Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
manuella pisze:
DaritkaMarusia pisze:Wystarczy zrobić screena z aplikacji banku i go wydrukować. Nie trzeba latać po bankach i płacić za to


no te mniej mobilne wolą latać po bankach i jeszcze płacić za to :rofl: jest takie przysłowie: "kto nie ma w głowie, musi mieć w nogach" :biggrin: dziewczyny co niektóre macie głowę do interesów. Jeszcze idzie na ksero zrobić sobie skan dowodu lub paszportu, bo też trzeba zrobić i wydać :rofl:

Gorzej jak do weryfikacji co niektóre usiądą bez gaci :laughingnew: :laughingnew: Jutro fryzjerzy będą mieć co robić. Co druga będzie picze robić na wizytę moderatora :biggrin:
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 510
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 140 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


manuella pisze:
madzix pisze:zawsze możesz zrezygnować z SU jak ci nie odpowiada ;) jak zwykle histeria i panika. Przez lata SU mialo dostep do numerow kont mogac spokojnie kazda podpierdzielic ale dopiero teraz dramaty robicie


właśnie, co to za różnica... i tak się podawało imię i nazwisko i numer konta do przelewów, a teraz tylko trzeba potwierdzić swoją tożsamość i numer konta. Ja rozumiem, że dla niektórych dziewczyn pewnie to jakaś nowość, być może tylko na tym jednym portalu siedzą i nic więcej nie znają, nigdzie indziej nie próbowały na innych platformach, dlatego boicie się tego czego nie znacie. Każdy portal ma swoje zasady weryfikacji i nie ma też co porównywać. Ja rozumiem że trzeci etap weryfikacji może jest już zancznie bardziej kontrowersyjny, z tą weryfikacją online przez moderatora na żywo - nigdzie z takim rodzajem weryfikacji nie spotkałam się, jak już były to weryfikacje online samemu przez program ale trzabylo mieć do tego lepszą rozdzielczość z kamery ale tak jak piszę, nie ma co porównywać tych weryfikacji bo każdy portal ma swoje zasady a polski portal też jest niszowy i nadal jeszcze dla polek niż dla międzynarodowych videomodelek, z całego świata. Na jednym portalu na jakimś arabskim robią weryfikacje na żywo po angielsku przez WhatsApp'a co mnie też zdziwiło i zszokowało więc na takich niszowych portalach typowo w jednym języku i nie dostępnym dla wszystkich nacji to weryfikacje takie jednak mogą wydawać się dziwne, po prostu inne niż na tych bardziej popularnych zagranicznych platformach. Nie ma co porównywać ale chciałam Was uspokić że czasem weryfikacje się różnią na takich portalach, jak czegoś nie możecie zrobić to najwyżej zrezygnujecie z nadawania na tym portalu albo sie w końcu nauczycie dostosowywać. Nawet widać że niektóre z Was to mają problem by potwierdzić swój numer konta i nie wiedzą jak to zrobić. Dziewczyny obudzcie sie :taunt.: jesteście dorosłe, trzeba umieć też ogarniać inne rzeczy niż pokazywanie dupy i wydawanie hajsu na doczepiane włosy, paznokcie, pompowane cycki, usta, na nabotoksowaną twarz i na robienie ze swojego ciała brudnopisu czyli tatauaży tak jak kiedyś robiono niewolnikom tylko :biggrin: na starość ten tatuaż Wam się rozmyje, wszystko pięknie i ładnie wygląda tylko na młodej jędrnej skórze a potem bedziecie wyglądały na starość jak brudne stare lampuciary. Jesteście piękne i mlode bo macie po dwadzieścia lat ale do tego jesteście głupie bo młodość niestety rządzi się swoimi prawami a więc głupotą, jesteście tak próżne że zwykła weryfikacja Was przeraża i nie potraficie zrobić skanu lub potwierdzenia z banku. Zacznijcie myśleć i ruszcie w końcu tym swoim leniwym i niedożywionym móżdżkiem :beach: heh głupie cipki :papa:


JPRDL, oczom nie wierzę. Jak ta pipa, świecąca w necie dupą (o czym sama o sobie napisała w ktorymś poście) śmie obrażać inne nadające :nea:
Jakim trzeba być pustakiem, manuella? Spójrz na siebie zanim zaczniesz oceniac inne (sorry ale o wiele atrakcyjniejsze od ciebie), bo na razie tylko się ośmieszasz swoją głupotą 8-) Dama z klasą się znalazła :sarcastic:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 16:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bizonn970 pisze:
manuella pisze:
madzix pisze:zawsze możesz zrezygnować z SU jak ci nie odpowiada ;) jak zwykle histeria i panika. Przez lata SU mialo dostep do numerow kont mogac spokojnie kazda podpierdzielic ale dopiero teraz dramaty robicie


właśnie, co to za różnica... i tak się podawało imię i nazwisko i numer konta do przelewów, a teraz tylko trzeba potwierdzić swoją tożsamość i numer konta. Ja rozumiem, że dla niektórych dziewczyn pewnie to jakaś nowość, być może tylko na tym jednym portalu siedzą i nic więcej nie znają, nigdzie indziej nie próbowały na innych platformach, dlatego boicie się tego czego nie znacie. Każdy portal ma swoje zasady weryfikacji i nie ma też co porównywać. Ja rozumiem że trzeci etap weryfikacji może jest już zancznie bardziej kontrowersyjny, z tą weryfikacją online przez moderatora na żywo - nigdzie z takim rodzajem weryfikacji nie spotkałam się, jak już były to weryfikacje online samemu przez program ale trzabylo mieć do tego lepszą rozdzielczość z kamery ale tak jak piszę, nie ma co porównywać tych weryfikacji bo każdy portal ma swoje zasady a polski portal też jest niszowy i nadal jeszcze dla polek niż dla międzynarodowych videomodelek, z całego świata. Na jednym portalu na jakimś arabskim robią weryfikacje na żywo po angielsku przez WhatsApp'a co mnie też zdziwiło i zszokowało więc na takich niszowych portalach typowo w jednym języku i nie dostępnym dla wszystkich nacji to weryfikacje takie jednak mogą wydawać się dziwne, po prostu inne niż na tych bardziej popularnych zagranicznych platformach. Nie ma co porównywać ale chciałam Was uspokić że czasem weryfikacje się różnią na takich portalach, jak czegoś nie możecie zrobić to najwyżej zrezygnujecie z nadawania na tym portalu albo sie w końcu nauczycie dostosowywać. Nawet widać że niektóre z Was to mają problem by potwierdzić swój numer konta i nie wiedzą jak to zrobić. Dziewczyny obudzcie sie :taunt.: jesteście dorosłe, trzeba umieć też ogarniać inne rzeczy niż pokazywanie dupy i wydawanie hajsu na doczepiane włosy, paznokcie, pompowane cycki, usta, na nabotoksowaną twarz i na robienie ze swojego ciała brudnopisu czyli tatauaży tak jak kiedyś robiono niewolnikom tylko :biggrin: na starość ten tatuaż Wam się rozmyje, wszystko pięknie i ładnie wygląda tylko na młodej jędrnej skórze a potem bedziecie wyglądały na starość jak brudne stare lampuciary. Jesteście piękne i mlode bo macie po dwadzieścia lat ale do tego jesteście głupie bo młodość niestety rządzi się swoimi prawami a więc głupotą, jesteście tak próżne że zwykła weryfikacja Was przeraża i nie potraficie zrobić skanu lub potwierdzenia z banku. Zacznijcie myśleć i ruszcie w końcu tym swoim leniwym i niedożywionym móżdżkiem :beach: heh głupie cipki :papa:


JPRDL, oczom nie wierzę. Jak ta pipa, świecąca w necie dupą (o czym sama o sobie napisała w ktorymś poście) śmie obrażać inne nadające :nea:
Jakim trzeba być pustakiem, manuella? Spójrz na siebie zanim zaczniesz oceniac inne (sorry ale o wiele atrakcyjniejsze od ciebie), bo na razie tylko się ośmieszasz swoją głupotą 8-)


Widzę że Cię coś dotknęło, sam z Ciebie pustak a nawet większy ode mnie :bye: Uderz w stół a odezwą się nożyce. Odezwał się do mnie jeden z rodzaji glonajadów lub sztuczny poprawiany wytwór kobiecości który uważa się za ideał piękna i jebłam w sedno więc zabolało. Jeszcze jak do mnie piszesz i masz mnie poniżać że jestem brzydsza od Ciebie i od innych dziewczyn to pokaż się sama z ryja.
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


manuella pisze:
bizonn970 pisze:
manuella pisze:
madzix pisze:zawsze możesz zrezygnować z SU jak ci nie odpowiada ;) jak zwykle histeria i panika. Przez lata SU mialo dostep do numerow kont mogac spokojnie kazda podpierdzielic ale dopiero teraz dramaty robicie


właśnie, co to za różnica... i tak się podawało imię i nazwisko i numer konta do przelewów, a teraz tylko trzeba potwierdzić swoją tożsamość i numer konta. Ja rozumiem, że dla niektórych dziewczyn pewnie to jakaś nowość, być może tylko na tym jednym portalu siedzą i nic więcej nie znają, nigdzie indziej nie próbowały na innych platformach, dlatego boicie się tego czego nie znacie. Każdy portal ma swoje zasady weryfikacji i nie ma też co porównywać. Ja rozumiem że trzeci etap weryfikacji może jest już zancznie bardziej kontrowersyjny, z tą weryfikacją online przez moderatora na żywo - nigdzie z takim rodzajem weryfikacji nie spotkałam się, jak już były to weryfikacje online samemu przez program ale trzabylo mieć do tego lepszą rozdzielczość z kamery ale tak jak piszę, nie ma co porównywać tych weryfikacji bo każdy portal ma swoje zasady a polski portal też jest niszowy i nadal jeszcze dla polek niż dla międzynarodowych videomodelek, z całego świata. Na jednym portalu na jakimś arabskim robią weryfikacje na żywo po angielsku przez WhatsApp'a co mnie też zdziwiło i zszokowało więc na takich niszowych portalach typowo w jednym języku i nie dostępnym dla wszystkich nacji to weryfikacje takie jednak mogą wydawać się dziwne, po prostu inne niż na tych bardziej popularnych zagranicznych platformach. Nie ma co porównywać ale chciałam Was uspokić że czasem weryfikacje się różnią na takich portalach, jak czegoś nie możecie zrobić to najwyżej zrezygnujecie z nadawania na tym portalu albo sie w końcu nauczycie dostosowywać. Nawet widać że niektóre z Was to mają problem by potwierdzić swój numer konta i nie wiedzą jak to zrobić. Dziewczyny obudzcie sie :taunt.: jesteście dorosłe, trzeba umieć też ogarniać inne rzeczy niż pokazywanie dupy i wydawanie hajsu na doczepiane włosy, paznokcie, pompowane cycki, usta, na nabotoksowaną twarz i na robienie ze swojego ciała brudnopisu czyli tatauaży tak jak kiedyś robiono niewolnikom tylko :biggrin: na starość ten tatuaż Wam się rozmyje, wszystko pięknie i ładnie wygląda tylko na młodej jędrnej skórze a potem bedziecie wyglądały na starość jak brudne stare lampuciary. Jesteście piękne i mlode bo macie po dwadzieścia lat ale do tego jesteście głupie bo młodość niestety rządzi się swoimi prawami a więc głupotą, jesteście tak próżne że zwykła weryfikacja Was przeraża i nie potraficie zrobić skanu lub potwierdzenia z banku. Zacznijcie myśleć i ruszcie w końcu tym swoim leniwym i niedożywionym móżdżkiem :beach: heh głupie cipki :papa:


JPRDL, oczom nie wierzę. Jak ta pipa, świecąca w necie dupą (o czym sama o sobie napisała w ktorymś poście) śmie obrażać inne nadające :nea:
Jakim trzeba być pustakiem, manuella? Spójrz na siebie zanim zaczniesz oceniac inne (sorry ale o wiele atrakcyjniejsze od ciebie), bo na razie tylko się ośmieszasz swoją głupotą 8-)


Widzę że Cię coś dotknęło, sam z Ciebie pustak a nawet większy ode mnie :bye: Uderz w stół a odezwą się nożyce. Odezwał się do mnie jeden z rodzaji glonajadów lub sztuczny poprawiany wytwór kobiecości który uważa się za ideał piękna i jebłam w sedno więc zabolało


Możesz mnie cmoknąć w jaja, albo i nie :nono: Taka *** nie będzie mnie dotykać :hi:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 16:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Hehe… najpierw gownoburza ze jakim prawem jakaś weryfikacja a teraz laski już gotowe zebrać dokumenty do teczki i zawieźć osobiście do siedziby SU na Gibraltar :D gorzej jak się znów na Alasce zarejestrują :biggrin:


To jest dobre :D Hit dnia :D
Awatar użytkownika
zoom
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 12 maja 2016, 13:33
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bizonn970, A kiedy miałeś korktę zmiany płci? Kobieta w avatarze może być myląca dla "dam z klasą" musisz zmienić obowiązkowo. Inaczej myślą,żeś ty baba. :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Dominatrix pisze:bizonn970, A kiedy miałeś korktę zmiany płci? Kobieta w avatarze może być myląca dla "dam z klasą" musisz zmienić obowiązkowo. Inaczej myślą,żeś ty baba. :sarcastic_blum:


Ten i inne avatary admin kiedys przydzielal i tak zostalo :cool3: Tattoo na czyjejs lapie tez spoko :ok: :derisive:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 16:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bizonn970 pisze:
Dominatrix pisze:bizonn970, A kiedy miałeś korktę zmiany płci? Kobieta w avatarze może być myląca dla "dam z klasą" musisz zmienić obowiązkowo. Inaczej myślą,żeś ty baba. :sarcastic_blum:


Ten i inne avatary admin kiedys przydzielal i tak zostalo :cool3: Tattoo na czyjejs lapie tez spoko :ok: :derisive:


'nie dotykam' takich chujów jak Ty bizonn970
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


manuella pisze:
DaritkaMarusia pisze:Wystarczy zrobić screena z aplikacji banku i go wydrukować. Nie trzeba latać po bankach i płacić za to


no te mniej mobilne wolą latać po bankach i jeszcze płacić za to :rofl: jest takie przysłowie: "kto nie ma w głowie, musi mieć w nogach" :biggrin: dziewczyny co niektóre macie głowę do interesów. Jeszcze idzie na ksero zrobić sobie skan dowodu lub paszportu, bo też trzeba zrobić i wydać :rofl:

Aż mi się przypomniał koleś któremu kazali „skan dowodu wysłać mailem”…. Poszedł jebaniutki zeskanować dowód, zrobil fotke tego skanu i wysłał mailem… :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Wklejam za zgoda znajomej.

Witam,
Zebraliśmy dla Państwa najczęstsze pytania oraz wątpliwości. Przesyłamy odpowiedzi.

1. Czy do weryfikacji będzie potrzebne jakieś zaświadczenie z banku?
Do weryfikacji nie będą potrzebne żadne dokumenty ani zaświadczenia z banku. Po prostu będzie trzeba się do niego zalogować. W ten sposób będziemy mogli potwierdzić imię, nazwisko i numer konta bankowego. Cały proces wygląda identycznie jak zakupy blikiem czy szybkim przelewem na Allegro.

2. Czy trzeba założyć konto na PayReedem?
Tak, będzie tutaj wymagane założenie konta na PayReedem i jego weryfikacja.

3. Czy limit 10000 żetonów zostanie zmieniony? Czy będzie możliwość wpisania kwoty do wypłaty?
W kwestii limitu i sposoby wypłaty nic tutaj się nie zmienia.

4. Czy PayReedem będzie jedynym operatorem płatności?
Docelowo chcemy zaoferować możliwie jak najwięcej różnych opcji wypłaty. Jesteśmy na pierwszym etapie dużych zmian w tym zakresie.

5. Czy 15.03.2023 trzeba przejść weryfikację, żeby zlecić przelew?
Tak, weryfikacja będzie wymagana do zlecenia przelewu.

6. Jak długo będzie trwała weryfikacja?
W przypadku showup.tv cały proces zajmuje kilka minut w zależności od dostępności Moderatorów i ilości pracy jaką będą akurat mieli. Dla PayReedem weryfikacja dokumentów to średnio 2 godziny.

7. Czy serwis pobiera prowizję za wypłacenie pieniędzy?
Nie. Wszystkie opłaty bierzemy na siebie. Jeżeli dana osoba wypłaca 10000 żetonów (1000zł), to dostaje 1000zł. Dotyczy to także PayReedem i późniejszej wypłaty na konto (nie ma tutaj prowizji ani opłat za zachowanie karty)

8. Czy potrzebny jest wyciąg z banku?
PayReed’em jako instytucja bankowa wymaga wyciągu do odblokowania wypłat. Weryfikacja na showup.tv nie wymaga tej informacji.

9. Co z kontami, które są współdzielone czy podczas weryfikacji mają być dwie osoby?
Weryfikacji podlega główny wykonawca i właściciel konta. Oczywiście konto bankowe, które będzie wybrane podczas weryfikacji musi należy do tej właśnie osoby.

10. Po jakim czasie pieniądze będą na koncie?
W przypadku wypłat w systemie PayReedem jest to najpóźniej następny dzień roboczy.

11. Czy można rejestrować się już na PayReed’em?
Tak, bez problemu. Zalecamy także wykonanie weryfikacji konta do poziomu 1 (również trzeba podać np. dowód osobisty i adres zamieszkania). Strona PayReedem jest już dostępna w języku polskim

12. Czy konto na PayReedem musi należeć do tej samej osoby co konto na showup.tv?
Tak. W innym przypadku zlecenie wypłaty nie będzie możliwe.

13. Czy będzie możliwe wypłacanie żetonów do Rosji/Białorusi?
Niestety z uwagi na sankcje i obecną sytuację geopolityczną nie będzie to możliwe.

pozdrawiam



Skoro mamy już konkrety, to wydzieliłem nowy wątek i przeniosłem posty, tak aby uporządkować dyskusje - Weryfikacja na ShowUp.tv
Zapraszam również do tematu o nowym operatorze płatności - PayRedeem/VLoad
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 01:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja też mam lekki midfuck, bo mówiliśmy o weryfikacji na SU a teraz wychodzi na to że trzeba zrobić dwie weryfikacje. Czyli wszystkie wypłaty będą realizowane przez niego płatnika czy zagraniczne przez nowego a stary będzie realizował polskie wypłaty?:)
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


Sexi_gang, dla mnie to wygląda jak niedoprecyzowanie po stronie SU. O ile dobrze wszystko zrozumiałam, to póki co przelewy będą wysyłane na starych zasadach (oczywiście po weryfikacjach), a docelowym i przyszłym pośrednikiem płatności będzie payredeem, dlatego zalecają zapoznanie się z nim i przejście przez wstępną weryfikację.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Guziec pisze:manuella - kobiety jak ty nigdy nie powinny się wypowiadać w kwestii wypłat... jesteś bardzo zaniedbana jak na SU...
Pozdrawiam
p.s. jak już chcesz coś komentować to wklej swój pasek wypłat ;) myślę ,że nie ma tam nawet 1k pln na 5dni - nie odpowiadaj nawet na to... buzi kochana :)


Jak na razie oboje sie dopierdalacie do mojego wyglądu i jeden taki 'bizonn970' pisze, że są bardziej atrakcyjne ode mnie a drugi huj taki kolejny anonimowy 'Guziec' pisze mi że jestem zaniedbana i nie wiem o co Wam chodzi. Macie jakieś kompleksy oboje co do swojego wyglądu? Checie się na mnie dowartościować, poczuć się lepsi? Zachowujecie sie jak dzieci z gimnazjum lub z podstawówki, wasza mentalność została na tym poziomie. Obaj weszliście na mnie i krytykujecie jak wyglądam, a ja to w dupie mam czy Wam się podobam czy nie a to ile zarabiam to kalkulacje sobie możecie robić, ja nie siedze tylko na jednym portalu. Wy tylko potrzebujecie pizdy z rozstawionymi nogami i tylko to potraficie, walić konia do dziewczyn z kamerek :fap: a realnie takie z Was fajtłapy że nie potraficie sobie kobiety znaleźć i dopierdalacie się teraz do mnie, by się wyżyć na mnie za te kobiety co Was odrzuciły bo jesteście oboje nieudacznikami a do tego perfidnymi hamami, że się oboje uwiesiliście na słabiutkiej - waszym zdaniem - dziewczynie z kamerki i myślicie że jak mi powiecie że jestem brzydka i mało na ogóle widzicie ile mam w żetonach to że strasznie mocno mi dojebaliście tak, że już się zwinę i wedle waszego życzenia przestane sie tu udzielać. Zostawiacie tylko po sobie smród Panowie na tym forum. Oboje jesteście negatywni a to forum jest dla Was rajem dla takich pizd i nieudaczników życiowych jak Ty i ten Twój wspieracz kolega. To Wy sie tutaj nie udzielajcie bo piszecie nie na temat i pomyliliście wątki. Tutaj jest tematyka wypłat a Wy poruszacie temat o moim wyglądzie. Przenieście te swoje wypociny o mnie w inne miejsce lub załóżcie nowy wątek, może ktoś zechce Was czytać gdzie indziej. Też nie musicie mi odpowiadać bo rozmowa z Wami ogranicza sie tylko do kilku urywanych zdań i wokół mojego wyglądu macie obsesje, nie potraficie nic wiecej mi powiedzieć. Dla mnie to zwyczajne krytykowanie mojej osoby, ja przyjmuje krytykę jeśli jest tylko konstruktywna. Wasza niestety nic nie wniosła, możecie wyzywać mnie ile chcecie, ja stwierdzam że macie mózg na poziomie nastolatków i obsraliście ten wątek Panowie właśnie. Nic nie na temat, pomyliliście dział, to nie jest wątek o mnie tylko o wypłatach. Każdy ma się tutaj wypowiadać ale widzę że mam doczynienia z "ekstremistami". Wiecie co oznacza to słowo panowie? Oboje mi narzucacie swój poglad i zasady co mam robić a co nie i co mi wolno, bo Wy uwazacie że Wasze poglądy są tylko słuszne. To już lekkie przegięcie, żeby mi zabraniać tutaj się wypowiadać. Jeśli ja nie mogę to dlaczego Wy możecie? tym bardziej że piszecie nie w tym dziale co trzeba, zupełnie nie na temat i zaśmiecacie tylko waszą gburowitością ten temat
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


Guziec pisze:manuella - kobiety jak ty nigdy nie powinny się wypowiadać w kwestii wypłat... ***** ****** ********* *** ** **...
Pozdrawiam
p.s. jak już chcesz coś komentować to wklej swój pasek wypłat ;) myślę ,że nie ma tam nawet 1k pln na 5dni - nie odpowiadaj nawet na to... buzi kochana :)

Nie znam Manueli, ale chujowy ten komentarz…. Wiem ze tu często bekę z lasek ciągniemy, ale to nie beka tylko chamówa.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


A ja proponuje w wątku o wypłatach nie poruszać innych tematów niż wypłaty :)
Awatar użytkownika
dia7889
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2022, 02:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Mcf
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:
Guziec pisze:manuella - kobiety jak ty nigdy nie powinny się wypowiadać w kwestii wypłat... ***** ****** ********* *** ** **...
Pozdrawiam
p.s. jak już chcesz coś komentować to wklej swój pasek wypłat ;) myślę ,że nie ma tam nawet 1k pln na 5dni - nie odpowiadaj nawet na to... buzi kochana :)

Nie znam Manueli, ale chujowy ten komentarz…. Wiem ze tu często bekę z lasek ciągniemy, ale to nie beka tylko chamówa.


Dokładnie też tak to odbieram. Tym bardziej dwóch na jedną kobietę Panowie? Niezbyt dobrze to o Was ( 'bizonn970' i 'Guziec') świadczy. Gadka , teksty jak u nastolatków widać, prawie dojrzałych mężczyzn ale niedojrzałych jeszcze emocjonalnie i umysłowo :sarcastic:
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


Userka pisze:Sexi_gang, dla mnie to wygląda jak niedoprecyzowanie po stronie SU. O ile dobrze wszystko zrozumiałam, to póki co przelewy będą wysyłane na starych zasadach (oczywiście po weryfikacjach), a docelowym i przyszłym pośrednikiem płatności będzie payredeem, dlatego zalecają zapoznanie się z nim i przejście przez wstępną weryfikację.


oby tak było.
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


manuella, sama wcześniej nawrzucałaś tu dziewczynom od "głupich brudnopisów, które będą wyglądały na starość jak brudne stare lampuciary", więc nie wiem czemu Cię tak striggerował komentarz dotyczący Twojej własnej prezencji ;) ;)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Userka pisze:manuella, sama wcześniej nawrzucałaś tu dziewczynom od "głupich brudnopisów, które będą wyglądały na starość jak brudne stare lampuciary", więc nie wiem czemu Cię tak striggerował komentarz dotyczący Twojej własnej prezencji ;) ;)


Myślałam, że wywołam gównoburze wśród tych co się poczują urazone aczkolwiek nie podawałam konkretnych dzieczyn i pisałam ogólnie więc żadna z tych dziewczyn personalnie nie powinna się uważać urazona a efekt wyszedł inny od zamierzonego i dopierdalają sie do mnie faceci albo może kobiety udające facetów, kto to wie... jak ten co się do mnie dopierdala to nie ma odwagi by pokazać twarzy. Ja też mogłabym tutaj sobie założyć konto anonimowe i robić to w anonimowy spsosób. Z anonima zawsze łatwiej kogoś obrażać a ja nikogo osobiście nie obraziłam tylko wypowiedziałam swoją opinie. Gdybym miała coś do kogoś osobiście bym to danej osobie powiedziała. więc może te brudnopisy nasłały teraz na mnie swoich trolli w necie, może one to piszą jako niby faceci, a mniejsza z tym... w sumie masz racje. Nie będe odpisywać na zaczepki. Wyraziłam tylko swooją opinie "w ogóle" ale wciąż widać są nadal jakieś bezmózgi z brudnopisami :P
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości