7sky.cam by doladowanee/kotquee (orianaakazoooosia.pl)

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
To ja to może tak skomentuje wręcz tą krótką wypowiedź, winny się tłumaczy....
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


doladowanee pisze:Jak wy lubicie komuś grzebać w prywatnych rzeczach :rofl:. Ja wiem, że są one dostępne publicznie, ale komuś się musi serio nudzić.
Odpowiem po kolei w miarę możliwości na posty odnośnie mnie i tej całej reszty.

Userka pisze:@doladowanee
Mam jeszcze pytanie o telegrama z dużą ilością treści xxx, do którego link został udostępniony na wykopie. Treci wyglądają na ściągnięte z OF.

Treści są z OnlyFans i wielu innych platform. Jeszcze do niedawna w małym gronie kilku osób zajmowaliśmy się nabywaniem "contentu" poprzez płatne subskrypcje i PPV.
Nabyte zdjęcia czy filmy , za które każdy z nas płacił - były publikowane na zamkniętym kanale telegram. Historia tego jest taka, że w pewnym momencie jedna Pani wykiwała nas na kwotę bodajże 450zł.


Szanowny pan sobie zdaje sprawę, że treści które były przez was nabywane były do użytku własnego a nie do upubliczniania nawet na zamkniętym kanale? :nono:
Co do stalkowania, no bardzo mi przykro ale jeśli ktoś daje ogłoszenie, że szuka kogoś kto określi lokalizację na podstawie zdjęć to cóż, jest stalkerem i tyle.
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


doladowanee, nie znam Cię i nie chcę z góry oceniać potencjału portalu, który tworzysz. Jednak gdybyś był moim znajomym, to patrząc na to ile uwagi i tekstu poświęcasz osobie Oriany, zupełnie szczerze poleciłabym Ci zminimalizować swoją aktywność w internecie, a w szczególności na portalach kamerkowych.

Kwesti OF nie będę komentować, sweettomeetu już się do tego odniosła w sposób wystarczający.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Pisałam o tym wcześniej! Gość oficjalnie przyznaje się do tego że nagrywa nasze kamerki tłumaczyć się że robi to dla "własnej kolekcji", to jest chory człowiek i niestety nie wyobrażam sobie żebym taki człowiek miał dostęp do takiej ilości danych o dziewczynach - adresów, imion i nazwisk i wiele wiele więcej.
Awatar użytkownika
Nowa69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 19 sty 2023, 13:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Showup


Takie strony powinny tworzyć poważne osoby a nie niestabilne emocjonalnie.Przez to co przeczytałam nigdy na nią nie wejdę i mam nadzieję że inne dziewczyny nie dadzą się omamić i też nie będą tam nadawać. Na tym kończę, bo tu chyba nie ma już co komentować - w tym temacie.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Jedno wiem …. Za żadne pieniądze nie będę nadawać na ich stronie :hypnotized:
Nie warto jak widać .
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Szanowny pan sobie zdaje sprawę, że treści które były przez was nabywane były do użytku własnego a nie do upubliczniania nawet na zamkniętym kanale? :nono:
Co do stalkowania, no bardzo mi przykro ale jeśli ktoś daje ogłoszenie, że szuka kogoś kto określi lokalizację na podstawie zdjęć to cóż, jest stalkerem i tyle.

Wykupując subskrypcję na OF uzyskuję dostęp do treści "premium" co daje mi możliwość zapisania takiego zdjęcia i zrobienie z nim praktycznie co chcę, oprócz upubliczniania go.
Jeśli materiały były publikowane na zamkniętej grupie, to nikomu się krzywda nie działa :yes4: . Dziwne jest to co piszesz, czyli nie za bardzo wiesz jak wygląda to w praktyce.
99% osób zapisuje zdjęcia czy filmy, do których uzyskał dostęp, więc nie jest to nic nowego. Jeszcze jak mi powiesz, że ktoś kupuje subskrypcje, tak żeby pooglądać to się :lol2: .
To co ja robię czy robiłem prywatnie - to moja sprawa. Ja biorę za to odpowiedzialność, a nie wy.

Co do wpisu jak zgaduję na wykopie, to nie wiesz nawet czego dotyczyła ta lokalizacja, oraz o czym w ogóle jest mowa :derisive: .
Tak dotyczyło to akurat Wrocławia, ale nie miejsca zamieszkania. Lokalizację znałem, bo sama mi ją podała i nie raz wysyłała zdjęcia :good3: .
Wpis ten dotyczył czegoś innego i mimo, że to był wrocław - to nie o nią chodziło :scratch_one-s_head: .

Userka pisze:doladowanee, nie znam Cię i nie chcę z góry oceniać potencjału portalu, który tworzysz. Jednak gdybyś był moim znajomym, to patrząc na to ile uwagi i tekstu poświęcasz osobie Oriany, zupełnie szczerze poleciłabym Ci zminimalizować swoją aktywność w internecie, a w szczególności na portalach kamerkowych.
Kwesti OF nie będę komentować, sweettomeetu już się do tego odniosła w sposób wystarczający.

No właśnie - nie znasz mnie :roll: . Poświęcam tyle uwagi tematowi, tej Pani bo istnieje coś takiego jak wspomnienia i nie zapomnę to przez co przez nią przechodziłem :to_take_umbrage: .
Temat ten jest poruszany, bo wy go ciągle poruszacie przy mojej osobie. Już mam dość wypowiadania się na ten temat i próbowania uświadomić komuś, że jest inaczej niż on wyczytał.
Mam dużo ciekawsze zajęcia niż czytanie swojej przeszłości i słuchania o osobie, która okazała się nie warta całego poświęcenia w stosunku do niej.
Przestańcie do tego wracać, to nie będzie kolejnych refleksji :scratch_one-s_head: .

Jumpsuits pisze:To ja to może tak skomentuje wręcz tą krótką wypowiedź, winny się tłumaczy....

Z Tobą to ja już nawet nie podejmuje dyskusji, bo jesteś z tych osób co wierzą w to co piszą ludzie bez zweryfikowania informacji.
Zaczęłaś się już wypowiadać w poprzednim temacie odnośnie konkretnej osoby, gdzie już widać było że sugerujesz się tym co piszą.
Wybacz, ale nie uważam Ciebie za osobę odpowiednią do takiej rozmowy, bo za każdym razem będziesz nieobiektywna i jednoperspektywistyczna :yes4: .
Jak ktoś poza ma jakieś pytania to pytajcie. Jeśli nie to wytypujcie kogoś, kto podejdzie do tego profesjonalnie i on lub ona przedstawiać wam będzie "kulisy" projektu.
Projekt z wami czy bez was i tak powstanie. Mam już dość pokaźną ilość wkurzonych osób, które czekają tylko, aż dam informację o starcie.
Wasz wybór. Dla mnie możecie dalej bawić się z Showup'em i próbować wierzyć, że ta platforma ma jakąkolwiek przyszłość, a później znowu się wkurwiać.
Skoro jestem w stanie zrealizować projekt od A do Z i ustabilizować tą niepewną sytuację z Showup'em to wybaczcie, ale dalej będę realizować projekt, czy mnie ktoś lubi czy nie.
Życzę miłej zabawy z problemami SU :yahoo: .
Multikonto użytkownika: kotquee
Awatar użytkownika
doladowanee
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2022, 11:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 7sky.cam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kotquee


Ja miałam podobną sytuacje na ZB. Autentyk... Pisze do mnie wiadomość typ podaje moje imie i nazwisko dalej pada mój adres zamieszkania, Które podawałam do wypłat tam (oczywiście fikcyjne) zanim wprowadzili weryfikację. Zlałam temat bo były nieprawdziwe, ale gdybym podała te rzeczywiste? Wrrrrrr :evil:
I skąd to miał? Wiec wszędzie znajdują sią Tacy ludzie...
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Boże widzisz a nie grzmisz .....
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


doladowanee pisze:
Szanowny pan sobie zdaje sprawę, że treści które były przez was nabywane były do użytku własnego a nie do upubliczniania nawet na zamkniętym kanale? :nono:
Co do stalkowania, no bardzo mi przykro ale jeśli ktoś daje ogłoszenie, że szuka kogoś kto określi lokalizację na podstawie zdjęć to cóż, jest stalkerem i tyle.

Wykupując subskrypcję na OF uzyskuję dostęp do treści "premium" co daje mi możliwość zapisania takiego zdjęcia i zrobienie z nim praktycznie co chcę, oprócz upubliczniania go.
Jeśli materiały były publikowane na zamkniętej grupie, to nikomu się krzywda nie działa :yes4: . Dziwne jest to co piszesz, czyli nie za bardzo wiesz jak wygląda to w praktyce.
99% osób zapisuje zdjęcia czy filmy, do których uzyskał dostęp, więc nie jest to nic nowego. Jeszcze jak mi powiesz, że ktoś kupuje subskrypcje, tak żeby pooglądać to się :lol2: .
To co ja robię czy robiłem prywatnie - to moja sprawa. Ja biorę za to odpowiedzialność, a nie wy.

Co do wpisu jak zgaduję na wykopie, to nie wiesz nawet czego dotyczyła ta lokalizacja, oraz o czym w ogóle jest mowa :derisive: .
Tak dotyczyło to akurat Wrocławia, ale nie miejsca zamieszkania. Lokalizację znałem, bo sama mi ją podała i nie raz wysyłała zdjęcia :good3: .
Wpis ten dotyczył czegoś innego i mimo, że to był wrocław - to nie o nią chodziło :scratch_one-s_head: .

Userka pisze:doladowanee, nie znam Cię i nie chcę z góry oceniać potencjału portalu, który tworzysz. Jednak gdybyś był moim znajomym, to patrząc na to ile uwagi i tekstu poświęcasz osobie Oriany, zupełnie szczerze poleciłabym Ci zminimalizować swoją aktywność w internecie, a w szczególności na portalach kamerkowych.
Kwesti OF nie będę komentować, sweettomeetu już się do tego odniosła w sposób wystarczający.

No właśnie - nie znasz mnie :roll: . Poświęcam tyle uwagi tematowi, tej Pani bo istnieje coś takiego jak wspomnienia i nie zapomnę to przez co przez nią przechodziłem :to_take_umbrage: .
Temat ten jest poruszany, bo wy go ciągle poruszacie przy mojej osobie. Już mam dość wypowiadania się na ten temat i próbowania uświadomić komuś, że jest inaczej niż on wyczytał.
Mam dużo ciekawsze zajęcia niż czytanie swojej przeszłości i słuchania o osobie, która okazała się nie warta całego poświęcenia w stosunku do niej.
Przestańcie do tego wracać, to nie będzie kolejnych refleksji :scratch_one-s_head: .

Jumpsuits pisze:To ja to może tak skomentuje wręcz tą krótką wypowiedź, winny się tłumaczy....

Z Tobą to ja już nawet nie podejmuje dyskusji, bo jesteś z tych osób co wierzą w to co piszą ludzie bez zweryfikowania informacji.
Zaczęłaś się już wypowiadać w poprzednim temacie odnośnie konkretnej osoby, gdzie już widać było że sugerujesz się tym co piszą.
Wybacz, ale nie uważam Ciebie za osobę odpowiednią do takiej rozmowy, bo za każdym razem będziesz nieobiektywna i jednoperspektywistyczna :yes4: .
Jak ktoś poza ma jakieś pytania to pytajcie. Jeśli nie to wytypujcie kogoś, kto podejdzie do tego profesjonalnie i on lub ona przedstawiać wam będzie "kulisy" projektu.
Projekt z wami czy bez was i tak powstanie. Mam już dość pokaźną ilość wkurzonych osób, które czekają tylko, aż dam informację o starcie.
Wasz wybór. Dla mnie możecie dalej bawić się z Showup'em i próbować wierzyć, że ta platforma ma jakąkolwiek przyszłość, a później znowu się wkurwiać.
Skoro jestem w stanie zrealizować projekt od A do Z i ustabilizować tą niepewną sytuację z Showup'em to wybaczcie, ale dalej będę realizować projekt, czy mnie ktoś lubi czy nie.
Życzę miłej zabawy z problemami SU :yahoo: .


Tym wpisem potwierdziło się tylko jak bardzo nie posiadasz zrozumienia czym jest poszanowanie prywatności, etyka oraz profesjonalizm oraz zwykła ludzka uczciwość. Współczuję osobom które nieświadomie wejdą w jakieś relacje biznesowe lub prywatne z twoją osobą. Tu już nawet nie ma sensu dalej rozmawiać.
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


Niby normalny a z drugiej strony nienormalny , każdy głupi czytając ciebie stwierdzi że coś nie tak masz z głową przerabiać znów tego nie będziemy, przyszles po co tutaj z myślą że ktoś Ci uwierzy w te głupoty co piszesz
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


No i wrócił stary poczciwy kotquee ze swoimi elaboratami bo nudno ostatnio było :p

doladowanee pisze:
mordini pisze:Za tym "wielkim projektem" stoi dobrze już tu znany kotquee - memberlist.php?mode=viewprofile&u=9205. Ma już za sobą jedno wybitne dzieło https://orianaakazoooosia.pl i kilka krzywych akcji m.in na telegramie.

Musisz mieć nudne życie, skoro tak się przywaliłeś do mnie i się odczepić nie możesz :nea: . Szkoda, że nie przedstawisz swojej perspektywy :taunt.: . W tym momencie znowu pokazujesz, że jesteś hipokrytą :laughingnew: .
Do kogoś masz problem o coś, a sam w tym siedziałeś przez pewien czas :roll: .



Ależ przedstawie ależ owszem. Byłem na tej grupie, zwabiła mnie próżność i chęć obejrzenia za półdarmo cycków najlepszejpolskiejdziennikarki. Zapłaciłem, zwaliłem i miejsce to opuściłem. Bo nic tam więcej mnie nie interesowało. I co mi pan zrobisz?
W przeciwienstwie do modelek, mam w dupie akurat w tym aspekcie etyke i moralność, ale chyba nie o tym tu mowa. To nie ja od wczoraj kuszę modelki jakąś perspektywą lepszego jutra - a ty psycholu. Więc powinny wiedzieć u kogo mają potencjalnie pracować :D

Co do samego projektu to trzeba zrobić mocną ankietę dla forumowiczów, no i nasz człowiek musi zasiadać w zarządzie, jak już wcześniej pisali - Jose90210
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak mówiłem wyżej - mnie możecie nie lubić, ale w tym momencie odbieracie sobie szansę na coś lepszego.
Jestem w stanie umieścić w zespole zaufane osoby i odnosić się do nich z szacunkiem jeśli oni będą go mieli do mnie.
Nie bawię się w żadną dziecinadę, więc jak ktoś ma sobie śmieszkować i mnie tylko wkurzać - to niech odpuści.

Kiedy masz problem z kasą i wali Ci się pod nogami, to raczej na pewne aspekty przymkniesz oko, po to by cokolwiek zarobić.
Tym bardziej, że nie ma takich projektów które mogłyby rywalizować z Showup'em, bo każdy jeden ma podejście stricte biznesowe.
Biorąc pod uwagę stopień zaawansowania i kod w jakim jest pisany cały serwis - to SU przy nim jest jakąś zabawką.
Rozwiązania, które używa SU już są przestarzałe i nieoptymalne.

Co do uzyskiwania informacji na temat danych i innych - to po co mi one?
Twierdzisz, że zakładając firmę i tworząc projekt o tak dużej skali, będzie mi się chciało tyle ryzykować?
Może ktoś się odważy, ale ja podziękuję za takie rzeczy.
Muszę je zbierać jak każdy inny serwis w celu weryfikacji wypłat itp itd...

Proponuję współpracę, która wyjdzie wam na dobre, a to czy się namyślicie czy nie to już wasza sprawa.
Nikogo nie jestem w stanie zmusić, ani przekonać, bo każdy ma swój własny rozum.
Jednakże z wami czy bez was, idę założonym celem zapewnienia stabilności i zakończenia tego cyrku showup'owego.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


No luzik... można nawet zatrudnić pedofila jako przedszkolankę... pod warunkiem ze już odsiedział wyrok, wyraził skruchę co do swojej przeszłości i zapewni ze nie będzie gwałcił dzieci co najmniej w godzinach pracy...
Zaufajmy... :ok:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


:beee:
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee,
Sorki kolego ale chyba nikt nie bierze tu na poważnie twoich wielkich planów.
Wiec dalej śnij o wspaniałym portalu erotycznym.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Tyle koniec nie zaśmiecać tematu już :D
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits, to na koniec tylko, nowy portal nawet nie dotrwał do etapu kiedy miał się zmierzyć z SU :) juz można go uznać z zamknięty
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Otoz to :D
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości