7sky.cam by doladowanee/kotquee (orianaakazoooosia.pl)

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
kurde...caly czas jakos myslalem ze to cos nazywa sie 7heaven a nie 7sky :D bedzie ze sie czepiam czegos nieistniejacego, ale juz by mi sie lepiej kojarzylo 3sky (tryskaj :P)
OK, wiem... chuj w te nazwe
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Do sukcesu wystarczą dwie rzeczy. Niezachwiane i terminowe wypłaty dla lasek ( i tak mają lepsze warunki, bo mogą wypłacać co 500 zamiast co 1000) oraz brak komplikacji technicznych podczas transmisji. Oby do SU jebło na pysk i już nie wstało, za te wszystkie zjebane transmisje, stratę żetonów i najważniejsze, miłe chwile popsute problemami technicznymi.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nie do końcaEdmund, to ze ewentualny nowy portal ma płacić terminowo, i być sprawny technicznie wiadomo nie od dziś... da sie zrobić na luzie, i nawet kilka prób juz było. Niestety wszystkie poległy bo jak do tej pory nikt nie potrafił przeciągnąć lasek z SU na dłużej niz poł dnia.
Klimat mamy taki ze laski wola brandzlować sie na zjebanym pod każdym względem SU, NAWET przy takich opóźnieniach z wypłatami jak teraz(licząc ze je w końcu dostana) NIZ zaryzykować przejście na nowopowstały, niesprawdzony portal i zarabiać bardzo mało lub wcale przez jakiś(dość długi?) okres dopóki ten nowy portal ewentualnie się rozkręci.
Alternatywnie to w sumie mamy od dawna zbiornik. Ma on swoje wady ale generalnie dziala lepiej niz SU... Jakos tam laski z SU nie przechodza...
Juz to pare razy pisalem i podtrzymuje teorie ze samo stworzenie silnika takiego portalu to pikus...tak finansowy jak i techniczny, najwiekszym wyzwaniem jest przeciagniecie lasek z SU + ew jakichs nowych i realnie placenie im dosc dlugo "za nadawanie" wylacznie w tym nowym miejscu. Mysle tez ze niezbyt jest miejsce na polskim rynku dla dwoch portali kamerkowych, wiec ten nowy musialby sporo dokladac do interesu az do wykonczenia oryginalnego SU...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


To jest tylko i wyłącznie wina tego, że ludzie nie szanują swoich żetonów i kupują je na tym gówno portalu. Ha tfu na takich ludzi, tak samo, jak pluje na SU.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tez pluje.. ale to jest błędne koło i szczerze wątpię w jakąś rewolucje na polskim rynku..
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


aż sobie kupie żetony od SU
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 19:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Edit: już wyczyścił swój profil na SU i zatarł ślady promocji strony orianaakazoooosia.pl na FB
https://showup24.tv/profile/kotquee00
https://www.facebook.com/kotquee.SU.3

Edit 2: teraz nawet całkowicie usunął konto kotquee00 na SU, a na FB usunął link do tego konta (profilu)
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


I te jego złote myśli...

@ Bany które dostaje na transmisjach są zawsze bezpodstawne.
Jest to tylko i wyłącznie jakiś problem tej osoby w stosunku do mnie. @
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No tak on zawsze biedny i niewiny :D
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Znowu stalkuje:

Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Dobrze poszło! Ponoć nie otworzyl portalu bo informatyk dostał pieniądze i zwalił pracę :p
Awatar użytkownika
Nowa69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 19 sty 2023, 13:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Showup


sheer pisze:@doladowanee

Zatrudnijcie GORYLA ze względu na jego niesamowitą elokwencję i wiedzę wszelaką jako rzecznika prasowego. A gdy do tego dołoży ogrom wiedzy technicznej nabytej przez lata czytania PC-Formatu to portal odniesie taki sukces, stanie się tak ekskluzywną platformą, że to laski będą wam płacić za możliwość nadawania co rozwiąże wszelakie kłopoty z wypłatami ect. i o budżet nikt nie będzie nawet pytał.

Osobiście dałbym mu jeszcze posadę moda, w końcu jak sam pisał ma w tym spore doświadczenie.


Goryl mu odmówił :good3:

Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Admine? weź go odbanuj :P może gostek napisze jeszcze cos śmiesznego o przyszłości własnej i portalu na który nawet Goryl pluje :P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


No welcome back :). Ktoś sobie zakłada konta na forach i pisze posty za mnie :lol2:. Nie wiem jaki cel ma ten zabieg, bo i tak mnie to nie rusza :ok:.
Zgaduję, że to ktoś z tego cudownego forum wpadł na taki pomysł, ale muszę niestety tą osobę zmartwić, bo osoby ze mną współpracujące czy to nadające czy partnerzy - nie zareagowali na to :sarcastic_blum: . Taka mała wskazówka dla tego kogoś. Nie slashuje swoich podpisów na forach, a tylko na insta, więc już po tym się nie zgadza :meeting:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:No welcome back :). Ktoś sobie zakłada konta na forach i pisze posty za mnie :lol2:. Nie wiem jaki cel ma ten zabieg, bo i tak mnie to nie rusza :ok:.
Zgaduję, że to ktoś z tego cudownego forum wpadł na taki pomysł, ale muszę niestety tą osobę zmartwić, bo osoby ze mną współpracujące czy to nadające czy partnerzy - nie zareagowali na to :sarcastic_blum: . Taka mała wskazówka dla tego kogoś. Nie slashuje swoich podpisów na forach, a tylko na insta, więc już po tym się nie zgadza :meeting:.


Tak , tak oczywiście, a tak poza tym to się nazywa fachowo rozdwojenie jaźni, ale bez obaw dobry psychiatra, parę tygodni na oddziale zamknięty doprowadzą ciebie do równowagi psychicznej.
Wszędzie dobrze ale w piwnicy najlepiej, każdy piwniczniak wam to powie.
Awatar użytkownika
piwniczniak
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2021, 13:25
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ah ta zawistna konkurencja... chcą wykończyć przełomowy w historii ekurwingu projekt zanim ten rozwinie skrzydła.
Dobrze ze jest tam silny, kompetentny i godny zaufania zarząd którego nic nie rusza :good3:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ogólnie to ciężko się rozmawia z osobami jednostronnie poglądowymi, którzy potrafią tylko czytać, a już z przetwarzaniem i weryfikowaniem informacji mają większy problem :ok: .
Doceniam ten cały hejt odnośnie mnie czy projektu, który tworzę :thank_you2: . Każdy taki post, czy działania jak pisanie fake postów, tylko mnie bardziej motywuje do robienia tego dalej :yes4: .
Co do zaufania do osób, tworzących ten projekt, to jakoś znalazło się dużo osób, które czytały, bądź czytają dalej ten temat i nie zmieniły stosunków co do mojej osoby czy projektu.
Ciężko mi rozmawiać z ludźmi, którzy są amatorami w tej kwestii i nie mówię o nadawaniu, tylko o pojęciu ogólnym odnośnie działania takiej platformy i warunków jakie musi spełnić.
Co do tej konkurencji, którą tam napisał wyżej, to nie widzę tutaj żadnej konkurencji, tylko próbę zniszczenia wizerunku projektu. No możecie próbować, tylko szybko, bo posty się usuwają :biggrin: .
Odnośnie rekrutacji czy jakiegokolwiek naboru na stanowiska, to z nikim na ten temat nie rozmawiałem, a tym bardziej z jakimś gościem z forum, o którym tam ktoś pisze.
Jakby ktoś chociaż trochę pomyślał, to im więcej o tym piszecie, tym większe zainteresowanie się robi i nie mam na myśli was - tylko osoby, które chcą sprawdzić ten projekt i się przekonać samemu :winkextra: .
Także czekam na kolejne wypowiedzi jakże inteligentnych osób, tylko najlepiej jakoś zweryfikowane, bo te fake posty już zaliczyliście, teraz czas na coś nowego :to_take_umbrage: .

PS. Naprawcie bazę MySQL i zapytania do niej, bo przy wysyłaniu emotek na urządzeniu mobilnym - wywala MySQL error.
Później możemy rozmawiać :yes4: , bo jak na tak duże forum, to tego typu rzeczy są mało profesjonalne jakby nie patrząc :acute: .

:hi:
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Jemu to już nic nie pomoże niestety , ratunku dla niego nie ma , a tak reasumując winy się tlumaczy ...
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits pisze:Jemu to już nic nie pomoże niestety , ratunku dla niego nie ma , a tak reasumując winy się tlumaczy ...

No niestety dla Ciebie już jest za późno :rofl: . Tak reasumując to znowu próbujesz zabłysnąć nie znając tematu :ok: .
Akurat nie jesteś wiarygodnym źródłem informacji i każdą głupotę Ci można powiedzieć, a Ty i tak będziesz szła w zaparte.
Skończ Pani Suits, bo to do niczego nie prowadzi :acute: . Ktoś oprócz niej coś jeszcze chce napisać? Jak tak to śmiało :lol2: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Ale czym tutaj zabłysnąć , nie ma czym , za to ty próbujesz i jeszcze nie znalazłam osoby która by o tobie dobrze pisała ,więc sorry każdy widzi i widział co wyprawiasz ....
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości