedykowana
Co do PIT to fakt, mogą go poprosić jak np zobacz ze ktoś dostaje dużo pieniędzy i będą chcieli sie upewnić ze ta kasa nie rozpływa sie w powietrzu. Ale na to małe szanse i raczej po roku lub 3 a nie na starcie takie pismo mogą wysłać.

Fakt ze zbierają informacji coraz więcej i coraz więcej będą zmieniać.

AML teraz sie bardzo zrobiło rygorystyczne jak banki podostawały po kilkaset milionów euro kary za olewanie tego przez lata.


ale,że SU ma o pit prosić czy kto? Bo SU w regulaminie jasno informuje, że odprowadzanie podatków to moja działka ich to nie obchodzi.
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


LobodA, tak! wyplata po każdym privie jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem!
:lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PIT nikt nie zechce, założę się, bo już trochę zmian przeżyłam, że będzie kwestia dowodu, imienia i nazwiska i ze Twoje konto (wysłałam tylko screen, ze numer jest mój i napis kto właścicielem konta). To macie w panelu w banku, może to być maksimum. Nie powiedziałam wypłata po każdym privie, tylko jak uzbierasz tysiaka to wysyłasz na konto, a nie sterczy w oczekujących.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LobodA pisze:Możliwe ze decydują się na dedykowane karty, aby nie mieć syfu z bankami. Wbrew pozorom idealne rozwiązanie dla osób z komornikami czy dla takich, które nie rozliczają się. Mam przeczucie ze zmiany mogą być na plus. Przechodzenie środków przez bank w Pl to taka lipa.

potencjalnie jest jeden minus, przewalutowanie złotówek na dolary(bo paxum i cosmo są w domyśle w tej walucie)
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


Wole przewalutować niż czekać i czekać i ciul wie co jeszcze.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Co do kart dedykowanych to przy większych wypłatach limitach itp, tacy operatorzy maja różne rodzaje profili i tam gdzie wypłacasz więcej to już płacisz subskrypcje co miesięczna. Dwa to przewalutowanie, trzy prowizje.

A co do PIT w dużym skrócie wyglada to tak, są z konta SU duże przelewy na konto nadającej X, analityk z FCU pyta się o to skąd takie przelewy, i jaka jeat relacja SU z klientem X. SU odpowiada zgodnie z prawda jaka i wtedy jeśli jest ryzyko prania pieniędzy, finansowania terroryzmu albo transakcje sa z krajami objętymi sankcjami ( Rosja, separatystyczne republiki, Białoruś , to z tych co ktoś może na SU nadawać ) to analityk pisze do banku kienta X pytanie o to żeby wyjaśnić skąd jest kasa. A pierwszym pytaniem jakie zadaje bank to „ co jest źródłem Twojego dochodu, przedstaw nam tax return za poprzedni rok” ale szansa ze Was to spotka jeat znikoma.

Przy okazji Analityk widzi wszystkie transakcje na koncie ma dostęp do osób powiązanych itp. Wrzucę wam może jak to widzi osoba z FCU jutro taki profil podejrzanego klienta
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Zobaczcie co się dzieje na drugim forum. Nowe tematy jako odpowiedzi haha
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


co dwa lata jest podobna sytuacja, jeśli Was to dziwi to...mnie to dziwi

przy każdej tego typu sytuacji piszecie do nich i...no właśnie i co? Dostajecie informacje które są gówno warte, tak było zawsze i tak będzie dalej. Teraz jest inaczej bo przynajmniej dali jakiś termin? 2 lata temu też dawali, cały czas jechałyście na wkurwie, że obiecali na wczoraj, minął już tydzień, minęły 2 tygodnie, minął miesiąc i ciągle to samo odpowiadają! Moja rada? Na wszelki wypadek nastawcie się na marzec-to nie pesymizm tylko obiektywna ocena na podstawie wcześniejszych weryfikacji.

Karta o której pisałyście to fajna sprawa, też kiedyś taką miałem ale nigdy nie użyłem ;) powodem były prowizje bo na tej mojej 10% brali za zakupy przy pomocy karty i 8% za wypłaty z bankomatu lub na odwrót :P być może jeszcze jakieś bonusy typu przewalutowanie. W każdym razie za darmo nie będzie :P MOOOOOOOOOOOŻE za darmo ja wyślą ale też wątpię :P

Możliwość wypłaty nawet w innym kraju i to nie tylko w Europie jest ciekawą opcją. Są kraje dużo tańsze niż Polska a dzięki takiej opcji będziecie mieć czyste papcie. Pytanie czy wyobrażacie sobie inny kraj jako miejsce pobytu ;)

zakończę swój wywód pesymistycznie. jestem na 99% pewny, że któraś z Was w bardzo bliskiej przyszłości wpadnie i US zablokuje konto. Od jakiegoś czasu te mendy społeczne dostały przywilej sprawdzania ludzi według własnego widzimisię a osoby kontrolowane miały poblokowane konta bankowe do wyjaśnienia. Prześwietlić Was mogą na 5 lat wstecz a tłumaczenie "nikt mi nie powiedział że tak trzeba" -nie przejdzie. Czy na jednej się skończy? Łatwo będzie trafić do innych

moim zdaniem pierwsza wpadnie Laboda :P
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


czy wy wszyscy z tą weryfikacja tak na serio? chcecie, żeby wasze dane latały c#uj wie gdzie? pesel, adres nr dowodu? przecież to chwila i macie pożyczki w parabankach i obudzicie się, któregoś pięknego dnia z listem o płatnościach. Jaka macie pewność, że wrażliwe dane będą dobrze zabezpieczone? Czy zwykły Czesiek z piwem w ręku, zwany cichym hakerem po podstawowce nie przejmie waszych danych.? a co z dziewczynami, które siedzą nie pokazując twarzy? i ot tak, mają yebac selfie z dowodem? Tak więc, lepiej skończyć spekulacje i wzajemnie się nakręcać,bo nikt kto myśli logicznieci i przyszłościowo, nie będzie wysyłać dowodu ,albo nomen omen PIT-u czy rachunków na zwykły mail i kilku odbiorców, bo do ów maila mogą mieć wgląd kilka lub kilkanaście osób i kto wie jak mogą być wykorzystane. dobranoc.
Awatar użytkownika
abrakadabra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2022, 15:17
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


abrakadabra pisze:czy wy wszyscy z tą weryfikacja tak na serio? chcecie, żeby wasze dane latały c#uj wie gdzie? pesel, adres nr dowodu? przecież to chwila i macie pożyczki w parabankach i obudzicie się, któregoś pięknego dnia z listem o płatnościach. Jaka macie pewność, że wrażliwe dane będą dobrze zabezpieczone? Czy zwykły Czesiek z piwem w ręku, zwany cichym hakerem po podstawowce nie przejmie waszych danych.? a co z dziewczynami, które siedzą nie pokazując twarzy? i ot tak, mają yebac selfie z dowodem? Tak więc, lepiej skończyć spekulacje i wzajemnie się nakręcać,bo nikt kto myśli logicznieci i przyszłościowo, nie będzie wysyłać dowodu ,albo nomen omen PIT-u czy rachunków na zwykły mail i kilku odbiorców, bo do ów maila mogą mieć wgląd kilka lub kilkanaście osób i kto wie jak mogą być wykorzystane. dobranoc.

Przecież to jest normalna praktyka. Każdą inną stronka ma coś takiego
Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


normalna-nienormalna... wiesz gdzie jest siedziba SU(nie liczac tej skrytki pocztowej na Gibraltarze) albo jak wygląda chocby jeden ich czlowiek? nazwisko kogokolwiek? a im to podasz na tacy...
Tzn, ja wiem ze tak wyglada weryfikacja na CB czy innych... ale czy tak powinna to juz inna bajka
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ParkaSU1999 i 3 gości