7sky.cam by doladowanee/kotquee (orianaakazoooosia.pl)

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
O czym my w ogóle rozmawiamy, Sebastian nawet nie wie kto jest fizycznym właścicielem SU. W najlepszym przypadku zapuka prawnik 2 dni po tym jak to ruszy, a w najgorszym pod dom zajedzie 2-3 panów ze wschodnim akcentem i zamknie portal zanim się otworzy.

Jak chcesz otwierać konkurencyjny portal jak nawet nie wiesz z kim konkurujesz.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


kotquee pisze:PS. Naprawcie bazę MySQL i zapytania do niej, bo przy wysyłaniu emotek na urządzeniu mobilnym - wywala MySQL error.
Później możemy rozmawiać , bo jak na tak duże forum, to tego typu rzeczy są mało profesjonalne jakby nie patrząc .

Ale czego Ty sie czepiasz? to jest prywatne forum, tworzone przez amatora bez aspiracji do otwierania konkurencyjnego dla SU portalu... w zaden sposob z SU nie powiazane...wiec chuj z profesjonalizmem.
Moze powiesz jak bardzo profesjonalne bylo reklamowanie sie przez Ciebie na oficjalnym forum? To powazne profesjonalne firmy "z kapitalem"(jak twierdzisz) musza uciekac sie do takich akcji?

I tak szczerze...przestan juz nas straszyc, pouczac, zapewniac i tlumaczyc sie... w skrocie..przestan byc pizda, jesli cos robisz to to zrob i ewentualnie pokaz ze zrobiles. Jesli ktos bedzie mial ochote na twoje historyjki to moze sobie wejsc na to twoje foro i poczytac...poki co szalu tam nie widze..
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jumpsuits pisze:Ale czym tutaj zabłysnąć , nie ma czym , za to ty próbujesz i jeszcze nie znalazłam osoby która by o tobie dobrze pisała ,więc sorry każdy widzi i widział co wyprawiasz ....

No właśnie nie ma czym. Cały czas udajesz, że masz pojęcie o tym co piszesz, gdzie okazuje się jednak, że nie masz pojęcia :dontknow: . Skoro tego nie rozumiesz, to przykro mi, ale prościej się nie da.
Nie znajdziesz takiej osoby, która by dobrze pisała o mnie, bo nie pochodzą one z tego forum :winkextra: . Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale nie każda nadająca żyje tym forum.
Słowo "każdy" nie jest dobrym pomysłem do użycia, ponieważ co kilka dni piszą do mnie zainteresowane osoby, a na ten moment ok. 20 dziewczyn z SU jest już wdrożona w projekt :lol2: .
Nie muszę nikomu niczego udowadniać, bo sam wiem doskonale co, gdzie i jak robię :derisive: . Także - droga Pani Suits rzucanie argumentów i oskarżeń w moją stronę, czy projektu bez dowodów jest słabe :lol2: .
Daruj już sobie to Twoje tłumaczenie "winny się zawsze tłumaczy", bo na ten moment to są tylko puste słowa, których nie potrafisz niczym podeprzeć, bo nie znasz ani jednej realnej wersji zdarzeń.
Czytanie tego co ktoś pisze na forach, to nie jest wiarygodne źródło informacji - zwłaszcza że, dłuższy czy jakikolwiek kontakt bezpośredni ze mną miało 0 osób z tego forum (jeśli chodzi o tych co się wypowiadają).
Mi to tam lotto, możecie sobie siedzieć na tym świetnym showupie do póki ktoś tego nie zamknie. Jedno community wiernych fanów zostanie tu, a drugie poszuka bardziej korzystnej opcji :derisive: .

O czym my w ogóle rozmawiamy, Sebastian nawet nie wie kto jest fizycznym właścicielem SU. W najlepszym przypadku zapuka prawnik 2 dni po tym jak to ruszy, a w najgorszym pod dom zajedzie 2-3 panów ze wschodnim akcentem i zamknie portal zanim się otworzy.Jak chcesz otwierać konkurencyjny portal jak nawet nie wiesz z kim konkurujesz.

Do czego mi jest potrzebna ta informacja? Wiem jakie firmy stoją za tym portalem, a z nazwiska nie muszę ich znać.
O kwestie prawne to się mój drogi kolego nie martw, bo tym się zajmuje kancelaria, która została do tego powołana.
Nie potrzebuje mieć tego typu wiedzy, kto co gdzie, bo ja się nie zajmuje nimi, tylko sobą.
Tak jak już mówisz o prawnikach, to jest coś takiego jak "analiza prawna", która pokazuje możliwości firmy przed otworzeniem w danym kraju.
Taka analiza to koszt wstępny 10.000zł-15.000zł netto + możliwe koszty dodatkowe. Dolicz sobie całą resztę i zobaczysz co Ci z tego wyjdzie :rofl: .

Właśnie kolejny raz wychodzi to, jak duże pojęcie mają osoby o mnie i moim życiu pisząc takie zdania :ok: .

Ale czego Ty sie czepiasz? to jest prywatne forum, tworzone przez amatora bez aspiracji do otwierania konkurencyjnego dla SU portalu... w zaden sposob z SU nie powiazane...wiec chuj z profesjonalizmem.
Moze powiesz jak bardzo profesjonalne bylo reklamowanie sie przez Ciebie na oficjalnym forum? To powazne profesjonalne firmy "z kapitalem"(jak twierdzisz) musza uciekac sie do takich akcji?
I tak szczerze...przestan juz nas straszyc, pouczac, zapewniac i tlumaczyc sie... w skrocie..przestan byc pizda, jesli cos robisz to to zrob i ewentualnie pokaz ze zrobiles. Jesli ktos bedzie mial ochote na twoje historyjki to moze sobie wejsc na to twoje foro i poczytac...poki co szalu tam nie widze..


Skoro już ktoś coś otwiera, to niech to zrobi dobrze i rozezna się w temacie, bo potem wychodzą właśnie takie krzaczki.
Właśnie próbuję wam pokazać, że jesteście amatorami, a mnie pouczacie co mam robić :lol2: .
Skoro już napisałeś o oficjalnym forum i moim poście, to polecałbym słownik pojęć zobaczyć czy coś w ten deseń.
Założyłem temat o nazwie Rozwiązanie problemów na przyszłość, a nie w stylu "NOWY SERWIS - ZOBACZ!!" - a to jest duża różnica.
To był temat informacyjny i nie zawierał on żadnych bannerów reklamowych i innych tego typu rzeczy :meeting: .

Kogoś widzę zabolało, że to jakże temu treściwemu forum się oberwało, które tworzą amatorzy, którzy pouczają osoby z dużo większą wiedzą na ten temat :winkextra:
Jak na ten moment, to wy cały czas o tym piszecie, a ja tylko udowadniam wam w każdym poście, że nie macie żadnych zweryfikowanych informacji :derisive: .
Zanim zaczniesz się udzielać apropo forów czy ruchu na nim, najpierw naprawcie to, a potem pogadamy :derisive: .
Co do profesjonalych firm, to owszem - obecna firma jest taką firmą od wielu lat, jednak nie ma powiązania z tą branżą.

przestan juz nas straszyc, pouczac, zapewniac i tlumaczyc sie... w skrocie..przestan byc pizda,

Po pierwszę nikogo nie straszę.Po drugie nie pouczam, za to wy próbujecie to robić. Po trzecie zapewniać będę, jeśli uznam to za stosowne to to zrobię.
W skrócie kolego, wasze argumenty na nic się zdają :yahoo: . Widzę bardzo ambitny jesteś jak porównujesz forum dopiero co założone, a forum wieloletnie :lol2: .
Każdy wasz post, to dla mnie rozrywka, żeby nudno nie było to sobie poodpisuje, a co :biggrin: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Oczywiście forum ble beznadziejne a jednak na nim siedzisz w trybie natychmiastowym po odbanowaniu , więc coś jednak jest nie tak z tobą ....
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


wlazł kotek na płotek najebał emotek...
Awatar użytkownika
sheer
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­ ­ ­ ­ ­
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jprd....a ten dalej swoje... i w dodatku niczego nie zrozumial...
Moge wypunktowac, ale to raczej bezcelowe...

Odniosę sie tylko do wpisu na oficjalu.
Zrobiles tamten wpis z pełną świadomością ze umieszczasz go tam na nielegalu. Oświeć mnie jakaż to kolosalna różnica jest w tym jak zatytułowałeś temat? Jakbys nie nazwał, była to nieudolna próba reklamy.
Co ma do rzeczy czy umieściłeś tam banner czy nie? Były linki? Były. Nie wolno ich umieszczać na oficjalu? Nie wolno. Czy "profesjonalna, szanujaca sie" firma ucieka sie do takich akcji? Nie. Czy profesjonalna szanujaca sie firma wzbudza zaufanie takimi akcjami? Nie! Czy profesjonalna szanujaca sie firma umieszcza w tresci takiego posta cos w stylu: "czytajcie szybko póki nie zbanują"? No kurwa NIE! :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


sheer pisze:wlazł kotek na płotek najebał emotek...

no dokladnie, a dalej nie wiadomo ochuj mu chodzi...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jumpsuits pisze:Oczywiście forum ble beznadziejne a jednak na nim siedzisz w trybie natychmiastowym po odbanowaniu , więc coś jednak jest nie tak z tobą ....

Nie powiedziałem, że forum beznadziejne, tylko zawiera błędy :acute:. Zdefiniuj co to znaczy w trybie natychmiastowym i jaki przedział czasowy to dla Ciebie "natychmiast".
Mówiłem Ci już wyżej, że ten temat to dla mnie rozrywka jest w międzyczasie sobie zaglądam na nie, bo chcąc nie chcąc jednak temat jest o mnie i o tym co tworzę :blink: .
Siedzę tutaj i odpowiadam na wasze posty, bo takie mam zadanie, żeby odpisywać na posty, które mnie dotyczą i udowadniać, że osoby je piszące nie mają pojęcia o czym piszą :biggrin: .

sheer pisze:wlazł kotek na płotek najebał emotek...

No, to jest akurat trafione :ok: .

komin pisze:Jprd....a ten dalej swoje... i w dodatku niczego nie zrozumial...
Moge wypunktowac, ale to raczej bezcelowe...

Odniosę sie tylko do wpisu na oficjalu.
Zrobiles tamten wpis z pełną świadomością ze umieszczasz go tam na nielegalu. Oświeć mnie jakaż to kolosalna różnica jest w tym jak zatytułowałeś temat? Jakbys nie nazwał, była to nieudolna próba reklamy.
Co ma do rzeczy czy umieściłeś tam banner czy nie? Były linki? Były. Nie wolno ich umieszczać na oficjalu? Nie wolno. Czy "profesjonalna, szanujaca sie" firma ucieka sie do takich akcji? Nie. Czy profesjonalna szanujaca sie firma wzbudza zaufanie takimi akcjami? Nie! Czy profesjonalna szanujaca sie firma umieszcza w tresci takiego posta cos w stylu: "czytajcie szybko póki nie zbanują"? No kurwa NIE! :lol:

Określ swoje stanowisko odnośnie nazwania postu "nielegalnym", bo z tego co mi wiadomo to prawa nie łamał :roll: .
Co do umieszczania linków, jakoś nie zwróciłem uwagi, żeby gdzieś był regulamin forum, który by tego zabraniał.
Nawet jeśli, no to cóż. Post był dodany jako użytkownik tego forum, a skoro oni i tak mają ludzi w d*pie to nie widzę przeciwskazań :biggrin: .
Na całe szczęście, każdy odpowiada za własne czyny, a nie osoby trzecie, więc to co ja robię zostaw mi i jeśli jakieś będą skutki tego, to sobie poradzę :yes4: .
Jest właśnie różnica, bo post informacyjny,to nie post reklamowy.Czyli jak oglądasz wiadomości w telewizji i wyskakuje w pasku ogłoszenie - np. o wypadku,
to też zaliczasz to do reklamy? no bo telewizja :lol2: .Mówisz o jakiejś firmie, która się niby reklamuje, to jeszcze raz zaznaczę,
że to nie był post reklamowy i nie pisałem tego jako firma, tylko użytkownik tego forum. Jak założę firmę stricte pod kamerki i umieszczę tam swój post,
to wtedy możesz mówić, że post reklamowy, chociaż też musi on spełnić pewne kryteria i wrzucenie linku,
nie oznacza, że będzie on już zakwalifikowany do reklamy lub postu reklamowego :papa: .
Jak na razie zajmuje się obecną, więc póki nie dopnę kwestii prawnych, nie będę jej rejestrować :winkextra: .
Co do tego czytania szybkiego, które dodałem na forum to raczej znasz znaczenie słów.
Nie wiem czy wiesz, ale na forach są takie rangi jak Moderator i oni usuwają niewygodne dla nich posty.

komin pisze:
sheer pisze:wlazł kotek na płotek najebał emotek...

no dokladnie, a dalej nie wiadomo ochuj mu chodzi...

Sam jesteś jednym z piszących jakieś bzdety i nie wiesz o co chodzi, nosz teraz to mnie zaskoczyłeś :blink: .
To wy generujecie posty i rozmawiacie na mój temat, więc zacząłbym przestać pisać kolejne po prostu tak na logikę.
Temat już istnieje trochę czasu, a dalej nie ma żadnych dowodów na to co piszecie, chyba że wklejacie jakieś posty z fake konta z innych for :lol2: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Ehhh..nie chce mi sie... ale ok.
kotquee pisze:Określ swoje stanowisko odnośnie nazwania postu "nielegalnym", bo z tego co mi wiadomo to prawa nie łamał .
Co do umieszczania linków, jakoś nie zwróciłem uwagi, żeby gdzieś był regulamin forum, który by tego zabraniał.
Nawet jeśli, no to cóż.

To bylo najpierw przeczytac regulamin? I wiesz, ja sam lamie czesto ten zakaz i dostaje bana za to na kilka dni... tylko ja nie firmuje soba konkurencyjnego portalu.

kotquee pisze:Post był dodany jako użytkownik tego forum

kotquee pisze:Mówisz o jakiejś firmie, która się niby reklamuje, to jeszcze raz zaznaczę,
że to nie był post reklamowy i nie pisałem tego jako firma, tylko użytkownik tego forum. Jak założę firmę stricte pod kamerki i umieszczę tam swój post

Musze przyznac ze Twoja logika mnie rozpierdala.... Czyli na razie, dopoki nie zarejestrujesz konkurencyjnej dla SU firmy to ty jestes tylko "uzytkownikiem forum" i hulaj dusza piekla nie ma? Jestes tylko użytkownikiem ktory przypadkiem jest posiadaczem domeny, stronki i foro ktore maja wkrotce konkurowac z SU...ale nie zarejestrowales firmy to nie ma sprawy?
W sumie specjalnie mnie z ta logika nie zaskakujesz... jak ci ludzie wytykali Oriankowe "bledy z przeszlosci" i poddawali w watpliwosc czy taki ktos jak ty powinien wogole zabierac sie za ten biznes to tez w zasadzie uzyles podobnego argumentu...ze Ty to jedno ale firma to juz zupelnie inna bajka.
Juz kiedys uzywalem tego porownania, teraz rozszerze... pozwolmy pedofilom zakladac prywatne przedszkola...bo przeciez to beda firmy i ich przeszlosc nie ma znaczenia...
Ty jako firma jestes nieskazitelny, a jako "zwykly uzytkownik" mozesz przeciez wszystko. Ja tego nie kupuje, choc Ty uwazasz ze wszystko jest ok.

kotquee pisze:post reklamowy, chociaż też musi on spełnić pewne kryteria i wrzucenie linku,
nie oznacza, że będzie on już zakwalifikowany do reklamy lub postu reklamowego

przeciez wrzuciles post opisujący nowy cudowny portal i wrzuciles link... to czego jeszcze brakuje aby uznac to za reklame?? animowanego gifa?
czym sie ten twoj "post informacyjny" odroznia od reklamy?? tym ze se go inaczej nazwales i nie masz zarejestrowanej firmy? :lol:

kotquee pisze:Jest właśnie różnica, bo post informacyjny,to nie post reklamowy.Czyli jak oglądasz wiadomości w telewizji i wyskakuje w pasku ogłoszenie - np. o wypadku,
to też zaliczasz to do reklamy? no bo telewizja

Nie? ale skad wziales to porownanie z dupy? Gdybym ogladal wiadomosci i w pasku bylo ogloszenie ze "najlepsze ubezpieczenia OC tylko w PZU" to bez dwoch zdan uznalbym ze to reklama a NIE INFORMACJA. Dokladnie taki byl Twoj post... i serio zadnym tlumaczeniem jest ze Ty jeszcze firmy nie zarejestrowales...


kotquee pisze:Nie wiem czy wiesz, ale na forach są takie rangi jak Moderator i oni usuwają niewygodne dla nich posty.

Serio?


kotquee pisze:Siedzę tutaj i odpowiadam na wasze posty, bo takie mam zadanie, żeby odpisywać na posty, które mnie dotyczą i udowadniać, że osoby je piszące nie mają pojęcia o czym piszą

:D i jak ci idzie? Twoim zdanieniem afkors...


kotquee pisze:Zanim zaczniesz się udzielać apropo forów czy ruchu na nim, najpierw naprawcie to, a potem pogadamy

ale po co? chcialbys najebac wiecej emotek z mobila? skoro od 10 lat nikomu poza Toba ten powazny problem nie przeszkadzal to widocznie jest pomijalny...


kotquee pisze:Tak jak już mówisz o prawnikach, to jest coś takiego jak "analiza prawna", która pokazuje możliwości firmy przed otworzeniem w danym kraju.
Taka analiza to koszt wstępny 10.000zł-15.000zł netto + możliwe koszty dodatkowe. Dolicz sobie całą resztę i zobaczysz co Ci z tego wyjdzie

Ale po chuj o tym piszesz? Tomoxx nie pisal o prawnikach w kontekście
kosztow...a nikogo naprawde nie interesuje po co i ile ty wydasz w jakiesj kancelarii... chyba ze te 15k mialo nam jakos zaimponowac... Nie bardzo... Jedna dupa na SU wczoraj wiecej zarobila.. so what?

kotquee pisze:Po pierwszę nikogo nie straszę

Nie? a kto juz bany rozdawal na niestniejacym jeszcze portalu?

Dobra wystarczy...


kotquee pisze:W skrócie kolego, wasze argumenty na nic się zdają

To niestety wiemy....dobrze ze chociaż wiesz ze mamy argumenty :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Stalker zakłada portal by jeszcze bardziej stalczyć... dobre sobie :lol2:
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:Stalker zakłada portal by jeszcze bardziej stalczyć... dobre sobie :lol2:

Są gdzieś jakieś screeny albo ktoś może potwierdzić twoje słowa? Bo zaciekawiło mnie to.
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Halo Policjaa pisze:
Robinek29 pisze:Stalker zakłada portal by jeszcze bardziej stalczyć... dobre sobie :lol2:

Są gdzieś jakieś screeny albo ktoś może potwierdzić twoje słowa? Bo zaciekawiło mnie to.


Ależ oczywiście poszukaj tu na forum i w archiwum, nawet filmik jest jak stalczona laska publicznie opowiada jak ją dręczył...

Przykładowe:
https://i.imgur.com/74PonGJ.png

Filmik
https://www115.zippyshare.com/v/PFFyHHVn/file.html
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Halo Policjaa pisze:
Robinek29 pisze:Stalker zakłada portal by jeszcze bardziej stalczyć... dobre sobie :lol2:

Są gdzieś jakieś screeny albo ktoś może potwierdzić twoje słowa? Bo zaciekawiło mnie to.


No też bym z chęcią zobaczył, tylko już bez tych fejkowych screenów z kont, które ktoś od was zakłada i pisze jako ja :rofl:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:
Halo Policjaa pisze:
Robinek29 pisze:Stalker zakłada portal by jeszcze bardziej stalczyć... dobre sobie :lol2:

Są gdzieś jakieś screeny albo ktoś może potwierdzić twoje słowa? Bo zaciekawiło mnie to.


No też bym z chęcią zobaczył, tylko już bez tych fejkowych screenów z kont, które ktoś od was zakłada i pisze jako ja :rofl:.


kotquee,
Nie ośmieszaj się gościu, laska dokładnie do ciebie na tym filmiku mówi...
Czemu skasowałeś stronę o niej? Zapewne kopia się znajdzie za jakiś czas.

Zaraz zaczniesz się wypierać, że w ogóle ją znałeś...
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:
Halo Policjaa pisze:
Robinek29 pisze:Stalker zakłada portal by jeszcze bardziej stalczyć... dobre sobie :lol2:

Są gdzieś jakieś screeny albo ktoś może potwierdzić twoje słowa? Bo zaciekawiło mnie to.


Ależ oczywiście poszukaj tu na forum i w archiwum, nawet filmik jest jak stalczona laska publicznie opowiada jak ją dręczył...

Przykładowe:
https://i.imgur.com/74PonGJ.png

Filmik
https://www115.zippyshare.com/v/PFFyHHVn/file.html


Jeszcze jakby mówiła w tej kolejności jak było, to by to miało jakiś sens, a nie tak, żeby wszyscy uważali ją jako biedną i niewinną, a ja taki zły, bo chciałem żeby przestała odpierdalać jakiś cyrk i się ogarnęła :derisive:. Tak samo jak przeczytasz artykuł w necie i zaczniesz wszystkim mówić, że ktoś coś, bo wyczytałeś na pewnej stronie, a to będzie pisane na potrzeby portalu :ok:. Ja już mówiłem, że jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć, to niech napisze po zweryfikowanie informacji. Różnica między mną a nią jest taka, że ja mam dowody i cały ciąg zdarzeń, a ona tylko wciska bajkę ludziom, którzy widzą, a raczej widzieli jako osobę pokrzywdzoną :good3:. Po za tym co ma tworzenie portalu do przeszłości? Ciągle ktoś odkopuje ten temat i za każdym razem piszą osoby, których informacje nie mają żadnego pokrycia :lol2:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Robinek29 pisze:
kotquee pisze:
Halo Policjaa pisze:
Robinek29 pisze:Stalker zakłada portal by jeszcze bardziej stalczyć... dobre sobie :lol2:

Są gdzieś jakieś screeny albo ktoś może potwierdzić twoje słowa? Bo zaciekawiło mnie to.


No też bym z chęcią zobaczył, tylko już bez tych fejkowych screenów z kont, które ktoś od was zakłada i pisze jako ja :rofl:.


Nie ośmieszaj się gościu, laska dokładnie do ciebie na tym filmiku mówi...
Czemu skasowałeś stronę o niej? Zapewne kopia się znajdzie za jakiś czas.


Kolejny odklejony. Wiesz co to jest ważność domeny? Wyłączyłem ją bo zaraz kończy się jej ważność, a nie zamierzam kolejny raz tłumaczyć ludziom Twojego pokroju, że było inaczej niż ktoś to przedstawia. Skoro odwiedziłeś stronkę i przeczytałeś od A do Z to miałeś tam dowód po dowodzie, że to ona zaczęła ten cyrk i jak jej nie szło, to zaczęła robić z siebie niewinną, żeby się nad nią litowali. Jak już z czytaniem i wyciągniem wniosków masz problem, to już prościej się nie da.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee, przestań się wybielać. Ośmieszasz się!
Są tematy o tobie jak ją stalczysz, jak się zachowujesz w stosunku do niej,
co wypisujesz. Zrobiłeś stronę o niej co miała objętość książki... tak się zachowuje normalny zdrowy na umyśle człowiek? NIE.
I tak już zostanie, do końca życia będziesz śmierdział tą sprawą.
Ważnością domeny się nie zasłaniaj. Domena wygasa i tyle,
A ty po prostu wyłączyłeś stronę jak się smród zaczął rozchodzić.
Nie chce mi się z takim chujem jak ty pisać nawet.
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


O właśnie jest w archiwum stronka którą stworzył kotquee,
https://web.archive.org/web/20220303205234/https://orianaakazoooosia.pl/

Czy tak zachowuje się normalny człowiek?
Oceńcie sami.
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dane o domenie
~# whois orianaakazoooosia.pl

DOMAIN NAME: orianaakazoooosia.pl
registrant type: individual
nameservers: ns1.seohost.pl. [188.210.221.52][185.200.47.250]
ns2.seohost.pl. [188.210.223.253][51.91.218.37]
created: 2022.02.15 23:24:08
last modified: 2023.01.21 20:55:00
renewal date: 2023.02.15 23:24:08

no option

dnssec: Unsigned


REGISTRAR:
PERSKIMEDIA Szymon Perski
ul. Janiny Omańkowskiej 58
60-465 Poznań
tel. +48.801007295, +48.564771012
e-mail: [email protected]

Domena wygasa; 2023.02.15 23:24:08
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:kotquee, przestań się wybielać. Ośmieszasz się!
Są tematy o tobie jak ją stalczysz, jak się zachowujesz w stosunku do niej,
co wypisujesz. Zrobiłeś stronę o niej co miała objętość książki... tak się zachowuje normalny zdrowy na umyśle człowiek? NIE.
I tak już zostanie, do końca życia będziesz śmierdział tą sprawą.
Ważnością domeny się nie zasłaniaj. Domena wygasa i tyle,
A ty po prostu wyłączyłeś stronę jak się smród zaczął rozchodzić.
Nie chce mi się z takim chujem jak ty pisać nawet.

Aktualnie to sam się ośmieszasz :lol2: .
Są tematy na temat mojego stalkowania? hmm - ciekawe :derisive: .
Idź pooglądaj jakieś wiadomości czy coś to będziesz miał następne "zweryfikowane" źródło informacji.
Wypowiadasz się, jako osoba obca, która kompletnie nie ogarnia skąd pojawił się konflikt i dlaczego.
Nie boję się przeszłości, więc nie wiem co chcesz tym zdaniem uzyskać.
Traktuje ludzi tak, jak oni traktują mnie, więc jeśli ktoś nie ma do mnie szacunku to ja do nich też :yes4: .
Skoro Ci się nie chce pisać, to po co udzielasz się w tym temacie?

Dodałeś jakiś filmik z CW, na którym Pani O - prawdopodobnie mnie wyzywa, albo opowiada o mnie jakieś wyimaginowane rzeczy :winkextra: .
Tych filmików trochę jest, więc nie wiem, który to jest konkretnie, ale ten filmik tak na prawdę nic nie mówi.
Masz tutaj osobę, która opowiada historie na temat jakiejś osoby, bez pokrycia drugiej strony.

W linku masz potwierdzenie apropo wygasającego terminu ważności domeny panie wszystkowszechwiedzący :lol2: .
https://imgur.com/a/bkraOfk
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości