Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Z tej wiadomości wynika że masz udowodni że to twoje konto, więc na chłopski rozum że potrzebne imię i nazwisko , więc wątpię że potrzebny im seria dowodu i numer PESEL ale to u nich różnie bywa z nimi ...
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


bezloginu pisze:
KaFka25 pisze:


Cześć Kochana :)
Z tego co zrozumiałam z maila od SU tylko stronę ze zdjęciem będziemy im udostępniać. Także bez np. numeru PESEL.

Niestety nie jest to jasno sformułowane co ma zawierać owy skan.


Jeszcze trzeba będzie potwierdzić nr konta bankowego a wiadomo ze tam pojawia się adres zamieszkania …
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przecież tam nie ma ani adresu ani peselu ani nic na takim potwierdzeniu tylko imię nazwisko i numer konta tyle
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


nie pierdolcie, że to firma jakaś krzak, jak nie macie pewności lub nie umiecie sprawdzić to prawnik Wam sprawdzi tą firmę, każdy portal weryfikacje robi, za bardzo sie przyzwyczaiłyście do stanu obecnego i do braku zmian na tym portalu. Jak ktos ma obawy to niech nie nadaje, problem z głowy, dla niektórych dziewczyn to lepiej bo konkurencji będzie mniej :biggrin: heh. Niektórzy sieją zamęt tutaj niewiadomo o co. A jak ktoś z Was ma obawy to niech idzie na inny portal gdzie takich obaw nie ma :yes4: za bardzo to przeżywacie i snujecie czarne wizje...
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


blondisu pisze:
bezloginu pisze:
KaFka25ó pisze:


Cześć Kochana :)
Z tego co zrozumiałam z maila od SU tylko stronę ze zdjęciem będziemy im udostępniać. Także bez np. numeru PESEL.

Niestety nie jest to jasno sformułowane co ma zawierać owy skan.


Jeszcze trzeba będzie potwierdzić nr konta bankowego a wiadomo ze tam pojawia się adres zamieszkania …

Podejrzewam ,że chodzi o to tylko czy dane z dowodu (imie i nazwisko) są takie same jak posiadacza konta, także nie powinno być problemu żeby inne dane takie jak np. numer pesel czy miejsce zamieszkania po prostu zamazać.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


nvm_uwm pisze:
blondisu pisze:
bezloginu pisze:
KaFka25ó pisze:


Cześć Kochana :)
Z tego co zrozumiałam z maila od SU tylko stronę ze zdjęciem będziemy im udostępniać. Także bez np. numeru PESEL.

Niestety nie jest to jasno sformułowane co ma zawierać owy skan.


Jeszcze trzeba będzie potwierdzić nr konta bankowego a wiadomo ze tam pojawia się adres zamieszkania …

Podejrzewam ,że chodzi o to tylko czy dane z dowodu (imie i nazwisko) są takie same jak posiadacza konta, także nie powinno być problemu żeby inne dane takie jak np. numer pesel czy miejsce zamieszkania po prostu zamazać.


Cyt.:
...zdjęcia dowodów/paszportów muszą być wyraźne. Musimy być w stanie także rozpoznać twarz transmitującego. Żadna część dokumentu nie może być też zasłonięta, prześwietlona ani zabrudzona..."
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
zoom
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 12 maja 2016, 13:33
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
zoom
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 12 maja 2016, 13:33
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bezloginu pisze:
nvm_uwm pisze:
blondisu pisze:
bezloginu pisze:
KaFka25ó pisze:


Cześć Kochana :)
Z tego co zrozumiałam z maila od SU tylko stronę ze zdjęciem będziemy im udostępniać. Także bez np. numeru PESEL.

Niestety nie jest to jasno sformułowane co ma zawierać owy skan.


Jeszcze trzeba będzie potwierdzić nr konta bankowego a wiadomo ze tam pojawia się adres zamieszkania …

Podejrzewam ,że chodzi o to tylko czy dane z dowodu (imie i nazwisko) są takie same jak posiadacza konta, także nie powinno być problemu żeby inne dane takie jak np. numer pesel czy miejsce zamieszkania po prostu zamazać.


Cyt.:
...zdjęcia dowodów/paszportów muszą być wyraźne. Musimy być w stanie także rozpoznać twarz transmitującego. Żadna część dokumentu nie może być też zasłonięta, prześwietlona ani zabrudzona..."


Na przodzie dowodu osobistego jest data urodzenia, imie i nazwisko...nie ma numeru pesel ani nr dowodu
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


K**wa... no nie wierze. Przeciez to oznacza ze wszystkie Rosjanki (które jak wiadomo wcale nimi nie są - BO SA UKRAINKAMI) znikną z SU. Przecież oni nie mogą zakładać kont nigdzie w UE, a europejskie dewizy nie są przelewane na żadne konto w Imperium Onuc i Sławojek ! Wogóle nawet to cieżko bedzie im sie tu fizycznie za jakiś czas dostać jak pobudują ogrodzenia graniczne od mutantów-pedofili z metalowymi zębami ktorzy kradną pralki i klozety. Co ja do k***rwy bede jechał qtasa na recznym pod 40-letnie polki z protezami zębowymi, ktore siedzą na SU juz od 10 lat i są spuchniete na łbie od wizyt w gab. kliniki estetycznej jak po 12 rundach z Evanderem Holyfieldem ?! Młode to juz nawet nie chcą cipy pokazywac za bardzo tylko im sie nalezy za free od kukoldów i "bankomatów"...
Nawet w sumie prawdziwe Ukrainki mogą zniknąć niektóre - te którym nie chcialo się karnąć do Polski za free autostopem/darmowymi pociagami uchodzczymi, wyrobic dowodu, załozyć konta, pojeść i ponocować za free w ramach bezpłatnych wakacji - pare z nich widze leżą od roku co dzień w tym samym barłogu w Bombasie .
Awatar użytkownika
TanieSzonySU
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:00
Podziękował: 44 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Aniela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


TanieSzonySU pisze:K**wa... no nie wierze. Przeciez to oznacza ze wszystkie Rosjanki (które jak wiadomo wcale nimi nie są - BO SA UKRAINKAMI) znikną z SU. Przecież oni nie mogą zakładać kont nigdzie w UE, a europejskie dewizy nie są przelewane na żadne konto w Imperium Onuc i Sławojek ! Wogóle nawet to cieżko bedzie im sie tu fizycznie za jakiś czas dostać jak pobudują ogrodzenia graniczne od mutantów-pedofili z metalowymi zębami ktorzy kradną pralki i klozety. Co ja do k***rwy bede jechał qtasa na recznym pod 40-letnie polki z protezami zębowymi, ktore siedzą na SU juz od 10 lat i są spuchniete na łbie od wizyt w gab. kliniki estetycznej jak po 12 rundach z Evanderem Holyfieldem ?! Młode to juz nawet nie chcą cipy pokazywac za bardzo tylko im sie nalezy za free od kukoldów i "bankomatów"...
Nawet w sumie prawdziwe Ukrainki mogą zniknąć niektóre - te którym nie chcialo się karnąć do Polski za free autostopem/darmowymi pociagami uchodzczymi, wyrobic dowodu, załozyć konta, pojeść i ponocować za free w ramach bezpłatnych wakacji - pare z nich widze leżą od roku co dzień w tym samym barłogu w Bombasie .


Ty TaniSzlaufie nie wszystkie kobiety z kamerek mają sztuczne protezy pod około czterdziestke czy przed... wiadomo, że Ty już sztuczne masz bo juz z tego bólu po gabinetach zacząłeś narzekać na forach :biggrin: poza tym nam na rękę jeśli znikną z portalu a Wam nie bo są tanimi szonami dla takich jak Ty podobnych tanich szonów SU :sarcastic_blum: poza tym te spuchniete od wizyt w gabinetach medycyny estetycznej bardzo uwielbiacie oglądać, to efekt gwałtownego chwytania ustami kiełbasy, one mają to już wypisane na twarzy, jak nie maja hajsu na silikon, botoks i kwas to używają waszej kiełbasy a wy im dajecie więc wyglądają tak jak wyglądają...
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


manuella, grafomańskich wysrywow kolegi TanieSzonySU nie należy traktować zbyt poważnie, aczkolwiek po dłuższej obserwacji dostrzegam w nich pewien urok, styl, napewno żelazna konsekwencje, a czasem nawet sporo prawdy podanej w dość niekonwencjonalny sposób… ok, dla wielu w ciężkostrawny sposób…
Natomiast nie zgadzam się z Twoim generalizowaniem. Nie wszyscy uwielbiamy oglądać spuchnięte botoksiary i nie wszyscy przepadamy za ruskimi, nawet jeśli byłyby najtańsze na SU… Jak dla mnie, tych pierwszych na SU mogłoby nie być, a tych drugich wręcz nie powinno…
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:manuella, grafomańskich wysrywow kolegi TanieSzonySU nie należy traktować zbyt poważnie, aczkolwiek po dłuższej obserwacji dostrzegam w nich pewien urok, styl, napewno żelazna konsekwencje, a czasem nawet sporo prawdy podanej w dość niekonwencjonalny sposób… ok, dla wielu w ciężkostrawny sposób…
Natomiast nie zgadzam się z Twoim generalizowaniem. Nie wszyscy uwielbiamy oglądać spuchnięte botoksiary i nie wszyscy przepadamy za ruskimi, nawet jeśli byłyby najtańsze na SU… Jak dla mnie, tych pierwszych na SU mogłoby nie być, a tych drugich wręcz nie powinno…


przeciez nie biorę tego na poważnie :yu: ale też lubie sobie 'nie na poważnie' pografomować. Nie ukrywam, jego teksty są w większości zabawne, lubie je czytać :yes4: pocieszny jest jak nikt na tym forum :winkextra: tak się tylko drocze :papa: bo mi się teraz chce :dance4:
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


Zapraszam do tematu o nowym partnerze SU - PayRedeem/VLoad, który docelowo będzie obsługiwał wypłaty.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


ZaaAAAaaraz zaaaaraz... czy "zapaliła" mje sie prawidłowa lampka, że nie jestem traktowany tu jako niezłe ciacho (co jest zbieżne ze stanem faktycznym) tylko jak jakiś upoślesdzony przygłup mitoman, którego mozna ewentualnie poczytać na kiblu ?! Dla manuella, wybaczam, bo nie jest dziewczyna świadoma z jakim smakovitym kąskiem ma przyjemnośći przez internet, ale dla komin, za to, to bedzię 100żet dopłaty https://showup24.tv/profile/ExxonValdez , jednakowoż równolegle przypunktowałeś u wysprejowanej patusiary z LBL, która wcale forum nie czyta (bo tu same stuleje, i ona nie wie jak mogła kiedys tutaj wogole wchodzic) to bedzie u niej 100% zniżki na prajwat z tryskania moczem, więc wyjdziesz "na zero" nawet jak dorzucisz od sb oddolnie 1900żet i dasz pln-a dwjeście jak prawziwy meżczyzna sukcesu. Pozdrawiamhard.
Awatar użytkownika
TanieSzonySU
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:00
Podziękował: 44 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Aniela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przeginasz TanieSzonySU :D dzięki mnie właśnie się dowiedziałeś ze oprócz mnie jest tu jeszcze ktoś kto Cię czyta i w dodatku prawdopodobnie jest to kobieta! Co więcej, ona nawet lubi Twoje teksty, jest szansa ze polubi i Ciebie…
I jeszcze kurwa mam Ci do tego sukcesu dorzucić złotych 10 ze wskazaniem na 200??? Sodówka do głowy uderzyła? :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


8:04 zrealizowali z 17 stycznia
Awatar użytkownika
Sexi030
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny jak mam ogarnąć potwierdzenie ze konto jest moje ? Jaki papier jest potrzebny ?
Awatar użytkownika
Ladyinred
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poszło z 18. Nareszcie koniec...;)
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Ladyinred pisze:Dziewczyny jak mam ogarnąć potwierdzenie ze konto jest moje ? Jaki papier jest potrzebny ?

Dryndnij do banku w którym masz konto.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości