Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kiki pisze:
Towelie pisze:Troche inna ale jednak nikt nie spodziewał się tego :)

Masz gwarancję że SU będzie aktywne 100 lat?

Odnowili domenę na 5 lat(do 2028 r.)2 tygodnie temu.Po co to robić?Aby zamknąć portal??


Mi nie chodziło o zamknięciu! To dziewczyna zaczęła pytać o różnych stronkach i dialog poszedł nie w tą stronę!


Napisałam, że nie trzeba się śmiać z tych, którzy są zdenerwowani
Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiki pisze:
Towelie pisze:Troche inna ale jednak nikt nie spodziewał się tego :)

Masz gwarancję że SU będzie aktywne 100 lat?

Odnowili domenę na 5 lat(do 2028 r.)2 tygodnie temu.Po co to robić?Aby zamknąć portal??


no moderatorzy sprawdzają zgłoszone priv itp więc ktoś tam pracuje :D więc portalu raczej nie zamkną ..

możliwe że albo zmieniają właściciela albo tak jak piszą tego operatora płatności. A jak zmieniają operatora na chuj wie jakiego to chuj wie ile trwa takie coś no i jeszcze pewnie będą chcieli panel wypłat przebudować. Coś tam piszą też że chcą zrobić tak aby przelewy po wykonaniu zlecenia były natychmiastowo wysyłane na konto nasze do banku to by była dobra opcja xD no czekamy czekamy :D oby zmiany były na lepsze.
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


-Messua- pisze:
Kiki pisze:
Towelie pisze:Troche inna ale jednak nikt nie spodziewał się tego :)

Masz gwarancję że SU będzie aktywne 100 lat?

Odnowili domenę na 5 lat(do 2028 r.)2 tygodnie temu.Po co to robić?Aby zamknąć portal??


no moderatorzy sprawdzają zgłoszone priv itp więc ktoś tam pracuje :D więc portalu raczej nie zamkną ..

możliwe że albo zmieniają właściciela albo tak jak piszą tego operatora płatności. A jak zmieniają operatora na chuj wie jakiego to chuj wie ile trwa takie coś no i jeszcze pewnie będą chcieli panel wypłat przebudować. Coś tam piszą też że chcą zrobić tak aby przelewy po wykonaniu zlecenia były natychmiastowo wysyłane na konto nasze do banku to by była dobra opcja xD no czekamy czekamy :D oby zmiany były na lepsze.


Wcześniej chyba nie było to tak skomplikowane jak teraz, więc pewnie potrzebują więcej czasu na ogranięcie wszystkiego. Dwa lata temu zmieniali operatora, ale chyba nie przebudowywali strony.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Dam im jeszcze dwa tygodnie z dobrego serca na ogarnięcie tematu jak nie to wpierdol :dance3: :dance3: :dance3:
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


nvm_uwm pisze:No niby nic nas nie chroni, ale 2 tyg temu przedłużyli domenę. Ponadto pracownicy (tacy jak moderatorzy czy na obsłudze klienta) pracują nadal. Myślicie że gdyby firma miałaby się zawijać to ludzie pracowaliby nadal albo SU inwestowało w nowe domeny itp. ?

Czysto teoretycznie... Przedluzenie domeny to cena dluzszego privka, wiec zaden argument. To samo jesli chodzi o tych pracownikow - zaden koszt w stosunku do zysku jaki SU zrobi GDYBY planowali zwijac interes. Zreszta... skąd pewność ze im placa?
Owszem...Towelie ma racje ze nie ma żadnej gwarancji ze SU się nie zwinie z dnia na dzien.
Jedyny argument ze tak sie nie stanie opiera sie na przekonaniu ze "takie akcje juz byly i zawsze konczylo sie dobrze".
Sam jestem przekonany ze tak bedzie i tym razem bo nie widze powodu zeby zwijac taki interes jak ten... praktycznie samograj. Dla wlasciciela to firma w ktorej wystarczy sprawdzic raz na miesiac czy kasa sie zgadza. Taki kranik z pieniędzmi. Wiec po co?

Najchujowiej ze SU zachowuje sie tak jak sie zachowuje... czyli nie robi nic żeby Was jakoś uspokoić, a z drugiej strony robi wszystko by sprawiac wrazenie ze zwijaja interes... pewnie nieswiadomie, albo maja PR i Was w dupie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


A mnie ciekawi jak to będzie wyglądało z tymi kartami dedykowanymi. Miał ktoś już może styczność z tym np. Na innych stronach z kamerkami?
Awatar użytkownika
dia7889
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2022, 02:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Mcf
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin, mają w dupie PR. Nic to nowego. Dla mnie zero zaskoczenia :)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


komin pisze:
nvm_uwm pisze:No niby nic nas nie chroni, ale 2 tyg temu przedłużyli domenę. Ponadto pracownicy (tacy jak moderatorzy czy na obsłudze klienta) pracują nadal. Myślicie że gdyby firma miałaby się zawijać to ludzie pracowaliby nadal albo SU inwestowało w nowe domeny itp. ?

Czysto teoretycznie... Przedluzenie domeny to cena dluzszego privka, wiec zaden argument. To samo jesli chodzi o tych pracownikow - zaden koszt w stosunku do zysku jaki SU zrobi GDYBY planowali zwijac interes. Zreszta... skąd pewność ze im placa?
Owszem...Towelie ma racje ze nie ma żadnej gwarancji ze SU się nie zwinie z dnia na dzien.
Jedyny argument ze tak sie nie stanie opiera sie na przekonaniu ze "takie akcje juz byly i zawsze konczylo sie dobrze".
Sam jestem przekonany ze tak bedzie i tym razem bo nie widze powodu zeby zwijac taki interes jak ten... praktycznie samograj. Dla wlasciciela to firma w ktorej wystarczy sprawdzic raz na miesiac czy kasa sie zgadza. Taki kranik z pieniędzmi. Wiec po co?

Najchujowiej ze SU zachowuje sie tak jak sie zachowuje... czyli nie robi nic żeby Was jakoś uspokoić, a z drugiej strony robi wszystko by sprawiac wrazenie ze zwijaja interes... pewnie nieswiadomie, albo maja PR i Was w dupie.

No więc właśnie,nie byłoby głupich domysłow i beszsensownych komentarzy gdyby SU traktowało poważnie osoby które na ten cały portal zarabiają. Zachwanie poniżej krytyki.
Co do domeny, może i inwestycja mała, ale skoro mieliby zamykać się to w powazaniu mieliby odnowe. A paracownicy pewnie maja umowe, więc muszą się z nimi rozliczać. Nawet mając umowe o dzieło to maja jakis termin na wypłatę. Niby koszt mały, ale pracownicy zauwazyliby że firma chce się zwinąć i pewnie pierwsi uciekliby.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Niestety portal i zachowanie administracji jest poniżej krytyki.Customer service jest najgorszym z możliwych ponieważ nigdy nie otrzymacie pomocy. Praktycznie cały czas pisanie kłamstw z terminem realizacji wypłat,których prawdopodobnie w lutym nie będzie. Najwyższy czas zakończyć farsę tego portalu przenieś się na inne platformę. W najbliższym czasie ruszy portal który zmieni oblicze rynku cam girls.Problemu z wypłatami i działaniem serwisu nie będzie jak przypadku tego portalu. Więc jedyna nadzieja w 7sky.cam.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


:laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :beg:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Weź nie rozśmieszaj tym portalem, po pierwsze jeszcze bardziej mało wiarygodny, a po drugie jak ruszy, to na SU już dawno każdy zapomni o jakimś problemie z wypłatami, więc daruj sobie tą reklamę nieistniejącego portalu.
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Ta dyskusja zmierza w złym kierunku :sarcastic:
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Eee nie bo to koniec tematu :D bo tu nie ma o czym pisać o portalu który nie istnieje, jest do tego stworzony temat to niech tam pisze a nie tutaj ..
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Dziewczyny pracujące tutaj doskonale wiedzą jaką jesteś osobą której jest brak obiektywizmu.W temacie wypłat wystarczająca dokuczałaś każdej swoimi głupkowatymi wypowiedziami. Problemy z wypłatami to jest nie jeden problem tego portalu.Doskonale każdy zdaje sobie sprawę z lagowaniem transmisji itp. Ale jak tobie pasuje możesz Jump siedzieć.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Chyba wszystkie wolimy siedzieć nadal na SU niż na stronie jakiegoś stalkera. Zakończmy już ten temat.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


No i proszę a jednak nie tylko ja tego zdania jestem
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Niestety już zaczął się się czarny PR na portal.To są bezpodstawne oskarżenie w kierunku założyciela poralu. Ponieważ nie było żadnego Stalkingu. Bezpieczeństwo prywatności będzie gwarantowane.Grupa użytkowników próbuje od samego początku zdestabilizować powstający portal.Każdy ma wolna wole i zrobi co będzie uważał.
7sky.cam
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Kurwa Spajk... jesli Kotquee zlecil ci robienie "dobrego" PR temu nowemu tworowi to mi rynce opadajo...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ręce opadły już dawno każdemu jak szkalujecie wszystkie poczynania w tym miejscu. Zero obiektywizmu w wypowiedziach. Tylko mowa nienawiści.
7sky.cam
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


To nasz temat odnośnie wypłat i ewentualnych możliwości teraz kiedy nie wypłacają a nie miejsce na zachwalanie czegoś czego jeszcze nie ma.... juz jest wspaniało mimo że nikt na oczy tego nie widział.
Jak powstanie to się okaże czy lepszy. Jak na razie to wróżenie z fusów i zachwalanie chuj wie czego.
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości