Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
KaFka25 pisze:
nvm_uwm pisze:Również otrzymałam maila, czyli wszystko to co pisałam... że strzelą nam nową formułkę. Za dwa tygodnie wznowia wypłaty i jeszcze proces weryfikacji, bo znając życie cofnięte będą żetony i znowu trzeba będzie zlecać. Także do marca;) :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:

Żetony zlecone nie będą cofnięte tylko zrealizowane na starych zasadach.

Dokładnie :)
Awatar użytkownika
Wika
SU-holik
SU-holik
Posty: 91
Rejestracja: 14 cze 2021, 16:41
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


KaFka25 pisze:
nvm_uwm pisze:Również otrzymałam maila, czyli wszystko to co pisałam... że strzelą nam nową formułkę. Za dwa tygodnie wznowia wypłaty i jeszcze proces weryfikacji, bo znając życie cofnięte będą żetony i znowu trzeba będzie zlecać. Także do marca;) :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:

Żetony zlecone nie będą cofnięte tylko zrealizowane na starych zasadach.


Bo tak napisali? :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wika pisze:
KaFka25 pisze:
nvm_uwm pisze:Również otrzymałam maila, czyli wszystko to co pisałam... że strzelą nam nową formułkę. Za dwa tygodnie wznowia wypłaty i jeszcze proces weryfikacji, bo znając życie cofnięte będą żetony i znowu trzeba będzie zlecać. Także do marca;) :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:

Żetony zlecone nie będą cofnięte tylko zrealizowane na starych zasadach.

Dokładnie :)

Pożyjemy, zobaczymy :D :D
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


-Messua-, tego akurat możemy być pewne :)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Userka pisze:
Dr_Isabel pisze:
Już jedna Pani próbowała być ironiczna (w Jej ocenie inteligentnie ironiczna) w odpowiedzi do mnie w sformułowaniu "Ależ doceniamy - jak każdy kolejny komunikat z "w miarę sprecyzowanym zakresem czasu" :heart:", a tak naprawdę komunikat był jeden.


Moja droga, komunikatów było już kilka. Zmieniał się zarówno czas (od kilku dni roboczych do kilku tygodni) i podawane przez SU przyczyny zamrożenia wypłat. To moja trzecia przerwa w wypłatach i jestem tu na tyle długo żeby wiedzieć, że to niestety zawsze tak wygląda - dostajemy różne wytłumaczenia i różnie terminy na przestrzeni czasu, a ostatecznie najczęściej kończy się to tak samo - przeniesieniem spółki i zmianami w regulaminie.

Już dawno nauczyłam się traktować komunikaty SU z przymrużeniem oka, a to "bądźcie wdzięczne, że mamy jakikolwiek komunikat", to trochę mentalność na zasadzie "bądźcie wdzięczne, że w ogóle wam płacą".

My nie mamy za co im być wdzięczne, bowiem komunikaty i aktualizacje powinny być od początku klarowne i spójne oraz zamieszane w systemie w taki sposób, żeby każda transmitującą od razu miala do nich dostęp.

Dr_Isabel pisze:
Swoją drogą to być może właśnie dlatego mi odpisali i innym nielicznym osobom, których e-maile z zapytaniem, były na kulturalnym poziomie. ;-)


Jeszcze raz - każdy kto ma trochę więcej doświadczenia z supportem SU jest świadomy tego, że ich odpowiedzi na emaile to loteria. Naprawdę myślisz, że support przekleił Ci swoją nową copy pastę, bo jest pod wielkim wrażeniem Twojego kulturalnego (och, ach) poziomu wypowiedzi? Wróć na ziemię.



Uderz w stół, a nożyce się odezwą :-)
Nie będę toczyć sporu o ilość komunikatów w kwestii terminu wypłat, gdyż możliwe, że coś mnie ominęło, aczkolwiek dość uważnie to obserwowałam ;-) . Wg tego co zauważyłam na swoim profilu to od 5 stycznia przelewy zostały wstrzymane i dopiero 18 stycznia w panelu wypłat pojawiła się informacja "prognozujemy wznowienie wypłat za około 4 tygodnie". Więc to pierwszy i jedyny komunikat o czasie oczekiwania. Prawda? Następnie "wstrzymane do odwołania". Prawda? Czytamy ze zrozumieniem - w drugim komuniakcie nie ma podanego ŻADNEGO czasu oczekiwania. Kolejną informacją już był e-mail z informacją "W CIĄGU 2 tygodni". Czytania ze zrozumieniem uczyli od 3 klasy podstawówki, więc odpuszczę sobie wychodzenie przed szereg nauczycieli i pedagogów, żeby nauczyć tego osoby z deficytem intelektualnym.

Co do kulturalnego poziomu wypowiedzi to tylko dla ludzi Twojego pokroju będzie to (jak to określiłaś) "och i ach". Dla mnie to podstawa komunikacji międzyludzkiej. Podkreślę, że napisałam, że BYĆ MOŻE DLATEGO ODPISALI, że pisałam do Nich grzecznie i kulturalnie, a nie jak większość, która nie potrafi zdania złożyć i ich wypowiedzi opierają się głównie na inwektywach. (co zresztą możemy za obserwować na forum).

Bardzo nadinterpretowujesz rzeczywistość, gdyż "bądźcie wdzięczne, że mamy jakikolwiek komunikat", nie jest mentalnością "cieszcie się, że w ogóle Wam płacą". Wytłumaczyłam to wyżej - bądźcie wdzięczne w AKTUALNEJ sytuacji, gdyż, jeśli nie wysłaliby e-maila z informacją o dwóch tygodniach to dalej żyłybyście w wielkiej niewiadomej z narastającą irytacją każdego dnia. Dzięki temu komunikatowi jednak jakaś część dziewczyn ma nadzieję, że wszystko rozwiąże się właśnie w ciągu tych dwóch tygodni.

Wybacz, ale nie jestem w stanie rozłożyć tego bardziej na czynniki pierwsze. Jeśli nie rozumiesz - a jestem przekonana, że tak właśnie jest - to odpuśćmy już tę jałową dyskusję. Nakręcajcie się dalej, na pewno przyspieszy to wypłaty ;-)

Co do reszty "kobiet", które napisały "mi też odpisali, jestem wyjątkowa?" - NIE, tam nie ma mowy o ŻADNEJ wyjątkowości.

Wypowiem się w Waszym języku - kobiety są po prostu pierdolnięte i lubicie sobie pokolorować rzeczywistość. Nie potraficie przeczytać prosto sformułowanych zdań, a naprawdę staram się pisać tutaj prostym językiem, żeby każdy głupek zrozumiał. Jak widać i to jest niemożliwym wyczynem dla wielu.

Już wyszedł elaborat, ale ostatnia rzecz do osoby, której odpisuję. Jeśli masz takie doświadczenie (o jakim napisałaś) z ShowUp'em to tym bardziej nie powinnaś się udzielać w negatywnej formie skoro zawsze (kilkukrotnie) to wygląda tak samo, prawda? ;-)
Dlatego to moja ostatnia wiadomość, bo szkoda strzępić język na ludzi Twojego pokroju.
Pociśnij teraz, reszta tępaków Ci przyklaśnie i będziesz mogła głowę nosić wysoko przez następny miesiąc nie musząc wysilać się w staraniu o bycie (w Twojej ocenie) "ironiczną".
Buziak
Awatar użytkownika
Dr_Isabel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2022, 01:22
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Dr_Isabel


Dr_Isabel, cóż, ironii w tym wątku dużo, ale nadal nikt cię od tępaków nie wyzywał, nikt nie sugerował, że jesteś pierdolnięta.

Widzisz, czasem człowieka wystarczy delikatnie sprowokować i momentalnie wychodzi ile tak naprawdę jest w nim kultury, na którą się tak głośno i ochoczo powołuje oraz jaki jest "ą, ę".

;)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Uuu widze komunikat 2 tyg wleciał i jakoś nagle sporo transmisji.. kurde chyba jednak wiecej namiętnych transmisji bedzie widocznych xD
Awatar użytkownika
OKTAWIA
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 22 lip 2022, 13:36
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp Showup
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Śmiałyscie się z tych co sobie zarabiają jakby komus krzywdę robily a teraz wam będą pipy płonęły zapewne od prędkości i ilości h spędzonych na SU :whistle3: :whistle3:
Awatar użytkownika
OKTAWIA
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 22 lip 2022, 13:36
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp Showup
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


OKTAWIA, jak już wypłaty ruszą, to serwery nie wytrzymają :)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Haha dokładnie :yes4:
Awatar użytkownika
OKTAWIA
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 22 lip 2022, 13:36
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp Showup
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


OKTAWIA pisze:Uuu widze komunikat 2 tyg wleciał i jakoś nagle sporo transmisji.. kurde chyba jednak wiecej namiętnych transmisji bedzie widocznych xD

Pora dołączyć do Pań co się nie szanują i nadal transmitują, bo kasa za 2 tyg. jednak będzie :beach: :laugh3: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Olka32
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 29 cze 2022, 23:01
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Olka32 pisze:
OKTAWIA pisze:Uuu widze komunikat 2 tyg wleciał i jakoś nagle sporo transmisji.. kurde chyba jednak wiecej namiętnych transmisji bedzie widocznych xD

Pora dołączyć do Pań co się nie szanują i nadal transmitują, bo kasa za 2 tyg. jednak będzie :beach: :laugh3: :laughingnew:


Jaki masz z tym problem że ktoś sobie dalej pracuje :?: i ma wyjebane czy zlecą za 2, albo 4 tygodnie :?:
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Userka pisze:Dr_Isabel, cóż, ironii w tym wątku dużo, ale nadal nikt cię od tępaków nie wyzywał, nikt nie sugerował, że jesteś pierdolnięta.

Widzisz, czasem człowieka wystarczy delikatnie sprowokować i momentalnie wychodzi ile tak naprawdę jest w nim kultury, na którą się tak głośno i ochoczo powołuje oraz jaki jest "ą, ę".

;)


Userka... Jeśli tak zawzięcie o to walczysz to prozmawiamy wtedy, kiedy nauczysz się czytać ze zrozumieniem, dobrze?
Napisałam to poprzedzając słowami "wypowiem się w Waszym języku" ;-) W tym miejscu mój język integruje się z językiem tutaj używanym, ale mimo wszystko staram się, zachować podstawy komunikacji międzyludzkiej (aczkolwiek na niektóre nadinterpretacje, graniczy z cudem wypowiedzieć się kulturalnie ;-)) Gdybym miała pisać tu moim językiem codziennym/zawodowym to większość musiałaby robić tak jak w 1 klasie podstawówki. Podczas czytania jednego słowa, składać literkę do literki, trzymając paluszek pod każdą z nich i wtedy może udałoby się przeczytać całe słowo :-) A potem otworzyć encyklopedię i szukać jego znaczenia. Nie wiem czy większość wie co to jest encyklopedia i jak niej korzystać? Myślę, że to słowo też muszą wrzucić w Google z dopiskiem: "encyklopedia co to znaczy?" :D

Aby mnie sprowokować jeszcze duuuuużo musiałabyś się nauczyć. A teraz w duchu grzecznie podziękuj za wstawioną informację o dwóch tygodniach, bo nie muszę myśleć, żeby wiedzieć, że mimo Twojego doświadczenia z ShowUp'em, na które się tak głośno i ochoczo powołujesz, żywisz nadzieję jak reszta transmitujących, że w tym czasie odzyskasz swoje pieniądze.

W kwestii Twojego stwierdzenia "oraz jaki jest "ą" "ę""... Ehh Userka... Czytając to, uśmiecham się tylko, wzdychając i odsyłam do mojego ostatniego komentarza, bo nie lubię się powtarzać. Domniemam, że nie wiesz, o który wątek mi chodzi dlatego zrobię dla Ciebie wyjątek - lubisz nadinterpretować. W prostych słowach: kolorować rzeczywistość.

Mimo wszystko zwracam Ci honor, bo jednak odpisałam, a miałam tego nie robić :D Czyli jednak coś Ci wyszło w moim kierunku ;-)
(sama się z tego śmieję)

Buziak
Awatar użytkownika
Dr_Isabel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2022, 01:22
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Dr_Isabel


JakaśTaka pisze:
Olka32 pisze:
OKTAWIA pisze:Uuu widze komunikat 2 tyg wleciał i jakoś nagle sporo transmisji.. kurde chyba jednak wiecej namiętnych transmisji bedzie widocznych xD

Pora dołączyć do Pań co się nie szanują i nadal transmitują, bo kasa za 2 tyg. jednak będzie :beach: :laugh3: :laughingnew:


Jaki masz z tym problem że ktoś sobie dalej pracuje :?: i ma wyjebane czy zlecą za 2, albo 4 tygodnie :?:


Chyba nie ma żadnego, ja się np. nie szanuję cały czas :)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Dr_Isabel pisze:
Userka pisze:Dr_Isabel, cóż, ironii w tym wątku dużo, ale nadal nikt cię od tępaków nie wyzywał, nikt nie sugerował, że jesteś pierdolnięta.

Widzisz, czasem człowieka wystarczy delikatnie sprowokować i momentalnie wychodzi ile tak naprawdę jest w nim kultury, na którą się tak głośno i ochoczo powołuje oraz jaki jest "ą, ę".

;)


Userka... Jeśli tak zawzięcie o to walczysz to prozmawiamy wtedy, kiedy nauczysz się czytać ze zrozumieniem, dobrze?
........

Mimo wszystko zwracam Ci honor, bo jednak odpisałam, a miałam tego nie robić :D Czyli jednak coś Ci wyszło w moim kierunku ;-)
(sama się z tego śmieję)

Buziak


Już Dr_Isabel popisałaś sobie? Dowartościowałaś się? To teraz biegiem trzeć cipę za 10 żetonów. No raz raz bo czekamy na ten INTELIGENTNY worek na spermę :laughingnew:
Awatar użytkownika
zrywnyzryw
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2020, 09:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Userka pisze:
JakaśTaka pisze:
Olka32 pisze:
OKTAWIA pisze:Uuu widze komunikat 2 tyg wleciał i jakoś nagle sporo transmisji.. kurde chyba jednak wiecej namiętnych transmisji bedzie widocznych xD

Pora dołączyć do Pań co się nie szanują i nadal transmitują, bo kasa za 2 tyg. jednak będzie :beach: :laugh3: :laughingnew:


Jaki masz z tym problem że ktoś sobie dalej pracuje :?: i ma wyjebane czy zlecą za 2, albo 4 tygodnie :?:


Chyba nie ma żadnego, ja się np. nie szanuję cały czas :)


Chwała tym wszystkim które się nie szanują :heart:
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


JakaśTaka pisze:
Olka32 pisze:
OKTAWIA pisze:Uuu widze komunikat 2 tyg wleciał i jakoś nagle sporo transmisji.. kurde chyba jednak wiecej namiętnych transmisji bedzie widocznych xD

Pora dołączyć do Pań co się nie szanują i nadal transmitują, bo kasa za 2 tyg. jednak będzie :beach: :laugh3: :laughingnew:


Jaki masz z tym problem że ktoś sobie dalej pracuje :?: i ma wyjebane czy zlecą za 2, albo 4 tygodnie :?:

Czytanko ze zrozumieniem ;) bo to nie problem a sarkazm i beczka z lasek co sapały sie caly miesiac do tych co pracują dalej, ze sie nie szanują bo SU nie placi strajki robily a teraz haslo kasa za 2 tyg i pipy sie zapaliły i przybywa transmitujących :acute:
Awatar użytkownika
Olka32
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 29 cze 2022, 23:01
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Olka32 pisze:
JakaśTaka pisze:
Olka32 pisze:
OKTAWIA pisze:Uuu widze komunikat 2 tyg wleciał i jakoś nagle sporo transmisji.. kurde chyba jednak wiecej namiętnych transmisji bedzie widocznych xD

Pora dołączyć do Pań co się nie szanują i nadal transmitują, bo kasa za 2 tyg. jednak będzie :beach: :laugh3: :laughingnew:


Jaki masz z tym problem że ktoś sobie dalej pracuje :?: i ma wyjebane czy zlecą za 2, albo 4 tygodnie :?:

Czytanko ze zrozumieniem ;) bo to nie problem a sarkazm i beczka z lasek co sapały sie caly miesiac do tych co pracują dalej, ze sie nie szanują bo SU nie placi strajki robily a teraz haslo kasa za 2 tyg i pipy sie zapaliły i przybywa transmitujących :acute:


Jednak to słowo pisane.... wiec różnie można to odebrać i nie chodzi tutaj o zrozumienie czytanego teksu :P
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Olka32, wątek aż ocieka ironią i sarkazmem, ale już niedługo wrócimy do nudnego:

Ktokolwiek pisze:8:53 - poszło


:)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości