7sky.cam by doladowanee/kotquee (orianaakazoooosia.pl)

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Oczywiście ze nie powstanie, raz SU zapowiedziało nowa wersje i już piszczą wszyscy na oficjalu ze super.
KRSu nie ma bo nie może być - taka działalność na firmie założonej w Polsce nie może się udać, tylko w rajach podatkowych, wiec teksty o bezpieczeństwie przestrzeganiu RODO można wlozyc między bajki.

Wiadomo było ze SU będzie torpedować każdy taki projekt. Nawet zapłaci pannom żeby nie przechodzili do konkurencji jak będzie trzeba.

Tylko ze wrodzony optymizm Kotqua, przesłonił mu trzeźwość umysłu. Skupił się na prawnikach, inwestorach i informatykach zamiast sprawdzić z kim konkuruje.

Zamiast wydawać kasę na „analizy prawne” - które były bajkami bo stawiam orzechy przeciwko dolarom ze spółki w PL nie ma nie będzie. Wydal by pare złoty za info kim jest jego konkurent i od razu wiedział ze to się nie ma prawa udać przy śmiesznym budżecie 120k.

Analogicznie, możesz za 100k założyć portal jak Allegro, powiedzieć ze jest taniej i lepiej ale ludzi im nie podbierzesz, mimo ze wiele osób na Allegro narzeka. To jakoś nawet tacy gracze jak E-bay czy amazon nie mogą z nim konkurować.

Inna sprawa ze Zbiornik tez ostanio zyskał na problemach z wypłatami z SU, na 3 portal nikt nie przejdzie ( z widzów ) wiec panny tez tam nie będą siedzieć.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:Oczywiście ze nie powstanie, raz SU zapowiedziało nowa wersje i już piszczą wszyscy na oficjalu ze super.
KRSu nie ma bo nie może być - taka działalność na firmie założonej w Polsce nie może się udać, tylko w rajach podatkowych, wiec teksty o bezpieczeństwie przestrzeganiu RODO można wlozyc między bajki.

Wiadomo było ze SU będzie torpedować każdy taki projekt. Nawet zapłaci pannom żeby nie przechodzili do konkurencji jak będzie trzeba.

Tylko ze wrodzony optymizm Kotqua, przesłonił mu trzeźwość umysłu. Skupił się na prawnikach, inwestorach i informatykach zamiast sprawdzić z kim konkuruje.

Zamiast wydawać kasę na „analizy prawne” - które były bajkami bo stawiam orzechy przeciwko dolarom ze spółki w PL nie ma nie będzie. Wydal by pare złoty za info kim jest jego konkurent i od razu wiedział ze to się nie ma prawa udać przy śmiesznym budżecie 120k.

Analogicznie, możesz za 100k założyć portal jak Allegro, powiedzieć ze jest taniej i lepiej ale ludzi im nie podbierzesz, mimo ze wiele osób na Allegro narzeka. To jakoś nawet tacy gracze jak E-bay czy amazon nie mogą z nim konkurować.

Inna sprawa ze Zbiornik tez ostanio zyskał na problemach z wypłatami z SU, na 3 portal nikt nie przejdzie ( z widzów ) wiec panny tez tam nie będą siedzieć.



"To jakoś nawet tacy gracze jak E-bay czy amazon nie mogą z nim konkurować." chodzi o co tu właściwie?. Wydaję mi się, że mogą i konkurują srogo, nawet alibaba kontynerowcami co tu wysyłają przez kanał sueski, to przyćmiewają portal aledrogo, który jest tylko lokanym "sklepikiem". jebać spikela harda i kotque. pozdrawiam hard
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzę, że temat ożył więc się wypowiem :yes4: .

1. Co do nowej wersji showup'a jak już gdzieś tam wspominałem, to wiedziałem o tym projekcie V2, ale nie widziałem go i nie znałem daty jego publikacji.
Kto śledzi, branżę kamerkową w PL - wie, że było już kilka projektów, które upadły po tygodniu z powodu złego biznes-planu i SU nie zrobiło żadnych kroków.
Jak sami przyznali, prace nad nową wersją zaczęli latem 2022r, czyli dokładnie wtedy, kiedy wchodziłem na SU do dziewczyn na priv, aby wdrożyć je w projekt.
Dziwny ten zbieg okoliczności, zwłaszcza że słowo 7sky trafiło na ich listę filtrów i śledzą moje działania na SU bardzo dokładnie :derisive: .
...
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotku jesli chodzi o wiarygodnosc to ich i twoj projekt niczym sie nie rozni bo jest jedynie zapowiedzia i niczym wiecej :ok:
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Czekamy na alternatywy, ale lepszego momentu już nie będzie, a do tej pory cały ten projekt wygląda bardzo amatorsko. W każdym razie, trzymam kciuki! Konkurencja jest zawsze potrzebna :D
Awatar użytkownika
Julka8
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2023, 18:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anissa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


kotquee pisze: Dziwny ten zbieg okoliczności, zwłaszcza że słowo 7sky trafiło na ich listę filtrów i śledzą moje działania na SU bardzo dokładnie :derisive: .
Vivet nie był wybitną konkurencją, a też trafił do listy filtrowanych fraz. Przecież to najbardziej logiczne, że będą blokować konkurencję, bo zawsze tak robili...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Julka8 pisze:Czekamy na alternatywy, ale lepszego momentu już nie będzie, a do tej pory cały ten projekt wygląda bardzo amatorsko. W każdym razie, trzymam kciuki! Konkurencja jest zawsze potrzebna :D


ten moment pod jakim wzgledem jest dobry? to ze jest taka bieda na SU spowodowony jest jakoscia pan i ich uslug w stosunku do ceny a nie tylko slaboscia techniczna serwisu. skonczyly sie zlote czasy kamerek i chyba widza to obie strony.

smutne ale prawdziwe.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Tak gwoli przypomnienia ^_^
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka pisze:Tak gwoli przypomnienia ^_^

Już mówiłem wcześniej, że kwestia zmiany daty na 07.07.23 - nie jest zależna o de mnie. Programiści mają deelay, bo musieli swoje sprawy pozałatwiać na, które wpływu nie mam. Tak czy inaczej deadline mają postawiony i mają się wyrobić.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:
Fapka pisze:Tak gwoli przypomnienia ^_^

Już mówiłem wcześniej, że kwestia zmiany daty na 07.07.23 - nie jest zależna o de mnie. Programiści mają deelay, bo musieli swoje sprawy pozałatwiać na, które wpływu nie mam. Tak czy inaczej deadline mają postawiony i mają się wyrobić.


czym sie rozni ten deadline od poprzednich? :dontknow:
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:
kotquee pisze:
Fapka pisze:Tak gwoli przypomnienia ^_^

Już mówiłem wcześniej, że kwestia zmiany daty na 07.07.23 - nie jest zależna o de mnie. Programiści mają deelay, bo musieli swoje sprawy pozałatwiać na, które wpływu nie mam. Tak czy inaczej deadline mają postawiony i mają się wyrobić.


czym sie rozni ten deadline od poprzednich? :dontknow:


Ostatnią cyfrą w dacie :hi:
Awatar użytkownika
Zardzewiały_hydrant
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 11 mar 2023, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


semt3x pisze:
kotquee pisze:
Fapka pisze:Tak gwoli przypomnienia ^_^
ZAŁĄCZNIK - data otwarcia 07.11.2022

Już mówiłem wcześniej, że kwestia zmiany daty na 07.07.23 - nie jest zależna o de mnie. Programiści mają deelay, bo musieli swoje sprawy pozałatwiać na, które wpływu nie mam. Tak czy inaczej deadline mają postawiony i mają się wyrobić.

czym sie rozni ten deadline od poprzednich? :dontknow:

kotek ma 7 żyć więc 7 dead będzie tym właściwym

Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Co wam po tej dacie, skoro i tak zainteresowani nie jesteście :D. Nikt tu nie zna sprawy od środka, więc nie wie jak wygląda aktualna sytuacja. Showup działa coraz lepiej, więc po co zmieniać coś na lepsze :biggrin:. Po co spekulować na temat tego, skoro można samemu za niedługo sprawdzić i się przekonać :lol2:. Co to za lider tej branży, który nie potrafi zapewnić odpowiednich zasobów serwera, dla poprawnego funkcjonowania tak dużego projektu. Chociaż "dużego" bym dał w cudzysłów.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee, a masz cos wspólnego z 7heaven? i jeśli tak to jak wpadłeś na te nazwę? :lol:
I najwazniejsze....czy inwestor strategiczny Spajk zrobił już przelew? bo słyszałem ze to najmocniejszy kapitał na foro...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin,

Obrazek

Przecież tam już wszystko opłacone mialo być? Spólka założona KRS nadany. ( co jest kłamstwem bo nie postała w ciągu ostatnich 9 miesięcy żadna spółka której UBO byłby Sebastian, a nie wierze ze skoro chce być właściwiej zakładał j na słupa skoro miała być uczciwa)

Gdyby to był ktoś kto nie ma tak czarnego PR-to nawet bym się dołożył za jakieś 10% udziałów bo z poprzednich postów kiedyś tam wynikało ze nakład to coś pod 100K, nawet jak 150K to 10% to jakieś 3,5k czy tam 15k pln. Tyle mi mniej więcej w krypto zostało ;)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Jak piszesz o AML czy KYC to fajnie jakbyś coś o tym wiedział.
Na dzień dobry to możesz przejść CDD, a jak będzie coś podejrzane to ew zrobią EDD. Żeby ktoś Cię sprawdził pod względem AML to najpierw musisz mieć jakieś transakcje na koncie które pod kontem ryzyka AML wyłapie algorytm. Akurat siedze dosyć głęboko w AML.
Mogę się założyć o 1000 ze jeszcze nie założyłeś spółki w PL o której tyle tu mówiłeś. Bo w PL z kamerek nie zarobisz. Zaraz się okaże ze założyłeś spółkę krzaka w USA, Luxemburgu Litwie, Singapurze czy innym Belize za jakieś 500$ i to bedzie ten twój wiarygodny fundament.
Po co wrzucasz w to Zbiornik, wiszą kasę studiom , 2.5 mln żetonów, pewnie rosysjkim sudiom albo tym z Ukrainy z rejonów Donbasu, Krymu lub terenów okupowanych. To tak pewnie im nie wypłaca. Bo są na to nałożone sankcje a sam sex biznes jest w grupie ryzyka jeśli chodzi o ML. Wiec nawet jak SU wyślę te pieniądze to banki to zablokują i pójdzie na pomoc Ukrainie po wojnie.

Btw. Podziwiam bezkrytyczna wiarę w sukces.
Ps podać Ci listę modelek które za to ze ktos im zapłaci będą Tobie pisać ze przejdą ba Twoja platformę ? Czy już sam je wylapalas i skreśliłeś z listy potencjalnych nadających ?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


kotquee pisze:Im mniej wiesz tym lepiej śpisz.

Ja mam zas wrazenie ze ty dobrze spisz bo nadal kompletnie nic nie wiesz... i tyle masz co muskulow napniesz.

kotquee pisze:Mam jednego inwestora i nie, nie jest to spike.

naprawde? a kiedy raczysz zauwazyc ze wszyscy ci tego Spajka wciskaja gdy tymczasem on jedyne inwestycje jakie robi to nadgodziny przy skladaniu regalow w norweskich magazynach co by jakos szybciej splacic te kilka kart kredytowych jakie mu zostaly po plomiennym romansie z Paleta...

kotquee pisze:Zamiast się cieszyć, że będzie coś stabilnego i w końcu będzie można siedzieć i się nie wkurwiać, to tylko narzekacie.

Po pierwsze to obiecujesz ze bedzie... a na razie jest wielkie zero i miliony Twoich zapewnien... po drugie, mam coraz wieksze watpliwosci wobec osoby ktora ten nowy portal zaklada... pomijajac Twoja dziwna historie z SU to teraz jeszcze smiechowa z tego jak szybciutko zarejestrowales domene 7heaven :lol: napisalem ci na tym foro w polowie lutego jakos ze to 7sky to jakas nazwa "z dupy" i zasugerowalem ze rozsadniej brzmi 7heaven... dwa tygodnie pozniej Ty rejestrujesz taka domene :biggrin: wyjebane w to mam bo nigdy nie chcialem takiego czegos rejestrowac...ale wez tam przelej jakiejs biedniejszej kurwinie na SU z tysiac zet za kradziez pomyslu :P

kotquee pisze:Wczoraj się dowiedziałem, że przez te weryfikacje i zmiany operatora - showup zalega studiu modelek 2.500.000z, których pewnie mu nie wypłaca.

I bardzo dobrze....fchuju mam ruskie studia...kogo one obchodza?

kotquee pisze:Na ten moment na współprace czekają 3 studia i kilkadziesiąt nadających na SU czy ZB.

Studia=ruskie, takze chuj im w dupe i tylko czekam zeby SU je wypierdolilo do konca... A o tych tlumach nadajacych na SU i zbiorniku ktorzy chca na 7sraj kraza juz legendy, ale wszystkie wyszly z Twoich ust... ANI JEDNA modelina nigdy tych slow nie potwierdzila, ba! znam kilka ktore Cie wysmialy...

kotquee pisze:Zamierzam zrobić to czego showup nie potrafi, czyli ustabilizować to wszystko w jednym miejscu z możliwością rozwoju.

Zamierzac to Ty se mozesz rozne rzeczy.....przyjdz z jakimis efektami bo na razie to Ty tylko zajmujesz sie bajkopisarstwem. NIC, absolutnie NIC co do tej pory napisales jest weryfikowalne... z inwestycji jakie poczyniles to jedynie widac ze zarejestrowales se domenki za pare zlotych, masz gowno stronke i gowno foro bez uzytkownikow. Thats all...
Jak dla mnie, poki co to cale to 7sraj wlacznie z Toba to co najwyzej jakis trzeciorzedny scam niskich lotow.
Gdyby dac bloka Tobie i jakimkolwiek tresciom o 7sraj na tym foro to prawie nikt by o tym tworze nie slyszal.
Trzyma sie tu ciebie bo jest smiesznie...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


cytata z czata
Aktualnie kancelaria zajmuje się analiza jaki banner mógłby widnieć, który prawo zaakceptuje


kotek
Zajeb im na płotek baner z emotek :wavemulticolor: :wavemulticolor:
Nie ma uja we wsi, będziecie najlepsi :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap:
Awatar użytkownika
sheer
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­ ­ ­ ­ ­
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości