7sky.cam by doladowanee/kotquee (orianaakazoooosia.pl)

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kurwa...po co ty piszesz takie elaboraty? to nie uniwersytet, tylko burdel :!: .... :pimp0:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:Kurwa...po co ty piszesz takie elaboraty? to nie uniwersytet, tylko burdel :!: .... :pimp0:

Bo mogę :papa: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:Polecam czasem poszukać informacji o sobie i nawet długo szukać nie trzeba https://www.google.pl/search?tbm=isch&q ... w+onlyfans .
Występujesz na stronie z kamerkami, a o to jakieś problemy masz, skoro cały już "Twój content" lata po internecie tu i tam.


Nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby wyszukiwać kontent Cukierkowej w google grafice.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


kotquee pisze:
_Cukierkowa_ pisze:
kotquee pisze:
tomoxx pisze:kotquee, ale wiadomo kto stoi za SU, to zadna tajemnica, ale SU nie robi takich akcji ze zdjecia z OF czy gdzies indziej sprzedaje w zamkniętej grupie bo "nikomu sie krzywda nie dzieje" , albo nie pisze litanii na temat nadajacej go nieszanuje :)

dobrze przynajmniej ze wiadomo kim Ty jestes i jaka masz dzialalnosc

BTW to jest temat wyplat i one beda ale nie za rok jakbys chcial, i to wlasnie pokazuje Twoje nastawienie, "nie chcecie u mnie pracowac to niech wam SU do konca roku nie placi" straszne masz kompleksy


Za Showup'em stoi spółka, a za nią kolejna i kolejna. Znasz właścicieli tylko z nazwy, a prywatnie nie masz pojęcia kim są ani co robią. To co ja robię prywatnie nijak się ma do założonego celu.

Dla jasności - nie sprzedaje żadnych zdjęć z OF, tylko kupuje i daje do nich dostęp "pewnej" grupie osób. Bardziej pasuje "robiłem", bo już dawno się tym nie zajmuję. Każdy bierze odpowiedzialność za siebie i jeśli ktoś będzie chciał ze mną toczyć batalię sądową, to będzie sprawa tej osoby, a nie was. Niech się każdy zajmie sobą i pilnuje siebie :).



Dla takich gnid jak Ty jest specjalne miejsce w piekle. Oby Cie dupa parzyła od czarnych kutasow i szkła zamiast gruzu.


Proponuję pozwać np. całe community Reddita, że umieszcza zdjęcia i chyba funkcjonujesz od wczoraj, że nie wiesz jak wygląda w praktyce kupowanie subskrypcji na takich stronach.
Polecam czasem poszukać informacji o sobie i nawet długo szukać nie trzeba https://www.google.pl/search?tbm=isch&q ... w+onlyfans .
Występujesz na stronie z kamerkami, a o to jakieś problemy masz, skoro cały już "Twój content" lata po internecie tu i tam.
Jak masz z tym problem, że ktoś udostępnia Twoje zdjęcia czy filmy to są proste 3 punkty:
1. Usuń swoje konta z profili onlyfans etc..
2. Skończ nadawać na SU
3. Znajdź sobie normalną pracę, z w której zarobisz tyle co w internecie
4. Zniknij z internetu, żeby zostały tylko wspomnienia po tym co kiedyś publikowałaś

Na 99%% tego nie zrobisz - a czemu? No właśnie temu :acute: .
Popularność = duże zarobki = rozpoznawalność = ryzyko zawodowe.
Jak myślisz, że każdy będzie nastawiony family friendly, to niestety tak nie jest :winkextra: .


Fakt, masz rację. W życiu bym nie pomyślała, że mój darmowy content z Reddita lata po internecie
:laughingnew:
A 2000 materiałów jest na onlyfansie.
Myślisz czasem, że topowe onlyfansiary robią content nie tylko ten dostępny po zasubslrybowaniu i PPV. Są też customy.
Swoją drogą, dobrze że istnieje ktoś taki jak Ty. Warto uważać, aby nikt Ci się do doopska nie dobrał.
Pudło, nie kamerkuje od 2 lat.
Wiem, że ludzie kradną i ty jesteś kimś takim.
Są też firmy, które usuwają mój content z różnych miejsc. Telegram.do takich nie należy. Na szczęście inni wysyłają mi takie telegramy, snapy czy Instagramy.
I dobrze wiem jak funkcjonuje np. Of. Większość ludzi wykupuje of nie na miesiąc, a na kilka. Albo włączają rebill-on, no chyba że masz na myśli takie pazerne gnidy jak Ty. Ha tfu!
Jesteś jak ta wyklęta czarna owca. Nawet tu, na forum. :thank_you2: :yahoo:
Proponuję iść być zjebem gdzie indziej, albo zostać tu dla pożywki forumowiczów.

Ps. Swoją drogą serduszko musiało zaboleć, że taki długi i gruby pełen drzazg kij w dupie Cię gniecie.
Ani trochę mi Ciebie nie szkoda, chociaż splunąć też bym nie chciała. Jeszcze byś moja ślinę sprzedał. :rofl: :dance4:
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 21:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


_Cukierkowa_ pisze:
kotquee pisze:
_Cukierkowa_ pisze:
kotquee pisze:
tomoxx pisze:kotquee, ale wiadomo kto stoi za SU, to zadna tajemnica, ale SU nie robi takich akcji ze zdjecia z OF czy gdzies indziej sprzedaje w zamkniętej grupie bo "nikomu sie krzywda nie dzieje" , albo nie pisze litanii na temat nadajacej go nieszanuje :)

dobrze przynajmniej ze wiadomo kim Ty jestes i jaka masz dzialalnosc

BTW to jest temat wyplat i one beda ale nie za rok jakbys chcial, i to wlasnie pokazuje Twoje nastawienie, "nie chcecie u mnie pracowac to niech wam SU do konca roku nie placi" straszne masz kompleksy


Za Showup'em stoi spółka, a za nią kolejna i kolejna. Znasz właścicieli tylko z nazwy, a prywatnie nie masz pojęcia kim są ani co robią. To co ja robię prywatnie nijak się ma do założonego celu.

Dla jasności - nie sprzedaje żadnych zdjęć z OF, tylko kupuje i daje do nich dostęp "pewnej" grupie osób. Bardziej pasuje "robiłem", bo już dawno się tym nie zajmuję. Każdy bierze odpowiedzialność za siebie i jeśli ktoś będzie chciał ze mną toczyć batalię sądową, to będzie sprawa tej osoby, a nie was. Niech się każdy zajmie sobą i pilnuje siebie :).



Dla takich gnid jak Ty jest specjalne miejsce w piekle. Oby Cie dupa parzyła od czarnych kutasow i szkła zamiast gruzu.


Proponuję pozwać np. całe community Reddita, że umieszcza zdjęcia i chyba funkcjonujesz od wczoraj, że nie wiesz jak wygląda w praktyce kupowanie subskrypcji na takich stronach.
Polecam czasem poszukać informacji o sobie i nawet długo szukać nie trzeba https://www.google.pl/search?tbm=isch&q ... w+onlyfans .
Występujesz na stronie z kamerkami, a o to jakieś problemy masz, skoro cały już "Twój content" lata po internecie tu i tam.
Jak masz z tym problem, że ktoś udostępnia Twoje zdjęcia czy filmy to są proste 3 punkty:
1. Usuń swoje konta z profili onlyfans etc..
2. Skończ nadawać na SU
3. Znajdź sobie normalną pracę, z w której zarobisz tyle co w internecie
4. Zniknij z internetu, żeby zostały tylko wspomnienia po tym co kiedyś publikowałaś

Na 99%% tego nie zrobisz - a czemu? No właśnie temu :acute: .
Popularność = duże zarobki = rozpoznawalność = ryzyko zawodowe.
Jak myślisz, że każdy będzie nastawiony family friendly, to niestety tak nie jest :winkextra: .



Fakt, masz rację. W życiu bym nie pomyślała, że mój darmowy content z Reddita lata po internecie
:laughingnew:

No po poprzednim Twoim poście na to wskazywało, skoro masz problem do tego, że ktoś wrzucone zdjęcia do neta - wrzuca na kanał telegram :derisive:.

A 2000 materiałów jest na onlyfansie.

No i co w związku z tym? Możesz mieć ich nawet 5000.

Myślisz czasem, że topowe onlyfansiary robią content nie tylko ten dostępny po zasubslrybowaniu i PPV. Są też customy.

Nie jestem na takich portalach od dziś, więc wiem jakim prawem się to rządzi i jak to wygląda. Chyba logiczne skoro założyłem kiedyś kanał telegram o tym :unsure: .
Myślę, że sama nie wiesz do czego dążysz w tej wypowiedzi, bo piszesz z osobą, która w tym siedzi już od jakiegoś czasu i zna temat lepiej niż myślisz.
Może na Twoim of nie ma treści premium po subie, ale na wielu jest i to znowu pokazuje, jak duże pojęcie masz o tym będąc "content creatorem".

Swoją drogą, dobrze że istnieje ktoś taki jak Ty. Warto uważać, aby nikt Ci się do doopska nie dobrał.

Póki nikt nie będzie próbował mi czegoś na siłę udowodnić i nie będzie toksyczny w moim kierunku, to nie ma się czego obawiać.
Jak ktoś twierdzi, że nie będzie mnie szanował a ja go będę to się ostro na tym przejedzie :acute: .
Konflikty prywatne to nie konflikty firmowe, więc nikt na ten moment, nie jest mnie w stanie doprowadzić do takiego stanu jak był w 2022.
Wystarczy być normalnym i nie pierd*lić farmazonów w moją stronę, to ja też nie będę miał żadnego problemu do tej osoby :good3: .

Pudło, nie kamerkuje od 2 lat.

Rzeczywiście dużo to zmienia, czy nadajesz czy nadawałaś. Jakbyś potrafiła logicznie myśleć to chodzi o sam fakt, że nadawałaś na kamerkach.
Zostawiłaś już po sobie ślad w internecie w postaci swojej obecności na różnych stronach i to już jest wystarczająco dużo.

Wiem, że ludzie kradną i ty jesteś kimś takim.
I dobrze wiem jak funkcjonuje np. Of. Większość ludzi wykupuje of nie na miesiąc, a na kilka. Albo włączają rebill-on, no chyba że masz na myśli takie pazerne gnidy jak Ty. Ha tfu!

Mocne zarzuty w moją stronę, jak na osobę która widać nie rozumie dalej jak działa rzeczywistość i próbuje wierzyć w to czego powinno się przestrzegać, ale tylko w teorii.
Kupując subskrypcję uzyskuję dostęp do materiałów publikowanych przez "content creatora" i mogę z tym zrobić co chce "na własny użytek".
Z wyjątkiem udostępniania publicznie, bądź sprzedawania takich materiałów. To, że takie materiały wlatywały na zamkniętą grupę to znaczy, że była prywatna.
Za wszystkie materiały czy to zdjęcia czy PPV była uiszczana opłata, więc kradzieżą bym to nie nazwał, ale tłumacz to jak tam sobie chcesz po swojemu :derisive: .
Tak jak mówiłem - poślij wszystkim pisma sądowe, jeśli masz z tym problem, a jeśli tego nie robisz, to chociaż przestań próbować zmienić to czego się nie da :yes4: .

Są też firmy, które usuwają mój content z różnych miejsc. Telegram.do takich nie należy. Na szczęście inni wysyłają mi takie telegramy, snapy czy Instagramy.

Wiem, że są takie firmy, ale w Internecie nic nie ginie, więc kwestia czasu zanim ktoś zrobi reupload. Sam się zajmowałem usuwaniem autorskich treści z tego typu stron, więc wiem jak to działa.
Cieszy mnie to, że masz swoich białych rycerzy, tylko ten % linków czy stron, które dostajesz są równe max 30% dostępnej treści.
Jak sama mówisz - z telegramem nic nie zrobisz, a właśnie tam trafia najwięcej treści. Jest opcja wyłączenia zapisywania treści na takim kanale, żeby uchronić w dużym stopniu zapisywanie z niego.
Tak się akurat składa, że blokada zapisywania multimediów na tym telegramie jest włączona od samego początku jego istnienia, właśnie po to, żeby nikt z tego nic nie wyniósł i nie szkodził innym.

Jesteś jak ta wyklęta czarna owca. Nawet tu, na forum. :thank_you2: :yahoo:
Proponuję iść być zjebem gdzie indziej, albo zostać tu dla pożywki forumowiczów.

To forum nie ma dla mnie większego znaczenia. Wypowiadam się tu tylko dlatego, bo temat jest o mnie i traktuję go jako rozrywkę :lol2: .
Proponuję się nie odzywać, jeśli nie masz nic więcej do powiedzenia :winkextra: . Jak uznam, żeby to zrobić to to zrobię :ok: .
Jak na ten moment, żaden argument nic nie zmienił, więc "pożywka dla forumowiczów" to niezbyt trafne określenie.
Niech sobie piszą co chcą, dla mnie żadna opinia stąd nie będzie brana pod uwagę,bo wyrażają ją osoby mało wiarygodne,
które nie miały ze mną styczności prywatnie :derisive: . Opinia jest mocno podzielona, między osoby z tego forum, a te poza :biggrin: .
Coś jest na rzeczy, skoro wysyłam nadającym dziewczynom link bezpośrednio do tego tematu, a one po przeczytaniu mówią wprost, żeby was olać :sarcastic_blum: .
Także to apropo tego co napisałaś Pani Cukierkowa :yes4: .

Ps. Swoją drogą serduszko musiało zaboleć, że taki długi i gruby pełen drzazg kij w dupie Cię gniecie.

Serduszko bolało, ale przestało i to nie od tego tematu :derisive: . To ma być jakaś metafora z tym kijem?
Wiesz, że to trochę nie bardzo mówić o wkładaniu czegoś w tej branży nie? W końcu sama byłaś camgirl i nie jedno robiłaś :yahoo: .
Trochę zaleciało taką hipokryzją co nie? No, ale jak chciałaś zwrócić na siebie moją uwagę, no to :lol2: .

Ani trochę mi Ciebie nie szkoda, chociaż splunąć też bym nie chciała. Jeszcze byś moja ślinę sprzedał. :rofl: :dance4:

Ależ nie musi :yes4: . Widzę, że trochę masz za wysokie ego :roll: . No i znowu apropo plucia - to ten camgirl pamiętasz :blink: ?
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Jakie czasy nastały że osoba chora psuchicznie jest z tego dumna strasznie że ma zryty łeb...
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


kotquee, bronienie za wszelką cenę konceptu odsprzedaży treści i kłótnie z dziewczynami na forach raczej ci nie pomogą w robieniu kamerowego (sic!) biznesu.
Gdybyś był poważną osobą, to skupiłbyś się na pracy nad portalem oraz odciął się od historii z handlem treściami z of, zamiast wykłócać się tu z ludźmi.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Jumpsuits pisze:Jakie czasy nastały że osoba chora psuchicznie jest z tego dumna strasznie że ma zryty łeb...

Odezwała się naczelna tego forum. Zryty łeb :lol2: to masz moja droga Ty, że uwierzysz we wszystko co Ci ktoś powie :lol2: .
Słaby masz ten charakterek skoro jesteś taka łatwa do zmanipulowania przez osoby trzecie.
Jak będziesz zmieniać kierunek to proponuję filozofię czy coś w ten deseń, to będą Twoje klimaty :yes4: .
Tylko na tym forum - uważają Cię za osobę, godną stanowiska jakie pełnisz, a ta druga część się utwierdza w tym co ja, na Twój temat :dontknow: .
Nie wiem jakie szkoły skończyłaś i o ile je skończyłaś, ale Twoja edukacja zakończyła się przedwcześnie :unsure: .

Userka pisze:kotquee, bronienie za wszelką cenę konceptu odsprzedaży treści i kłótnie z dziewczynami na forach raczej ci nie pomogą w robieniu kamerowego (sic!) biznesu.
Gdybyś był poważną osobą, to skupiłbyś się na pracy nad portalem oraz odciął się od historii z handlem treściami z of, zamiast wykłócać się tu z ludźmi.

Droga Pani z cytowanego fragmentu wyżej :thank_you2: , cieszy mnie to, że są takie osoby ale co do mnie to nie to. Nie odsprzedaje żadnych treści :shock2: .
Co do kłótni na forach, to bym to tak tego nie nazwał. Po prostu dementuje rzeczy na mój temat, które ktoś na siłę próbuję urzeczywistnić :winkextra: .
Jak już mówiłem kilka postów temu, to forum nie ma kompletnie żadnego znaczenia w kwestii nowego portalu, ponieważ osoby nie udzielające się - są zainteresowane czymś nowym.
Czyli wspominając na temat grup tutejszych przeciwników i grupy zwolenników nowego projektu - opinie na ten temat są podzielone :derisive: .
Co do skupiania się nad portalem to mniej więcej każdego dnia poświęcam mu wystarczająco dużo czasu, a ostatnie dni kończyłem o 5:00 rano załatawiając różne formalności :sad2: .
Dzisiaj zajmuje się tłumaczeniem treści angielski-polski, ponieważ czy to forum czy portal, będzie w dwujęzycznej wersji językowej, więc jest co robić i schodzi się z tym dłuugo :unsure: .
Jeśli mówimy o odcięciu się od tych rzeczy apropo OF, to patrząc po chęci nakręcania się tu ludzie nawzajem to się nie da. Nie handluje, żadnymi treściami of czy innymi.
Kiedyś założyłem kanał telegram i do tej pory sobie istnieje, natomiast już od dawna się tam nie udzielam. Założenie było takie, że mieliśmy się dzielić materiałami, za które zapłaciliśmy.
Wymiana ta miała być wewnętrzna z wyłączoną możliwością zapisywania jakichkolwiek treści, żeby nikomu nie szkodzić i nie rozpowszechniać treści tam opublikowanych.
Na obecny moment ta grupa liczy jakieś 2000os i nawzajem wymieniają się treściami, które posiadają. Treści tylko strcite OF/Patreon/Reddit i inne strony, gdzie ktoś już coś wrzucił.
Nie ma to żadnego powiązania z treściami showup, no chyba, ze ktoś z tamtych użytkowników coś prześle, ale to już jego sprawa. To tyle jeśli chodzi o telegram :to_take_umbrage: .
Zamiast szukać pozytywów to wy wszędzie tylko widzicie negatywy. Chciałem umieścić kogoś z zarządu tu w projekcie, ale skoro na każdym kroku macie jakiś problem do mnie, to tematu nie było :papa: .
Ja nie zamierzam każdemu po kolei z osobna tłumaczyć, że jest tak czy inaczej więc skoro nie chcecie współpracować i stworzyć w końcu coś stabilnego, to wystartuje projekt opierając się
na osobach, z którymi pisze już prywatnie od dłuższego czasu poza SU, czy to osobami, które zalewają skrzynkę odbiorczą na IG. Już nie mówię o współpracach bo też mam już jedną podjętą ze stroną jak "WatchMeMore" .
W takim razie pozostaje wam tylko czekać aż showup powróci do wypłat i naprawi ten portal, ale nie wszystko na raz :rofl: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Znacie taka piosenkę..
Siewiera, motyka, krowa, dupa
Przyszedł czas na zabawę. :)
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 21:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Userka pisze:kotquee, bronienie za wszelką cenę konceptu odsprzedaży treści i kłótnie z dziewczynami na forach raczej ci nie pomogą w robieniu kamerowego (sic!) biznesu.
Gdybyś był poważną osobą, to skupiłbyś się na pracy nad portalem oraz odciął się od historii z handlem treściami z of, zamiast wykłócać się tu z ludźmi.



Zjadłabyś coś ze streetfooda? W Ząbkach podobno jest dobry.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 21:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


kotquee pisze:żadna opinia stąd nie będzie brana pod uwagę,bo wyrażają ją osoby mało wiarygodne,

oczywiscie...przeciez jedyna wiarygodna osoba na tym forum to Ty...

kotquee pisze:Wypowiadam się tu tylko dlatego, bo temat jest o mnie i traktuję go jako rozrywkę

aha... a rozwazales inne koncepcje?
takie jak np:
a. wypowiadasz sie bo ci pozwolono?
b. bo nas rozsmieszasz?
c. bo kazda Twoja wypowiedz przybliza do samozaorania Ciebie i Twojego nowego portalu?
d. wszystkie powyzsze razem wziete?

ale oczywiscie:
kotquee pisze:Opinia jest mocno podzielona, między osoby z tego forum, a te poza .
Coś jest na rzeczy, skoro wysyłam nadającym dziewczynom link bezpośrednio do tego tematu, a one po przeczytaniu mówią wprost, żeby was olać

tak... na bank istnieje jakas zmowa....wszyscy tutaj sa przeciwko Tobie... nie powstal ANI jeden post ktory by Cie w jakis sposob popieral... laski boja sie cokolwiek napisac o Tobie dobrego na forum... ale zgloszen chetnych do wspolpracy masz na PW tysiace...
aaa... no i Ziemia jest plaska afkors

Btw. ta dziewczyna ktora napisala zeby olac... to byla moze Evic?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
kotquee pisze:żadna opinia stąd nie będzie brana pod uwagę,bo wyrażają ją osoby mało wiarygodne,

oczywiscie...przeciez jedyna wiarygodna osoba na tym forum to Ty...

No akurat na ten moment to tak :yes4: . Wasze dowody nie są nawet dowodami przeciwko mnie :lol2: .
To są puste słowa rzucone na wiatr, wykreowane na podstawie zdań paru osób i strony w której nakreśliłem toksyczność i fałsz pewnej osoby.
No, ale czekaj... Przecież każdy tu jest detektywem i zbiera poszlaki, tylko coś się tutaj nie zgadza :nea: .

komin pisze:
kotquee pisze:Wypowiadam się tu tylko dlatego, bo temat jest o mnie i traktuję go jako rozrywkę

aha... a rozwazales inne koncepcje?
takie jak np:
a. wypowiadasz sie bo ci pozwolono?
b. bo nas rozsmieszasz?
c. bo kazda Twoja wypowiedz przybliza do samozaorania Ciebie i Twojego nowego portalu?
d. wszystkie powyzsze razem wziete?


a. Na forach publicznych nie ma czegoś takiego jak pozwolenie na wypowiedź, gdyż opiera się ono na dyskusji każdej ze stron.
b. Wy mnie też, to już jest chyba 1:1 :derisive:
c. Musisz czytać ze zrozumieniem bo widzę dalej masz z tym problem, ale jeszcze raz zaznaczę, że ten temat nie ma żadnego wpływu na jego realizację.
Nic on nie zmienił do tej pory w kwestii zainteresowania i chęci promowania portalu przez dziewczyny nadające na SU w TOP'ce i te nie, więc gdzie to zaoranie? :lol2:
d. Wystarczyło napisać do c :sarcastic_blum:

komin pisze:ale oczywiscie:
kotquee pisze:Opinia jest mocno podzielona, między osoby z tego forum, a te poza .
Coś jest na rzeczy, skoro wysyłam nadającym dziewczynom link bezpośrednio do tego tematu, a one po przeczytaniu mówią wprost, żeby was olać

tak... na bank istnieje jakas zmowa....wszyscy tutaj sa przeciwko Tobie... nie powstal ANI jeden post ktory by Cie w jakis sposob popieral... laski boja sie cokolwiek napisac o Tobie dobrego na forum... ale zgloszen chetnych do wspolpracy masz na PW tysiace...
aaa... no i Ziemia jest plaska afkors

Nikt tu nie mówił o żadnej zmowie, tylko o tworzeniu nierzetelnej opinii na mój temat, na podstawie osób trzecich i specjalistów wszystkowiedzących, którzy nawet raz nie mieli dłuższego kontaktu ze mną :rofl: .
Nie powstał ani jeden post i nie powstanie, bo są nadające, które nie żyją tym portalem i nie uważają za potrzebne - wypowiadanie się tutaj, żeby nie dolać oliwy do ognia i nakręcić was jeszcze bardziej :mocking: .
Jakby chciały się wypowiedzieć to by się wypowiedziały, ale nie chcą być wizerunkowo wmieszane w temat, gdyż im to niepotrzebne. Wystarczy, że przejdą na nową platformę bez robienia dram koło siebie :yes4: .
Co do zgłoszeń o tysiącach nikt nie mówił, ale z 30 osób się znajdzie, więc jak na początek narzekać nie będę, zwłaszcza że są to osoby, które już nadają na parę ładnych lat i cieszą się bardzo dużą ilością widzów.
Wolę pracować z osobami poważnie myślącymi na temat poprawy warunków do pracy na kamerkach, a nie z osobami, które tworzą jakieś bajki i utwierdzają się w tym mimo, że główne źródło mówi, że było inaczej, ale cóż - why not :good3: .

komin pisze:Btw. ta dziewczyna ktora napisala zeby olac... to byla moze Evic?

Nie panie komin, to nie była żadna Evic i nawet nie wiem kto to jest. To jest jedna z kilku dziewczyn, które mają taką opinię na temat tego całego tematu i zamieszania wkoło mnie.
Tak się akurat składa, że ta osóbka jest jedną z tych osób, które powierzyły mi swój kredyt zaufania i znam dane personalne tej osoby :derisive: . W swoim świecie poza SU jest bardzo popularna :shock2: .
Jak widać, do tej pory żyje i ma się dobrze. Nie padła jak to ktoś tam pisał "ofiarą stalkowania", a wręcz przeciwnie. Normalnie z nią piszę, a jeśli potrzebuje wsparcia w jakimś problemie to go dostaje.
Taki właśnie zły jestem i w ogóle ten tego :dance3: . Nie chcę tu spamować tymi screen'ami, bo i tak nic to nie zmieni, ale znajdzie się jeszcze kilka osób, których screeny też można wstawić :winkextra: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee, nie musisz sie tak rozpisywac...wystarcza krotkie odpowiedzi, bez tego nadmiaru zbędnej autopromocji...

Nic z tym nie zrobię ze jak do tej pory jedyne informacje jakie posiadamy na Twój temat są złe lub jeszcze gorsze...
Twoje zapewnienia ze jest zupelnie inaczej sa zrozumiale, ale daj mi jeden argument czemu mamy Ci wierzyć?

Pozwol ze pominę watek o tym czemu nikt sie pozytywnie nie wypowiada na Twoj temat, Twojego portalu, Twoich kontaktow oraz wzruszajacej historii modelki ktora obdarzyla Cie zaufaniem, bo znów.. to sa tylko Twoje slowa niepoparte zadnymi dowodami...

odnosnie punktu a) ale wiesz ze jest ban? ktorego zreszta miales...wiec czytaj ze zrozumieniem - POZWOLONO Ci tu pisac...
b) to fajnie ze mamy wspolna rozrywkę
c) farmazon, nie na temat, kto pytał? zakładaj nawet sześć portali...
d) no moglem, ale zlosliwy jestem

No i pogratulowac, skoro masz juz 30 "znanych i lubianych" lasek w kieszeni to nic tylko otwierac. 30szt to juz cala TOPke praktycznie masz, SU moze sie zamykac... a bede mogl nadawac? czy leci banik od razu? :lol:

PS. Nadal uważam ze ta modelka to mogła być Evic :yes4:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin, Ja mu już współczuję, jak się Evic o nim dowie to ma przejebane... :sarcastic:
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29, nom, Evic jest przecipa i moze, jak to ma w zwyczaju, na jakims lewym nicku robic go motzno w fchuja.. a to zlosliwe babsko jest :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Kotque, jaką miałeś ocenę z Języka Polskiego ? :drool0:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


chuj z polskim... magisterkę robił z zastosowań logiki w alternatywnej rzeczywistości a doktorat na bank cos z Public Relations
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


nie musisz sie tak rozpisywac...wystarcza krotkie odpowiedzi, bez tego nadmiaru zbędnej autopromocji...

Tak już mam, że nie odpowiadam w kilku słowach tylko zdaniach :unsure: .

Nic z tym nie zrobię ze jak do tej pory jedyne informacje jakie posiadamy na Twój temat są złe lub jeszcze gorsze...
Twoje zapewnienia ze jest zupelnie inaczej sa zrozumiale, ale daj mi jeden argument czemu mamy Ci wierzyć?

No ja też z tym nic nie zrobię, ale jeśli robię coś czy to pomagam komuś czy co innego, to raczej nie potrzebuję informować wszystkich o tym.
Domyślam się, że wstawienie kolejnych 5 czy 10ciu screenów z rozmowami z dziewczynami na mój temat, też by nic tu nie zmieniły.
Takie rzeczy uważam po prostu za normalne. Informacje, które posiadacie są zbudowane od jednej osoby, a później kolejne się w tym utwierdzają.
To jest bez sensu, budować sobie taki wizerunek na podstawie tego typu rzeczy. Po za tym ten projekt nie jest dla mnie, tylko dla osób które nadają.
Właśnie przez fajne relacje z dziewczynami (nie mówię o tych tu na forum...), powstał pomysł na ten projekt, żeby to dać im możliwość komfortowej "pracy" na kamerkach.
Wierz mi lub, nie ale mam wygodne życie, więc nie potrzebuje tworzyć tak dużego projektu, ale ze względu na to co się dzieje na SU - coś z tym trzeba zrobić.

Pozwól ze pominę watek o tym czemu nikt sie pozytywnie nie wypowiada na Twoj temat, Twojego portalu,
Twoich kontaktow oraz wzruszajacej historii modelki ktora obdarzyla Cie zaufaniem, bo znów.. to sa tylko Twoje slowa niepoparte zadnymi dowodami...

Wzruszającej to bym raczej nie nazwał, bo takie rzeczy to się widuje głównie w filmach, ale jak się okazuje, tacy ludzie też funkcjonują w codziennym życiu :sorry: .
Mówisz, że moje słowa nie są poparte żadnymi dowodami, czyli twierdzisz, że przedstawienie całej sprawy od A do Z ze screenami/filmami w kolejności jedno po drugim to nie dowód :shock2: ?
To są dużo bardziej konkretne dowody niż pisanie na temat kolejności zdarzeń, którą ktoś sobie wyczytał czy usłyszał od osoby trzeciej i za wszelką cenę próbuje wmówić, że tak było.
Tylko właśnie problem w tym, że na poparcie waszych słów nie ma dowodów, które zawierałyby chociaż jeden logiczny ciąg zdarzeń. Skakanie z jednego screena na drugi to nie jest logiczny ciąg.
Możecie mi wierzyć lub nie, ale ja byłem zawsze z tych osób, które ciężko wkurzyć i do bólu byłem ugodliwy w różnych kwestiach. Zawsze szukałem wyjścia z sytuacji i unikałem konfliktów.
Tak było do momentu, kiedy okazało się że ktoś nie potrafi docenić tego jakie wsparcie dostaje tak po prostu. Zamiast się z tego cieszyć, to na każdym kroku szuka jakiegoś powodu do kłótni.
Nie da się funkcjonować w takiej relacji, jeśli ktoś widzi ciągle problemy i nawet jeśli ewentualnie zrobisz coś nie po jej myśli to patrzy tylko na ten 1% rzeczy, które były inne.
Całe 99% nagle przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Miałem nadzieje, że ta osoba się zmieni i w końcu zauważy co w tym momencie robi ale na marne.
Smutne jest to, że ludzie z którymi ma/miała praktycznie zerowy kontakt, mają większe pole do negocjacji niż ten, który po nocach siedział i poświęcał swój czas na problemy tej osoby.
Było fajnie na początku, bo zależność była obustronna, ale później im dłużej ta relacja trwała tym bardziej traciłem kontrolę nad normalnością względem tej osoby.
Wiele rzeczy widziałem i doświadczyłem , ale takie k*restwa jakie ona przejawiała, kiedy wypomniało jej się błąd - to nie widziałem nigdy takiej agresji wobec tej drugiej osoby.
Moją linią nie był atak tylko obrona. Przyszedł czas, że przestałem brać pod uwagę wartość tej osoby jaką dla mnie miała i role te się odwróciły.
Skończyło się szukanie nadziei i próba rozumienia postępowania tej osoby, na wszelkie możliwe opcje.
Cały ten czas jaki temu poświęciłem, można było w tamtym momencie wyrzucić do kosza.
Trafiła akurat na mnie, a ja takim ludziom jak ona po prostu nie odpuszczę, takiego traktowania ludzi.
Skoro jest egoistką, to niech sobie będzie, ale nie szanowanie drugiej osoby i przejawianie agresji, bo coś jej się nie podoba nagle... :nono:
Żałuję, że wcześniej nie doszło do tej sytuacji, to mniej bym czasu poświęcił i może nie skończył z depresją oraz atakami podepresyjnymi.
W końcu dopadły ją konsekwencje takiego zachowania i niszczenia psychiki osobom, dla których miała znaczenie (i mówię tu jeszcze o kimś).
Dla was to może być temat to żartowania sobie czy czegokolwiek tam innego, ale mnie to nigdy śmieszyć nie będzie, bo prawie było po mnie :to_take_umbrage: .
Tyle mam do powiedzenia w tym temacie i skończyło się angażowanie siebie w takim stopniu, skoro finalnie i tak ktoś Ci powie, że Twoje wsparcie już nie ma znaczenia.
Może za którymś razem takich wypowiedzi, ktoś w końcu pomyśli, że dla takiej osoby jak ja, w tamtym momencie nie było innej opcji obrony, która by coś mogła zdziałać.
Byłem w pełni świadomy, że znajdą się przeciwnicy tego co zrobiłem, ale są też i takie osoby, które rozumieją przez co musiałem przejść przez nią.
Myślałem, że nie ma osoby, która jest mnie w stanie wyprowadzić z równowagi, ale jak się okazało wystarczy jedna osoba o dużej wartości, żeby zryć Ci psychikę do zera.
Teraz do już dla mnie przeszłość i jedyne co zostanie to bolesne wspomnienia i ciągłe pytania w głowie: dlaczego? Na, które i tak nie uzyskam odpowiedzi, bo najpierw trzeba umieć rozmawiać.
Mówcie sobie co tam chcecie na mój temat, jednak uważam, że postawienie się tej osobie było konieczne, żeby w końcu zablokować się, przed przyjmowaniem wszystkiego na siebie, za każdym razem.

odnosnie punktu a) ale wiesz ze jest ban? ktorego zreszta miales...wiec czytaj ze zrozumieniem - POZWOLONO Ci tu pisac...
b) to fajnie ze mamy wspolna rozrywkę
c) farmazon, nie na temat, kto pytał? zakładaj nawet sześć portali...
d) no moglem, ale zlosliwy jestem

No zależy jak interpretujesz pozwolono, bo kiedy pisałem tutaj to był dialog, a kiedy daliście bana to już bym to raczej nazwał monologiem.
Ciągle wlatywały posty podobnej treści, tak jakby jedna osoba po prostu rozmawiała ze sobą. Więc ten ban to taki słaby pomysł, bo nie mogłem się wypowiedzieć w kwestii oskarżeń i innych.
Tym bardziej właśnie takie działania, są podejmowane kiedy chce się zbudować jednostronne poglądy na jakiś temat, nie dając możliwości wypowiedzi osobie konfrontującej.
a) :derisive:
c) Nie pamiętam już co tu było :dontknow:
d) Eh :unsure:

No i pogratulowac, skoro masz juz 30 "znanych i lubianych" lasek w kieszeni to nic tylko otwierac.
30szt to juz cala TOPke praktycznie masz, SU moze sie zamykac... a bede mogl nadawac? czy leci banik od razu? :lol:

No lepiej mieć 30 zaufanych i stabilnych osób, niż te które przejawiają nienawiść i brak szacunku w Twoim kierunku nie?
Nie wiem ile topka wynosi, ale raczej wątpię ; d. Co do nadawania, mimo iż wiem jaki cel miało to zdanie, to moja odpowiedź jest - to zależy.
Co do osób, to nie zamierzam nikogo na siłę przekonywać, że jest tak a nie inaczej. Jak ktoś będzie chciał sprawdzić to sobie sprawdzi, jak nie to nie.

PS. Nadal uważam ze ta modelka to mogła być Evic :yes4:

Niestety jak już mówiłem - to nie ona. Chyba pierwszy raz ten nick na oczy widzę.
Robinek29 pisze:komin, Ja mu już współczuję, jak się Evic o nim dowie to ma przejebane... :sarcastic:

komin pisze:Robinek29, nom, Evic jest przecipa i moze, jak to ma w zwyczaju, na jakims lewym nicku robic go motzno w fchuja.. a to zlosliwe babsko jest :biggrin:

Kim jest Evic?

Mr. Bungle pisze:Kotque, jaką miałeś ocenę z Języka Polskiego ? :drool0:

Miałem wymagającą polonistkę, a lektury nie były czymś do czego przykładałem uwagę, więc różnie to było.

komin pisze:chuj z polskim... magisterkę robił z zastosowań logiki w alternatywnej rzeczywistości a doktorat na bank cos z Public Relations

No akurat, skończyłem edukację po Tech Inf, a później już zostałem w pracy u siebie i tak jest do teraz. Studia nie dla mnie, a wyboru nie żałuję, chociaż łatwo w tym tech nie było :nea: .

PS. Już ten post pójdzie bez emotek, bo te ostatnie dni są dość wyczerpujące tak jak ten dziś od 5:00 i jutro też o tej wstać trzeba :unsure: .
Poczekajcie z tymi przedwczesnymi opiniami na mój temat czy projektu, do czasu jego wystartowania. Później sobie możecie dyskutować na ten temat.
Teraz wracam do pracy, bo dziś coś czuje, że do 5:00 już nie dotrzymam :sorry: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


To ja tak w skrócie był byś tak zapracowany itp nie siedział byś i wypracowania nie pisał tutaj
bo byś na to czasu nie miał poprostu , a co do projektu jak to nazwałeś jaka chcesz opinie czegoś czego nie będzie....
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


kotquee pisze:Wzruszającej to bym raczej nie nazwał, bo takie rzeczy to się widuje głównie w filmach, ale jak się okazuje, tacy ludzie też funkcjonują w codziennym życiu :sorry: .
Mówisz, że moje słowa nie są poparte żadnymi dowodami, czyli twierdzisz, że przedstawienie całej sprawy od A do Z ze screenami/filmami w kolejności jedno po drugim to nie dowód :shock2: ?
To są dużo bardziej konkretne dowody niż pisanie na temat kolejności zdarzeń, którą ktoś sobie wyczytał czy usłyszał od osoby trzeciej i za wszelką cenę próbuje wmówić, że tak było.
Tylko właśnie problem w tym, że na poparcie waszych słów nie ma dowodów, które zawierałyby chociaż jeden logiczny ciąg zdarzeń. Skakanie z jednego screena na drugi to nie jest logiczny ciąg.
Możecie mi wierzyć lub nie, ale ja byłem zawsze z tych osób, które ciężko wkurzyć i do bólu byłem ugodliwy w różnych kwestiach. Zawsze szukałem wyjścia z sytuacji i unikałem konfliktów.
Tak było do momentu, kiedy okazało się że ktoś nie potrafi docenić tego jakie wsparcie dostaje tak po prostu. Zamiast się z tego cieszyć, to na każdym kroku szuka jakiegoś powodu do kłótni.
Nie da się funkcjonować w takiej relacji, jeśli ktoś widzi ciągle problemy i nawet jeśli ewentualnie zrobisz coś nie po jej myśli to patrzy tylko na ten 1% rzeczy, które były inne.
Całe 99% nagle przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Miałem nadzieje, że ta osoba się zmieni i w końcu zauważy co w tym momencie robi ale na marne.
Smutne jest to, że ludzie z którymi ma/miała praktycznie zerowy kontakt, mają większe pole do negocjacji niż ten, który po nocach siedział i poświęcał swój czas na problemy tej osoby.
Było fajnie na początku, bo zależność była obustronna, ale później im dłużej ta relacja trwała tym bardziej traciłem kontrolę nad normalnością względem tej osoby.
Wiele rzeczy widziałem i doświadczyłem , ale takie k*restwa jakie ona przejawiała, kiedy wypomniało jej się błąd - to nie widziałem nigdy takiej agresji wobec tej drugiej osoby.
Moją linią nie był atak tylko obrona. Przyszedł czas, że przestałem brać pod uwagę wartość tej osoby jaką dla mnie miała i role te się odwróciły.
Skończyło się szukanie nadziei i próba rozumienia postępowania tej osoby, na wszelkie możliwe opcje.
Cały ten czas jaki temu poświęciłem, można było w tamtym momencie wyrzucić do kosza.
Trafiła akurat na mnie, a ja takim ludziom jak ona po prostu nie odpuszczę, takiego traktowania ludzi.
Skoro jest egoistką, to niech sobie będzie, ale nie szanowanie drugiej osoby i przejawianie agresji, bo coś jej się nie podoba nagle... :nono:
Żałuję, że wcześniej nie doszło do tej sytuacji, to mniej bym czasu poświęcił i może nie skończył z depresją oraz atakami podepresyjnymi.
W końcu dopadły ją konsekwencje takiego zachowania i niszczenia psychiki osobom, dla których miała znaczenie (i mówię tu jeszcze o kimś).
Dla was to może być temat to żartowania sobie czy czegokolwiek tam innego, ale mnie to nigdy śmieszyć nie będzie, bo prawie było po mnie :to_take_umbrage: .
Tyle mam do powiedzenia w tym temacie i skończyło się angażowanie siebie w takim stopniu, skoro finalnie i tak ktoś Ci powie, że Twoje wsparcie już nie ma znaczenia.
Może za którymś razem takich wypowiedzi, ktoś w końcu pomyśli, że dla takiej osoby jak ja, w tamtym momencie nie było innej opcji obrony, która by coś mogła zdziałać.
Byłem w pełni świadomy, że znajdą się przeciwnicy tego co zrobiłem, ale są też i takie osoby, które rozumieją przez co musiałem przejść przez nią.
Myślałem, że nie ma osoby, która jest mnie w stanie wyprowadzić z równowagi, ale jak się okazało wystarczy jedna osoba o dużej wartości, żeby zryć Ci psychikę do zera.
Teraz do już dla mnie przeszłość i jedyne co zostanie to bolesne wspomnienia i ciągłe pytania w głowie: dlaczego? Na, które i tak nie uzyskam odpowiedzi, bo najpierw trzeba umieć rozmawiać.
Mówcie sobie co tam chcecie na mój temat, jednak uważam, że postawienie się tej osobie było konieczne, żeby w końcu zablokować się, przed przyjmowaniem wszystkiego na siebie, za każdym razem.


kotquee, wspominałeś kiedyś, że cierpiałeś na dłuższy epizod depresyjny. Skorzystałeś wtedy ze wsparcia psychologicznego? Tak całościowo - mam tu na myśli rok, dwa lata kompleksowej terapii z ustalonymi celami, planem działań terapeutycznych i spisanym kontraktem.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość