PayRedeem/VLoad

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
PayRedeem/VLoad
12 mar 2023, 22:00
Zakładam temat o nowym partnerze SU - PayRedeem (dawniej VLoad).
Docelowo wypłaty z SU będą natychmiastowo zasilały portfel w usłudze PayReedem,
ich polskojęzyczna strona ma się pojawić na dniach,
a w ciągu najbliższych 3 miesięcy będzie opcja uzyskania imiennej karty VISA/Mastercard, którą będzie można płacić w sklepach lub wypłacać pieniądze z bankomatu.

Witam,
Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Jak zapewne wiecie w serwisie od pewnego czasu została wstrzymana możliwość zlecania wypłat żetonów. Mamy dobre wieści - uporaliśmy się z wszystkimi problemami i te ruszają niebawem (o tym poniżej). Wypłaty zleconych wcześniej przelewów zostały wznowione i systematycznie są realizowane wszystkie przelewy „oczekujące na realizację”. Wypłaty wszystkich zaległych zgłoszeń zostaną zakończone do 14.03.2023. Następnie zostanie aktywowane zlecanie NOWYCH wypłat żetonów.

Aby jednak zapewnić stabilność w wypłatach żetonów musieliśmy zaktualizować procedury aby dostosować się do najnowszych wymagań stawianych przez instytucje finansowe. Chodzi tutaj przede wszystkim o pełną zgodność z zapisami o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i handlu ludźmi. Te wymagają od nas pewnych zmian w działaniu serwisu i jedną z tych rzeczy jest właśnie weryfikacja tożsamości.

Jak będzie wyglądać weryfikacja tożsamości?

Cały proces jest bardzo prosty i co najważniejsze jednorazowy. Składa się on z trzech kroków:

1. Konieczne będzie wgranie skanu dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. Ważne by dokument był wyraźny i było dobrze widoczne Wasze zdjęcie.

2. W drugim kroku zostaną zweryfikowane dane z systemu bankowego. Dzięki temu będziemy w stanie potwierdzić, że konto bankowe, na które będą wysyłane wypłaty należy do danego Wykonawcy.

3. Ostatnim krokiem jest upewnienie się, że dokumenty faktycznie należą do Wykonawcy. Tutaj wystarczy uruchomić transmisję publiczną i po prostu poczekać na moderatora, który wyśle zaproszenie na specjalną prywatną sesję. Jeżeli wszystko będzie w porządku, można zlecać swoje wypłaty.

Aby uniknąć niepotrzebnych stresów podajemy listę rzeczy, o których należy pamiętać:
- konto bankowe musi bezwzględnie należeć do Wykonawcy. Nie możemy to być rachunek należący do osób trzecich.
- zdjęcia dowodów/paszportów muszą być wyraźne. Musimy być w stanie także rozpoznać twarz transmitującego. Żadna część dokumentu nie może być też zasłonięta, prześwietlona ani zabrudzona. Zdjęcie można wykonać telefonem albo zeskanować w skanerze.
- ostatni krok wymaga obecności Moderatora. Wystarczy uruchomić transmisję publiczną, a ten się sam pojawi. W zależności od godziny i ilości pracy może to jednak chwilę potrwać.

Jeżeli coś się nie powiedzie, np. wgranie dokumentu czy autoryzacja w banku - spokojnie. Dajcie znać Moderatorowi o zaistniałym problemie, lub piszcie na [email protected]

A co z wypłatami?

W najbliższych tygodniach, od 15.03 możliwe będzie realizowanie wypłaty poprzez zwykły przelew.

Docelowo wypłaty będą realizowane poprzez usługę naszego nowego partnera PayReedem .

Da to czas by zapoznać się z nowym systemem (do czego zachęcamy).

Co do samego PayReedem - jest system, który umożliwia otrzymywanie i wysyłanie środków poprzez tzw. ecardy. Wykonawca otrzyma wirtualną kartę ze środkami, które natychmiast zasilą jego portfel w usłudze PayReedem . Proces jest bardzo prosty. PayReedem pozwoli nie tylko na szybkie wypłaty żetonów na konto bankowe, ale także np. portfel kryptowalutowy. Wypłaty mogą być dokonywane także na konta bankowe w innych krajach. W ciągu najbliższych 3 miesięcy pojawi się także opcja uzyskania imiennej karty kredytowej VISA/Mastercard, którą będzie można płacić w np. sklepie, lub wypłacać środki z bankomatu.

PayReedem ze swojej strony zobowiązał się do uruchomienia specjalnej infolinii w języku Polskim. Polskojęzyczna wersja strony również pojawi się do kilku dni.

O PayReedem możecie dowiedzieć się więcej z ich strony: https://payredeem.com


pozdrawiam
https://showsu.org/viewtopic.php?f=10&t=52&start=19260#p161743


PayRedeem - Wypłaty krok po kroku

PayRedeem daje bardzo dużo możliwości: wypłaty na konto bankowe, płatności w sklepach, zakupy kryptowalut czy akcji. Niektórzy obawiają się wysłać wyciąg bankowy wymagany do wypłaty na konto, ale jaki problem założyć nowe bezpłatne konto bankowe z kartą i bezpłatnymi przelewami natychmiastowymi (wszystko bezwarunkowo) i wysłać im prawie pusty wyciąg? Swoją drogą nie mam pojęcia czego się obawiać, wysyłając wyciąg do globalnej firmy założonej w 2007 roku.
Jest też opcja założyć sobie konto u brokera, które będziemy zasilać z PayRedeem, a wypłacać jak nam się podoba, na konto czy kartę VISA/Mastercard (tutaj mogą być następne opcje, bo prawdopodobnie można zasilać w ten sposób też popularne karty Revolut/diPocket/ZEN). Jednak dla leniwych najlepiej zaczekać max 3 miesiące na karty płatnicze VISA/Mastercard PayRedeem. Podsumowując będzie kilkadziesiąt wszystkich możliwości wypłat i zakupów z PayRedeem (pośrednio i bezpośrednio). Poniżej zamieszczam przydatne filmiki oraz linki i zachęcam do uzupełnienia wątku.
















PayRedeem - Wypłaty krok po kroku

PayRedeem - Cashout step by step

Which Brokers Accept PayRedeem Deposits in 2023? - Day Trading

LGDFX - FUNDING / DEPOSITS & WITHDRAWALS

ALPARI - Deposits and withdrawals via PayRedeem eCards

HUGO - How to Fund your Hugo's Way Account
Choose from direct Bitcoin deposits, Bitcoin and Wire Transfer via Instacoins, or PayRedeem
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 00:31
Hmm, przy drugim wideo wymiękłam :hypnotized: aby przejść weryfikację tier 2 i móc wypłacać pieniądze na konto potrzeba więcej dokumentów niż do wzięcia pożyczki z banku, brakuje jeszcze tylko możliwości podania numeru buta :shock2: po drugie konta biznesowe nie są akceptowane do weryfikacji czyli konta firmowego nie mogę podać tylko prywatne.Dobrze zrozumiałam czy coś pomyliłam? Jeżeli to ma być ułatwienie to ja chyba podziękuję. :nono:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 02:31
Filmiki są jak działali jeszcze pod nazwą VLoad, a teraz może być trochę inaczej. Myślę, że mogą jeszcze dostosować swoje usługi na rynek polski, a nawet dla użytkowników SU. Przy niższych obrotach część dokumentów może nie być wymagana.
Jeśli chodzi o brak kont firmowych PayRedeem, to jak wprowadzą już karty VISA/Mastercard, to będzie można nimi zasilać np. firmowego revoluta. Tak więc zawsze jest jakieś rozwiązanie.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 03:01
Wątpię. Zmienili nazwę ale nie sposób weryfikacji niestety.
Odpowiedź można znaleźć tutajhttps://help.payredeem.com/en/support/solutions/articles/16000131732-how-to-upgrade-my-account-level-
Cała procedura jest skomplikowana i upierdliwa.


All of your documents can be uploaded via your profile setting under the "Upgrade account" tab.



Becoming a Tier 0 PayRedeem user requires your full name, verified email, verified phone number, residential address, and a password.

To upgrade to Tier 1, you must submit your valid government issued ID document.

In order to reach Tier 2, you must provide a full-face view photo, verify your phone number and submit a Declaration of Money Origin form.


Additional verification may include selfie, ID picture, and previous payments consent. Additional information is collected in order to guarantee compliance with AML standards and best practices within the payment industry.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 03:11
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 08:32
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 09:36
Spokojnie, zaczekajmy do wprowadzenia… SU obiecuje tam polski support. Może przy okazji się jakoś dopasują do tutejszych realiów. Jest tam troche dziwnie, ale cóż… Redeem nawet się reklamuje jako platforma do obsługi bardziej ryzykownych płatności w sieci to jest jak jest… Jeśli będzie ta dedykowana karta to powinno być w miarę ok. Przelew na konto jest faktycznie upierdliwy i dość długotrwały.
SU robi dobrze przede wszystkim sobie niejako pozbywając się problemu z płatnościami.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 10:19
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 10:59
Dominatrix, nom, ja wiem…dlatego mówię zeby czekać i zobaczymy… bo znając historycznie deklaracje SU a rzeczywistość to na razie nawet nie wiadomo na 100% czy im to Redeem wypali, czy będzie ten support i najważniejsze, czy aby wypłaty w starym systemie nie zostaną na jeszcze baaaaaardzo długo.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 11:15
komin, ale takie rzeczy to trzeba głośno powiedzieć aby być przygotowanym.A nie nagle okaże się, że dziewczyny zostaną z ręką w nocniku bo co one mają zrobić jak nie będą chciały aż takiej weryfikacji robić? Wyciąg bankowy z 3 miesięcy? To już spora przesada.Nie mówiąc o skanie dowodu z dwóch stron. Mam nadzieję ,że te płatności im nie wypalą bo na SU powieje pustką.Dziewczyny znikną z portalu. Trzeba mieć zawsze plan B i nie liczyć tylko na SU.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 14:41
Tak mi się przypomniało i sprawdziłam-wyciąg z banku jest tylko adresem email. Aby mieć z adresem normalnym fizycznym to trzeba zamówić specjalnie w banku i zapłacić za to. A to mają być wyciągi z 3 miesięcy. Samo potwierdzenie konta w banku też trzeba zamówić i zapłacić i czekać .
:wallbash0:
No wszystko przecież jest proste jak konstrukcja gwoździa :beach:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 15:13
Założyłam tam konto :) Nie jest tak skomlikowane jak się wydaje :) I jest wersja po polsku :)
Awatar użytkownika
zosiasamosia
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 09 mar 2023, 17:13
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 15:51
zosiasamosia, Założenie konta jest proste a zweryfikowałaś je chociaż do tier 1? Bo po założeniu konta masz tylko tier 0 :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 15:54
Jestem w trakcie tego procesu :)
Awatar użytkownika
zosiasamosia
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 09 mar 2023, 17:13
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 15:59
To zobaczymy jak to pójdzie
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 18:54
AD 2023

Laski boją się wysłać wyciąg z konta, ale gołej rozklapiochy w necie pokazać się nie boją. :blink:
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 18:58
Obrazek

To fajne te PayRedeem :taunt.:
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 01:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 19:03
Okey. Jestem na poziomie 1. Wszystko jest bardzo intuicyjne, panel jest po polsku. Co mi sie najbardziej spodobało? Obsługa. Bardzo miła i pomocna. I odpowiada szybko na pytania. Wg słów konsultantki wypłata trwa do około 5-7 dni. Trochę nerwów mnie to kosztowało nie ukrywam bo odrzucili weryfikacje po 2 godz jednak zmieli zdanie.
Awatar użytkownika
zosiasamosia
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 09 mar 2023, 17:13
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 19:05
A czemu Ci odrzucili?
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 17:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


Re: PayRedeem/VLoad
13 mar 2023, 19:07
bo im sie mój bank chyba nie spodobał ;)
Awatar użytkownika
zosiasamosia
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 09 mar 2023, 17:13
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości