Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
blondisu pisze:Zawsze można złożyć zawiadomienie zbiorowe do odpowiednich organów …


Chyba do Słonecznego Patrolu :lol2: No co Ty laska :)
Jedyne co możemy to popisać sobie tutaj i ewentualnie jak któraś chce to wstrzymać się z transmitowaniem.
NIC poza tym :(
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


blondisu pisze:Zawsze można złożyć zawiadomienie zbiorowe do odpowiednich organów …

Dobre :sarcastic:
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 510
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 140 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Jeszcze tylko tego brakuje żeby jakaś "władza,służby,organy" się zainteresowały SU.
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Towelie pisze:Dlaczego taki przestój tylko na SU?
Nigdy w życiu nie słyszałam żeby na innych stronkach tez był taki problem


Bo to szemrana firemka, które funkcjonuje w piwnicy i która przerzuca działalność z jednego do drugiego państwa(teraz chyba Gibraltar?). Ogólnie i tak wiele osób wykazuje odwagę(?) przekazując dane wrażliwe firmie krzak(adres też pewnie "grupowy" i mieści się tam jakiś sklep, itp., gdzie trafia korespondencja, a fizycznie żadnego pracownika nie ma). Można się tylko domyślać czemu tak to wygląda :D i czemu od lat nie jest to po prostu całkowicie jawne(biuro fizycznie istniejące, infolinia, zaawansowana obsługa użytkowników, stałe miejsce prowadzenia działalności).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_ pisze:
Towelie pisze:Dlaczego taki przestój tylko na SU?
Nigdy w życiu nie słyszałam żeby na innych stronkach tez był taki problem


Bo to szemrana firemka, które funkcjonuje w piwnicy i która przerzuca działalność z jednego do drugiego państwa(teraz chyba Gibraltar?). Ogólnie i tak wiele osób wykazuje odwagę(?) przekazując dane wrażliwe firmie krzak(adres też pewnie "grupowy" i mieści się tam jakiś sklep, itp., gdzie trafia korespondencja, a fizycznie żadnego pracownika nie ma). Można się tylko domyślać czemu tak to wygląda :D i czemu od lat nie jest to po prostu całkowicie jawne(biuro fizycznie istniejące, infolinia, zaawansowana obsługa użytkowników, stałe miejsce prowadzenia działalności).


Poprzedni adres na Alasce była to stodoła w polu. Ktoś kiedyś wrzucił widok z mapy cos jak Street view :D
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_ myślisz, że dziewczyny myślą o "wrażliwych danych przekazywanych firmie krzak"? Raczej myślą o tym, aby wreszcie zobaczyć pieniądze na koncie. Poza tym z tego co wiem taki sposób weryfikacji praktykuje się jak najbardziej, ale wysyłając do zaufanych firm jak np. swojego banku. A do takiej firmy ja SU wysyłając skan dowodu z numerem serii itd. to hm, może być jakieś ryzyko.
Awatar użytkownika
zoom
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 12 maja 2016, 13:33
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


CZesc dziewczyny. Mam nadzieje, ze wam powyplacaja te hajsy zalegle. Co do wklejonej przez ktoras odpowiedzi SU na temat terminowosci wyplat - smiech na sali. Ja kojarze minimum 4 wypierdolki finansowe, z ktorych jedna trwala kilka miesiecy (alb mnie juz starczy umysl zwodzi :blind: ). Co do pytania czy inne strony miewaja takie problemy. Z tego co mi wiadomo MDH mialo polroczna przerwe i wyciek danych. Chaturbate tez mialo. VX mial kilkutygodniowa - ale to stare historie. Sut tez zawsze finalnie wyplacal. Skad wiem, bo sama wielokrotnie do upalego odswiezalam forum, wlasnie sprawdzajac czy wyplacaja. Skad jestem tu teraz? Bo tak jak i wy chce wiedziec czy wyplaca. ;) CZego wam i sobie zycze. <3
Awatar użytkownika
PaniElsa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 maja 2016, 09:41
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: PaniElsa


PaniElsa pisze:CZesc dziewczyny. Mam nadzieje, że wam powyplacaja te hajsy zalegle. Co do wklejonej przez ktoras odpowiedzi SU na temat terminowosci wyplat - smiech na sali. Ja kojarze minimum 4 wypierdolki finansowe, z ktorych jedna trwala kilka miesiecy (alb mnie juz starczy umysl zwodzi :blind: ). Co do pytania czy inne strony miewaja takie problemy. Z tego co mi wiadomo MDH mialo polroczna przerwe i wyciek danych. Chaturbate tez mialo. VX mial kilkutygodniowa - ale to stare historie. Sut tez zawsze finalnie wyplacal. Skad wiem, bo sama wielokrotnie do upalego odswiezalam forum, wlasnie sprawdzajac czy wyplacaja. Skad jestem tu teraz? Bo tak jak i wy chce wiedziec czy wyplaca. ;) CZego wam i sobie zycze. <3


Zapewnili w zeszłym tygodniu, że do 2 tygodni ruszą już z nowym operatorem. Tak naprawdę przyszły tydzień będzie tym decydującym, a jeśli do 3 marca lub ewentualnie 6 marca (jeśli zaczną wypłacać pod koniec tygodnia) kasy nadal nie będzie to już trzeba się martwić i pogodzić z tym, że dzieje się coś dziwnego i problem może nieprędko zostać rozwiązany. Ja wtedy wstrzymam się od nadawania na SU i będę nadawać tylko i wyłącznie na innych stronach kamerkowych+ wezmę więcej godzin w pracy. :( Współczuję kobietom, które mają nieciekawą sytuację życiową i zostały z niczym. Radzę wam spróbować dorabiać na innych stronach i może złapać jakąś dodatkową pracę. :( Chociaż nie lubię innym udzielać rad to jednak trzeba być przygotowanym na taką ewentualność.
Intuicja mi mówi, że będzie dobrze i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.
Trzymajcie się :heart:
Awatar użytkownika
JestemTaka1997#
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2023, 20:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Lubię tylko swoją cipkę
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Blondisu, za to Ty jesteś tak intrygującą użytkowniczką tego forum, że chcielibyśmy (ja i inni użytkownicy) zobaczyć Cię na Twojej transmisji na żywo. Jaki masz nick?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Dr_Isabel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2022, 01:22
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Dr_Isabel


Kurde a dlaczego ja tego wpisu nie widzę bym nie była sarkastyczna itp , ale tak zgadza się jestem tu za karę i do tego z pryszczami :D cała prawda :D , tylko nie rozumiem jednego dlaczego traciłaś na tą wiadomość czas zamiast pisać to zawiadomienie do odpowiednich organów , nie trać czasu tylko zacznij pisać tak dobra rada ;)
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits pisze:Kurde a dlaczego ja tego wpisu nie widzę bym nie była sarkastyczna itp , ale tak zgadza się jestem tu za karę i do tego z pryszczami :D cała prawda :D , tylko nie rozumiem jednego dlaczego traciłaś na tą wiadomość czas zamiast pisać to zawiadomienie do odpowiednich organów , nie trać czasu tylko zacznij pisać tak dobra rada ;)


Myślę, że ten post został usunięty, bo ja też go nie widzę, ale wcześniej zrobiłam screen. Jak to się mówi "w sieci nic nie ginie".:P
Awatar użytkownika
Dr_Isabel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2022, 01:22
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Dr_Isabel


A takie buty :D no to aż dziwne ale fakt w internetach nic nie ginie :D ale też jestem ciekawa @ Blondisu, jak to robisz trasmisje jak dajesz takie rady :D ty to z tych topek zapewne :lol:
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


_Kurier_ pisze:
Towelie pisze:Dlaczego taki przestój tylko na SU?
Nigdy w życiu nie słyszałam żeby na innych stronkach tez był taki problem


Bo to szemrana firemka, które funkcjonuje w piwnicy i która przerzuca działalność z jednego do drugiego państwa(teraz chyba Gibraltar?). Ogólnie i tak wiele osób wykazuje odwagę(?) przekazując dane wrażliwe firmie krzak(adres też pewnie "grupowy" i mieści się tam jakiś sklep, itp., gdzie trafia korespondencja, a fizycznie żadnego pracownika nie ma). Można się tylko domyślać czemu tak to wygląda :D i czemu od lat nie jest to po prostu całkowicie jawne(biuro fizycznie istniejące, infolinia, zaawansowana obsługa użytkowników, stałe miejsce prowadzenia działalności).


NIe wiem czy szemrana(choc po czesci tak) ale na pewno nie firemka, nie wiem po co im jest taki portal jak SU, ale w 2018 roku holding ktory na samaym koncu tego smiesznego lancuszka od (obecnie) Gibraltaru przez chyba 2 jeszcze inne spolki, robil obrot na poziomie kilku miliadrow dolarow jakies 2-3 lata temu, teraz ciezko o informacje aktualne bo maja siedzibe na Cyprze, a to dobre miejsce dla takich finansowych balaganow.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


ACHTUNG:

Uwaga, w związku z ciężką sytuacją materialną oraz rodzinną wielu TV prezenterek, wzruszony i ze skruszonym sercem jestem w stanie pomóc tym najbadziej potrzebującym by mogły opłacić: rachunki za prąd i gaz, czesne, opłaty za dodatkowe lekcje muzyki,plastyki, angielskiego dla dziecka, w tym ciepły posiłek w szkole, pomoc w spłacie rat i kredytów. a dla dziewczyn z Ukrainy, ''deputat wojenny'' w postaci ciepłej odzieży,zabawek i konserw. Dla tych co wpadły w depresję- leki. OTÓŻ OFERUJĘ, jednorazową pożyczkę w postaci 10-15tys złotych w ramach barteru. Czyli ja pożyczam odpowiednią gażę, w zamian za inne dobra materialne do czasu jej zwrotu. W ramach barteru przyjmuję następujące dobra: sprzęt elektroniczny, pojazdy mechaniczne oraz rolnicze, płody rolne, grunty, nieruchomości, działki, usługi w naturze. Do pożyczki dochodzi formalnie u notariusza. Moja oferta, w przeciwieństwie do takich oszustów jak 'kotquee', który zbiera dane poufne, pobiera opłaty za pozycjonowanie modelek, na nieistniejącym portalu 7sky. powodowana jest z chrześcjinańskiej dobroci serca.............. Wszelkie informacje na priv :!: .
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle, Ty lepiej bierz te leki zamiast je rozdawać :)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Nie zdziwilabym się gdyby SU po tych 2 tygodniach dalej nie wypłacało kasy, i znów przedłuża czas i będą nas tak zwodzić w nieskończoność
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 510
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 140 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zauważyłam że od paru dni, same jakieś zagraniczne panie sobie przesiadują na stronce mając po 300 ledwo widzów.. A już było tak dobrze...
Awatar użytkownika
HeavenlyOrgasms
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2023, 15:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Myślę, że już jesteśmy na końcówce wyczekiwania...jeśli nie, to serio będę musiała lusha zastawić ;) Nię ma KOKO ona zawsze miała najlepsze info.
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


DaritkaMarusia pisze:Nie zdziwilabym się gdyby SU po tych 2 tygodniach dalej nie wypłacało kasy, i znów przedłuża czas i będą nas tak zwodzić w nieskończoność

Mam nadzieję że nie. Z tego co czytałam na forum to najdłużej czekali na wypłatę 6 tyg, a my czekamy już 8
W liście było napisane że w ciągu najbliższych 2 tyg coś ruszy.
Oby tak było
Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ParkaSU1999 i 8 gości