7sky.cam by doladowanee/kotquee (orianaakazoooosia.pl)

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kotquee, ale wiadomo kto stoi za SU, to zadna tajemnica, ale SU nie robi takich akcji ze zdjecia z OF czy gdzies indziej sprzedaje w zamkniętej grupie bo "nikomu sie krzywda nie dzieje" , albo nie pisze litanii na temat nadajacej go nieszanuje :)

dobrze przynajmniej ze wiadomo kim Ty jestes i jaka masz dzialalnosc

BTW to jest temat wyplat i one beda ale nie za rok jakbys chcial, i to wlasnie pokazuje Twoje nastawienie, "nie chcecie u mnie pracowac to niech wam SU do konca roku nie placi" straszne masz kompleksy
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


No i tym mało NIE pozytywnym akcentem powinniśmy zakończyć w tym temacie dyskusje... tomoxx zgodzisz sie pewnnie ze mna
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx pisze:kotquee, ale wiadomo kto stoi za SU, to zadna tajemnica, ale SU nie robi takich akcji ze zdjecia z OF czy gdzies indziej sprzedaje w zamkniętej grupie bo "nikomu sie krzywda nie dzieje" , albo nie pisze litanii na temat nadajacej go nieszanuje :)

dobrze przynajmniej ze wiadomo kim Ty jestes i jaka masz dzialalnosc

BTW to jest temat wyplat i one beda ale nie za rok jakbys chcial, i to wlasnie pokazuje Twoje nastawienie, "nie chcecie u mnie pracowac to niech wam SU do konca roku nie placi" straszne masz kompleksy


Za Showup'em stoi spółka, a za nią kolejna i kolejna. Znasz właścicieli tylko z nazwy, a prywatnie nie masz pojęcia kim są ani co robią. To co ja robię prywatnie nijak się ma do założonego celu.

Dla jasności - nie sprzedaje żadnych zdjęć z OF, tylko kupuje i daje do nich dostęp "pewnej" grupie osób. Bardziej pasuje "robiłem", bo już dawno się tym nie zajmuję. Każdy bierze odpowiedzialność za siebie i jeśli ktoś będzie chciał ze mną toczyć batalię sądową, to będzie sprawa tej osoby, a nie was. Niech się każdy zajmie sobą i pilnuje siebie :).
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:
Za Showup'em stoi spółka, a za nią kolejna i kolejna. Znasz właścicieli tylko z nazwy, a prywatnie nie masz pojęcia kim są ani co robią. To co ja robię prywatnie nijak się ma do założonego celu.

Dla jasności - nie sprzedaje żadnych zdjęć z OF, tylko kupuje i daje do nich dostęp "pewnej" grupie osób. Bardziej pasuje "robiłem", bo już dawno się tym nie zajmuję. Każdy bierze odpowiedzialność za siebie i jeśli ktoś będzie chciał ze mną toczyć batalię sądową, to będzie sprawa tej osoby, a nie was. Niech się każdy zajmie sobą i pilnuje siebie :).


to nie ten temat
Ale to wiadomo jaka spolka jest na koncu, i z nazwiska kto jest za SU odpowiedzialny.
Nie no jednak siedzisz w it wiec to jest troche powiazane,
Serio udajesz czy naprawde w to wierzysz, bo nie dajesz dostepu tylko sprzedajesz, wiec zdjecia z OF sprzedajesz. Nieistone, mlody Sebus jestes masz jeszcze czas dorosnac,
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


fajny jest ten co akceptuje tutaj posty... trzyma kolejność :) pozdrawiam
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx pisze:
kotquee pisze:
Za Showup'em stoi spółka, a za nią kolejna i kolejna. Znasz właścicieli tylko z nazwy, a prywatnie nie masz pojęcia kim są ani co robią. To co ja robię prywatnie nijak się ma do założonego celu.

Dla jasności - nie sprzedaje żadnych zdjęć z OF, tylko kupuje i daje do nich dostęp "pewnej" grupie osób. Bardziej pasuje "robiłem", bo już dawno się tym nie zajmuję. Każdy bierze odpowiedzialność za siebie i jeśli ktoś będzie chciał ze mną toczyć batalię sądową, to będzie sprawa tej osoby, a nie was. Niech się każdy zajmie sobą i pilnuje siebie :).


to nie ten temat
Ale to wiadomo jaka spolka jest na koncu, i z nazwiska kto jest za SU odpowiedzialny.
Nie no jednak siedzisz w it wiec to jest troche powiazane,
Serio udajesz czy naprawde w to wierzysz, bo nie dajesz dostepu tylko sprzedajesz, wiec zdjecia z OF sprzedajesz. Nieistone, mlody Sebus jestes masz jeszcze czas dorosnac,


Tak siedzę w 2 branżach. Jedna z nich jest IT.
Kolejny raz mówię, że nie sprzedaje dostępu.
Cały czas odnosisz się do grupy V2, do której dostęp jest za opłatą. To nie mój pomysł tylko ludzi z chatu, żeby dzieciaki nie udostępniały zdjęć na innych stronach. Specjalnie została wyłączona opcja zapisywania zdjęć, żeby nikt nic z tamtąd nie wyciągnął. Kolejny raz mówię - że telegram to moja prywatna sprawa. Nikt mi nie będzie mówić, co mam robić a czego nie :ok:.

Cel stworzenia portalu z kamerkami ma inną perspektywę. Podchodzę do tego w inny sposób niż do całej reszty. Ja wiem, co chce zrobić i to zrealizuje, czy się to komuś podoba czy nie :lol2:.

Co do tego zdrobnienia imienia i tego, że oceniasz mnie po wieku, to znając mnie prywatnie byś się ostro przejechał. Ten młody chłopak ma doczynienia z osobami, dużo wyższego szczebla i się z nimi dogaduje na równi :). Dla mnie kamerki to jest kolejny cel, jaki sobie postawiłem do zrealizowania w tym momencie. Napisałbym Ci, czym ten chłopczyk zarządza, ale zostawię Ci to do przemyśleń :winkextra:.

Jak komuś się później jednak zdanie zmieni i będzie chciał spróbować swoich sił na platformie, to polecą bany :yes4:. Żeby nie było, że nie ostrzegałem :lol2:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Haahahaah kurwa :lol: :lol: Bany będą!!! :rofl:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


:scratch_one-s_head: portalu nie ma a chłopczyk tak zarządza że już bany rozdaje , co jak co nie ma co sie dzwic dzieciak naprawdę wyobraźnię ma :laugh3:
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Osoby psychiczne chore powinny mieć zakaz internetów.

Napisałbym Ci, czym ten chłopczyk zarządza, ale zostawię Ci to do przemyśleń


Niestety osoby, które sugeruję kim to są mają kompleksy i to wiele kompleksów a tak naprawdę siedzą w brudnych gaciach, zaparowanych okularach i wyplamionej koszulce na ramiączkach w ciemnym pokoju snując kolejne opowieści o swojej wielkości...
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Gumoleum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2022, 22:02
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wiesz czemu on tu pisze? Bo ma reklamę za darmo taki z niego businessman :D
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oczywiście że darmowa reklam , co najgorzej nie ma co reklamować :biggrin:
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


freak pisze:Wiesz czemu on tu pisze? Bo ma reklamę za darmo taki z niego businessman :D

Jak już mówiłem - to wolny kraj, więc mogę robić co chcę. Reklama na tym forum, na ten moment to chyba ostatnie co bym zrobił. Całe to community jest zje*ane. No dobra. Bynajmniej kilka osób razem z jednoperspektywistyczna Jumpsuits i resztę "elitarnej" jednostki, którzy tylko potrafią pisać i udawać, że coś wiedzą na ten temat :rofl:. Chciałem zaoferować współpracę, ale mimo iż wiedziałem, że się odezwą "znawcy" i "ulubieńcy" showup.tv to postanowiłem, że może ktoś logicznie pomyśli, ale jak widać nic się tu nie zmieniło :ok:.

Nikomu nie muszę udowadniać jakiej skali jest projekt i jak duże środki są w to inwestowane.
Z przyjemnością będę patrzył, jak dziewczynki pokroju Suits, będą narzekać, że im pieniążków znowu nie wypłaca ooh :to_take_umbrage:.

Reklamą, tego forum jak widać jest garstka osób, z Panią naczelnik na czele, która wśród community które znam poza forum - cieszy się opinią dość niezbyt inteligentnej osóbki. Czyli nie tylko ja mam takie zdanie, a próbuje tu ona zaistnieć za wszelką cenę.

Bynajmniej mam fajną rozrywkę czytając te posty tutaj i pomimo realnego problemu, ludzie i tak są tu ślepi. Na szczęście jest to tylko parę osób, a cała reszta, która do mnie cały czas pisze z zapytaniem o start - bierze ten problem na poważnie :yes4:.

PS. Jak ktoś wyżej powiedział. Ten kto akceptuje te posty jest zajebisty. Przeleci kolejnych 5 postów i dopiero zatwierdzane są posty. Śmieszne są te zatwierdzania, bo kontekst wypowiedzi zależny jest teraz od osoby zatwierdzającej :acute:.

EDIT: Poprawione, jak tak to kogoś boli :D
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:Bynajmniej


Bynajmniej to nie przynajmniej...
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kotquee pisze:
Bynajmniej mam fajną rozrywkę czytając te posty tutaj i pomimo realnego problemu, ludzie i tak są tu ślepi. Na szczęście jest to tylko parę osób, a cała reszta, która do mnie cały czas pisze z zapytaniem o start - bierze ten problem na poważnie :yes4:.

PS. Jak ktoś wyżej powiedział. Ten kto akceptuje te posty jest zajebisty. Przeleci kolejnych 5 postów i dopiero zatwierdzane są posty. Śmieszne są te zatwierdzania, bo kontekst wypowiedzi zależny jest teraz od osoby zatwierdzającej :acute:.

EDIT: Poprawione, jak tak to kogoś boli :D

Czy ktoś pyta? Nie wiem ale przypuszczam, że wątpię. Czy ludzie traktują tą ewentualną "stronę z kamerkami" poważnie? Chyba znasz prawidłową odpowiedź. Chciałem ten temat przenieść do działu Humor bo tam bardziej pasuje ale Admin mnie wyprzedził :P
Musisz wiedzieć, że ewentualne pytania od ludzi "kiedy start" nie muszą oznaczać chęci robienia tam transmisji. Jest różnica między robieniem laski a robieniem łaski. Ktoś może nie zauważyć kreseczki przy literze "L" i zmienia się cały sens zdania. Jest też różnica miedzy słowem bynajmniej a przynajmniej ale to już wyżej kolega napisał.

Jeśli chodzi o akceptacje postów to jest ona robiona na bieżąco i pojawiają się tam, gdzie ktoś dpowiedział na dany post. Jeśli komuś się wydaje, że nowe posty są sprawdzane co minutę...to nie, nie są ;) Warto też pamiętać, że każda osoba, która przekroczy 10 postów ma automatyczną akceptację z wyjątkiem osób, co do których są wątpliwości (np. bardziej od reszty odbiegają od tzw normy/ wklejają prywatne dane/ inne problemy psychiczne etc). Są też osoby, które mają przyblokowane prywatne wiadomości, spowodowane podobnymi kwestiami jak w przypadku opisanym wcześniej ;)

w każdym razie życzymy sukcesów i z niecierpliwością czekamy na zapowiedziane reklamy i huczny start, który rozłoży wszystkich na łopatki.

P.S
kotquee pisze:Z przyjemnością będę patrzył, jak dziewczynki pokroju Suits, będą narzekać, że im pieniążków znowu nie wypłaca ooh :to_take_umbrage:.

gdybyś mógł wkleić przynajmniej jeden cytat, wers czy cokolwiek w którym Jumpsuits "narzeka" na brak wypłat to byłbym wdzięczny. Na tą chwilę piszesz aby pisać a sensu czy oparcia na faktach brak. Pomijam już wiarygodność
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Koqolino gdzie są tzn. KADRY? bo chciałem aplikować na moderatora. Mam bogate doświadczenie i wnętrze
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek

można już składać oferty reklamowe
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Piszę się na public relations :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość