7sky.cam by doladowanee/kotquee (orianaakazoooosia.pl)

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
komin pisze:Troche bez sensu to punktowanie goscia ktory nie ma nawet grama samokrytyki, refleksji...no ale bawmy sie, ponoc o rozrywke chodzi...

Możesz zawsze mieć swoje zdanie, tylko ja będąc uczestnikiem tej historii po prostu wiem, jaka była kolej rzeczy i kto komu zawinił, więc próba uświadamiania mi czegoś na odwrót nic nie da.
Owszem jeśli chodzi o kwestie nie związane z tym tematem, to nie mam problemu ani z krytyką (jeśli jest konstruktywna), ani z refleksjami, które się pojawiają wtedy kiedy jest taka potrzeba na nie.
Nie wiem, gdzie ty tu chcesz się bawić, ale tak - ten temat to dla mnie rozrywka, jak czytam różne rzeczy na swój temat, o których sam nie wiedziałem :biggrin: .

komin pisze:
kotquee pisze:Jak osoba odklejona może mówić o odklejeniu kogoś, skoro swoje "sprawdzone" informacje na czyjś temat - opiera tylko na podstawie tego co wyczyta sobie gdzieś

Sluchaj...ja nigdzie nie twierdze ze czasem sie byc moze nie odkleje... roznimy sie tym ze jesli tak sie dzieje to jestem w stanie zwolnic, wysluchac argumentow i przyznac racje. Ty sie zabetonowales w przekonaniu o swojej nieomylnosci.
Niczego o Tobie nie wyczytalem "gdzies". Jedynym zrodlem informacji dzieki ktoremu wyrobilem sobie takie a nie inne zdanie o Tobie jestes wylacznie Ty i teksty opublikowane, podpisane przez Ciebie. Nawet Twojej dramci z Oriana nie rozpatruje w kategorii "kto ma racje", bo srednio mnie to obchodzi. Gdyby ta "racja" byla po Twojej stronie, nie ma to dla mnie znaczenia... Alarmujacy jest fakt ze ta gownoburza doprowadzila Cie do podjecia dzialan jakie podjales... Nic podobnego co Ty odwaliles w tej dramci nie mialo nigdy miejsca w dosc dlugiej juz historii SU. Powtarzam jeszce raz...kwestia "winy" jest tu mocno drugorzedna...

Jestem w stanie przyznać komuś racje jeśli ta będzie słuszna, a przyznawanie komuś racji, bo on uważa, że powinienem to zrobić tak czy nie, to jest inna sprawa :yes4: .
Tak, akurat w tej sprawie jestem nieomylny i wiem co musiałem zrobić, aby zakończyć ten cyrk na kółkach, z osobą która myślała że nie dotkną ją żadne konsekwencje, za jej czyny.
No to skoro jak sam przyznajesz nie rozpatrujesz stron, kto tu był inicjatorem konfliktu, to raczej ciężko, żebyś przyjął jakąś uzasadnioną perspektywę.
To tak jakby wybuchła wojna, a Ciebie obchodzi tylko, ze ta wojna jest, a nie zastanawiasz się jaka była jej przyczyna i kto ją zainicjował :blink: .
Jeśli tak podchodzisz do rozpatrywania tego typu rzeczy, to ja się nie dziwię, że masz taką, a nie inną opinię i nie bierzesz zdarzeń po sobie następujących, tylko finalny efekt.
No widzisz, może nie było takiej potrzeby, żeby wykonywać takie działania jak zrobiłem to ja. Drama się zrobiła, bo ktoś nie umiał rozwiązywać problemów rozmową, tylko to olewał.
Nie planowałem podjąć takich kroków, jakie zostały podjęte, ale sama nie dała mi innego wyboru. Ktoś kto nie umie docenić wsparcia jakie dostaje od drugiej osoby, jest po prostu go nie wart.
Ch*jowe jest to, że piszesz praktycznie całe dnie z Tą osobą, poznajesz jej życie, sekrety itd ... prowadzisz rozmowy o wszystkim i o niczym, a finalnie przychodzi dzień, gdy stajesz się kimś obcym.
Najciekawsze jest chyba to z tego wszystkiego, że najpierw ktoś Ci wprost mówi że docenia to co robisz, dziękuje za bezinteresowną pomoc, a później wbija Ci "nóż w plecy".
Od początku kiedy do niej wchodziłem, byłem tam zawsze mile widziany i każdy tam widział/wiedział, że mamy nasza znajomość nie kończy się na SU i czasami dzwoniła do mnie będąc na SU.
Zawsze siedziałem tam z nią od początku do końca i nawet jak wszyscy już szli spać, to my zostawaliśmy czy to na SU czy na telefonie i rozmawialiśmy. Byłem tą osobą, która zmieniała
nastrój panujący na transmisji i dzięki temu później robiło się ciekawiej i ciekawiej :yes4: . Nagle jeden dzień zmienia cały mój pozytywny wizerunek o 180 stopni.
Tylko przez, to że wypomniałem jej wprost, że jest hipokrytką, że mi robi awantury o to co sama robi, ale jej nic nie można powiedzieć.
Przez tą jedną rzecz zaczęła być toksyczna i agresywna jak nigdy dotąd do 1.5r . Po prostu świetne uczucie, gdy ty komuś ratujesz d*pę, a ktoś później nazywa Ciebie psychopatą,
bo chcesz wyjaśnić sytuację i zrozumieć, czemu mimo tak fajnej relacji, tak po prostu olała sprawę, mimo iż prosiłeś ją wiele razy o to, żeby wzięła to inaczej niż codzienne podejście do życia.
Dlatego teraz każdy widzi mnie jako stalkera, bo dostawała wiadomości z prośbą o wyjaśnienie tego, a olewała każdą jedną jakby nic się nie stało, a właśnie że się stało...
Wystarczyło wyjaśnić to i po prostu przeprosić, ale po co. Lepiej się wyżyć na osobie, która Cię zawsze wspiera i chce dla Ciebie jak najlepiej.
Jak już wspominałem nic mnie tak nie wk**a jak ignorowanie i brak poszanowania drugiej osoby, więc jej postawa tylko coraz bardziej generowała we mnie złość, którą przekładałem na późniejsze wiadomości.
Za to niszczenie mi wizerunku publicznego, gadanie rzeczy, które miały zupełnie inny bieg zdarzeń i wyciąganie prywatnych rzeczy na mój temat, dostała to na co sobie zasłużyła swoim zachowaniem.
Ta sprawa dotyczyła tylko jednej osoby i z żadną inną nie miałem takiego konfliktu, bo jak już mówiłem jestem ugodliwy do bólu, więc to że doszło do takiej sytuacji, daje obraz tego jak daleko to poszło :unsure: .

komin pisze:Synek... pokory troche... Mamy tu w zwyczaju nie napinac sie zbytnio w kwestiach finansowych...bo to anonimowe forum i nie wiesz kto siedzi z drugiej strony monitora...jeden moze udawac milionera a drugi nim byc. Uwierz mi na slowo, ze sa tu ludzie dla ktorych laczenie w jednym zdaniu slow: "100k" i "skala projektu" wywolac moze jedynie usmieszek politowania na ustach.

Podane kwoty, nie były w celu "pochwalenia się" tylko, że ktoś tam twierdzi, że ten projekt jest tworzony w celu wyciągania danych czy stalkingu jak zwał tak zwał.
Na kogoś logikę, albo jej brak tworzyłbym coś z takim kapitałem, tylko po to, żeby wyciągnąć dane osób tam nadających? - serio :shock2: ...
To jeśli już miało to by mieć taki zamysł to nie w takim budżecie , więc darujcie sobie stwierdzenia, że ten projekt służy do wyłudzania danych :scratch_one-s_head: .
To właśnie odnośnie tego została wspomniana kwota, żeby zdementować te twierdzenia o jakimś stalkingu czy innych tego typu rzeczach, a zwłaszcza mając RODO po sobą.

komin pisze:No spoko...jest wiele innych opcji... szantaz, zastraszenie, oszustwo, obiecywanie gruszek na wierzbie, ale tez np. urok osobisty. Z góry bym jednak nie przesądzał ze zwyczajne zapłacenie komus za wykonanie jakiejs pracy na moja rzecz jest pozbawione logiki... Pewnie zyje w jakims innym wymiarze..

No jak tylko takie opcje przychodzą Ci do głowy, to z Tobą jest już coś nie tak :unsure: . Dalej podtrzymuje to co powiedziałem.
Co z tego, że zapłacisz komuś za nadawanie, jak wypełni umowne godziny i się zawinie jak gdyby nigdy nic.
W tym momencie jesteś stratny o tą inwestycję i nie osiągnąłeś żadnego efektu zatrudniając takową osobę do promowania projektu.
Można i włożyć kolejne 100-200tys , ale nie uzyskać żadnego efektu jeśli źle zaplanujesz biznesplan tworzonego projektu.
Pieniądze to nie wszystko i chociaż można nimi zrobić dużo, to nie zawsze jest wymagane wkładanie takich pieniędzy.
Czasami wystarczy poszukać,pomyśleć,przetworzyć to co masz w głowie i przygotować coś opłacalnego w realizacji z jak najmniejszym nakładem finansowym.

komin pisze:tomoxx, Podobno Robinek rozmawial z Evic w tej sprawie, ale ona troche sie obawia tego kolesia.....ale cos tam rozwaza zeby do niego pisac jak bedzie blizej otwarcia

Dalej nie wiem o kim mowa :unsure: . Co do obaw do mnie to zapraszam do kontaktu na social media, albo prywatnie na oficjalnym forum projektu. Rozwieję wszelkie wątpliwości jeśli zajdzie taka potrzeba :winkextra: .
Także :hi:
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Jpdl chyba trzeba brać wolne żeby to przetrawić :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


kotquee pisze:Wystarczy wiedzieć komu powierzyć różnego rodzaju zadania jak programowanie,kwestie prawne,promowanie i budowanie marki, reklama, bezpieczeństwo i inne.


Programowanie - bierz Fapkę
kwestie prawne - głos na Słodką
promowanie i budowanie marki - Hardaszian
reklama - dałbym Evic, młoda, ładna, ma powodzenie
bezpieczeństwo -Jose i jego maczeta
Awatar użytkownika
sheer
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­ ­ ­ ­ ­
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kotquee, opowiadanie po raz 1956 nie liczac strony temu poswieconej o Twoich relacjach z Orianka nikogo juz tutaj nie interesuje...nikt tego nie czyta...po co marnujesz literki? Powiedzialem Ci juz ze kwestia "winy" jest nieistotna. Zmarnowales 3/4 tekstu na cos zupelnie niepotrzebnego. Rownoczesnie w pozostalych odpowiedziach wijesz sie poza tematem... Nagle wyciagasz jakies RODO, stalking i wyciaganie danych gdzie nikt o to nie pytal... tomoxx tez nie w tym konteksie uzyl kwot... wiec po co i dlaczego nie wprost?

kotquee pisze:No jak tylko takie opcje przychodzą Ci do głowy,

i dalej bla bla bla + malenka proba dyskredytacji... Tak wiem, masz "magiczna" recepte sciagniecia modelin z SU do siebie, w dodatku nie placac im zlamanego centa... logiczne ze nie zdradzisz nam tej tajemnej receptury bo to przeciez tajemnica firmy...
Generalnie jest tak, masz grubych inwestorow z gruba kasa ale nie wydajesz ich pieniedzy. Portal robisz "w trzeciej polowie dnia" po 12 godzinach ciezkiej fizycznej pracy polegajacej na nadzorowaniu pracownikow. Programisci w gratisie, bo w celu redukcji kosztow wcale nie trzeba placic i zrobia to koledzy z podworka, grafik podobnie. Serwery to sie postawi na Playstation 2 u szwagra Józka bo prawie nie uzywa, a smiga w prawie 4k na luzie bo ma wlutowany lewy dysk 1 tera. Najgorzej ze tym jebanym prawnikom trzeba bedzie zaplacic, ale moze jakos sie pokombinuje i wezma 20 skrzynek jablek co spadly z TIRa przy rozladunku. Dupeczki z SU zleca sie na to jak muchy do gowna bo masz z nimi swietny kontakt na socjalach od czasu jak im obiecales ze nie bedziesz gonil na lewo ich materialow z Onlyfansa.
Coraz bardziej to widze...

PS. Evic na bank sie z Toba skontaktuje na socialach bo ewidentnie widac ze jestes swietny w rozwiewaniu watpliwosci.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


wypadek pisze:odkopałem jeden z jego wpisów na innym forum: https://pixhost.to/show/2/334982948_typ.png typ to psychol. Dodatkowo na telegramie wali w chuja. Zakłada grupki z płatnym wpisowym a potem znika bo ma ważną robotę przy rozładowaniu tirów xD zwykły złodziej i psychol



nie chce mi się czytać tych jego wywodów - to co on tam maniane odwalał na tej grupie to mała bania. Ja byłem dwa dni w czerwcu jakoś. (bo mnie wyjebał jak tu napisałem posta w temacie orianki) debilem to mozna nazwać mano i to jest nadal bylektoś, kotquee jest turbodebilem.

edit. wypadek - też z tamtego forum nieszczęśliwie się na typa nadziałem, bo z innego nicku jeszcze spamował że ma dziennikarki content.

edit2. no i wrzucił pare dni temu widzę na telegrama cały content dziennikarki z OF. I to na tego niepłatnego V1 xdd psycha sitting.




Obrazek

28 stycznia wjebał jej cały OF content, na screenie tylko fragment, bo wjebał wszystko

segawme https://www.instagram.com/segawme/

żeby nie mówił że to nie jego tg

Obrazek

weż się sebastianie stuknij w łeb.
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Te Sebunia to jak z tym Twoim bezpieczeństwem w sieci? Chata zblurowana, rodzinka profile publiczne.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 21:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


po co blurrowac cokolwiek w WAW jak wlasnie Warszawa ma jedna z lepszych map jesli chodzi o zdjecia. https://ukosne.um.warszawa.pl/ z 4 stron mozna kazdy budynek obejrzec
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:po co blurrowac cokolwiek w WAW jak wlasnie Warszawa ma jedna z lepszych map jesli chodzi o zdjecia. https://ukosne.um.warszawa.pl/ z 4 stron mozna kazdy budynek obejrzec


Nie dziwię się, że zblurowali na Google skoro firmy miały zadłużenia. Pozytywne opinie od Karola G. Wszystko tłumacza.

Chłopak musiał pomagać rodzicom od młodego wieku.. tak wiele godzin, bo na pracownika było szkoda wydać kasę.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 21:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


_Cukierkowa_ niszczy młodego ambitnego przedsiębiorce! :D czy na dniach mam się spodziewać nowego, wzruszającego bloga od Kotquee? :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


sheer pisze:
kotquee pisze:Wystarczy wiedzieć komu powierzyć różnego rodzaju zadania jak programowanie,kwestie prawne,promowanie i budowanie marki, reklama, bezpieczeństwo i inne.


Programowanie - bierz Fapkę
kwestie prawne - głos na Słodką
promowanie i budowanie marki - Hardaszian
reklama - dałbym Evic, młoda, ładna, ma powodzenie
bezpieczeństwo -Jose i jego maczeta

Nie miałem na myśli osób, tylko firmy które zajmują się tym od wielu lat i mają już efekty takich współprac widoczne.

komin pisze:kotquee, opowiadanie po raz 1956 nie liczac strony temu poswieconej o Twoich relacjach z Orianka nikogo juz tutaj nie interesuje...nikt tego nie czyta...po co marnujesz literki? Powiedzialem Ci juz ze kwestia "winy" jest nieistotna. Zmarnowales 3/4 tekstu na cos zupelnie niepotrzebnego. Rownoczesnie w pozostalych odpowiedziach wijesz sie poza tematem...

Nikogo nie interesuje, a cały czas wałkujecie ten temat, a ja odpowiadam na takie posty, więc coś tu się chyba nie zgadza z tym co napisałeś :biggrin: .

Nagle wyciagasz jakies RODO, stalking i wyciaganie danych gdzie nikt o to nie pytal... tomoxx tez nie w tym konteksie uzyl kwot... wiec po co i dlaczego nie wprost?

Mówisz, że nikt o stalkingu nie mówił, to ja już nawet tego dalej nie komentuje :derisive: . Nie obchodzi mnie w jakim kontekście on to pisze, skoro ktoś twierdzi, że projekt służy do wyciągania danych osobowych :roll: .

i dalej bla bla bla + malenka proba dyskredytacji... Tak wiem, masz "magiczna" recepte sciagniecia modelin z SU do siebie, w dodatku nie placac im zlamanego centa... logiczne ze nie zdradzisz nam tej tajemnej receptury bo to przeciez tajemnica firmy...

Napisałem, Ci na jakiej zasadzie działam z dziewczynami, więc o jakiej tajemnicy mówisz? :shock2:

Generalnie jest tak, masz grubych inwestorow z gruba kasa ale nie wydajesz ich pieniedzy. Portal robisz "w trzeciej polowie dnia" po 12 godzinach ciezkiej fizycznej pracy polegajacej na nadzorowaniu pracownikow. Programisci w gratisie, bo w celu redukcji kosztow wcale nie trzeba placic i zrobia to koledzy z podworka, grafik podobnie. Serwery to sie postawi na Playstation 2 u szwagra Józka bo prawie nie uzywa, a smiga w prawie 4k na luzie bo ma wlutowany lewy dysk 1 tera. Najgorzej ze tym jebanym prawnikom trzeba bedzie zaplacic, ale moze jakos sie pokombinuje i wezma 20 skrzynek jablek co spadly z TIRa przy rozladunku.

Tak mam swoich inwestorów i w trójkę inwestujemy w tej projekt. Co do wydawania pieniędzy, to są one inwestowane tam gdzie jest taka potrzeba. Mówiłem tylko o braku płatnych umów z nadającymi, a nie o całej reszcie.
Co do mojej pracy, to już wspominałem, że jeszcze do niedawna tak to wyglądało, ale teraz kiedy zajmuje się projektem, to głównie nadzoruje pracę innych i ewentualnie pomagam co jakiś czas.
Taki porządny research poszedł a nie wziąłeś pod uwagę tego w jakim środowisku się obracam, czyli głównie Graficy/Programiści i osoby powiązane z IT.
Programiści to są osoby niezależne prowadzące własne firmy IT, a przez to, że się znamy - podjęli się tego i tyle :winkextra: . Na temat tego co napisałeś o serwerach to pominę komentarz :roll: .
Prawnicy dostali już zapłatę za realizowane aktualnie usługi dla nas :good3: . Nie wiem coś się uparł na tego TIR'a - ale ok :derisive: .

Dupeczki z SU zleca sie na to jak muchy do gowna bo masz z nimi swietny kontakt na socjalach od czasu jak im obiecales ze nie bedziesz gonil na lewo ich materialow z Onlyfansa.
Coraz bardziej to widze...

Jak tak uważasz, to nie będę Cię z błędu wyprowadzać, ale to tylko pokazuje jak płytkie masz myślenie :lol2: .

PS. Evic na bank sie z Toba skontaktuje na socialach bo ewidentnie widac ze jestes swietny w rozwiewaniu watpliwosci.

Spoko

nie chce mi się czytać tych jego wywodów - to co on tam maniane odwalał na tej grupie to mała bania. Ja byłem dwa dni w czerwcu jakoś.
(bo mnie wyjebał jak tu napisałem posta w temacie orianki) debilem to mozna nazwać mano i to jest nadal bylektoś, kotquee jest turbodebilem.


Szkoda, bo kiedyś było w szkołach coś takiego i bez przeczytania tekstu nie mogłeś odpowiedzieć później na pytania :biggrin: .
Słownictwo widzę zasób rozszerzony level gimnazjum, ale od początku tak pisałeś, więc w tej kwestii nic się nie zmieniło :winkextra: .

edit. wypadek - też z tamtego forum nieszczęśliwie się na typa nadziałem, bo z innego nicku jeszcze spamował że ma dziennikarki content.
edit2. no i wrzucił pare dni temu widzę na telegrama cały content dziennikarki z OF. I to na tego niepłatnego V1 xdd psycha sitting.

Panie "XDD" - nie wiem czy wie Pan jak działa kanał na telegramie, ale jest coś takiego jak nadawanie rang i osoby z rangą mogą też publikować treści :lol2: .
Od kilku miesięcy posty wrzuca inna osoba, ale skoro twierdzisz, że to moja działka - no to utwierdzaj się w tym przekonaniu dalej :winkextra:
Jak się zachowywałeś jak typowy dzieciak z podstawówki, albo na pograniczu gimnazjum, najpierw pisałeś pw, a potem na ogólnym, więc czego się spodziewałeś.
Masz problem z logicznym myśleniem czy jak? :lol2: Miej problem sam do siebie i bana dostałeś słusznego :winkextra: .
Kod: Zaznacz cały
28 stycznia wjebał jej cały OF content, na screenie tylko fragment, bo wjebał wszystko

Na to już odpowiedziałem wyżej, że na kanale są osoby za to odpowiedzialne i robią to bez mojej ingerencji :dontknow: .

segawme https://www.instagram.com/segawme/
żeby nie mówił że to nie jego tg

Dzięki za wrzucenie linka do instagrama, bo go nie znałem :good3:
Obrazek
Brawo, umiesz robić screeny :shock2: . Szkoda, że nie zrobiłeś z datą kiedy ten post był wrzucony :derisive: .

weż się sebastianie stuknij w łeb.

Może to Twoje klimaty, ja podziękuję za takie atrakcje. Pisze się "weź" :sarcastic_blum: .

_Cukierkowa_ pisze:Te Sebunia to jak z tym Twoim bezpieczeństwem w sieci? Chata zblurowana, rodzinka profile publiczne.

Jakim bezpieczeństwem w sieci? Na tym poziomie co potrzebuje to go stosuje. Co do blurowania, to nie lubię jak mi ktoś zagląda na podwórko :rofl: .
Jeśli chodzi o publiczne profile, to nie moja sprawa - niech sobie tam trzymają publiczne w końcu to ich konta nie moje.
Nie wiem, do czego to miało się odnieść :roll: , to ma mnie przestraszyć czy jak? :lol2:
Działam w sieci od dawna, więc nic nowego, że ktoś znajdzie moje media i inne :sarcastic_blum:

tomoxx pisze:po co blurrowac cokolwiek w WAW jak wlasnie Warszawa ma jedna z lepszych map jesli chodzi o zdjecia.
https://ukosne.um.warszawa.pl/ z 4 stron mozna kazdy budynek obejrzec

Po to, żeby było zablurowane :lol2: .

Nie dziwię się, że zblurowali na Google skoro firmy miały zadłużenia. Pozytywne opinie od Karola G. Wszystko tłumacza.
Chłopak musiał pomagać rodzicom od młodego wieku.. tak wiele godzin, bo na pracownika było szkoda wydać kasę.

Coś słaby research zrobiłeś, jeśli twierdzisz że to dotyczy mojej firmy :rofl: . Owszem, od małego pomagałem, a teraz to sam nadzoruje.
Tak się akurat składa, że mi tam rodzice do ręki pieniędzy nie dawali, tylko żeby coś kupić musiałem sam na to zapracować :ok: .
Przez te kilka lat wystarczająco dobrze się ustawiłem, więc w pewnym stopniu było to opłacalne :derisive: .

komin pisze:_Cukierkowa_ niszczy młodego ambitnego przedsiębiorce! :D czy na dniach mam się spodziewać nowego, wzruszającego bloga od Kotquee? :biggrin:

Co wy macie z tym określeniem "niszczy" i tego typu wyrazach podobnych. Cały czas wasz research i to co piszecie na mój temat nie zrobiło większego wrażenia na mnie.
Cieszę się, że potraficie korzystać z internetu, map google , czy innych tego typu narzędzi dostępnych publicznie :thank_you2: .
Przynajmniej macie teraz zajęcie na szukaniu informacji o mnie i wchodzeniu w jak to tam było "stalking" - tylko tak no... wirtualnie bardziej :blind:.

Miło było, ale czas chyba jakiś film na ekran wrzucić :winkextra: .
Zajrzę, tu później może ktoś napisze coś nowego :papa: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:Nikogo nie interesuje, a cały czas wałkujecie ten temat, a ja odpowiadam na takie posty, więc coś tu się chyba nie zgadza z tym co napisałeś .

Nie, wszystko sie zgadza, tylko Ty nie rozumiesz. Temat Orianki już przewałkowany do wyrzygania.. to ty z nim wyskakujesz co chwila. Wałkujemy Ciebie, nie Orianke.

kotquee pisze:Mówisz, że nikt o stalkingu nie mówił, to ja już nawet tego dalej nie komentuje . Nie obchodzi mnie w jakim kontekście on to pisze, skoro ktoś twierdzi, że projekt służy do wyciągania danych osobowych

A powinien cie obchodzic kontekst pytania skoro na nie odpowiadasz? Juz ci na to zwracalem uwage ze czesto odpowiadasz nie na temat i wciagasz bez potrzeby albo Orianke albo jakies rzeczy z dupy. Podsumowujac, nie mowilem o stalkingu w tresci pytania ktore Ci zadalem i ktore zadal ci tomoxx... nie twierdze ze wogole(w innym wpisie) tematu nie bylo.

kotquee pisze:Tak mam swoich inwestorów i w trójkę inwestujemy w tej projekt. Co do wydawania pieniędzy, to są one inwestowane tam gdzie jest taka potrzeba. Mówiłem tylko o braku płatnych umów z nadającymi, a nie o całej reszcie.

Moze "mów" wyraźniej? Zawsze zakładaj ze odbiorca treści jest idiota jak np. ja i zeby nie było nieporozumień musisz być bardzo precyzyjny? To taki protip... szczególnie ważny w biznesie. Nie dziękuj.

kotquee pisze:Napisałem, Ci na jakiej zasadzie działam z dziewczynami, więc o jakiej tajemnicy mówisz?

Nie, nie napisales. Ew. wskaz gdzie bo mogło mi umknac....niestety, tutaj znow klania sie to ze piszesz zbyt duzo i nie na temat... Twoich tekstów się nie czyta..je sie przelatuje wzrokiem.
Tak czy inaczej...gwarantuje ci ze za darmo nie przyjda.. chyba ze SU zrobi ci przysluge i padnie w miedzyczasie. Przy czym, ja moge sie mylic, Ty nie powinienes...

kotquee pisze:Co do mojej pracy, to już wspominałem, że jeszcze do niedawna tak to wyglądało, ale teraz kiedy zajmuje się projektem, to głównie nadzoruje pracę innych i ewentualnie pomagam co jakiś czas.

Nie interesuje mnie to. Napisalem przesmiewczo jak ja to widze. Slowo przeciw slowu. Czemu wierzyc Tobie?

kotquee pisze:Taki porządny research poszedł a nie wziąłeś pod uwagę tego w jakim środowisku się obracam, czyli głównie Graficy/Programiści i osoby powiązane z IT.

Znów... nie interesuje mnie to... ja sie obracam w srodowisku miliarderow co nie czyni mnie jednym z nich. Podaje im tylko herbate i myje stopy.
I mowilem ci juz ze zaden research z mojej strony nie poszedl... wyrabiam sobie zdanie o Tobie wylacznie na podstawie tego co tutaj piszesz.

kotquee pisze:Programiści to są osoby niezależne prowadzące własne firmy IT, a przez to, że się znamy - podjęli się tego i tyle .

Tak sie sklada ze oprocz miliarderow poruszam sie tez w kregu programistow i te "ich wlasne firmy IT" to najczesciej jenoosobowa dzial. gosp. bo tak rynek w Polandii wygląda....ta niezaleznosc tez czesto jest ciut dyskusyjna...ot ukryta forma UoPrace...
Ale nie o tym chcialem... rozmawiajac z programistami z niezaleznych firm IT z mojego kregu... wiekszosc twierdzi ze portal typu SU to żaden challenge...nie znam sie, ale mowia ze kilku juniorow pierdolnie takie cus podczas przerwy na sranie. Jedyne wyzwanie to serwery streamingowe... bo albo beda tanie albo dobre. Ale chuj...dosc offtopu, nie wnikam wiecej w technikalia. Nieistotne. Rozpisuje sie jak Ty o Oriance :P

kotquee pisze:Na temat tego co napisałeś o serwerach to pominę komentarz .

Wyjmij kija z dupy?

kotquee pisze:Prawnicy dostali już zapłatę za realizowane aktualnie usługi dla nas .

Ogromnie sie ciesze w imieniu prawnikow, ale chuj mnie to obchodzi.. Postep prac i info o zaplaconych fakturach se tam u siebie na foro wrzucaj.

kotquee pisze:Nie wiem coś się uparł na tego TIR'a - ale ok .

Teraz wyjmij drugi kij z dupy i sprawdz czy zwieracz nadal dziala.

kotquee pisze:Jak tak uważasz, to nie będę Cię z błędu wyprowadzać, ale to tylko pokazuje jak płytkie masz myślenie .

Wyprowadz? prosze, prosze...zawsze chcialem gleboko myslec...

To od mua na tyle...reszta nie moja.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin



I tyle w temacie :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nikogo nie interesuje, a cały czas wałkujecie ten temat, a ja odpowiadam na takie posty, więc coś tu się chyba nie zgadza z tym co napisałeś .
Nie, wszystko sie zgadza, tylko Ty nie rozumiesz. Temat Orianki już przewałkowany do wyrzygania.. to ty z nim wyskakujesz co chwila. Wałkujemy Ciebie, nie Orianke.

Jak taki jesteś pewny to się cofnij stronę do tyłu i zobaczymy, czy są tam nawiązania odnośnie stalkingu i innych rzeczy opieranych na konflikcie z Panią O, czy tam sobie o piszecie.
Cały czas nawiązuje ktoś do strony, albo do tego co się stało, więc jakby nie patrzeć, wy ten wątek produkujecie cały czas, a ja na niego odpowiadam co chwila.

Nie obchodzi mnie w jakim kontekście on to pisze, skoro ktoś twierdzi, że projekt służy do wyciągania danych osobowych.
A powinien cie obchodzic kontekst pytania skoro na nie odpowiadasz? Juz ci na to zwracalem uwage ze czesto odpowiadasz nie na temat i wciagasz bez potrzeby albo Orianke albo jakies rzeczy z dupy.
Podsumowujac, nie mowilem o stalkingu w tresci pytania ktore Ci zadalem i ktore zadal ci tomoxx... nie twierdze ze wogole(w innym wpisie) tematu nie bylo.

Nic nie rozumiem z tego co napisałeś :roll:

Moze "mów" wyraźniej? Zawsze zakładaj ze odbiorca treści jest idiota jak np. ja i zeby nie było nieporozumień musisz być bardzo precyzyjny? To taki protip... szczególnie ważny w biznesie. Nie dziękuj.
To, że masz problem z czytaniem, to nie mój problem. Napisałem wyraźnie, że nie muszę płacić komuś za każdym razem by odnieść efekt, a jak cytowałeś moje zdanie gdzie pisałem 100k to co? gubisz się :shock2: .

Nie, nie napisales. Ew. wskaz gdzie bo mogło mi umknac....niestety, tutaj znow klania sie to ze piszesz zbyt duzo i nie na temat... Twoich tekstów się nie czyta..je sie przelatuje wzrokiem.
Tak czy inaczej...gwarantuje ci ze za darmo nie przyjda.. chyba ze SU zrobi ci przysluge i padnie w miedzyczasie. Przy czym, ja moge sie mylic, Ty nie powinienes...

Mam Ci pogrubić ten tekst, żebyś odczytał? Nie zasłaniaj się ilością tekstu, bo to akurat widać wyraźnie :acute: .

Nie interesuje mnie to. Napisalem przesmiewczo jak ja to widze. Slowo przeciw slowu. Czemu wierzyc Tobie?

Wiesz, że akurat to nie było co Ciebie? To po co odpowiadasz jako Ty?

Znów... nie interesuje mnie to... ja sie obracam w srodowisku miliarderow co nie czyni mnie jednym z nich. Podaje im tylko herbate i myje stopy.
I mowilem ci juz ze zaden research z mojej strony nie poszedl... wyrabiam sobie zdanie o Tobie wylacznie na podstawie tego co tutaj piszesz.

Jak już piszesz jakieś odklejone rzeczy i myślisz, że to jest śmieszne no to gratuluję poczucia humoru. Dla mnie jest to po prostu żałosne odpowiadać w ten sposób ...

Tak sie sklada ze oprocz miliarderow poruszam sie tez w kregu programistow i te "ich wlasne firmy IT" to najczesciej jenoosobowa dzial. gosp. bo tak rynek w Polandii wygląda....ta niezaleznosc tez czesto jest ciut dyskusyjna...ot ukryta forma UoPrace...

Tak owszem firma to też może być działaność 1os, ale to dalej jest firma. Jakie to ma znaczenie, czy to jest zespół czy osoba, która wykonuje prywatne zlecenia, które dostaje? Żadne

Ale nie o tym chcialem... rozmawiajac z programistami z niezaleznych firm IT z mojego kregu... wiekszosc twierdzi ze portal typu SU to żaden challenge...nie znam sie, ale mowia ze kilku juniorow pierdolnie takie cus podczas przerwy na sranie.

No to faktycznie, skoro te osoby twierdzą, że portal streamingowy to żaden challenge, to chciałbym zobaczyć ich efekty pracy :rofl: .
Już widzę, jak oni to kodują w NUXT.js i ADONIS.js z pełną integracją api, panelem ,podpięciem płatności + botem i innymi rzeczami, na których by stanęli podczas debugowania kodu :yahoo: .
To pokazuje tylko, że mają bujną wyobraźnię i brak pojęcia o realizacji zlecenia w wymaganych do tego technologiach :lol2: . Tylko zauważ, że użyłeś słowa kilku, a ja u siebie mam 2 programistów.
Może jak narzucisz komuś terminy i podpiszesz umowę to innego wyjścia niż dotrzymać terminu mieć nie będzie, tylko że ja nie zawieram żadnych umów bo mi to nie potrzebne.
Jeszcze zależy czy przez słowo JUNIOR miałeś na myśli poziom programisty czy, że kilku młodych chłopaków bo to też ma znaczenie.
Czytając tego typu rzeczy, jak to ludzie potrafią zrobić w chwila moment, utwierdzam się tylko w tym, że ludzie mają większe ambicje niż ich umiejętności :lol2: .
No chyba, że coś tam potrafią i jeśli ten zespół liczy więcej niż 2-3os to MOŻE jakimś cudem by jakąś alphę zrobili w krótkim okresie czasu przy pełnym nakładzie godzin :ok: .

Jedyne wyzwanie to serwery streamingowe... bo albo beda tanie albo dobre.

To jest podstawa do prawidłowego funkcjonowania serwisu, ale na tym się nie kończy.

Na temat tego co napisałeś o serwerach to pominę komentarz .
Wyjmij kija z dupy?

Jak będziesz pisać takie rzeczy, to tak będzie. Rób sobie jaja dalej panie komin :lol2: .

Ogromnie sie ciesze w imieniu prawnikow, ale chuj mnie to obchodzi.. Postep prac i info o zaplaconych fakturach se tam u siebie na foro wrzucaj.

To apropo tego co mówiłeś o prawnikach, ale no tak zapomniałem, że miałeś być śmieszny, a znowu nie wyszło :unsure: .
No i kolejny raz udowadniam Ci, że Twoje słowa nie mają żadnego pokrycia i piszesz tylko po to, żeby było napisane i nie ważne jak - po prostu :roll:

Wyprowadz? prosze, prosze...zawsze chcialem gleboko myslec...

Taki poważny byłeś, a teraz taki śmieszek się z Ciebie zrobił :nea: .
Mnie Twoje posty nie bawią i Twoje poczucie humoru jest poniżej zera.
Pisząc w ten sposób widać właśnie jaki "poziom" rozmowy trzymasz :biggrin: :biggrin: .
Czyli znowu się potwierdza, że jesteś mało wiarygodną osobą, bo nie wiadomo kiedy żartujesz, a kiedy piszesz normalnie.
Ty chyba jako główny tutaj poster/komentator wątków jak zwał tak zwał, to powinieneś coś sobą prezentować.
Spodziewałem się, że w pewnym momencie, już będzie problem z waszymi odpowiedziami, ale co tak szybko? :shock2: .

PS. Czyżby wątek się już wyczerpał? :smoke:
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:Czyżby wątek się już wyczerpał?

Tak i nie. Po pierwsze wiekszosc ma juz wyrobione zdanie o Tobie i to nienajlepsze, po drugie, przynudzasz, po trzecie naucz sie cytowac tak zeby bylo wiadomo co kto napisal to sie zastanowie czy mi sie jeszcze chce...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Brawo, umiesz robić screeny :shock2: . Szkoda, że nie zrobiłeś z datą kiedy ten post był wrzucony :derisive:


Gawrych, 28 stycznia wrzuciłeś cały content Moniki z OF na grupę dla wszystkich, (czyli długo później jak się tu tłumaczyłeś że to dla zamknię†ych grup tylko),a nie jakąś płatną. Czym ci dziennikarka podpadła?
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


aha, to ktoś inny a nie on teraz dodaje content tam xdddd

no nie łykam.
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak i nie. Po pierwsze wiekszosc ma juz wyrobione zdanie o Tobie i to nienajlepsze, po drugie, przynudzasz, po trzecie naucz sie cytowac tak zeby bylo wiadomo co kto napisal to sie zastanowie czy mi sie jeszcze chce...

Cieszę się, że ta "większość" ma wyrobione zdanie o mnie :lol2:. Co do przynudzania, jak czytam to co piszecie to to jest dopiero nudne. To jakie macie ego wysokie to normalnie szok :shock2:. Co do cytowania, to sory ale nie korzystam z tego archaicznego silnika forum. Chociaż moje cytowanie i tak ma różnicę w kolorach, w porównaniu do sensu i poprawności zdań, jakie tutaj tworzysz :biggrin:. Jak Ci się nie chce to nie musisz tutaj pisać przecież. No chyba, że Ci ktoś nad głową stoi, to inna opcja :sarcastic_blum:. Ja lubię dyskutować, ale jak ktoś ma o czym, a ewidentnie widać, że już się pokończyły wasze pomysły na pisanie i teraz do każdej rzeczy się przywalacie, tylko żeby do czegoś mieć problem. Ajajaj :lol2:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


gruby pisze:aha, to ktoś inny a nie on teraz dodaje content tam xdddd

no nie łykam.

Jak nie łykasz, to chyba dobrze chociaż...
W każdym bądź razie Panie "xddd" chodziło mi o datę posta kiedy opublikowałem wpisowe premium. Wrzuciłeś screen, tylko że zapomniałeś o dacie. Szkoda, bo to było dużo do tyłu :acute:.

No jak Ty nie ogarniasz funkcjonowania grup telegram'owych, a się wypowiadasz na jej temat. Telegram liczy kilka administratorów i to oni coś wrzucają o ile wrzuca. Telegram nie ma związku z kamerkami, więc nie będę na ten temat się tu dalej wypowiadał :blink:. Sądzić to się będę jak będzie trzeba, a do tego czasu niech się każdy zajmie sobą :acute:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze: a do tego czasu niech się każdy zajmie sobą

Może być z tym problem tu wszyscy wszystkimi się zajmują.
Im bardziej tego nie chcesz tym większą naszą uwagę na sobie skupiasz.
Ale widzę że jesteś wygadany wiec......
Dużo szumu zrobiło się koło ciebie i twojego projektu.
Czy to forma reklamy....nie ważne co byleby było głośno.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


kotquee pisze:Cieszę się, że ta "większość" ma wyrobione zdanie o mnie

Cudzyslow i emotka na koncu poprawiaja ci samopoczucie? Gratki.

kotquee pisze:Co do przynudzania, jak czytam to co piszecie to to jest dopiero nudne.

No patrz... a caly czas mowiles ze dobrze sie bawisz... Zdecyduj w koncu, Chyba ze bawi Cie nuda, to pogratulowac.

kotquee pisze:To jakie macie ego wysokie to normalnie szok .

Jestes pewien ze my? Czytamy ten sam wątek?

kotquee pisze:Co do cytowania, to sory ale nie korzystam z tego archaicznego silnika forum.

Nie korzystasz czy sobie nie radzisz?

kotquee pisze:Chociaż moje cytowanie i tak ma różnicę w kolorach,

Aha :D ulepszasz nam foro? faktycznie, dzieki przełomowej technologii "różnic w kolorach cytatów" w końcu można zrozumiec kto co napisal...bo "archaiczny silnik forum" tego nie zapewniał. No jakos mnie nie przekonales...

kotquee pisze:moje cytowanie i tak ma różnicę w kolorach, w porównaniu do sensu i poprawności zdań, jakie tutaj tworzysz .
Kurwa gosciu :lol: przeczytaj to zdanie :D i takim potworkiem zarzucasz mi sens i poprawnosc moich zdan??? Magisterki z polonistyki nie posiadam, wiem ze wale duzo literowek, bo mi sie zazwyczaj nie chce jezyka przełączać, ale czuje sie calkiem przyzwoicie jesli chodzi o sens i poprawnosc... Wskaz gdzie polegles to moze bede mogl Ci pomoc.

kotquee pisze:Jak Ci się nie chce to nie musisz tutaj pisać przecież. No chyba, że Ci ktoś nad głową stoi, to inna opcja .
Jestem pierdolonym grafomanem, nawet nieudolnie z tym walcze :P Z Toba mi sie nie chce z wielu powodow...glownie dlatego ze z logiki robisz szmate, rozmywasz temat, masz problemy ze zrozumieniem tego co sie do ciebie pisze(choc twierdzisz ze to wszyscy inni maja ten problem) i wroce jeszcze raz... przez Twoja autorską "technike koloryzacji cytatow" zaburzasz jasnosc dyskusji.

kotquee pisze:Ja lubię dyskutować, ale jak ktoś ma o czym

A "ktoś" ma o czym? Z Toba?

kotquee pisze:ewidentnie widać, że już się pokończyły wasze pomysły na pisanie i teraz do każdej rzeczy się przywalacie, tylko żeby do czegoś mieć problem.

ewidentnie to widac ze do kazdej rzeczy ktora Ty napiszesz strasznie latwo sie przywalic... w zasadzie to zdanie po zdaniu mozna Cie punktowac... problem w Tym ze dogmatyzujesz swoj przekaz przez co ewentualna dyskusja traci sens.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości