7sky.cam by doladowanee/kotquee (orianaakazoooosia.pl)

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jumpsuits pisze:To ja tak w skrócie był byś tak zapracowany itp nie siedział byś i wypracowania nie pisał tutaj
bo byś na to czasu nie miał poprostu , a co do projektu jak to nazwałeś jaka chcesz opinie czegoś czego nie będzie....

Wygląda na to, że wiesz lepiej o de mnie, czy projekt będzie czy nie, ale dziwne ... Z tego co pamiętam to kancelaria zajmuje
się aktualnie analizą prawną po kątem legalności i zakładania firmy w Polsce. W przyszłym tygodniu mam dostać raport co i jak.
Następnym krokiem jest wdrożenie procedur rejestracyjnych spółki, tak aby nie było problemu z wypłatami, a tym bardziej weryfikacją pod kątem pochodzenia środków.
Nie chce być tutaj nie miły, ale chyba nie wiesz jak funkcjonuje. Wystarczy spojrzeć na godzinę napisania postu dzisiaj.
Jeszcze do niedawna 10-15h dziennie 7dni w tygodniu, oprócz niedzieli która tych godzin liczy z 8h.
Aktualnie zajmuję się nadzorem i pilnowaniem pracowników, jeśli nie są narzucone zbyt duże ilości zamówień. Pół dnia pracuje, a pół robię projekt.
Jeśli tych zamówień jest dużo więcej to robię na równi z nimi i tak to wygląda. Już to ile czasu poświęcam pracy było napisane na tamtej stronie ;d.
To nie jest zależne o de mnie tylko od telefonów klientów. Jeden telefon może dorzucić dodatkowe 3h w najmniej odpowiednim momencie.
Jakby kogoś interesowało co robię, to w skrócie ciężka praca fizyczna od bodajże 7lat w firmie. W szczegóły nie widzę sensu wchodzić.
Praca ma dobre pieniądze, ale mimo tak młodego wieku - zaczynają się robić w pewnym momencie przeciążenia i organizm mówi dość.
Jakiś czas temu wylądowałem na 2mc na powiedzmy, że L4 bo dopadły mnie problemy z napięciem mięśni czy coś takiego i nie mogłem dosłownie nic zrobić.
Mięśnie się napinają i rozkurczają jakoś tak to chyba można było tłumaczyć. Właśnie u mnie się tylko napinały co powodowało ból i zażywanie mocnych przeciwbólowych przez te 2mc ponad.
Nie ukrywam, że pojawiła się w raz z kamerkami okazja, żeby przyczynić się do czegoś dobrego - tworząc coś stabilnego i dać nadającym możliwość nadawania w komfortowych warunkach, a
zarazem opcja wyjściowa B dla mnie, żeby jakiś tam pieniądz z tego mieć - żeby odpocząć, albo odciąć się od pracy i skupić się tylko stricte na rozwoju branży kamerkowej.
Po tym projekcie mam przygotowane kolejne plany na następne podprojekty, dzięki którym marka zdobędzie jeszcze większą rozpoznawalność, a wam powiększy zarobki.
Może komuś jakimś cudem uda się mieć ze mną dłuższy kontakt, niż ten obecny tu - odpowiadając na posty i zobaczy, czy jestem faktycznie taki jak piszecie, bo coś mi się nie wydaje :derisive: .
Ten projekt to nie jest zabawka. Angażuje w to inwestorów, profesjonalistów w swojej branży np. programistów,grafików,fotografów i inne tego typu osoby.

Spróbuj przestać Pani Jumpsuits, być złośliwą osobą w stosunku do mnie, to będziemy mogli normalnie rozmawiać.
Jak na razie Pani nastawienie nie jest zbyt ciekawe i nie uważam, żeby Pani posty coś wnosiły do tego tematu poza przejawianiem negatywnych emocji.
Wiem do czego dążę i będę to robić dalej, dopóki nie zostanie to wszystko zrealizowane na 200%, a takie mam teraz zadanie, żeby w końcu coś zmienić.
Wy możecie tam patrzeć na to różnie, ale czuje się odpowiedzialny za osoby, które mnie wspierają w tym co robię i oczekują efektów mojej kilku miesięcznej pracy.
To nie jest takie proste, żeby wszystko dopilnować, żeby szło tak jak to było zaplanowane, bo nie raz pojawią się problemy, przez które trzeba przejść, a łatwo nie jest.
W jakimś stopniu pewnie możecie sobie wyobrazić ile kwestii trzeba uwzględnić przy takim projekcie i w jak wielu aspektach trzeba poczynić kroki, żeby taka firma mogła funkcjonować.

Userka pisze:
kotquee pisze:Wzruszającej to bym raczej nie nazwał, bo takie rzeczy to się widuje głównie w filmach, ale jak się okazuje, tacy ludzie też funkcjonują w codziennym życiu :sorry: .
Mówisz, że moje słowa nie są poparte żadnymi dowodami, czyli twierdzisz, że przedstawienie całej sprawy od A do Z ze screenami/filmami w kolejności jedno po drugim to nie dowód :shock2: ?
To są dużo bardziej konkretne dowody niż pisanie na temat kolejności zdarzeń, którą ktoś sobie wyczytał czy usłyszał od osoby trzeciej i za wszelką cenę próbuje wmówić, że tak było.
Tylko właśnie problem w tym, że na poparcie waszych słów nie ma dowodów, które zawierałyby chociaż jeden logiczny ciąg zdarzeń. Skakanie z jednego screena na drugi to nie jest logiczny ciąg.
Możecie mi wierzyć lub nie, ale ja byłem zawsze z tych osób, które ciężko wkurzyć i do bólu byłem ugodliwy w różnych kwestiach. Zawsze szukałem wyjścia z sytuacji i unikałem konfliktów.
Tak było do momentu, kiedy okazało się że ktoś nie potrafi docenić tego jakie wsparcie dostaje tak po prostu. Zamiast się z tego cieszyć, to na każdym kroku szuka jakiegoś powodu do kłótni.
Nie da się funkcjonować w takiej relacji, jeśli ktoś widzi ciągle problemy i nawet jeśli ewentualnie zrobisz coś nie po jej myśli to patrzy tylko na ten 1% rzeczy, które były inne.
Całe 99% nagle przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Miałem nadzieje, że ta osoba się zmieni i w końcu zauważy co w tym momencie robi ale na marne.
Smutne jest to, że ludzie z którymi ma/miała praktycznie zerowy kontakt, mają większe pole do negocjacji niż ten, który po nocach siedział i poświęcał swój czas na problemy tej osoby.
Było fajnie na początku, bo zależność była obustronna, ale później im dłużej ta relacja trwała tym bardziej traciłem kontrolę nad normalnością względem tej osoby.
Wiele rzeczy widziałem i doświadczyłem , ale takie k*restwa jakie ona przejawiała, kiedy wypomniało jej się błąd - to nie widziałem nigdy takiej agresji wobec tej drugiej osoby.
Moją linią nie był atak tylko obrona. Przyszedł czas, że przestałem brać pod uwagę wartość tej osoby jaką dla mnie miała i role te się odwróciły.
Skończyło się szukanie nadziei i próba rozumienia postępowania tej osoby, na wszelkie możliwe opcje.
Cały ten czas jaki temu poświęciłem, można było w tamtym momencie wyrzucić do kosza.
Trafiła akurat na mnie, a ja takim ludziom jak ona po prostu nie odpuszczę, takiego traktowania ludzi.
Skoro jest egoistką, to niech sobie będzie, ale nie szanowanie drugiej osoby i przejawianie agresji, bo coś jej się nie podoba nagle... :nono:
Żałuję, że wcześniej nie doszło do tej sytuacji, to mniej bym czasu poświęcił i może nie skończył z depresją oraz atakami podepresyjnymi.
W końcu dopadły ją konsekwencje takiego zachowania i niszczenia psychiki osobom, dla których miała znaczenie (i mówię tu jeszcze o kimś).
Dla was to może być temat to żartowania sobie czy czegokolwiek tam innego, ale mnie to nigdy śmieszyć nie będzie, bo prawie było po mnie :to_take_umbrage: .
Tyle mam do powiedzenia w tym temacie i skończyło się angażowanie siebie w takim stopniu, skoro finalnie i tak ktoś Ci powie, że Twoje wsparcie już nie ma znaczenia.
Może za którymś razem takich wypowiedzi, ktoś w końcu pomyśli, że dla takiej osoby jak ja, w tamtym momencie nie było innej opcji obrony, która by coś mogła zdziałać.
Byłem w pełni świadomy, że znajdą się przeciwnicy tego co zrobiłem, ale są też i takie osoby, które rozumieją przez co musiałem przejść przez nią.
Myślałem, że nie ma osoby, która jest mnie w stanie wyprowadzić z równowagi, ale jak się okazało wystarczy jedna osoba o dużej wartości, żeby zryć Ci psychikę do zera.
Teraz do już dla mnie przeszłość i jedyne co zostanie to bolesne wspomnienia i ciągłe pytania w głowie: dlaczego? Na, które i tak nie uzyskam odpowiedzi, bo najpierw trzeba umieć rozmawiać.
Mówcie sobie co tam chcecie na mój temat, jednak uważam, że postawienie się tej osobie było konieczne, żeby w końcu zablokować się, przed przyjmowaniem wszystkiego na siebie, za każdym razem.


kotquee, wspominałeś kiedyś, że cierpiałeś na dłuższy epizod depresyjny. Skorzystałeś wtedy ze wsparcia psychologicznego? Tak całościowo - mam tu na myśli rok, dwa lata kompleksowej terapii z ustalonymi celami, planem działań terapeutycznych i spisanym kontraktem.

Zgadza się. Podczas intensywnych zmian z dnia na dzień i emocji, które temu towarzyszyły - zacząłem wchodzić w stan depresyjny.
Kiedy już uznałem, że już sam sobie z tym nie poradzę, to znalazłem po prostu psychiatrę i zapisałem się na wizytę.
Pierwsza wizyta była fizycznie, gdzie była 30min rozmowa na temat tego co i jak. Następnie przypisał mi leki antydepresyjne na dawce równej minimum.
Kolejne wizyty były online i w pewnym momencie doszedłem do tej maksymalnej dawki. Przez jakieś 2-3mc leżałem praktycznie i nie byłem świadomy tego co się dzieje wokół.
Później jakoś tam zacząłem chodzić na dłużej do pracy, ale mój stan świadomości był dalej równy 0, na co zwrócili też uwagę pracownicy czy pobliska mi rodzina.
W czasie tego okresu towarzyszyły mi różne dolegliwości, które jeszcze bardziej utrudniały odnalezienie się w społeczeństwie w tamtym czasie.
Zanim środki psychotyczne zaczęły działać, to musiało minąć 2tygodnie, aby organizm zaczął na nie reagować - chociaż przystosowanie go do nich też jakieś tam zmiany robiło.
Wyglądało to po prostu tak, że dostawałem tych leków na jakieś 3mc i później były wizyty online (rozmowa, decyzja o dawce, kontynuacja leczenia tak/nie).
Po jakichś 8 miesiącach dało się odczuć, że stan psychiczny się ustabilizował i można te leki odstawić. Schodzenie z nich miało być stopniowe z dawki 20mg do 0mg.
Miało to trwać 2tygodnie, ale finalnie rozłożyłem to na jeden miesiąc, żeby to wszystko na spokojnie rozłożyć. Jeszcze do niedawna rozmowa na ten temat, by była dla mnie dawką emocjonalną.
Teraz kiedy to jest już przeszłość, to rozmowa o tym, nie wywołuje żadnych efektów, no może smutek i przywołuje bolesne wspomnienia, ale żadnych efektów ubocznych.
Były jeszcze dwie rzeczy, do których prawie doszło, ale ktoś kto nigdy nie przeżył czegoś takiego i tak nie zrozumie, ile walki musiałem stoczyć sam ze swoją głową, aby ją odbudować i wzmocnić na nowo.
Tamta osoba straciła dla mnie jakąkolwiek wartość, za to co mi zrobiła i to, że mnie wpier*oliła w ciężką depresję na 8mc, mimo że sam ją wyciągałem z takich "ciężkich" epizodów, to teraz mi się odwdzięczyła za ten poświęcony czas.
Teraz ten temat jest rozgrzebywany głównie przez was, a to że ja tego nie zapomnę i odpowiadam w dłuższych postach, na te rzeczy to już inna kwestia.
Zostawcie już ten temat w spokoju, bo możecie go w kółko i kółko powtarzać - tylko po co? Dla mnie epizod się zakończył, chociaż tak nie do końca.
Jeśli chodzi o kwestię z tą osobą to tak, ale mimo iż wyszedłem z depresji, to po jakimś tam czasie zacząłem doznawać "ataków depresyjnych".
Nie mam wpływu na to kiedy to się dzieje i z jaką siłą, ale z tym się trzeba pogodzić, bo chcąc nie chcąc to jest jakieś uszkodzenie w mózgu, do którego doszło.
Są dni normalne i takie, gdzie mogę się obudzić z adrenaliną jak po jakimś horrorze, tak jakby ktoś mi wstrzyknął po prostu adrenalinę.
Teraz od czasu do czasu mam problemy z ciśnieniem i raz mam za wysokie, a raz za niskie.
Pomagają na to tabletki, ale problem występuje, a nigdy nie miałem czegoś takiego.
Ta presja, która na mnie ciąży pod względem realizacji projektu, też to są nerwy i trzeba pilnować, żeby głowa nie siadła na którymś etapie realizacji.
Najgorzej jak sobie coś planujesz, a finalnie się okazuje, że coś do tej daty np. nie może zostać zrealizowane nie z Twojej winy i musisz przekładać termin przez kogoś.
Staram się najlepiej jak mogę, żeby to wyszło najbardziej profesjonalnie jak tylko się da zrobić, czy pod względem technologii wdrożonej w projekt, czy samej firmy.
Niestety, ale jestem tylko człowiekiem jak wy i tak po prostu się dzieje, kiedy ma się dużo rzeczy na głowie, a wy jeszcze dokładacie oliwy do ognia.
Nie zamierzam tu nikogo atakować i obrażać, czy cokolwiek innego bo ja nie z tych osób, ale chamskie posty w moją stronę i złośliwość, będzie skutkowała brakiem poszanowania was.
Osobiście nie lubię udowadniać ludziom, że chamstwo nie popłaca. Jednak jak już dało się zauważyć, jestem z tych osób co nie odpuszcza, więc po prostu nie warto mnie atakować tylko być normalnym.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


odkopałem jeden z jego wpisów na innym forum: https://pixhost.to/show/2/334982948_typ.png typ to psychol. Dodatkowo na telegramie wali w chuja. Zakłada grupki z płatnym wpisowym a potem znika bo ma ważną robotę przy rozładowaniu tirów xD zwykły złodziej i psychol
Awatar użytkownika
wypadek
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:laughingnew:
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wypadek pisze:odkopałem jeden z jego wpisów na innym forum: https://pixhost.to/show/2/334982948_typ.png typ to psychol. Dodatkowo na telegramie wali w chuja. Zakłada grupki z płatnym wpisowym a potem znika bo ma ważną robotę przy rozładowaniu tirów xD zwykły złodziej i psychol

Czytać nie umiesz co jest napisane w tym poście? Właśnie przez tą osobę powstał kanał telegram, bo ludzie jej płacili duże kwoty, a w zamian dostawali tylko scam. Jak miałeś o to problem, że w pakiecie za 200$ wysyła Ci zdjęcie takie jak wstawiała na IG, to Cię po prostu blokowała. Typowa influ-gwiazdka, która myślała, że będzie naciągać ludzi na kasę. Ten sam scam bez płacenia za ppv czy suby, mogli znaleźć na telegramie właśnie po to, żeby nie dawać jej korzyści finansowych z tego.

Rzucasz hasła płatne wpisowe, a skoro już rzucasz to może wiesz również dlaczego powstał kanał płatny i kto się do tego przyczynił? Nie wiesz? hmm... Tak właśnie myślałem. Co do rozładowywania tirow, to raczej bym tak tego nie nazwał, ale powiedzmy że to jest jedną z wielu rzeczy, które robię w firmie.

Weź się zastanów co piszesz, a jak już piszesz to chociaż się doinformuj dlaczego tak, a nie inaczej, zanim znowu spróbujesz zabłysnąć :lol2:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:Pierwsza wizyta była fizycznie, gdzie była 30min rozmowa na temat tego co i jak. Następnie przypisał mi leki antydepresyjne na dawce równej minimum.
Kolejne wizyty były online i w pewnym momencie doszedłem do tej maksymalnej dawki.


kotquee, piszesz mi tu o leczeniu psychiatrycznym, a moje pytanie dotyczyło terapii. Widząc to co wypisujesz mogę się założyć, że jej nie było, a jeśli cokolwiek robiłeś w tym temacie, to zacząłeś i nie skończyłeś. Rozważ wybranie się po wsparcie do certyfikowanego psychoterapeuty, bowiem zazwyczaj leczenie inhibitorami to nie wszystko.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


kotquee, tym razem pisze absolutnie serio, bez zbędnej beki...
Weź Ty skontaktuj się jeszcze raz z tym swoim psychiatra... dodatkowo wydrukuj sobie kilka swoich ostatnich wpisów z tego forum i zanieś je do jakiegoś dobrego psychologa. Opowiedz mu jeszcze raz swoja historie, pokaz mu te wpisy i spróbujcie ustalić czy aby na bank jest z Toba wszystko ok.
Naprawdę odnoszę wrażenie ze odkleiłeś się od rzeczywistości w takim stopniu ze sam nie jesteś już w stanie stwierdzić obiektywnie jak bardzo jest źle.
Jeśli dostaniesz od nich błogosławieństwo to zakładaj portale kamerowe i dowolne inne biznesy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jak ktoś pracuje pół dnia a drugie pół tworzy portal, zabawia się w stalker itp. to nie ma czasu na spanie więc może się zdarzyć, że się odkleił komin, :D
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No niestety w tym problem ze on uważa że z nim wszystko ok , wątpię że to zrobi i pójdzie na terapię....
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


freak, dokladnie, i ciezko takiego przekonac ze cos jest nie halo bo on tego zobaczyc nie potrafi... gostek jest przepracowany, niedoleczony, do tego ma ambitna "misje" naprawienia świata e-kurwingu.
To juz tu kiedys bylo w ciut innym wydaniu... modelkom kradli zarowki z lodowki, znajdowały pluskwy w zyrandolach i widzialy Rudera na parkingu przed blokiem...
Nie wiem czy to ten etap w tym przypadku bo objawy inne, a moze po prostu to troche inna jednostka chorobowa.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Cały czas mnie zastanawia jakie Koteeq brał leki.. czy były to same podbijacze serotoniny, czy jakeiś łaczenie serotoniny razem z podkręcaniem nonadrenaliny, czy może podbijacze nonadrenliny i dopaminy. Czy może jakieś benzo, łącznie z xanax.. czy miał już styczność z pregabalinką, która tak ładnie łagodzi i obyczaje i stany wzburzenia.
Nadal jednak brakuje mi ważnego elementu, aby Koteeq w swoim rozwoju się jeszcze udoskonalił.
Brak mi uzależnień.Wg mnie koteeq powinien wziąc się na poważnie za wódę i narkotyki i dopiero po tym zgłosić się do psychiatry i na terapie.
Obecnie jego profil osobowościowy jest jakby jeszcze niepełny, to sa epizody złamanego serduszka, stalkierstwa, incelstwa połączonego z białorycerstwem. to wciąż za mało. Myśle, ze koteeq rozwinąłby dopiero skrzydła jakby był jeszcze uzalezniony, najlepiej krzyżowo. A.. i jeszcze jakaś modelka, juz przy drugim epizodzie złamanego serca, powinna go jeszcze rozjechac finansowo.
Wtedy stałby się Panem Koteeq.
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Za duzo pytan, my ciagle mowimy o 22 latku, ktory dostal lekki handicap w postaci malego gospodarstwa rolnego. Trzeba bylo zostac przy owocach i warzywach. Niestety w kontaktach z plcia przeciwna tak dobrze juz nie bylo. U niego jest jakas mania pokazania ze jest lepszy itp. I najlepiej zeby to diewczyny byly od niego zalezne. A z tego potralu to privy beda fruwac pod sufitem na telegramie bo przeciez nikt mu nie udowodni ze to on je wrzucal, tym bardziej ze zgodnie z jego logika zalozy prywatny profil i nie bedzie jako firma tego wrzucal.
Pycha kroczy przed upadkiem mlody. Wiecej pokory.

ps pisanie o srodkach zainwestowancyh, o jakis tam 15k 50k czy 100k sobie mozesz odpuscic, bo na nikim tym wrazenia nie zrobisz. zeby konkuowac z SU to trzeba ze 100k miesiecznie dac topkom z SU zeby chcialy odejsc z tego portalu.

nie bierzesz jeszcze jednej rzeczy jesli chodzi o SU, ale nie bede Tobie podpowiadac, bo jeszcze sie i na taka ewentualnosc zabezpieczysz.

ps analiza prawna super sprawa tylko po co? jak postawisz ta firme w PL to w tydzien strona bedzie zdjeta.

Masz troche kasy rodzinnie, fajnie, wydaj madrze a nie szukaj tam gdzie nie znajdziesz.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Userka pisze:
kotquee pisze:Pierwsza wizyta była fizycznie, gdzie była 30min rozmowa na temat tego co i jak. Następnie przypisał mi leki antydepresyjne na dawce równej minimum.
Kolejne wizyty były online i w pewnym momencie doszedłem do tej maksymalnej dawki.


kotquee, piszesz mi tu o leczeniu psychiatrycznym, a moje pytanie dotyczyło terapii. Widząc to co wypisujesz mogę się założyć, że jej nie było, a jeśli cokolwiek robiłeś w tym temacie, to zacząłeś i nie skończyłeś. Rozważ wybranie się po wsparcie do certyfikowanego psychoterapeuty, bowiem zazwyczaj leczenie inhibitorami to nie wszystko.

To co ja powinien zrobić, zadecyduję sam :yes4: . Żadna terapia nie jest na ten moment potrzebna, chyba że ktoś pisanie faktów przeciw temu czego nie było traktuje jako problem na poziomie terapii.
Na pewno nie będzie o tym decydował nikt z tego forum, także podziękuję za Twoją troskę :biggrin: .

komin pisze:kotquee, tym razem pisze absolutnie serio, bez zbędnej beki...
Weź Ty skontaktuj się jeszcze raz z tym swoim psychiatra... dodatkowo wydrukuj sobie kilka swoich ostatnich wpisów z tego forum i zanieś je do jakiegoś dobrego psychologa.
Opowiedz mu jeszcze raz swoja historie, pokaz mu te wpisy i spróbujcie ustalić czy aby na bank jest z Toba wszystko ok.
Naprawdę odnoszę wrażenie ze odkleiłeś się od rzeczywistości w takim stopniu ze sam nie jesteś już w stanie stwierdzić obiektywnie jak bardzo jest źle.
Jeśli dostaniesz od nich błogosławieństwo to zakładaj portale kamerowe i dowolne inne biznesy.

Mi już on nie potrzebny, ale chyba Tobie już tak :lol2: . To wy generujecie lawinę odpowiedzi przez pisanie postów - specjaliści :lol2: .
Jak osoba odklejona może mówić o odklejeniu kogoś, skoro swoje "sprawdzone" informacje na czyjś temat - opiera tylko na podstawie tego co wyczyta sobie gdzieś :yahoo: .

freak pisze:Jak ktoś pracuje pół dnia a drugie pół tworzy portal, zabawia się w stalker itp. to nie ma czasu na spanie więc może się zdarzyć, że się odkleił komin, :D

Apropo odklejonych to widzę, że kolejny tu zawitał. Zanim zaczniesz dyskutować na ten temat, zapoznaj się z pojęciem stalker, bo jak widać masz problem z jego rozumieniem i to poważny :blink: .

Jumpsuits pisze:No niestety w tym problem ze on uważa że z nim wszystko ok , wątpię że to zrobi i pójdzie na terapię....

Jak najbardziej, ze mną jest wszystko okej, jednak o was chyba się zacznę martwić, bo takie farmazony co tu piszecie to nie jest normalne :unsure: .

komin pisze:freak, dokladnie, i ciezko takiego przekonac ze cos jest nie halo bo on tego zobaczyc nie potrafi... gostek jest przepracowany, niedoleczony, do tego ma ambitna "misje" naprawienia świata e-kurwingu.
To juz tu kiedys bylo w ciut innym wydaniu... modelkom kradli zarowki z lodowki, znajdowały pluskwy w zyrandolach i widzialy Rudera na parkingu przed blokiem...
Nie wiem czy to ten etap w tym przypadku bo objawy inne, a moze po prostu to troche inna jednostka chorobowa.

:lol2: :lol2: :lol2:

ZbyszekCiechocinekSex pisze:Cały czas mnie zastanawia jakie Koteeq brał leki.. czy były to same podbijacze serotoniny, czy jakeiś łaczenie serotoniny razem z podkręcaniem nonadrenaliny, czy może podbijacze nonadrenliny i dopaminy. Czy może jakieś benzo, łącznie z xanax.. czy miał już styczność z pregabalinką, która tak ładnie łagodzi i obyczaje i stany wzburzenia.
Nadal jednak brakuje mi ważnego elementu, aby Koteeq w swoim rozwoju się jeszcze udoskonalił.
Brak mi uzależnień.Wg mnie koteeq powinien wziąc się na poważnie za wódę i narkotyki i dopiero po tym zgłosić się do psychiatry i na terapie.
Obecnie jego profil osobowościowy jest jakby jeszcze niepełny, to sa epizody złamanego serduszka, stalkierstwa, incelstwa połączonego z białorycerstwem. to wciąż za mało. Myśle, ze koteeq rozwinąłby dopiero skrzydła jakby był jeszcze uzalezniony, najlepiej krzyżowo. A.. i jeszcze jakaś modelka, juz przy drugim epizodzie złamanego serca, powinna go jeszcze rozjechac finansowo.
Wtedy stałby się Panem Koteeq.

:scratch_one-s_head:

tomoxx pisze:Za duzo pytan, my ciagle mowimy o 22 latku, ktory dostal lekki handicap w postaci malego gospodarstwa rolnego.
Trzeba bylo zostac przy owocach i warzywach. No jak mówisz, że 22 lata to spoko, ale nie wydaje mi się .
Znowu nie wiesz o czym piszesz panie "doinformowany" :lol2:


Niestety w kontaktach z plcia przeciwna tak dobrze juz nie bylo.

:?:

U niego jest jakas mania pokazania ze jest lepszy itp.

Ciekawe :roll:

I najlepiej zeby to diewczyny byly od niego zalezne.
A z tego potralu to privy beda fruwac pod sufitem na telegramie bo przeciez nikt mu nie udowodni ze to on je wrzucal,
tym bardziej ze zgodnie z jego logika zalozy prywatny profil i nie bedzie jako firma tego wrzucal.

Skoro taki prorok jesteś to czemu totolotka jeszcze nie trafiłeś? Czyżby Twoje wizje się nie sprawdzały? :rofl:

Pycha kroczy przed upadkiem mlody. Wiecej pokory.
ps pisanie o srodkach zainwestowancyh, o jakis tam 15k 50k czy 100k sobie mozesz odpuscic, bo na nikim tym wrazenia nie zrobisz.

No tak, zapomniałem że takie sumy są dla Ciebie zbyt duże, żeby pojąć skalę tego projektu :derisive: .

zeby konkuowac z SU to trzeba ze 100k miesiecznie dac topkom z SU zeby chcialy odejsc z tego portalu.

Na całe szczęście nikt nie ma Ciebie za doradcę w tej kwestii, bo byś go tylko naciągnął na inwestycje bez efektu.
Twoją logiką a raczej jej brak, jest zapłacenie komuś za wykonanie czegoś. Ja tego robić nie muszę a i tak ten sam efekt osiągam :lol2: .

nie bierzesz jeszcze jednej rzeczy jesli chodzi o SU, ale nie bede Tobie podpowiadac, bo jeszcze sie i na taka ewentualnosc zabezpieczysz.
ps analiza prawna super sprawa tylko po co? jak postawisz ta firme w PL to w tydzien strona bedzie zdjeta.
Masz troche kasy rodzinnie, fajnie, wydaj madrze a nie szukaj tam gdzie nie znajdziesz.

Nie próbuj być mądrzejszy niż jesteś, bo jak widać w tej kwestii wypowiadasz się jako totalny amator, który coś gdzieś poczytał na ten temat,
ale nie zna szczegółów. Dlatego właśnie takimi rzeczami w kwestii zakładania firmy czy prawa karnego zajmują się kancelarie :derisive: .
Im więcej pojawia się postów od takich osób jak Ty, tym bardziej widać ilu amatorów i pseudo-znawców to forum posiada - szok :hypnotized: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee, srasznie szybko szufladkujesz i kategoryzujesz ludzi.

dyskusja z Toba nie ma sensu bo ciagle twierdzisz ze robisz dobrze i jestes nieomylny, wiec nie ma sensu tu z Toba polemiki prowadzic, wroce do Tematu jak bedzie bliżej otwarcia strony, albo juz zrozumiesz ze to nie wypali zeby wtedy podyskutowac.

ps. pomyslales kiedys ile osob ktore sa zainteresowane strona pisza to dlatego bo tak je poproszono :lol_sign: umowy z nikim nie masz :)

wroce tu potem ogladac zgliszcza tego projektu, do potem :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:kotquee, srasznie szybko szufladkujesz i kategoryzujesz ludzi.

Jak już to "strasznie", a jeśli o tym mowa, to akurat w waszym przypadku nie jest to ciężkie bo większość tu osób jest złośliwa i toksyczna :yes4: .
Długo nie trzeba myśleć, żeby wiedzieć kogo do jakiej kategorii przypisać, więc nie jest to jakieś ciężkie zadanie :derisive: .
Jak już mówiłem, jeśli ktoś będzie próbował mi coś udowodnić, albo będzie złośliwy to też będę taki w stosunku do niej :winkextra: .
Dziwne, że jakieś losowe osoby piszą rzeczy na mój temat, o których nie mają żadnego pojęcia i już bardziej nagłówek redaktorów gazet jest bardziej przekonujący :biggrin: .

dyskusja z Toba nie ma sensu bo ciagle twierdzisz ze robisz dobrze i jestes nieomylny, wiec nie ma sensu tu z Toba polemiki prowadzic, wroce do Tematu jak bedzie bliżej otwarcia strony, albo juz zrozumiesz ze to nie wypali zeby wtedy podyskutowac.

Nie żeby coś, ale proponowałbym trochę popracować nad gramatyką i jakkolwiek żeby te zdania wyglądały skoro chcesz prezentować coś swoją osobą :winkextra: .
Tak cały czas będę się utwierdzał w tym, że pier**licie same głupoty i tworzycie wygodne teorie na mój temat :derisive: .
Omylny na pewno nie jestem, ale nie dam sobie wmówić czegoś czego nie było , bo ktoś tak sobie twierdzi :nea: .
Jak już wrócisz do tematu, to chociaż napisz te zdania tak, żeby zawierały jakąś interpunkcję czy coś, bo ciężko się czyta co piszesz :unsure: .
Okej to czekam, na Twoje przemyślane posty po starcie projektu :good3: .

ps. pomyslales kiedys ile osob ktore sa zainteresowane strona pisza to dlatego bo tak je poproszono :lol_sign: umowy z nikim nie masz :)

Działam na swoich zasadach, a co do zainteresowania osób, to tak się akurat składa, że na ten temat piszę z nimi prywatnie, od ładnych paru miesięcy :ok: .
Wiem, że d*pa boli :yahoo: , ale niestety na waszą niekorzyść wszystko realizuje się po mojej myśli łącznie z dziewczynami, które chcą tam nadawać i partnerami, którzy chcą współpracować :rofl:.
Poprzednie projekty szybko upadły i nie dziwie się, skoro twierdzili, że zapłacą komuś za nadawanie i to wszystko rozwiążę. No nie rozwiąże, bo ta osoba spełni tą ilość godzin za, którą
dostała pieniądze i nic nie będzie jej trzymać później, więc pieniądze zainwestowane, a efektu - brak. Ja nie idę takim biznes-planem jak ta cała reszta i widzę, że to jest dobra droga.
Jak już wspomniałem jakiś czas temu, współpraca między mną a dziewczynami i promowaniem projektu, jest oparta na dobrych relacjach z nimi, a nie płaceniem im za jakąś znajomość czy promocję :smoke: .
Ktoś może tego nie ogarniać i widać to po ilości osób, które twierdzą, że trzeba ładować miliony, żeby rozkręcić taką platformę, co jest błędnym kołem.
Wystarczy wiedzieć komu powierzyć różnego rodzaju zadania jak programowanie,kwestie prawne,promowanie i budowanie marki, reklama, bezpieczeństwo i inne.
Zapomniałem, że przecież wiecie najlepiej jak taki projekt poprowadzić, nigdy nie biorąc w nim udziału, także cóż ja będę uczyć takich "profesjonalistów" :scratch_one-s_head: .

Już się doczekać nie mogę, aż pojawi się tu kolejny nick, który będzie próbował udowodnić mi, że zna moje zamiary, wie jak wygląda moje życie i gdzie pracuje :rofl: .
Niby coś tam wiecie na mój temat, ale tylko w kwestiach tego, co pisałem o sobie, bo wszelkie inne źródła są wyrwane z kontekstu :acute: .
Jak się domyślam pewnie jesteś jedną z tych zawiedzionych osób, że po zapłaceniu za grupę V2 śmiesznej kwoty, nie pojawia się już content PPV :sarcastic_blum:.
Jakże mi jest przykro z tego powodu :to_take_umbrage: - nie no wcale mnie to nie obchodzi :lol2: . Trzeba czytać ze zrozumieniem, a później można mieć pretensje.

wroce tu potem ogladac zgliszcza tego projektu, do potem :)

Ok ok, tylko nie zapomnij :bye:
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:Apropo odklejonych to widzę, że kolejny tu zawitał. Zanim zaczniesz dyskutować na ten temat, zapoznaj się z pojęciem stalker, bo jak widać masz problem z jego rozumieniem i to poważny .


i teraz :
Stalking stanowią: natrętne fizyczne lub wirtualne kontaktowanie się osobą, która sobie tego kontaktu na życzy, komunikowanie się z nią wbrew jej woli poprzez uporczywe nękanie telefonami, zadręczanie wiadomościami sms, bądź e-mail


To tak a propos oriany.

:D
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


freak pisze:
kotquee pisze:Apropo odklejonych to widzę, że kolejny tu zawitał. Zanim zaczniesz dyskutować na ten temat, zapoznaj się z pojęciem stalker, bo jak widać masz problem z jego rozumieniem i to poważny .


i teraz :
Stalking stanowią: natrętne fizyczne lub wirtualne kontaktowanie się osobą, która sobie tego kontaktu na życzy, komunikowanie się z nią wbrew jej woli poprzez uporczywe nękanie telefonami, zadręczanie wiadomościami sms, bądź e-mail


To tak a propos oriany.

:D


Ok ok :lol2:
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Troche bez sensu to punktowanie goscia ktory nie ma nawet grama samokrytyki, refleksji...no ale bawmy sie, ponoc o rozrywke chodzi...

kotquee pisze:Żadna terapia nie jest na ten moment potrzebna

wiekszosc pacjentow zamknietych zakladow psychiatrycznych jest dokladnie tego samego zdania...

kotquee pisze:Jak osoba odklejona może mówić o odklejeniu kogoś, skoro swoje "sprawdzone" informacje na czyjś temat - opiera tylko na podstawie tego co wyczyta sobie gdzieś

Sluchaj...ja nigdzie nie twierdze ze czasem sie byc moze nie odkleje... roznimy sie tym ze jesli tak sie dzieje to jestem w stanie zwolnic, wysluchac argumentow i przyznac racje. Ty sie zabetonowales w przekonaniu o swojej nieomylnosci.
Niczego o Tobie nie wyczytalem "gdzies". Jedynym zrodlem informacji dzieki ktoremu wyrobilem sobie takie a nie inne zdanie o Tobie jestes wylacznie Ty i teksty opublikowane, podpisane przez Ciebie. Nawet Twojej dramci z Oriana nie rozpatruje w kategorii "kto ma racje", bo srednio mnie to obchodzi. Gdyby ta "racja" byla po Twojej stronie, nie ma to dla mnie znaczenia... Alarmujacy jest fakt ze ta gownoburza doprowadzila Cie do podjecia dzialan jakie podjales... Nic podobnego co Ty odwaliles w tej dramci nie mialo nigdy miejsca w dosc dlugiej juz historii SU. Powtarzam jeszce raz...kwestia "winy" jest tu mocno drugorzedna...

kotquee pisze:No tak, zapomniałem że takie sumy są dla Ciebie zbyt duże, żeby pojąć skalę tego projektu

Synek... pokory troche... Mamy tu w zwyczaju nie napinac sie zbytnio w kwestiach finansowych...bo to anonimowe forum i nie wiesz kto siedzi z drugiej strony monitora...jeden moze udawac milionera a drugi nim byc. Uwierz mi na slowo, ze sa tu ludzie dla ktorych laczenie w jednym zdaniu slow: "100k" i "skala projektu" wywolac moze jedynie usmieszek politowania na ustach.

kotquee pisze:Twoją logiką a raczej jej brakiem, jest zapłacenie komuś za wykonanie czegoś. Ja tego robić nie muszę a i tak ten sam efekt osiągam

No spoko...jest wiele innych opcji... szantaz, zastraszenie, oszustwo, obiecywanie gruszek na wierzbie, ale tez np. urok osobisty. Z góry bym jednak nie przesądzał ze zwyczajne zapłacenie komus za wykonanie jakiejs pracy na moja rzecz jest pozbawione logiki... Pewnie zyje w jakims innym wymiarze..



tomoxx, Podobno Robinek rozmawial z Evic w tej sprawie, ale ona troche sie obawia tego kolesia.....ale cos tam rozwaza zeby do niego pisac jak bedzie blizej otwarcia
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin



Czekamy :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, Już odliczasz do otwarcia? Będziesz tam transmiterem? :-P
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard bedzie odpowiadal za trzymanie serwera z transmisja Pauli w 4k...zeby nie rwalo... to jeden z tych ktorych Kotquee nie musial dlugo namawiac do swiadczenia uslug w gratisie :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości