Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kiki pisze:
Sexi_gang pisze:
Kiki pisze:
Sexi_gang pisze:Dziękuje bardzo :heart:
Znam biegle Rosyjski i Ukraiński, nie powiem że na 100%, ale wszystkie wschodnie dziewczyny, które oglądałam, są z Rosji.
Przy okazji, oni też tam mają takie wielkie forum o kamerkach, a wątek na temat SU jest jednym z najdłuższych haha

poważnie, wszystkie dziewczyny są z Rosji? na przykład ja jestem Ukrainką(na SU przez 5 lat). Nic, że ponad połowa Ukrainy mówi po rosyjsku?
wschodnia Ukraina, niestety, wszyscy mówią po rosyjsku i słuchają rosyjskiej muzyki, niestety jest to nam narzucone od dzieciństwa.


Nie mówię tu o tobie, po prostu pomyślmy logicznie, aktualnie na Ukrainie są przerwy prądowe, trwają po kilka godzin a potem znowu się pojawia prąd i znowu znika.
Nie znika tylko prąd ale też często internet kablowy z racji że cała infrastruktura zostaje wyłączona.
Ja też mówię po Rosyjsku, też słucham rosyjskiej muzyki, ale każda która mówiła że jest z Ukrainy, prędzej czy później okazuje się z Rosji :p

światłowód działa bez światła, a stacja 1,5 kw wystarczy do nadawania przez 5 godzin,a teraz od 2 tygodni w ogóle nie wyłączają światła.Kto chce pracować, znajdzie wyjście i sposób



Pewnie masz rację :) Mam koleżankę w Odessie i trochę inaczej u nich to wygląda. Ale! Cały sens wątku nie polega na szkalowanie Ukrainek, tylko po prostu stwierdzam fakt że będzie łatwiej zagranicznym nadawać na SU :*
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


Sexi_gang pisze:
Kiki pisze:
Sexi_gang pisze:
Kiki pisze:
Sexi_gang pisze:Dziękuje bardzo :heart:
Znam biegle Rosyjski i Ukraiński, nie powiem że na 100%, ale wszystkie wschodnie dziewczyny, które oglądałam, są z Rosji.
Przy okazji, oni też tam mają takie wielkie forum o kamerkach, a wątek na temat SU jest jednym z najdłuższych haha

poważnie, wszystkie dziewczyny są z Rosji? na przykład ja jestem Ukrainką(na SU przez 5 lat). Nic, że ponad połowa Ukrainy mówi po rosyjsku?
wschodnia Ukraina, niestety, wszyscy mówią po rosyjsku i słuchają rosyjskiej muzyki, niestety jest to nam narzucone od dzieciństwa.


Nie mówię tu o tobie, po prostu pomyślmy logicznie, aktualnie na Ukrainie są przerwy prądowe, trwają po kilka godzin a potem znowu się pojawia prąd i znowu znika.
Nie znika tylko prąd ale też często internet kablowy z racji że cała infrastruktura zostaje wyłączona.
Ja też mówię po Rosyjsku, też słucham rosyjskiej muzyki, ale każda która mówiła że jest z Ukrainy, prędzej czy później okazuje się z Rosji :p

światłowód działa bez światła, a stacja 1,5 kw wystarczy do nadawania przez 5 godzin,a teraz od 2 tygodni w ogóle nie wyłączają światła.Kto chce pracować, znajdzie wyjście i sposób



Pewnie masz rację :) Mam koleżankę w Odessie i trochę inaczej u nich to wygląda. Ale! Cały sens wątku nie polega na szkalowanie Ukrainek, tylko po prostu stwierdzam fakt że będzie łatwiej zagranym nadawać na SU :*

im łatwiej, nam trudniej(a ten, który chciał pracować na SU, ma już dawno otwarte konta w polskich bankach(ja konto w pl banku założyłam jeszcze 5 lat temu)
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexi_gang pisze:
Kiki pisze:
Sexi_gang pisze:
Kiki pisze:
Sexi_gang pisze:Dziękuje bardzo :heart:
Znam biegle Rosyjski i Ukraiński, nie powiem że na 100%, ale wszystkie wschodnie dziewczyny, które oglądałam, są z Rosji.
Przy okazji, oni też tam mają takie wielkie forum o kamerkach, a wątek na temat SU jest jednym z najdłuższych haha

poważnie, wszystkie dziewczyny są z Rosji? na przykład ja jestem Ukrainką(na SU przez 5 lat). Nic, że ponad połowa Ukrainy mówi po rosyjsku?
wschodnia Ukraina, niestety, wszyscy mówią po rosyjsku i słuchają rosyjskiej muzyki, niestety jest to nam narzucone od dzieciństwa.


Nie mówię tu o tobie, po prostu pomyślmy logicznie, aktualnie na Ukrainie są przerwy prądowe, trwają po kilka godzin a potem znowu się pojawia prąd i znowu znika.
Nie znika tylko prąd ale też często internet kablowy z racji że cała infrastruktura zostaje wyłączona.
Ja też mówię po Rosyjsku, też słucham rosyjskiej muzyki, ale każda która mówiła że jest z Ukrainy, prędzej czy później okazuje się z Rosji :p

światłowód działa bez światła, a stacja 1,5 kw wystarczy do nadawania przez 5 godzin,a teraz od 2 tygodni w ogóle nie wyłączają światła.Kto chce pracować, znajdzie wyjście i sposób



Pewnie masz rację :) Mam koleżankę w Odessie i trochę inaczej u nich to wygląda. Ale! Cały sens wątku nie polega na szkalowanie Ukrainek, tylko po prostu stwierdzam fakt że będzie łatwiej zagranym nadawać na SU :*

Odessa przez wiele dni nie miała prądu(zostały mocno zbombardowane(podstacje energetyczne i nie tylko).
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiki pisze:wtedy musimy przygotować się na to, że zarobki na SU znacznie spadną. Do diabła z ich międzynarodowym operatorem


Nie byłabym tego taka pewna. Regionalne kamerki funkcjonują dzięki temu, że są regionalne. Bardzo częste pytanie, które pada u mnie w pierwszej kolejności od nowych widzów na SU, to pytanie czy jestem Polką.

Z kolei jak wchodzę na niemieckie kamerki, to Niemcy często uciekają, gdy zaczynam mówić do nich po angielsku. Tu chodzi o język. A jeśli komuś nie zależy na komunikacji w rodzimym języku, to może wręcz przebierać w kamerkach międzynarodowych.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Sexi_gang pisze:Dziękuje bardzo :heart:
Znam biegle Rosyjski i Ukraiński, nie powiem że na 100%, ale wszystkie wschodnie dziewczyny, które oglądałam, są z Rosji.
Przy okazji, oni też tam mają takie wielkie forum o kamerkach, a wątek na temat SU jest jednym z najdłuższych haha


Mój sposób sprawdzić kto to czy Rosjanka czy nie działa na 100%

Słucham w jakim języku reklama na YouTube oraz TV i wszystko jasne
Większość pochodzą z Ukrainy
Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Towelie pisze:
Sexi_gang pisze:Dziękuje bardzo :heart:
Znam biegle Rosyjski i Ukraiński, nie powiem że na 100%, ale wszystkie wschodnie dziewczyny, które oglądałam, są z Rosji.
Przy okazji, oni też tam mają takie wielkie forum o kamerkach, a wątek na temat SU jest jednym z najdłuższych haha


Mój sposób sprawdzić kto to czy Rosjanka czy nie działa na 100%

Słucham w jakim języku reklama na YouTube oraz TV i wszystko jasne
Większość pochodzą z Ukrainy

na przykład ja nie mam reklam, mam YouTube premium :laugh3:
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


90% rosjanek podszywa sie pod ukrainki
Awatar użytkownika
Sexi030
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexi030 pisze:90% rosjanek podszywa sie pod ukrainki

a wcześniej Ukrainki kłamały, że są z Rosji, a teraz odwrotnie :laugh3:
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Śmieszy mnie to co czytam pieniądze wam nie wypacaja bo SU się zamyka ;D i otwiera pod nową nazwą 7sky a wy robicie im wyprawkę ;D komunikat za 2 tyg i będą tak przeciągać aż całkiem zamkną stronę gdy coś się dzieje kochane osiołki na stronie to zmienia się jej wyglad oraz trwają prace ,a pieniążki się przydadzą żeby na odpalając nowa stronę mieć na większą ilość serwerów także za 2 tygodnie ;D dostaniecie może kolejne info a będzie tak aż do zamknięcia strony i utworzenia się nowej witryny także brawo ;p dla was

https://7sky.com.pl
https://forum.7sky.com.pl
Awatar użytkownika
SkySu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2023, 23:16
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


bezloginu pisze:
Dr_Isabel pisze:Dla rozwiania wątpliwości wszystkich "wystraszonych" - niedawno otrzymałam e-mail.



A wystarczyło żeby to wstawili to w panelu jako "aktualizację" Przecież większość dziewczyn nie zna tego forum ;( i posiłkuje się OF bo przecież Nikomu nie odpisują :(
Serio nie wiem Kto tam rządzi i jest decyzyjny.... bo to jest normalnie wręcz absurdalne co wyprawiają.


Masz rację, natomiast strony medalu zawsze są dwie. Mogliby zrobić tak jak napisałaś, a z drugiej strony (wg Nich) po co, skoro wstawili komunikat "wstrzymane do odwołania".

Już jedna Pani próbowała być ironiczna (w Jej ocenie inteligentnie ironiczna) w odpowiedzi do mnie w sformułowaniu "Ależ doceniamy - jak każdy kolejny komunikat z "w miarę sprecyzowanym zakresem czasu" :heart:", a tak naprawdę komunikat był jeden. Tj."(...) prognozujemy możliwość wypłat za około 4 tygodnie" - podkreślę ZA OKOŁO 4 TYGODNIE. W mojej ocenie sformułowanie "około" w tym przypadku jest to plus minus kilka dni roboczych. Teraz dość sprecyzowali termin czyli "W CIĄGU 2 TYGODNI", czyli wydarzy się to między dniem otrzymania wiadomości, a 3 marca. Przynajmniej ja to tak rozumiem ;-)

I to był jedyny komunikat związany z jakimkolwiek czasem oczekiwania.
Z pewnością codziennie dostawali setki e-maili typu "od kiedy liczyć te 4 tygodnie?", więc na odpierdol dali formułkę "wstrzymane do odwołania".

I podkreślę, że nie uważam, żeby to było ok ze strony serwisu. Natomiast mam w sobie więcej zrozumienia niż większość roszczeniowego społeczeństwa i jestem zadowolona, że mam jakikolwiek zakres "wiedzy" w jakim terminie odzyskam swoje pieniądze. Swoją drogą to być może właśnie dlatego mi odpisali i innym nielicznym osobom, których e-maile z zapytaniem, były na kulturalnym poziomie. ;-)
Awatar użytkownika
Dr_Isabel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2022, 01:22
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Dr_Isabel


Awatar użytkownika
Llena
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:30
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Troszkę tego jest
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: :)


Mi też odpisali, to samo. Być może informują na początku tylko te dziewczyny, które mają już zlecone wypłaty i czekają od początku stycznia na kasę...tak jak ja i kilka innych Pań.
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dr_Isabel pisze:
Już jedna Pani próbowała być ironiczna (w Jej ocenie inteligentnie ironiczna) w odpowiedzi do mnie w sformułowaniu "Ależ doceniamy - jak każdy kolejny komunikat z "w miarę sprecyzowanym zakresem czasu" :heart:", a tak naprawdę komunikat był jeden.


Moja droga, komunikatów było już kilka. Zmieniał się zarówno czas (od kilku dni roboczych do kilku tygodni) i podawane przez SU przyczyny zamrożenia wypłat. To moja trzecia przerwa w wypłatach i jestem tu na tyle długo żeby wiedzieć, że to niestety zawsze tak wygląda - dostajemy różne wytłumaczenia i różnie terminy na przestrzeni czasu, a ostatecznie najczęściej kończy się to tak samo - przeniesieniem spółki i zmianami w regulaminie.

Już dawno nauczyłam się traktować komunikaty SU z przymrużeniem oka, a to "bądźcie wdzięczne, że mamy jakikolwiek komunikat", to trochę mentalność na zasadzie "bądźcie wdzięczne, że w ogóle wam płacą".

My nie mamy za co im być wdzięczne, bowiem komunikaty i aktualizacje powinny być od początku klarowne i spójne oraz zamieszane w systemie w taki sposób, żeby każda transmitującą od razu miala do nich dostęp.

Dr_Isabel pisze:
Swoją drogą to być może właśnie dlatego mi odpisali i innym nielicznym osobom, których e-maile z zapytaniem, były na kulturalnym poziomie. ;-)


Jeszcze raz - każdy kto ma trochę więcej doświadczenia z supportem SU jest świadomy tego, że ich odpowiedzi na emaile to loteria. Naprawdę myślisz, że support przekleił Ci swoją nową copy pastę, bo jest pod wielkim wrażeniem Twojego kulturalnego (och, ach) poziomu wypowiedzi? Wróć na ziemię.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Wczoraj wysłali mi to samo ;) Ja też jestem wyjątkowa?? :unsure: :laughingnew: SU to loteria,niektórzy dostają odpowiedź, a niektórzy nie.
i nie wierzę w ich 2-tygodniowy termin,to jest szolap,tylko naiwni lub nowi w to uwierzą.
List jest napisany, aby złagodzić napięcie paniki
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Też dostałam tego maila :) wczoraj :D także wysyłają do wszystkich :D
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


-Messua- pisze:Też dostałam tego maila :) wczoraj :D także wysyłają do wszystkich :D


Oczywiście..gdyż wszystkie jesteśmy wyjątkowe :) :) :)
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja nie dostałam takiego maila. Ciekawe czy faktycznie tak będzie...
Awatar użytkownika
Malutka20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 09 lut 2023, 23:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Malutka20 pisze:Ja nie dostałam takiego maila. Ciekawe czy faktycznie tak będzie...


Oni nie wysyłają automatycznie do nas, tylko jako odpowiedź na pytanie odnośne wznowienia wypłat...więc napisz do nich i zapewne Ci odpiszą.
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Również otrzymałam maila, czyli wszystko to co pisałam... że strzelą nam nową formułkę. Za dwa tygodnie wznowia wypłaty i jeszcze proces weryfikacji, bo znając życie cofnięte będą żetony i znowu trzeba będzie zlecać. Także do marca;) :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


nvm_uwm pisze:Również otrzymałam maila, czyli wszystko to co pisałam... że strzelą nam nową formułkę. Za dwa tygodnie wznowia wypłaty i jeszcze proces weryfikacji, bo znając życie cofnięte będą żetony i znowu trzeba będzie zlecać. Także do marca;) :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:

Żetony zlecone nie będą cofnięte tylko zrealizowane na starych zasadach.
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości