Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Wydaje mi się ze SU wprowadzi jeszcze wypłaty raz w miesiącu
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


blondisu, raz na trzy ;)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


blondisu pisze:Wydaje mi się ze SU wprowadzi jeszcze wypłaty raz w miesiącu



no już bez przesady...
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Może jakaś odpowiedź z ich strony.. co i jak.. jak długo jeszcze
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


MalinowaKotka pisze:Może jakaś odpowiedź z ich strony.. co i jak.. jak długo jeszcze


wątpie aby dali odpowiedź skoro przedwczoraj już powinni coś w tym temacie dać znać a nie dali to wątpie że dziś dadzą znać :)

Pewnie coś w przyszłym tygodniu dopiero :) albo ruszy albo każą nam czekać jeszcze z 2 tygodnie :D
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:a można kij w mrowisko? skoro i tak tu tyle offtopu w oczekiwaniu na pieniądze...
Bo musze przyznać ze ujęła mnie wypowiedz Lobody, a swoiste CV w raz z listem motywacyjnym Modlichy doprowadziło wręcz do łez... :D

MalinowaKotka pisze:Myślę że sporo nas tutaj to wykształcone łaski, które są cwane i oprócz wyplaty i rozwoju osobistego dodatkowo inwestują w siebie bo zarabiają na kamerkach. Wiele z nas rozwija swoje biznesy dzięki temu. Tak naprawdę większość mądrych lasek inwestuje w lepsze jutro zamiast marudzic ze nie stać ich na fryzjera czy wakacje.

Po prostu... nie sposób się nie zgodzić obserwując SU od ładnych paru lat. Zastanawiam sie tylko czy te ktore tez nie marudzą ze nie stać na fryzjera czy wakacje, zarazem inwestują w siebie, edukacje, swoje biznesy itd, ale pieniądze zarabiają "normalnie", nie idąc "na skróty" jakimi niewątpliwie są kamerki czy inne onlyfansy... Czy one nie popełniają jakiegoś strasznego błędu w życiu? Zaharowują się gdzieś w normalnych pracach, nadgodziny itp... tylko po to żeby mieć podobne możliwości jak Wy... Przecież wystarczy wejść na SU i polowa problemów zniknie...
Może któraś z Was równie żarliwie jak Modlicha jest w stanie przekonać jakoś co najmniej 95% kobiet w tym kraju ze nie korzystanie z dobrodziejstw jakie daje SU, OF itp. to po prostu głupota?



Będę szczera. Chuj mnie obchodzi jak żyją inne i co robią, żeby coś osiągnąć. Nikogo na nic nie namawiam i nie mam nawet zamiaru. Wyraziłam swoją subiektywną opinię i tyle ;) Jeśli szczytem kogoś marzeń jest zapierdalanie po 8-12 godzin i życie od 1 do 1 to spoko, nie neguje! Absolutnie. Jeśli ktoś jedyne co potrafi to świecić cipką na SU - spoko. Nie moje życie, nie moje buty, nie moje konsekwencje.
Ja po prostu uważam, że jeśli ktoś jest dorosły, lubi seks i tematykę dla dorosłych to dlaczego nie łączyć przyjemnego z pożytecznym? ;) jednak nigdy nie pozwoliłabym sobie na to, żeby bazować tylko na portalach w internecie. Nigdy również na to, żeby zapierdalać za najniższą, nie mieć przy tym czasu, pieniędzy na wkład przyszłościowy, edukacje, wyjazdy czy inne przyjemności.
Nie rozumiem czemu uważasz, że niby kogoś namawiam ” żarliwie „ bo powiedzmy sobie szczerze. Chuj mi z tego ? 8-) :scratch_one-s_head:

A i „ wraz „ piszemy razem. Miłego dnia, buziaki :beach:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


+ nigdy nie zrozumiem, czemu w temacie wypłat dla dziewczyn z kamerek zawsze żarliwie wypowiadają się Panowie :yes4: Próbujący udawać, że pomagają a tak naprawdę tylko cisną bekę z tych, które tu panikują, itp itd. Może z dwóch bym naliczyła, którzy faktycznie szczerze próbują pomagać.
Także serio, ja z tej dyskusji się wypisuje bo po prostu szkoda mi czasu ;)
:girl_smile: kochajcie się! Nie znamy dnia ani godziny jak zamkną tą kopalnie złota i cipkowe ukojenie… więc korzystajcie zamiast się spinać, snuć teorie, straszyć i chuj wie jeszcze co
:lol2:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No to tak w skrócie wypowiadają się panowie, poniewaz też trasmituja i mają do tego prawo...
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Ja uważam że jakby komuś wisiało gdzieś 10-20 koła w kryptowalutach i nie mógłby ich spieniężyć to odrazu zmieniłby ten ktoś swoje nastawienie:)
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Sporo z nas ma już tą dolną kwotę do wypłacenia :derisive:
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


modlicha, po absolwentce psychologii spodziewalbym sie ciut lepszego rozumienia tekstu.
modlicha pisze:Nie rozumiem czemu uważasz, że niby kogoś namawiam ” żarliwie „

Nie napisałem ze TY kogoś namawiasz... zapytałem jedynie czy KTOS mógłby "równie żarliwym" tekstem jak Twój...itd.

modlicha pisze:A i „ wraz „ piszemy razem.

zgadzam się, zwykła nieuwaga... z zasady na forach tego typu nie zwracam uwagi nikomu na drobne błędy, dopóki nie przeszkadzają w zrozumieniu tekstu, bo i po co? żeby umniejszyć wartość słów interlokutora? wole skupić się na tym co pisze a nie na tym jak pisze. Skoro już się tak czepiasz, to również dawanie spacji przed i po cudzysłowie jest błędem :yes4:

modlicha pisze:Ja po prostu uważam, że jeśli ktoś jest dorosły, lubi seks i tematykę dla dorosłych to dlaczego nie łączyć przyjemnego z pożytecznym?

No właśnie :D Mniej więcej do tego zmierzałem. Dlaczego co najmniej 95% kobiet w tym kraju nie łączy "przyjemnego z pożytecznym"?
Żeby było jasne modlicha, znam odpowiedz na to pytanie, tak samo dobrze jak znam Twój(i wielu innych) mindset w tym temacie. Jebnąłem małe prowo jak zwykle... bo lubię. W dodatku jestem mile zaskoczony rezultatem.


modlicha pisze:+ nigdy nie zrozumiem, czemu w temacie wypłat dla dziewczyn z kamerek zawsze żarliwie wypowiadają się Panowie Próbujący udawać, że pomagają a tak naprawdę tylko cisną bekę z tych, które tu panikują, itp itd. Może z dwóch bym naliczyła, którzy faktycznie szczerze próbują pomagać.

Jesli to byl pstryczek dla mnie... Po pierwsze, nie było "żarliwie". Po drugie, temat jest o wypłatach, nie o wypłatach "dla dziewczyn"...także sorry modlicha, ale Twój seksizm wpędza mnie w depreche ;)
Po trzecie, jako uczciwie czasami nadający, być może jestem zainteresowany?
Po czwarte, jestem prawdopodobnie złośliwym cynikiem grafomanem, zdarza mi się "pocisnąć dla beki" bo trochę takie to forum jest, ale w przypadkach kiedy jest serio i trzeba pomoc to raczej mam czyste sumienie.
Po piąte, zaznaczyłem ze to offtop, którego w tym temacie i tak jest już pełno.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:modlicha, po absolwentce psychologii spodziewalbym sie ciut lepszego rozumienia tekstu.
modlicha pisze:Nie rozumiem czemu uważasz, że niby kogoś namawiam ” żarliwie „

Nie napisałem ze TY kogoś namawiasz... zapytałem jedynie czy KTOS mógłby "równie żarliwym" tekstem jak Twój...itd.

modlicha pisze:A i „ wraz „ piszemy razem.

zgadzam się, zwykła nieuwaga... z zasady na forach tego typu nie zwracam uwagi nikomu na drobne błędy, dopóki nie przeszkadzają w zrozumieniu tekstu, bo i po co? żeby umniejszyć wartość słów interlokutora? wole skupić się na tym co pisze a nie na tym jak pisze. Skoro już się tak czepiasz, to również dawanie spacji przed i po cudzysłowie jest błędem :yes4:

modlicha pisze:Ja po prostu uważam, że jeśli ktoś jest dorosły, lubi seks i tematykę dla dorosłych to dlaczego nie łączyć przyjemnego z pożytecznym?

No właśnie :D Mniej więcej do tego zmierzałem. Dlaczego co najmniej 95% kobiet w tym kraju nie łączy "przyjemnego z pożytecznym"?
Żeby było jasne modlicha, znam odpowiedz na to pytanie, tak samo dobrze jak znam Twój(i wielu innych) mindset w tym temacie. Jebnąłem małe prowo jak zwykle... bo lubię. W dodatku jestem mile zaskoczony rezultatem.


modlicha pisze:+ nigdy nie zrozumiem, czemu w temacie wypłat dla dziewczyn z kamerek zawsze żarliwie wypowiadają się Panowie Próbujący udawać, że pomagają a tak naprawdę tylko cisną bekę z tych, które tu panikują, itp itd. Może z dwóch bym naliczyła, którzy faktycznie szczerze próbują pomagać.

Jesli to byl pstryczek dla mnie... Po pierwsze, nie było "żarliwie". Po drugie, temat jest o wypłatach, nie o wypłatach "dla dziewczyn"...także sorry modlicha, ale Twój seksizm wpędza mnie w depreche ;)
Po trzecie, jako uczciwie czasami nadający, być może jestem zainteresowany?
Po czwarte, jestem prawdopodobnie złośliwym cynikiem grafomanem, zdarza mi się "pocisnąć dla beki" bo trochę takie to forum jest, ale w przypadkach kiedy jest serio i trzeba pomoc to raczej mam czyste sumienie.
Po piąte, zaznaczyłem ze to offtop, którego w tym temacie i tak jest już pełno.



Aaaa to dobra. Mój błąd. Za szybko przeczytałam.
Nie piłam do Ciebie kominku akurat. Chodziło bardziej o tych, którzy gówno wspólnego mają z tematem wypłat, ale wchodzą tylko dojebać i zrobić na złość i to zazwyczaj tylko wtedy, gdy jest zamknięcie panelu itp,itd… ;) a co do spacji itp to dziękuje za czujność, wiem doskonale jednak od zawsze na zawsze będę ją dawać z przyzwyczajenia :lol:
A co do prowokacji…. To mój okropny minus, że często gęsto idę w to.. :( :)

No nic, wyjaśniliśmy sobie wszystko i oczywiście bez spiny. :girl_smile: :girl_smile:
Co złego to nie ja, wiadomo!
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Będzie dobrze ;)
Awatar użytkownika
Ronin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 24 kwie 2020, 00:27
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Malutka20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 09 lut 2023, 23:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dzie je moje siano ja sie pytam ??? !! :wild:
Awatar użytkownika
Ladyinred
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




:holiday0:
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ladyinred pisze:Dzie je moje siano ja sie pytam ??? !! :wild:

z tego co wiem, to w stodole po zeszlorocznych zbiorach jeszcze powinno starczyc do maja :mrgreen:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:41
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Łeeee panieeee.... stodoła ledwo się trzyma.... siana od dawna w niej nie ma :D
Awatar użytkownika
Ladyinred
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości