Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
A może ktoś ma Santander i już to ogarnął ? Zastanawiam się po prostu czy nie można tego pobrac z konta internetowego / aplikacji ?
Awatar użytkownika
Ladyinred
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ladyinred pisze:A może ktoś ma Santander i już to ogarnął ? Zastanawiam się po prostu czy nie można tego pobrac z konta internetowego / aplikacji ?

Tak naprawde konkretnie chyba jeszcze niewiadomo co będa chcieli. Może wystarczy tylko wyciag. U mnie w banku za zaswiadczenie zyczą sobie JEDYNE 50zł i trzeba ok. tygodnia czekać.:D
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Dokładnie, ja tez kojarzę ze to kosztuje 50 zł i trzeba coś czekac ;) dlatego chciałam się upewnic. Dobra, to czekamy na szczegółowe info ;)
Awatar użytkownika
Ladyinred
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiedy ma być ta weryfikacja, w środę ?
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 510
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 140 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zawsze możesz zrezygnować z SU jak ci nie odpowiada ;) jak zwykle histeria i panika. Przez lata SU mialo dostep do numerow kont mogac spokojnie kazda podpierdzielic ale dopiero teraz dramaty robicie
Awatar użytkownika
madzix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 04 gru 2021, 10:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


nvm_uwm pisze:Poszło z 18. Nareszcie koniec...;)


Może jutro panel otworzą :shock2: ;)
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


madzix pisze:zawsze możesz zrezygnować z SU jak ci nie odpowiada ;) jak zwykle histeria i panika. Przez lata SU mialo dostep do numerow kont mogac spokojnie kazda podpierdzielic ale dopiero teraz dramaty robicie


właśnie, co to za różnica... i tak się podawało imię i nazwisko i numer konta do przelewów, a teraz tylko trzeba potwierdzić swoją tożsamość i numer konta. Ja rozumiem, że dla niektórych dziewczyn pewnie to jakaś nowość, być może tylko na tym jednym portalu siedzą i nic więcej nie znają, nigdzie indziej nie próbowały na innych platformach, dlatego boicie się tego czego nie znacie. Każdy portal ma swoje zasady weryfikacji i nie ma też co porównywać. Ja rozumiem że trzeci etap weryfikacji może jest już zancznie bardziej kontrowersyjny, z tą weryfikacją online przez moderatora na żywo - nigdzie z takim rodzajem weryfikacji nie spotkałam się, jak już były to weryfikacje online samemu przez program ale trzabylo mieć do tego lepszą rozdzielczość z kamery ale tak jak piszę, nie ma co porównywać tych weryfikacji bo każdy portal ma swoje zasady a polski portal też jest niszowy i nadal jeszcze dla polek niż dla międzynarodowych videomodelek, z całego świata. Na jednym portalu na jakimś arabskim robią weryfikacje na żywo po angielsku przez WhatsApp'a co mnie też zdziwiło i zszokowało więc na takich niszowych portalach typowo w jednym języku i nie dostępnym dla wszystkich nacji to weryfikacje takie jednak mogą wydawać się dziwne, po prostu inne niż na tych bardziej popularnych zagranicznych platformach. Nie ma co porównywać ale chciałam Was uspokić że czasem weryfikacje się różnią na takich portalach, jak czegoś nie możecie zrobić to najwyżej zrezygnujecie z nadawania na tym portalu albo sie w końcu nauczycie dostosowywać. Nawet widać że niektóre z Was to mają problem by potwierdzić swój numer konta i nie wiedzą jak to zrobić. Dziewczyny obudzcie sie :taunt.: jesteście dorosłe, trzeba umieć też ogarniać inne rzeczy niż pokazywanie dupy i wydawanie hajsu na doczepiane włosy, paznokcie, pompowane cycki, usta, na nabotoksowaną twarz i na robienie ze swojego ciała brudnopisu czyli tatauaży tak jak kiedyś robiono niewolnikom tylko :biggrin: na starość ten tatuaż Wam się rozmyje, wszystko pięknie i ładnie wygląda tylko na młodej jędrnej skórze a potem bedziecie wyglądały na starość jak brudne stare lampuciary. Jesteście piękne i mlode bo macie po dwadzieścia lat ale do tego jesteście głupie bo młodość niestety rządzi się swoimi prawami a więc głupotą, jesteście tak próżne że zwykła weryfikacja Was przeraża i nie potraficie zrobić skanu lub potwierdzenia z banku. Zacznijcie myśleć i ruszcie w końcu tym swoim leniwym i niedożywionym móżdżkiem :beach: heh głupie cipki :papa:
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


JakaśTaka pisze:
nvm_uwm pisze:Poszło z 18. Nareszcie koniec...;)


Może jutro panel otworzą :shock2: ;)


chyba dzis już skończyli wypłacać wszystkie zaległe, chyba do 18 stycznia był koniec. Mnie już też zdjęli, miałam z 17, no w końcu :dance4: prawie dwa miesiąca czekania :cray: :girl_smile:
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


manuella pisze:
madzix pisze:zawsze możesz zrezygnować z SU jak ci nie odpowiada ;) jak zwykle histeria i panika. Przez lata SU mialo dostep do numerow kont mogac spokojnie kazda podpierdzielic ale dopiero teraz dramaty robicie


właśnie, co to za różnica... i tak się podawało imię i nazwisko i numer konta do przelewów, a teraz tylko trzeba potwierdzić swoją tożsamość i numer konta. Ja rozumiem, że dla niektórych dziewczyn pewnie to jakaś nowość, być może tylko na tym jednym portalu siedzą i nic więcej nie znają, nigdzie indziej nie próbowały na innych platformach, dlatego boicie się tego czego nie znacie. Każdy portal ma swoje zasady weryfikacji i nie ma też co porównywać. Ja rozumiem że trzeci etap weryfikacji może jest już zancznie bardziej kontrowersyjny, z tą weryfikacją online przez moderatora na żywo - nigdzie z takim rodzajem weryfikacji nie spotkałam się, jak już były to weryfikacje online samemu przez program ale trzabylo mieć do tego lepszą rozdzielczość z kamery ale tak jak piszę, nie ma co porównywać tych weryfikacji bo każdy portal ma swoje zasady a polski portal też jest niszowy i nadal jeszcze dla polek niż dla międzynarodowych videomodelek, z całego świata. Na jednym portalu na jakimś arabskim robią weryfikacje na żywo po angielsku przez WhatsApp'a co mnie też zdziwiło i zszokowało więc na takich niszowych portalach typowo w jednym języku i nie dostępnym dla wszystkich nacji to weryfikacje takie jednak mogą wydawać się dziwne, po prostu inne niż na tych bardziej popularnych zagranicznych platformach. Nie ma co porównywać ale chciałam Was uspokić że czasem weryfikacje się różnią na takich portalach, jak czegoś nie możecie zrobić to najwyżej zrezygnujecie z nadawania na tym portalu albo sie w końcu nauczycie dostosowywać. Nawet widać że niektóre z Was to mają problem by potwierdzić swój numer konta i nie wiedzą jak to zrobić. Dziewczyny obudzcie sie :taunt.: jesteście dorosłe, trzeba umieć też ogarniać inne rzeczy niż pokazywanie dupy i wydawanie hajsu na doczepiane włosy, paznokcie, pompowane cycki, usta, na nabotoksowaną twarz i na robienie ze swojego ciała brudnopisu czyli tatauaży tak jak kiedyś robiono niewolnikom tylko :biggrin: na starość ten tatuaż Wam się rozmyje, wszystko pięknie i ładnie wygląda tylko na młodej jędrnej skórze a potem bedziecie wyglądały na starość jak brudne stare lampuciary. Jesteście piękne i mlode bo macie po dwadzieścia lat ale do tego jesteście głupie bo młodość niestety rządzi się swoimi prawami a więc głupotą, jesteście tak próżne że zwykła weryfikacja Was przeraża i nie potraficie zrobić skanu lub potwierdzenia z banku. Zacznijcie myśleć i ruszcie w końcu tym swoim leniwym i niedożywionym móżdżkiem :beach: heh głupie cipki :papa:

Uwielbiam Twoje wypowiedzi, trochę ostre, ale jakże prawdziwe :ok: :yes4: Zgadzam się z Tobą bez dwóch zdan :hi:
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 510
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 140 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Najpierw to chyba zaktualizują regulamin potem bedzie weryfikacja i na koniec otworza panel dla zweryfikowanego tak mi sie wydaje
Awatar użytkownika
Sexi030
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hej, jak ktoś ma PKO to zaświdczenie dostalam w ciagu 5 minut i kosztowalo mnie to az 25 zl ;) milego dnia dziewczyny
Awatar użytkownika
NIKINIKI
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2021, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _NIKI_


Ladyinred pisze:Dziewczyny jak mam ogarnąć potwierdzenie ze konto jest moje ? Jaki papier jest potrzebny ?



Ja jakiegoś screena z aplikacji im wysyłałam z widocznymi danymi i numerem rachunku ;) zaakceptowali go.

Prawdopodobnie 15 marca otworzą panel, co myślicie? otworzą czy jeszcze przedłużą trochę? :P
Awatar użytkownika
Jolie
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:42
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jolie


Wystarczy zrobić screena z aplikacji banku i go wydrukować. Nie trzeba latać po bankach i płacić za to
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 510
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 140 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No i po co to robicie?
Oj dziewczyny..... sami nie napisali konkretnie czego chcą, a Wy już bo może będzie szybciej...
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jolie pisze:
Ladyinred pisze:Dziewczyny jak mam ogarnąć potwierdzenie ze konto jest moje ? Jaki papier jest potrzebny ?



Ja jakiegoś screena z aplikacji im wysyłałam z widocznymi danymi i numerem rachunku ;) zaakceptowali go.

Prawdopodobnie 15 marca otworzą panel, co myślicie? otworzą czy jeszcze przedłużą trochę? :P

Szybko uwineli się z wyplatami od15-18 wiec myslę że nie bedą przedłużać. Już wystarczajaco mieli czasu;)
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Hehe… najpierw gownoburza ze jakim prawem jakaś weryfikacja a teraz laski już gotowe zebrać dokumenty do teczki i zawieźć osobiście do siedziby SU na Gibraltar :D gorzej jak się znów na Alasce zarejestrują :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


DaritkaMarusia pisze:Wystarczy zrobić screena z aplikacji banku i go wydrukować. Nie trzeba latać po bankach i płacić za to


no te mniej mobilne wolą latać po bankach i jeszcze płacić za to :rofl: jest takie przysłowie: "kto nie ma w głowie, musi mieć w nogach" :biggrin: dziewczyny co niektóre macie głowę do interesów. Jeszcze idzie na ksero zrobić sobie skan dowodu lub paszportu, bo też trzeba zrobić i wydać :rofl:
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


komin pisze:Hehe… najpierw gownoburza ze jakim prawem jakaś weryfikacja a teraz laski już gotowe zebrać dokumenty do teczki i zawieźć osobiście do siedziby SU na Gibraltar :D gorzej jak się znów na Alasce zarejestrują :biggrin:


Gibraltar ładny, południe Hiszpanii też. W sumie mogę jechać :)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości