Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kinia pisze:Uwaga! radzę przeczytać ! Bo ktoś włamuję się na konta i czyści z żetonów !
Dziewczyny, chciałam was ostrzec przed włamaniem na konto showupa bo to się może przydarzyć każdej, załóżcie sobie jakie nowe konta i rozdzielcie te żetony, mi się włamano na konto które wyczyszczono Maddie zmieniono hasła na email i konto :D

dopiero po tygodniu udało mi się odzyskać konto. Miałam to szczęście, że nie miałam na tym koncie żetonów, gdyby to trafiło na osobę która zgromadziła dość dużą ilość, to nie wyobrażam sobie wkurwu :) pozdrawiam.
Ciekawi mnie tylko to, że stało się to w czasie kiedy nie można wypłacać żetonów, różne myśli przychodzą mi do głowy, :biggrin:


Poza rozdzieleniem żetonów (co i tak będzie pomocne przy wypłacie zaległych żetonów) polecam zapoznać się z opisami różnych typów oszustw wraz z poradami co robić w takich sytuacjach, instrukcjami jak zabezpieczyć urządzenia i konta:

Oszustwo e-mailowe „Muszę podzielić się z tobą złymi wiadomościami”.

Co to jest phishing? Przykłady + jak się bronić przed atakiem phishingowym

https://niebezpiecznik.pl

https://pl.malwarebytes.com/premium/ (BEZPŁATNE POBIERANIE)
https://pl.malwarebytes.com/adwcleaner/ (BEZPŁATNE POBIERANIE)
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Mr. Bungle pisze:ACHTUNG:

Uwaga, w związku z ciężką sytuacją materialną oraz rodzinną wielu TV prezenterek, wzruszony i ze skruszonym sercem jestem w stanie pomóc tym najbadziej potrzebującym by mogły opłacić: rachunki za prąd i gaz, czesne, opłaty za dodatkowe lekcje muzyki,plastyki, angielskiego dla dziecka, w tym ciepły posiłek w szkole, pomoc w spłacie rat i kredytów. a dla dziewczyn z Ukrainy, ''deputat wojenny'' w postaci ciepłej odzieży,zabawek i konserw. Dla tych co wpadły w depresję- leki. OTÓŻ OFERUJĘ, jednorazową pożyczkę w postaci 10-15tys złotych w ramach barteru. Czyli ja pożyczam odpowiednią gażę, w zamian za inne dobra materialne do czasu jej zwrotu. W ramach barteru przyjmuję następujące dobra: sprzęt elektroniczny, pojazdy mechaniczne oraz rolnicze, płody rolne, grunty, nieruchomości, działki, usługi w naturze. Do pożyczki dochodzi formalnie u notariusza. Moja oferta, w przeciwieństwie do takich oszustów jak 'kotquee', który zbiera dane poufne, pobiera opłaty za pozycjonowanie modelek, na nieistniejącym portalu 7sky. powodowana jest z chrześcjinańskiej dobroci serca.............. Wszelkie informacje na priv :!: .

Zapisuję w dokumencie .txt :lol2:.
Same pomówienia w moim kierunku, ale pisz sobie dalej :acute:.
Showup kiedyś wypłaci :cool3:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Ahahah jaki szalony ruch
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Też to widziałam o 6 rano i byłam w szoku :laugh3:
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


Nom, ostatnio 80% transmisji na SU generują kolesie z chujem w ręku na męskim :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ja tam nie wchodze bo kiedyś weszlam i do dzisiaj mam koszmary :shock2:
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprostu te za przeproszeniem "debilki" mają cały czas nadzieję, że wypłaty będą tak jak SU pisze :) Okej 2 miesiące jesteśmy bez przelewów ale potem jak się wyplaci te żet to będzie spora kwota :)
Awatar użytkownika
Malutka20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 09 lut 2023, 23:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


MalinowaKotka pisze:[ Obrazek ]


Pewnie to chciałaś zamieścić:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Lepiej nie pytać moderatora o to .. sam byłem świadkiem jak laska wylądowała za takie pytanko w googlach.
Ciekawe podejście do osób dzięki którym zarabiają.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Robinek29 pisze:
MalinowaKotka pisze:[ Obrazek ]


Pewnie to chciałaś zamieścić:
[ Obrazek ]


Tak to miało być.. a nie miałam czasu żeby poprawić :P
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


A tak swoją drogą, może niech moderator napisze kiedy ostatnio dostał wypłatę.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


nvm_uwm pisze:A tak swoją drogą, może niech moderator napisze kiedy ostatnio dostał wypłatę.


A moderatora widać gdzieś? Bo obserwowałam chwile i raczej nikt nie pracuje tam
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


nvm_uwm pisze:A tak swoją drogą, może niech moderator napisze kiedy ostatnio dostał wypłatę.

wątpię czy SU kogokolwiek zatrudnia, obstawiam raczej ze moderacja wraz z obsługą techniczną jest w outsourcingu z zewnetrznej firmy... jakis miesieczny abonamencik za takie rzeczy komuś SU po prostu płaci
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Nie ważne czy SU kogokolwiek zatrudnia odpowiednie standardy zachowania powinny być zachowane.
Ale na SU te debile jedyne co potrafią to powiedzieć.... usuń ciasteczka, odśwież transmisje i wycieczki do googla.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Witam,
Oczywiście rozumiemy niepokój i zdenerwowanie związane z brakiem możliwości zlecania wypłat w naszym serwisie. Przez wszystkie lata naszej działalności terminowość wypłat i gwarancja ich otrzymania były jedynymi ze znaków rozpoznawczych showup.tv. Na wstępie chcemy przeprosić za zaistniałą sytuację. W bardzo krótkim odstępie czasu dwóch naszych operatorów płatniczych przestało realizować dla nas zlecenia wypłat, co doprowadziło do obecnej sytuacji. Pragniemy jednak zapewnić, że w terminie najbliższych 2 tyg. (od dnia 18.02.2023r) będziemy mogli wznowić wypłaty już z nowym, międzynarodowym operatorem.

Sytuacja ta będzie niosła ze sobą też dużo pozytywnych zmian. Nowy operator będzie umożliwiał realizowanie wypłat na rachunki bankowe w większości krajów świata. Możliwe będzie również uzyskanie imiennej karty VISA/MasterCard (mamy zapewnienie, że opcja to pojawi się najpóźniej w drugim kwartale 2023).

Nie podajemy tutaj konkretnej daty uruchomienia wypłat z dwóch powodów. Po pierwsze trwają aktualnie prace integracyjne po stronie nowego operatora na które bezpośredniego wpływu nie mamy. Z naszej strony te zostały już zakończone i zatwierdzone. Drugim powodem jest natomiast to, iż finalizujemy równolegle współpracę z drugim operatorem i możliwe, że będziemy mogli przywrócić wypłaty tymczasowo w starym modelu.

Wraz z ponownym uruchomieniem wypłat konieczne będzie wykonanie weryfikacji użytkownika. Z góry informujemy, że środki, które zostały uprzednio zlecone do wypłaty będą wypłacone na starych zasadach. Sam proces weryfikacyjny będzie bardzo prosty i jednorazowy.
Jeszcze raz prosimy o chwilę cierpliwości. Pracujemy z wszystkich sił, by wszystkie osoby występujące otrzymały swoje zarobione żetony jak najszybciej.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
esperansa21
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Otoz to skandal :wild: :lol2:
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


esperansa21 pisze:Witam,
Oczywiście rozumiemy niepokój i zdenerwowanie związane z brakiem możliwości zlecania wypłat w naszym serwisie. Przez wszystkie lata naszej działalności terminowość wypłat i gwarancja ich otrzymania były jedynymi ze znaków rozpoznawczych showup.tv. Na wstępie chcemy przeprosić za zaistniałą sytuację. W bardzo krótkim odstępie czasu dwóch naszych operatorów płatniczych przestało realizować dla nas zlecenia wypłat, co doprowadziło do obecnej sytuacji. Pragniemy jednak zapewnić, że w terminie najbliższych 2 tyg. (od dnia 18.02.2023r) będziemy mogli wznowić wypłaty już z nowym, międzynarodowym operatorem.

Sytuacja ta będzie niosła ze sobą też dużo pozytywnych zmian. Nowy operator będzie umożliwiał realizowanie wypłat na rachunki bankowe w większości krajów świata. Możliwe będzie również uzyskanie imiennej karty VISA/MasterCard (mamy zapewnienie, że opcja to pojawi się najpóźniej w drugim kwartale 2023).

Nie podajemy tutaj konkretnej daty uruchomienia wypłat z dwóch powodów. Po pierwsze trwają aktualnie prace integracyjne po stronie nowego operatora na które bezpośredniego wpływu nie mamy. Z naszej strony te zostały już zakończone i zatwierdzone. Drugim powodem jest natomiast to, iż finalizujemy równolegle współpracę z drugim operatorem i możliwe, że będziemy mogli przywrócić wypłaty tymczasowo w starym modelu.

Wraz z ponownym uruchomieniem wypłat konieczne będzie wykonanie weryfikacji użytkownika. Z góry informujemy, że środki, które zostały uprzednio zlecone do wypłaty będą wypłacone na starych zasadach. Sam proces weryfikacyjny będzie bardzo prosty i jednorazowy.
Jeszcze raz prosimy o chwilę cierpliwości. Pracujemy z wszystkich sił, by wszystkie osoby występujące otrzymały swoje zarobione żetony jak najszybciej.
pozdrawiam


Co to? To dostałaś odpowiedź? Razem z ta data?
Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja też to dzis dostałam z datą od 18.02.2023
Tydzień temu dostałam to samo, ale bez tej daty
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości