Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
tomoxx pisze:NIe wiem czy szemrana(choc po czesci tak) ale na pewno nie firemka, nie wiem po co im jest taki portal jak SU, ale w 2018 roku holding ktory na samaym koncu tego smiesznego lancuszka od (obecnie) Gibraltaru przez chyba 2 jeszcze inne spolki, robil obrot na poziomie kilku miliadrow dolarow jakies 2-3 lata temu, teraz ciezko o informacje aktualne bo maja siedzibe na Cyprze, a to dobre miejsce dla takich finansowych balaganow.


Gdybym chciał stworzyć szemraną firmę to wyglądałoby to właśnie tak, jak showup. Czy to pewna informacja, czy raczej twoje "śledztwo" ;)? Popularnym działaniem szemranych ludzi jest tworzenie podmiotów z nazwami przypominającymi(a wręcz praktycznie identycznymi) duże fundusze inwestycyjne, korporacje, holdingi. Ma to sprawiać wrażenie powiązania(jakaś filia, odnoga). W Polsce i nie tylko stosowana metoda od lat, a mająca za zadanie uwiarygodnić przestępstwa/przekręty/oszustwa. Jakiś naiwniak chcący sprawdzić daną działalność nagle po kłębku trafia na poważnych ludzi, którzy w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z podmiotem, który był sprawdzany. Gdyby ktoś normalny stał za showupem to portal wyglądałby zupełnie inaczej(profesjonalnie, a przede wszystkim JAWNIE). Nie ma żadnego znaczenia, że jest to branża seksualna. Tutaj mamy działalność przerzucaną z jednego państwa do drugiego co chwilę... Chodzi pewnie o ułatwienia w podatkach, wałki na nich, a zanim odpowiednie instytucje finansowe się zorientują zmieniamy adres. Pomijam, że cała konstrukcja SU umożliwia w łatwy sposób pranie pieniędzy(tutaj też pewne instytucje danego państwa zainteresują się po czasie, kiedy Ci już będą np. na Malediwach lub Hawajach, przynajmniej "rejestrowo").
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Towelie pisze:
DaritkaMarusia pisze:Nie zdziwilabym się gdyby SU po tych 2 tygodniach dalej nie wypłacało kasy, i znów przedłuża czas i będą nas tak zwodzić w nieskończoność

Mam nadzieję że nie. Z tego co czytałam na forum to najdłużej czekali na wypłatę 6 tyg, a my czekamy już 8
W liście było napisane że w ciągu najbliższych 2 tyg coś ruszy.
Oby tak było


To zle czytałaś bo ja już kilka razy pisałam, ze trwało to od 6 do 8 tygodni. A znam ten portal prawie od jego początku. Przedostatnia przerwa trwała właśnie 2 miesiące.
Awatar użytkownika
madzix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 04 gru 2021, 10:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


DaritkaMarusia pisze:Nie zdziwilabym się gdyby SU po tych 2 tygodniach dalej nie wypłacało kasy, i znów przedłuża czas i będą nas tak zwodzić w nieskończoność

Dokładnie tak będzie, a wypłaty o ile w ogóle ruszą to najwcześniej po świętach wielkanocnych.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 05:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kasia85 pisze:
DaritkaMarusia pisze:Nie zdziwilabym się gdyby SU po tych 2 tygodniach dalej nie wypłacało kasy, i znów przedłuża czas i będą nas tak zwodzić w nieskończoność

Dokładnie tak będzie, a wypłaty o ile w ogóle ruszą to najwcześniej po świętach wielkanocnych.


Źródło: No kurwa, mówię Ci.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


kasia85 pisze:
DaritkaMarusia pisze:Nie zdziwilabym się gdyby SU po tych 2 tygodniach dalej nie wypłacało kasy, i znów przedłuża czas i będą nas tak zwodzić w nieskończoność

Dokładnie tak będzie, a wypłaty o ile w ogóle ruszą to najwcześniej po świętach wielkanocnych.

Kasiu święta są w kwietniu, najdłuższa przerwa trwała około dwa miesiące, tydzień temu napisali, że przelew ruszy do 2 tygodni. Przestój zaczął się 05.01. Pracuję tutaj 10! lat i najdłużej trwała przerwa od połowy marca do jakoś 6 maja. Co wskazuje na to, że przedłuży się do kwietnia? Czy Ty myślisz? Umiesz liczyć? Może Ci się przyśniło? Chcę poznać źródło Twoich prognoz, bo śmieszy mnie to i logiki nie widzę. Nie chcę być niemiła, ale irytują mnie osoby, które sieją panikę. Znajdź inne źródło, masz inne kamerki, zamiast bzdur zajmij się czymś.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LobodA pisze:
kasia85 pisze:
DaritkaMarusia pisze:Nie zdziwilabym się gdyby SU po tych 2 tygodniach dalej nie wypłacało kasy, i znów przedłuża czas i będą nas tak zwodzić w nieskończoność

Dokładnie tak będzie, a wypłaty o ile w ogóle ruszą to najwcześniej po świętach wielkanocnych.

Kasiu święta są w kwietniu, najdłuższa przerwa trwała około dwa miesiące, tydzień temu napisali, że przelew ruszy do 2 tygodni. Przestój zaczął się 05.01. Pracuję tutaj 10! lat i najdłużej trwała przerwa od połowy marca do jakoś 6 maja. Co wskazuje na to, że przedłuży się do kwietnia? Czy Ty myślisz? Umiesz liczyć? Może Ci się przyśniło? Chcę poznać źródło Twoich prognoz, bo śmieszy mnie to i logiki nie widzę. Nie chcę być niemiła, ale irytują mnie osoby, które sieją panikę. Znajdź inne źródło, masz inne kamerki, zamiast bzdur zajmij się czymś.


Dziewczyna nastawiła się po świętach, wyraziła swoja opinię no i super, jak będzie miała wcześniej pewnie będzie się cieszyła, jest osobą mniej optymistyczną, ale nie będzie się wkurzać jak wy że dalej nie ma wypłat ;)
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


LobodA pisze: Chcę poznać źródło Twoich prognoz

Pewnie jej źródłem jest jakaś wróżka... już kilka z was przy poprzednim "kryzysie" korzystało z takiego źródła, to czemu by teraz tez nie spróbować
Inna sprawa ze SU w swoich przewidywaniach wydaje się tez korzystać z usług wróżki :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Dr_Isabel pisze:Myślę, że ten post został usunięty, bo ja też go nie widzę, ale wcześniej zrobiłam screen. Jak to się mówi "w sieci nic nie ginie".


Doktorka prawdę rzecze. Internet jest, dziewczyny, niczym góra lodowa, w którą pier...Titanic. To co widać z wierzchu to tylko fragment. Cokolwiek raz się w nim pojawi niestety nigdy nie ginie. Ale, Wam, moje panny, chyba nie muszę tego tłumaczyć...

Życzę Wam, abyście miały tę swoją kasę...zasłużyłyście na nią :D
Awatar użytkownika
MarcinTK
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2023, 14:55
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: What's up doc? :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MarcinTK


Nawet jeśli przedłuży się termin i zamiast 2 tygodni 2,5, to SU nigdy nie podawało ta krótkiego czasu, jeśli przerwa trwała dłużej. Pamietam zmianę daty i ostateczne przedłużenie o kolejny tydzień.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dalej mam ten sam komunikat że 4 tyg, chwilę miałam że w ciągu 2 tyg rusza wypłaty,a po dniu już miałam stary
Awatar użytkownika
Little_girl
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2023, 00:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Little_girl pisze:Dalej mam ten sam komunikat że 4 tyg, chwilę miałam że w ciągu 2 tyg rusza wypłaty,a po dniu już miałam stary



w panelu wypłat miałaś że się zmienił komunikat ?? u mnie non stop cały czas ten sam ..
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tak,zmienil sie i wrocil znowu na stary komunikat z tymi 4 tygodniami
Awatar użytkownika
Little_girl
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2023, 00:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


no to nie wiem o co chodzi może im się znowu coś pieprzy system :D no nic miejmy nadzieje że ten tydzień będzie decydujący już :D
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziwnym trafem jedna osoba miała zmianę komunikatu :biggrin: i później wrócili do poprzedniego cuda wianki na kiju ...
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Ja też miałam chwilę ten komunikat a teraz znowu ten stary...
Awatar użytkownika
Malutka20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 09 lut 2023, 23:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja zagladam codziennie.. po kilka razy.. I cały czad jeden i ten sam
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


Uwaga! radzę przeczytać ! Bo ktoś włamuję się na konta i czyści z żetonów !
Dziewczyny, chciałam was ostrzec przed włamaniem na konto showupa bo to się może przydarzyć każdej, załóżcie sobie jakie nowe konta i rozdzielcie te żetony, mi się włamano na konto które wyczyszczono Maddie zmieniono hasła na email i konto :D

dopiero po tygodniu udało mi się odzyskać konto. Miałam to szczęście, że nie miałam na tym koncie żetonów, gdyby to trafiło na osobę która zgromadziła dość dużą ilość, to nie wyobrażam sobie wkurwu :) pozdrawiam.
Ciekawi mnie tylko to, że stało się to w czasie kiedy nie można wypłacać żetonów, różne myśli przychodzą mi do głowy, :biggrin:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kinia, dzieki za ostrzeżenie. To dobry czas dla takich skurwysynów.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


https://forum.showup.tv/viewtopic.php?f ... 857#p75857
tu ktoś opisał na forum taką samą sytuację która przydarzyła się mi, nie chce panikować, ale to chyba nie jest przypadek.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości