Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
bezloginu pisze:
Devilek pisze:Ale pisali poprzednio że w ciągu 2 tygodni już rusza z przelewami zagranicznymi, szkoda że podają daty których sami się nie trzymają a komunikat nawet nie raczyli edytować na SU żeby było wiadomo konkretnie kiedy to ruszy.


Ale jakby tak spojrzeć na chłodno to....
Komunikat główny w panelu mówi, że wypłaty są wstrzymane "DO ODWOŁANIA".
A 4 tygodnie to tylko ich prognozy. Więc teoretycznie są kryci i zostawili sobie furtkę na wszelkie Nasze pretensje.



Pewnie ze tak tylko już w mailu napisali ze "W CIAGU 2 TYGODNI " rusza z przelewami zagranicznymi, a to już zmienia postać rzeczy bo w ciągu to nie około, po co dawać nadzieje komuś jak co do czego kończy się tak samo czyli wielka niewiadomą, ja mogę czekać na pieniądze tyle ile trzeba ale chciałabym wiedzieć KONKRETNIE ile jeszcze i tyle..
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 17:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


Szczerze, to ja będę zaskoczona, jeżeli te przelewy zagraniczne na serio ruszą.
Dla mnie ich komunikaty to 50% prawdy, 50% fikcji.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


K**wa, ostatnio pozbierałem na ”konto matke” żetony ze swoich wszystkich (samozarabiających na wiadomosiach od stulej umysłowych) kont, na których miałem w profilu jakieś ściagniete z interentu cycki + wypiętą psioche i opis że szukam partnera do ostrego jebania w duecie na SU i w kwesti wspołpracy proszę o PW, pare reklamek u e-prostytutek z największą ilością oglądających i żeton sam się robił. No i k**wa zleciłem wypłate juz 4tyg temu i nic, dalej wiszą jako oczekujące... Zaczynam być na POważnie wqrwiony.
Awatar użytkownika
TanieSzonySU
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:00
Podziękował: 44 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Aniela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


TanieSzonySU pisze:K**wa, ostatnio pozbierałem na ”konto matke” żetony ze swoich wszystkich (samozarabiających na wiadomosiach od stulej umysłowych) kont, na których miałem w profilu jakieś ściagniete z interentu cycki + wypiętą psioche i opis że szukam partnera do ostrego jebania w duecie na SU i w kwesti wspołpracy proszę o PW, pare reklamek u e-prostytutek z największą ilością oglądających i żeton sam się robił. No i k**wa zleciłem wypłate juz 4tyg temu i nic, dalej wiszą jako oczekujące... Zaczynam być na POważnie wqrwiony.

Przykro mi ale nie mogłeś zlecić wypłaty 4 tyg temu bo panel był zamknięty :lol: więc naucz się lepiej kłamać, bo coś ci to nie wychodzi :cool3:

A tak w ogóle, to zastanów się jakiej płci jesteś. Przy avatarze pisze, że masz w majtkach " pussy", a piszesz w formie męskiej. No chyba, że nie wiesz co to znaczy pussy i dick... :rofl:
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 510
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 140 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pusheen pisze:IMO przeciągają to tak długo, bo wiedza, że nowy sposób weryfikacji odstraszy wiele dziewczyn - zwłaszcza tych, co nie płacą podatków. A dlaczego nagle postanowili dodać ekspresowe, międzynarodowe przelewy? Chyba nie dla naszego dobra, nie? Tylko właśnie po to, by ten ledwie zipiący portalik im nie umarł - muszą czymś przyciągnąć zdesperowane kobiety, choćby z innych stron świata;)


Jak weryfikacja ma odstraszyć dziewczyny? Przecież i tak SU wie o nich dużo ;) Imię i nazwisko, numer konta ;)
Awatar użytkownika
zoom
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 12 maja 2016, 13:33
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mnie już dawno oni weryfikowali pod względem wypłat kazali wysłać zaświadczenie z banku że dany rachunek należy do mnie :) Ciekawe teraz czy będzie tak samo czy sobie wymyślą inna weryfikację np zdjęcie twarzy z dowodem obok czy coś no nie wiem :D ale wydaje mi się że to bardziej chodzi o weryfikacje że dany numer konta należy do wypłacającego bo większość wypłacała na konta swoich chłopaków facetów babć znajomych i chuj wie tam kogo jeszcze :D
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


-Messua- pisze:mnie już dawno oni weryfikowali pod względem wypłat kazali wysłać zaświadczenie z banku że dany rachunek należy do mnie :) Ciekawe teraz czy będzie tak samo czy sobie wymyślą inna weryfikację np zdjęcie twarzy z dowodem obok czy coś no nie wiem :D ale wydaje mi się że to bardziej chodzi o weryfikacje że dany numer konta należy do wypłacającego bo większość wypłacała na konta swoich chłopaków facetów babć znajomych i chuj wie tam kogo jeszcze :D

Na innych portalach z kamerkami masz weryfikację dwóch zdjęć z dowodem i paszportem.. Myślę że tak samo będzie . A śmieszy mnie co niektóre tutaj wypowiedzi ... Przecież SU tą werfikacja nie sprawdza czy ktoś płaci podatki czy nie .. ich to interesuje jak zeszłoroczny śnieg :laughingnew: . Raczej to ma na celu sprawdzenie czy jesteś właścicielem konta i czy jesteś osobą pełnoletnią. W dzisiejszych czasach każdy może mieć konto w banku .
Awatar użytkownika
Góralczyka
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


TanieSzonySU pisze:K**wa, ostatnio pozbierałem na ”konto matke” żetony ze swoich wszystkich (samozarabiających na wiadomosiach od stulej umysłowych) kont, na których miałem w profilu jakieś ściagniete z interentu cycki + wypiętą psioche i opis że szukam partnera do ostrego jebania w duecie na SU i w kwesti wspołpracy proszę o PW, pare reklamek u e-prostytutek z największą ilością oglądających i żeton sam się robił. No i k**wa zleciłem wypłate juz 4tyg temu i nic, dalej wiszą jako oczekujące... Zaczynam być na POważnie wqrwiony.


Dziwię się, że takich stulejarzy-frajerów nie gonią stąd.
Awatar użytkownika
wysoki_192_brunet
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2023, 00:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Słuchajcie jakie jaja.Chyba wzieli się za zlecanie wyplat po tych wszystkich licznych mailach. Zrobili mi przelew dzisiaj o 00:32 z 11.01 !!!! Ciekawe o której godzinie bedę miała na koncie. :lol2:
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


nvm_uwm pisze:Słuchajcie jakie jaja.Chyba wzieli się za zlecanie wyplat po tych wszystkich licznych mailach. Zrobili mi przelew dzisiaj o 00:32 z 11.01 !!!! Ciekawe o której godzinie bedę miała na koncie. :lol2:


Mi też zlecili o tej porze z 10.01, został jeden z 15.01
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


JakaśTaka pisze:
nvm_uwm pisze:Słuchajcie jakie jaja.Chyba wzieli się za zlecanie wyplat po tych wszystkich licznych mailach. Zrobili mi przelew dzisiaj o 00:32 z 11.01 !!!! Ciekawe o której godzinie bedę miała na koncie. :lol2:


Mi też zlecili o tej porze z 10.01, został jeden z 15.01

Oki daj znać jak dostaniesz
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Obrazek

wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet, starałem się wybrać te bardziej dorodne kwiatki jak i również najładniej pachnące ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Również zlecili mi z 12 w nocy


Mam lekkie przeczucie ze dzis wyplaca wszystkje przelewy i otworza panel no chyba powinni nam w takim dniu piekny prezent zrobic :heart:
Awatar użytkownika
Sexi030
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexi030 pisze:Mam lekkie przeczucie ze dzis wyplaca wszystkje przelewy i otworza panel no chyba powinni nam w takim dniu piekny prezent zrobic :heart:

Byłoby super..ale jeszcze są przelewy 13-18. Jeżeli bedzie ich malo to może zlecą do końca tygodnia lub do poniedziałku.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


nvm_uwm pisze:
JakaśTaka pisze:
nvm_uwm pisze:Słuchajcie jakie jaja.Chyba wzieli się za zlecanie wyplat po tych wszystkich licznych mailach. Zrobili mi przelew dzisiaj o 00:32 z 11.01 !!!! Ciekawe o której godzinie bedę miała na koncie. :lol2:


Mi też zlecili o tej porze z 10.01, został jeden z 15.01

Oki daj znać jak dostaniesz


Już na koncie pko bp
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


-Messua- pisze:mnie już dawno oni weryfikowali pod względem wypłat kazali wysłać zaświadczenie z banku że dany rachunek należy do mnie :) Ciekawe teraz czy będzie tak samo czy sobie wymyślą inna weryfikację np zdjęcie twarzy z dowodem obok czy coś no nie wiem :D ale wydaje mi się że to bardziej chodzi o weryfikacje że dany numer konta należy do wypłacającego bo większość wypłacała na konta swoich chłopaków facetów babć znajomych i chuj wie tam kogo jeszcze :D


Takie weryfikacje to już dawno powinni zrobić. Oni są opóźnieni i tak chyba z rok od kiedy weszły te przepisy w Polsce. Takie weryfikacje obowiązują na każdym portalu zagranicznym albo z dowodu osobistego albo z paszportu albo prawo jazdy, nawet są weryfikacje na tym drugim polskim portalu wiadomo jakim a na tym nic nie ma, to dziwne a na niektórych portalach nawet są większe wymogi i trzeba wypełniać formularze W-8BEN czyli dodatkowe oświadczenie wymagane przez urząd podatkowy w USA czy w innym kraju, które służy ustaleniu rezydencji podatkowej cudzoziemca uzyskującego tzw. dochody ze źródeł zagranicznych. Te zagraniczne nadające co do nas przychodzą też powinny je to obowiązywać takie formularze. Weryfikacje na zagranicznych portalach są tak wymagane i są tam takie zasady że jak je złamiesz od razu blokują Ci konto a tutaj na tym polskim portalu to jest taka samowolka, tam procedury weryfikacyjne trwają a takie transmisje jak nadające u nas robią to nie ma nawet mowy np. robienie pokazów w okresie, nagabywanie czyli zaczepianie przypadkowych przechodniów i namawianie ich na sex, pokazy w miejscach publicznych a niektóre portale nawet zabraniaja pokazów z calkowita nagoscia na ogolnym, co najmniej topless dozwolony albo zwięrzeta w tle lub osoby drugie lub trzecie nie wskazane w formularzu za to naruszenie regulaminu jest dziewczyna zawieszana za to że łamie regulamin lub nie trzyma sie zasad a tutaj wogóle wszystko odbywa się bez żadnych zasad. Jedyna zasada na tym portalu to zakaz podawania kontaktu do siebie i pokazujesz ilość palców wiec tylko sprawdzaja czy nadajesz rzeczywiście na żywo czy z nagranego filmu. Jednakże słyszałam że jak mieli wątpliwości co do wieku danej dziewczyny to musiały się okazać jakimś dowodem tożsamości
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


To jak będzie dowiemy się w przyszlym tygodniu.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Ja jebie jaki ryzyk fizyk z tymi wypłatami xD cyrk na kółkach xD męczące to jest
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek

Zarząd Powierniczy SU i Aparat Władzy PiS życzy wszystkim modelkom i TV prezenterkom wytrwałości.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




8 MARCA -Za Zdrowie Pań
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości