Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
7:51 z 15.01
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


To może do czerwca ogarną z ich tempem działania :( Normalnie Moda zawołać graniczy z cudem.
I już widzę te tłumy dziewczyn na kam :sarcastic:

Nadal żadnej informacji w panelu wypłat! Niech nieświadome idiotki zarabiają dalej...
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


07:51 z 15
Awatar użytkownika
Bellucci_69
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 25 lut 2023, 17:02
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fama o realizacji wypłat zatacza coraz szersze kręgi. Podbudowane morale e-prostytutek w połączeniu z tym że dziś 10ty - czyli sku****li onanizatorscy inwalidzi biorą cebulion od śefów (plus dodatki świąteczne na swoje gowniaki - jakby tylko się ich Lochy w domu dowiedziały na co to będzie defraudowane xd), zaowocować może rekordową frekwencja e-prostytutek z rozlozonymi straganikami e-prostytucyjnymi (i nogami) na szoluposkiej hali targowej... Myślę że możemy być dziś świadkami przełomowych i pionierskich (jeżeli odpowiedni animusz wstąpi w niektóre kurewki podczas tej zażartej rywalizacji o wypłacalna już e-walute) eventów. Proszę więc wszystkich UBkow forumowych pod przewodnictwem starca z Krowiodrzej i gipsona29 o ściśle monitorowvanie transmisji dzisiejszego wieczoru, i w razie jedzenia kloca przez Kristal, czy siadania na butel przez MsKlauni - o zarejestrowanie tych performanców. Pozdrawiamhard.
Awatar użytkownika
TanieSzonySU
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:00
Podziękował: 44 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Aniela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czyli na początku będziemy mieli stary system wypłat a potem pojawi się tylko ten nowy :)

No cóż... Opinie mają, że potrafią być wolni...
Już samo to że nie mają tak mało opinie to oznacza że to też jakiś nowy podmiot.
https://www.trustpilot.com/review/payredeem.com

No i mają super rozbudowanego Facebooka:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100075806243390
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


Fajnie by bylo gdyby byl zmniejszony limit wypłat zet
Awatar użytkownika
Sexi030
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 mar 2023, 10:42
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexi030 pisze:Fajnie by bylo gdyby byl zmniejszony limit wypłat zet


Gdyby mieli to w planie na pewno by o tym napisali. Więc praktycznie nie macie na to szans.
Awatar użytkownika
zoom
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 12 maja 2016, 13:33
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciekawe ile dziewczyn po weryfikacji będzie nadawać ;)
Awatar użytkownika
zoom
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 12 maja 2016, 13:33
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


1 weryfikacja dla amatorek = koniec SU
2 limit wyplat rocznie do 120 tys pln tez wywali te "pełnoetatowe" z SU
sredni pomysl z tym nowym operatorem krzakiem
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wypłaca ktoś zetony na zagraniczne konto ? Czy tylko można na polskie ?
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Guziec pisze:jest jedno duże ALE:

Spend up to € 25,000 per year. (Or the equivalent in other currencies)

nie wiem czy to dobrze rozumiem ale te 115k pln to rocznie do wypłaty max to chyba dla pani co sobie dorabia na SU po pracy... przecież ta kwota to żart przy zarobkach

Guziec pisze:limit wyplat rocznie do 120 tys pln tez wywali te "pełnoetatowe" z SU
sredni pomysl z tym nowym operatorem krzakiem


Zdaje się, że po pełnej weryfikacji (2 stopień) limit jest 4 razy większy i wynosi aż 100k EUR czyli 470k PLN
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Kasa na koncie pko bp
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




No na niektórych portalach i takich dokumentów wymagają. Wogóle dobrze że tylko tyle tej weryfikacji bo byłam na takich portalach gdzie większej weryfikacji sobie nie wyobrażacie. Robią weryfikacje online i trzeba mieć dobrą kamerę internetową bo inaczej weryfikacja nie przejdzie, albo jest wiecej tej papierologii więc z tego opisu to naprawdę nie jest dużo. Gorsze i trudniejsze weryfikacje przechodziłam :shock2: tutaj te warunki i wymagania to jest nadal bułeczka z masełkiem :ok:
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


KissDick pisze:
Guziec pisze:jest jedno duże ALE:

Spend up to € 25,000 per year. (Or the equivalent in other currencies)

nie wiem czy to dobrze rozumiem ale te 115k pln to rocznie do wypłaty max to chyba dla pani co sobie dorabia na SU po pracy... przecież ta kwota to żart przy zarobkach

Guziec pisze:limit wyplat rocznie do 120 tys pln tez wywali te "pełnoetatowe" z SU
sredni pomysl z tym nowym operatorem krzakiem


Zdaje się, że po pełnej weryfikacji (2 stopień) limit jest 4 razy większy i wynosi aż 100k EUR czyli 470k PLN



na stronie jest tier 0 i tier 1 - czyli ten po pełnej weryfikacji - do 25k euro, gdzie jest tier 2 ? bo a stronie nic takiego nie znalazłem i niby co by miało być do dane do tier2 ? osobiste stawienie się w firmie i pokaz za free :) ?
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Może i jest mniej polek na portalu i tak myślą pod tym kątem, żeby portal z czasem przekształcić dla zagranicznych dziewczyn (podobno facetom to bez różnicy, tak czasem pisali czy polka czy zagraniczna) ale nie ukrywam że jak zaczełam szukać portali zagranicznych to ich jest multum i nie wiadomo na który się zarejestrować :dontknow: co prawda znalazłam dwa takie gdzie podobnie mogę zarobić jak na tym portalu ale znacznie jest trudniej zarobić, trzeba non stop język inny uzywać czy się chce czy nie bo niektórzy Panowie nie tylko wchodzą na priva ale chcą zamienić kilka słów czy porozmawiać i po angielsku trzeba zapierdalać by go przytrzymać na privie, jest na zagranicznych portalach znacznie trudniej niz tutaj, bo każdy portal ma inne zasady, co innego na ogólnym można pokazywać, trzeba sie trzymac sztywno zasad i o nich nie zapominać bo pojdzie sie na inny zagraniczny portal i znowu inne zasady... no i kwestia wypłat, niektore wypłaty z zagranicy trwają nawet z miesiąc , inne od razu a jeszcze inne to duże limity wypłat np od 220 czy nawet od 510 dolarów, niektóre privy jak już gość wejdzie to godzinny priv i lecą tokeny, punkty na minute, po godzinnym privie jestem zjebana w huj, fizycznie i mentalnie bo trzeba w innym języku myśleć i szybko odpowiadać czy odpisywać no łatwo na zagranicznych nie jest.... :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


Guziec pisze:
KissDick pisze:
Guziec pisze:jest jedno duże ALE:

Spend up to € 25,000 per year. (Or the equivalent in other currencies)

nie wiem czy to dobrze rozumiem ale te 115k pln to rocznie do wypłaty max to chyba dla pani co sobie dorabia na SU po pracy... przecież ta kwota to żart przy zarobkach

Guziec pisze:limit wyplat rocznie do 120 tys pln tez wywali te "pełnoetatowe" z SU
sredni pomysl z tym nowym operatorem krzakiem


Zdaje się, że po pełnej weryfikacji (2 stopień) limit jest 4 razy większy i wynosi aż 100k EUR czyli 470k PLN


na stronie jest tier 0 i tier 1 - czyli ten po pełnej weryfikacji - do 25k euro, gdzie jest tier 2 ? bo a stronie nic takiego nie znalazłem i niby co by miało być do dane do tier2 ? osobiste stawienie się w firmie i pokaz za free :) ?


Weryfikacja twarzy, numeru telefonu i deklaracja/oświadczenie pochodzenia pieniędzy.
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Re: Płynność wypłat z SU
10 mar 2023, 11:38
Czy na revolut można wypłacać pieniądze z SU ?
Może ktoś odpowiedzieć ?
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


manuella pisze:


No na niektórych portalach i takich dokumentów wymagają. Wogóle dobrze że tylko tyle tej weryfikacji bo byłam na takich portalach gdzie większej weryfikacji sobie nie wyobrażacie. Robią weryfikacje online i trzeba mieć dobrą kamerę internetową bo inaczej weryfikacja nie przejdzie, albo jest wiecej tej papierologii więc z tego opisu to naprawdę nie jest dużo. Gorsze i trudniejsze weryfikacje przechodziłam :shock2: tutaj te warunki i wymagania to jest nadal bułeczka z masełkiem :ok:


Tylko, że Polandia to dziki kraj i jak będzie weryfikował jakiś Sebix Moderator to będzie miał wszystkie dane lasek.
Mało to jest pojebów? Nie wiem co o tym myśleć...
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zoom pisze:Ciekawe ile dziewczyn po weryfikacji będzie nadawać ;)


O tym samym pomyślałam :yes4: ale cos mało ostatnio chyba wogóle tych naszych polskich kobiet na tym portalu się teraz pojawia. Większość chyba sie juz wypaliła tak jak ja :sarcastic: i znudziła, po dwóch latach czy po pięciu latach to pojawiają sie sporadycznie albo jak im się zachce... ale nowy narybek ciągle podpływa jak nie z Polski to z innych zagranicznych miejsc i wypełnia portal a dla niektórych facetów to nie ma znaczenia, pomagaja sie im utrzymać by zostały na dłużej i mają prawo do tego. Ale te kurewki spokojnie zostaną i bedą nadawać bo trzepią najwiecej siana i nie obrazam wszystkich dziewczyn, tylko te co jak nie zarobia na portalu to dają teraz dupy za kasę realnie (ale nie one kurwami przecież nie są, nieważne że juz piecdziesiaty czy setny kutas w cipie czy w ustach ) ale przeciez ich nie obrazam, dla nich to przeciez ekstra komplement wiec to żadna obraza że są najlepszymi kurwami znanymi już w całym mieście a może w kilku miastach to i też prawie w całym polskim internecie. Na pewno te prawdziwe kurewki nadawać będą bo one kasę trzepią ze spotkań po hotelach a jak im sie nie chce dawać dupy to odpoczywają i wpadnie im na portalu :mocking: sorry ale brecha z tych tęmpych kurewek jest, plus dla nich że tylko hajs im sie zgadza i minus za różne wirusy, których pewnie nie biorą pod uwagę. Ale to jak ktoś napisał e-prostytutki zawsze się bedą pojawiać, spokojnie, dziewczyny z branży prostytutek które nie uważaja sie za prostytutki bo daja na własnych zasadach :D i tak będą na tym portalu nawet jakby portal miałby upadać one zawsze będą do ostatniego dnia dopóki wpadnie im jakiś żeton :sarcastic_blum: przepraszam ale mnie te prawdziwe e-kurwy najbardziej wkurwiają na tych portalach ale też mają prawo tam być , w sumie nie wszystkie jak jest jakaś w porzadku to okey ale niektóre są naprawde tak wkurwiajace bo obgadują dziewczyny z portalu i powinny dostać bana za to od admina albo chociaż pstryczka w nos żeby zamkła pysk i przestała napierdalać na konkurencje do swoich uwielbiających ją walikoników
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości