Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
komin pisze:normalna-nienormalna... wiesz gdzie jest siedziba SU(nie liczac tej skrytki pocztowej na Gibraltarze) albo jak wygląda chocby jeden ich czlowiek? nazwisko kogokolwiek? a im to podasz na tacy...
Tzn, ja wiem ze tak wyglada weryfikacja na CB czy innych... ale czy tak powinna to juz inna bajka


Zapytam Goryla xD jako admin musi wiedzieć
Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek

Dziewczyny, powiem krótko...... DO ROBOTY.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:[ Obrazek ]

Dziewczyny, powiem krótko...... DO ROBOTY.


Dobrze że jestem w tym najlepsza ahah
Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Rachele87 pisze:Jak mnie ostatnio weryfikowali to żądali : zdjęcia dowodu z obu stron , wyciągu z rachunku bankowego oraz skanu umowy konta bankowego , dziwne bo wyciąg mówi sam za siebie.


No to juz po tobie.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexi030 pisze:
bezloginu pisze:
Userka pisze:bezloginu, swoją drogą, skąd jest ten komunikat? Dostałaś go na email?


Jest w panelu wypłat

Mozesz zrobić screen lub ktokolwiek?


Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I co, ze niby nie wiedzieli od początku, że tak będzie?
Po co były te Ich odpowiedzi w formie, że niby nie wiedzieli o braku wypłat "bo Oni zlecili", że potrwa to kilka dni... :laughingnew:
Ale jak pisałam od początku, ze tak będzie to byłyście innego zdania.
Co do weryfikacji dziewczyny nie stresujcie się będzie minimum formalności. Fotki dowodu i foto z dowodem przy twarzy, ale to max.
Jeśli więcej to może umowy o pracę powinni dać?
I moze w końcu zaczną wystawiać faktury dla firm bo robili to tylko na początku, a jak zaczęli szlajać się po świecie to przestali.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


abrakadabra pisze: a co z dziewczynami, które siedzą nie pokazując twarzy? i ot tak, mają yebac selfie z dowodem?


To ze na wogole jest popyt na ransmisje bez twarzy to jedno, bo sami klienci daja przyzwolenie placac za takie transmisje.
Banku nie interesuje co robisz i czy z Twarza czy nie, ale tak bedziesz robila sobie selfie z dowodem, bo na stronach typu chaturbate, korpusy to nisza, na innych typu livejasmin itp w ogole to nie przejdzie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Przestan straszyc PITami itd, moge sie zalozyc ze nie robiles zadnej weryfikacji na zagranicznych kamerkach ani na zadnym zagrniacznym operatorze wyplat. O PIT nikt nie bedzie prosil, tymbardziej o wyciagi z dwpch miesiecy itd. Weryfikacja bedzie jak na CB od jakiegos czasu. Przez zewnetrzna firme robiaca weryfikacje poprzez dane biometryczne z twarzy. Dajesz zdjecie dowodu a nastepnie pokazujesz twarz do kamerki i skanuja Ci buzie. Jesli chodzi o wyplaty i to slynne przeciwdzialanie praniu pieniedzy, to zakladam paxum, jesli wyplaty pojda poza Europe. Paxum potrzebuje paszportu albo dowodu osobistego i potwierdzenia adresu, czyli np.wysylasz pierwsza strone e-wyciagu z Twoim adresem, ktory defacto mozesz zmienic w banku, bo tam widnieje adres tylko do korespondecji... I finito. To jest wlasnie to przeciwdzialanie, nie zadne wyciagi i PIT.
Jesli chodzi o zewnetrzna karte, to mozna taka karte zamowic z paxum, ale sie kompletnie nie oplaca.
Od jakiegos czasu mozna w paxum wyplacac pieniadze w zlotowkach. Zarabiam na CB i takie przewalutowanie z dolarow na zlotowki i wyslanie ich na konto polskie, to sa doslownie grosze. Pewnie bedzie tez jakas oplata za wyplate kasy z SU. Bo paxum chyba taka oplate ustala. Z CB jak wyplacam, to place 4dolary za wyplate na paxum i jest to stala kwoat niezalezna od kwoty wyplaty.
Jak mowie od jakiegos czasu mozna spokojnie wyplacac pieniadze z paxum w zlotowkach i z tego co sie orientuje jest to jedyny operator platnosci, ktory to oferuje, wiec obstawiam paxum.
Nie ma sie co martwic. Gorzej, ze jesli beda mieli miedzynarodowe wyplaty, to moga dzuiewczyny z innych krajow zaczac nadawac, tak jak Polki na zagranicznych kamerkach. Bedzie wieksza konkurencja....


tomoxx pisze:
abrakadabra pisze: a co z dziewczynami, które siedzą nie pokazując twarzy? i ot tak, mają yebac selfie z dowodem?


To ze na wogole jest popyt na ransmisje bez twarzy to jedno, bo sami klienci daja przyzwolenie placac za takie transmisje.
Banku nie interesuje co robisz i czy z Twarza czy nie, ale tak bedziesz robila sobie selfie z dowodem, bo na stronach typu chaturbate, korpusy to nisza, na innych typu livejasmin itp w ogole to nie przejdzie.
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dostałam taką wiadomość od SU jak zapytałam kiedy wyplata:
Witam,
Stosowny komunikat został umieszczony na podstronie wypłat naszego serwisu.
pozdrawiam,,
Tą wiadomość w wczoraj wieczorem otrzymałam.
Awatar użytkownika
Mila.002
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 11 sty 2023, 21:15
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tosiaaaa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mila.002 pisze:Dostałam taką wiadomość od SU jak zapytałam kiedy wyplata:
Witam,
Stosowny komunikat został umieszczony na podstronie wypłat naszego serwisu.
pozdrawiam,,
Tą wiadomość w wczoraj wieczorem otrzymałam.


I to bedzie ta wiadomosc, ktora dziewczyny wkleily wyzej, ten kto nie ma 10000zet do wyplaty, nie zobaczy tej wiadomosci, co dla mnie jest jakas porazka. Panel powinien byc zablokowany i tam podana taka informacja dla wszystkich.
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb pisze:Przestan straszyc PITami itd, moge sie zalozyc ze nie robiles zadnej weryfikacji na zagranicznych kamerkach ani na zadnym zagrniacznym operatorze wyplat. O PIT nikt nie bedzie prosil, tymbardziej o wyciagi z dwpch miesiecy itd. Weryfikacja bedzie jak na CB od jakiegos czasu. Przez zewnetrzna firme robiaca weryfikacje poprzez dane biometryczne z twarzy. Dajesz zdjecie dowodu a nastepnie pokazujesz twarz do kamerki i skanuja Ci buzie. Jesli chodzi o wyplaty i to slynne przeciwdzialanie praniu pieniedzy, to zakladam paxum, jesli wyplaty pojda poza Europe. Paxum potrzebuje paszportu albo dowodu osobistego i potwierdzenia adresu, czyli np.wysylasz pierwsza strone e-wyciagu z Twoim adresem, ktory defacto mozesz zmienic w banku, bo tam widnieje adres tylko do korespondecji... I finito. To jest wlasnie to przeciwdzialanie, nie zadne wyciagi i PIT.
Jesli chodzi o zewnetrzna karte, to mozna taka karte zamowic z paxum, ale sie kompletnie nie oplaca.
Od jakiegos czasu mozna w paxum wyplacac pieniadze w zlotowkach. Zarabiam na CB i takie przewalutowanie z dolarow na zlotowki i wyslanie ich na konto polskie, to sa doslownie grosze. Pewnie bedzie tez jakas oplata za wyplate kasy z SU. Bo paxum chyba taka oplate ustala. Z CB jak wyplacam, to place 4dolary za wyplate na paxum i jest to stala kwoat niezalezna od kwoty wyplaty.
Jak mowie od jakiegos czasu mozna spokojnie wyplacac pieniadze z paxum w zlotowkach i z tego co sie orientuje jest to jedyny operator platnosci, ktory to oferuje, wiec obstawiam paxum.
Nie ma sie co martwic. Gorzej, ze jesli beda mieli miedzynarodowe wyplaty, to moga dzuiewczyny z innych krajow zaczac nadawac, tak jak Polki na zagranicznych kamerkach. Bedzie wieksza konkurencja....


tomoxx pisze:
abrakadabra pisze: a co z dziewczynami, które siedzą nie pokazując twarzy? i ot tak, mają yebac selfie z dowodem?


To ze na wogole jest popyt na ransmisje bez twarzy to jedno, bo sami klienci daja przyzwolenie placac za takie transmisje.
Banku nie interesuje co robisz i czy z Twarza czy nie, ale tak bedziesz robila sobie selfie z dowodem, bo na stronach typu chaturbate, korpusy to nisza, na innych typu livejasmin itp w ogole to nie przejdzie.

Międzynarodowe płatności to tragedia-czego się bałam, SU mały portal dla dużej konkurencję,teraz z możliwością płatności poza polskim bankiem będzie dużo nowych dziewczyn.....
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Lusia
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2022, 18:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny, jak to nic nie da, powiadomcie Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości, pana Zbigniewa Ziobrę.

https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/zbigniew-ziobro
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiki pisze:Międzynarodowe płatności to tragedia-czego się bałam, SU mały portal dla dużej konkurencję,teraz z możliwością płatności poza polskim bankiem będzie dużo nowych dziewczyn.....


Ja się o konkurencję tak nie boję, jak o serwery. Jeśli tylko zacznie nas transmitować trochę więcej, to pewnie showup rozpadnie się na części :laugh3:
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Narazie dają możliwość wysyłania pienieniedzy dodatkowo na konto zagraniczne. Tylko tyle. Nie sądzę żeby przez to raptem np. cała Europa rzuciła się żeby nadawać na Showupie.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Zauważ, że teraz już czasem sporą część stanowią laski z jakiegoś rosyjskiego studia. Ciekawe jest też to, że one jakoś mogą mięc multi stream a do nas od razu mod z ostrzeżeniem wpada. Więc na bank pojawią się studia z dziewczynami z kolumbi, kolejne rosyjskie, rumuńskie itp. Bo nic nie tracą a jakiś dodatkowy hajs wpadnie. Ale obiektywnie rzecz biorąc napływ świeżej krwi zawsze dobrze robi. Tylko czy technicznie SU to udźwignie.
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


sweettomeetu pisze:Zauważ, że teraz już czasem sporą część stanowią laski z jakiegoś rosyjskiego studia. Ciekawe jest też to, że one jakoś mogą mięc multi stream a do nas od razu mod z ostrzeżeniem wpada. Więc na bank pojawią się studia z dziewczynami z kolumbi, kolejne rosyjskie, rumuńskie itp. Bo nic nie tracą a jakiś dodatkowy hajs wpadnie. Ale obiektywnie rzecz biorąc napływ świeżej krwi zawsze dobrze robi. Tylko czy technicznie SU to udźwignie.

Widziałam że są takie transmisje, ale jakoś mi zarobki nie spadły wrecz przeciwnie. Co do serwerów to i tak wiecznie jest problem,)
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Bo martwienie się o "konkurencję" jest absurdalne, każda z nas jest inna i co innego oferuje :hi:
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


Przestańcie już snuć teorie i domysły … teraz poczekamy 4 tygodnie i zobaczymy jak będą wyglądały zmiany . Nie ma co się nakręcać .
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
19 sty 2023, 15:35
I po co takie straszenie ? Czy to ma sens ?
Najpierw były spekulacje co do wypłat , pisałam , ze to jest dłuższa przerwa pewnie to była jazda bo napisali , ze kilka dni .
Teraz z kolei domniemania jak to będzie , jaka weryfikacja , a to dziewczyn będzie więcej …. Dajcie już spokój i cierpliwie czekajmy . Szkoda nerwów i zdrowia . Jak dziewczyna jest kumata to poradzi sobie finansowo miesiąc i tyle .
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości