PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Wypowiadam się tutaj bardzo rzadko ale Panie Hard który to już ban i unban w Pana kierunku? Bo z tego co tu czytam od ponad 6lat to nie 1. Pozwolę sobie nawet zażartować a czy przypadkiem unbanik nie wpadł bo jest po 20 = dostał Pan przelwik PLN na swoje konto? Szczerze rozumiem że broni Pan osoby na którą wylewa się tutaj masa hejtu i to od wszystkiego. Ale naprawdę wydaje mi się iż czasami Pan przegina może za mocno powiedziane "przegina" ale daje Pan złudzenie osoby zabujanej w jej osobie co jak widać inni dość mocno krytykują. I rozumiem że każdy z nas włada emocjami na prawo i lewo ale nie raz pisał Pan w negatywny sposób o Pauli jeżeli ta zrobiła coś co Panu się nie spodobało a gdy tylko kiwnęła (według Pana) w Pana stronę paznokciem to zmienia Pan swoje słowa o 180st wrzucając tutaj kolejną jakąś dziwną wymówkę a te były już różne: nieporozumienie, należało mi się, jednak byłem nie winny, nicki pomyliła itp. co daje bardzo złą opinie w Pana kierunku.
Ja rozumiem że guzik mi do Pana umilania sobie wieczoru ale według mnie niektóre osoby tutaj piszące mają rację że ze strony obserwatora wygląda to czasem jak obsesja na jej punkcie bo jak już wspomniałem gdy coś jest nie tak pisze Pan o niej negatywnie a jak już jest dobrze to słodzi jej Pan tutaj na każdym kroku.
Awatar użytkownika
Hetrique
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2019, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Hetrique


Hard jest w takim ukladzie szczesliwy, tak jak Heniek pisal, o to w zyciu chodzi. Zadne argumenty go nie przekonaja, Nawet jak Paula powie ze odbanowala go tylko dla tego bo ma dzieki temu 1000 wiecej co miesiac, i tylko o to w tym chodzi, t wtedy padl by argument ze Hard sie bawi bo taka rola kamerek, jego placic, jej byc mila. I to w sumie jest prawda, Hard ma prawo wydawac kase gdzie chce, jesli to jest jego faktor szczescia, to niech mu dadza podwyzke renty :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx,
Masz sporo racji w tym co pisałeś.
Niektórym z tego foro nie podoba się to że się lubimy,że potrafimy się dobrze bawić, że daje jej zarobić,że wydaje swoją kasę właśnie u niej,że ja bronie......
Woleli by pewno żebym dołączył do grona hejterków, śmieszków,szyderców, wujków dobra rada i innego rodzaju gamoni którzy nie mają nic lepszego do roboty niż dopierdalanie się do wszystkiego co tylko można.
Muszą mieć smutne życie żeby szukać w tym co robią jakiejś frajdy.
Pewno są sfrustrowani,zakompleksieni i w ten smutny sposób szukają ujścia dla złych emocji.
Niech lepiej każdy zajmie się sobą a nie wtyka nosa co kto inny robi w necie.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:tomoxx,
Masz sporo racji w tym co pisałeś.
Niektórym z tego foro nie podoba się to że się lubimy,że potrafimy się dobrze bawić, że daje jej zarobić,że wydaje swoją kasę właśnie u niej,że ja bronie......
Woleli by pewno żebym dołączył do grona hejterków, śmieszków,szyderców, wujków dobra rada i innego rodzaju gamoni którzy nie mają nic lepszego do roboty niż dopierdalanie się do wszystkiego co tylko można.
Muszą mieć smutne życie żeby szukać w tym co robią jakiejś frajdy.
Pewno są sfrustrowani,zakompleksieni i w ten smutny sposób szukają ujścia dla złych emocji.
Niech lepiej każdy zajmie się sobą a nie wtyka nosa co kto inny robi w necie.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale


Hejterków gamoni śmieszków itd... Prawda jest taka szczęśliwy człowieku że każdy na początku chciał ci doradzić szczerze żebyś się gościu nie wkręcał bo zostaniesz z nimczym i dla niej jesteś niczym. Dobrze się bawicie? Heh ciekawe czy jakbyś nie dał ani grosza czy też byście się tak dobrze bawili. Ona się bawi z każdym kto rzuca nie rozumiesz że ona wykonuje czynnośc za napiwek? Mało tego... Ona cię tak lubi że mimo iż rzucasz żetony tyle lat to spotykała się z szybkim z za mocnym czyli z gosciami których znała się krócej niż z tobą a sypnęli więcej ( gdyby policzyć pewnie ty wydałeś więcej na przestrzeni lat) i nie umówiła się z tobą nawet na kawę gdzie serio kiedyś mogła.. Nie miała faceta i jakby cię tak faktycznie lubiła to z samej ciekawości by się spotkała z tobą. Ale po pierwsze ma cie za starego fałszywca a wyglądasz jak jej wujek od pługa odciagniety któremu dali kompa i podłączyli internet. I mimo rad innych brniesz dalej to z rad zrobił się hejt bo zachowujesz się jak cymbał bo nie masz swojego zdania Paula powie ze lubi czerwone ty też lubisz czerwone wiesz ocb. Nasrała by na ciebie to byś to zlizal i to właśnie jest śmieszne i to nir kwestia że każdy kto to komentuje to nieszczęśliwy typ z kompleksami bo trzeba mieć trochę w głowie i odrobinie empatii żeby zwrócić obcnemu typowi uwagę żeby się ogarnal chodz teoretycznie nic z tego nikt nie ma a nawet gdybyś olał Paule to my niby ci hejterzy sorry hejterki.. Wyszli byśmy gorzej na tym bo kto będzie sponsorował pokazy za free i przysparzał tyle cringu co Ty...i większość Paule lubi/ bądź lubiło i hejt największy na tym temacie o niej jest na ciebie barananie. Przytyki do wyglądu były ale laska się ogarnia widać że zyskuje na wyglądzie wszytsko zmierza w dobrym kierunku względem wyglądu ale ty jesteś byłeś taki sam baranie. Rób co chcesz twoja kasa jesteś szczęśliwy super byłeś deprechy nie dostał jak Paula się zmyje stąd :hi: :hi:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:Muszą mieć smutne życie żeby szukać w tym co robią jakiejś frajdy.
Pewno są sfrustrowani,zakompleksieni i w ten smutny sposób szukają ujścia dla złych emocji.



Hardziu, wiesz, że ja ciebie nawet lubię, ale popatrzmy na to inaczej. A może tak w drugą stronę?

To ty musisz mieć smutne życie by być na każdej transmisji Pauli i odgrywać tam wodzireja-zakochańca.
Ślinisz się na jej widok jak byś pierwszy raz kobietę widział, słodzisz do porzygania, a jak popijesz
to pierdolisz takie głupoty, że trudno zrozumieć co piszesz. I to przez tyle lat, ciągle to samo.

W tym wieku żyjesz tylko jej transmisjami, jak nie masz kasy to pożyczasz by tylko jej coś sypnąć,
jak tylko ktoś krzywo coś napisze o twojej "wybrance" to szczekasz na każdego, najchętniej byś zagryzł.
I ty zwracasz uwagę innym? No kurwa Hard!
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:To ty musisz mieć smutne życie by być na każdej transmisji Pauli i odgrywać tam wodzireja-zakochańca.

Widzę że chyba trafiłem w sendo skoro postanowiłeś mi się odgryźć.
Co teraz będziesz się licytował który to z nas musi mieć smutniejsze życie.
Czy ten który potrafi się bawić na sex kamerkach bo po to one zostały stworzone dla osób obecnie samotnych.
Czy ten który udaje że ma kobietę i tylko dal beki trwoni swój czas na hejcie,wklejaniu moich tekstów i ciągłym pierdoleniu jaka to ona nie jest gruba.
Mam nadziej że nie będziesz miał kobiety bo jak masz je tak traktować to żal mi jej by było.
Robinek29 pisze: I to przez tyle lat, ciągle to samo.

A ty co niby robisz.
Te same tematy wałkowane od lat.
Ciągle tylko ja albo ona.
Byś był chyba chory jak coś byś o nas nie wspomniał na czacie a jak nikt o tym nie rozmawia to starasz się w sprytny sposób pokierować rozmowę żeby znowu sobie popierdolić i pośmiać się.
Jesteś inteligentniejszy niż spajki bo to skończony debil ale czasami też przeginasz.
Nie wiem czy to takie zabawne wyśmiewanie się z kobiety, taki męskie takie oki.
Nie wiem ile masz lat ale takie zachowanie nie przystoi dorosłemu mężczyźnie,raczej chłopcu nierozwiniętemu emocjonalnie i życiowo.
Ogarnij się chłopie !!!
freshgold pisze: każdy chciał ci doradzić szczerze

Ktoś was o to prosił.
Pozwólcie że będę robił co chce kiedy chce i jak chce.
freshgold pisze:Ona się bawi z każdym kto rzuca nie rozumiesz że ona wykonuje czynnośc za napiwek?

Dobrze że mnie o tym uświadomiłeś tego nie wiedziałem :sarcastic:
Teraz ja cię uświadomię że transmisja to nie tylko wykonywanie czynności za napiwki.
To także możliwość rozmowy na różne tematy, pożartowanie, umiejętność podtrzymania rozmowy, utrzymanie miłej i ciekawej rozmowy.
Nie wszyscy to potrafią więć.....
freshgold pisze:nie umówiła się z tobą nawet na kawę gdzie serio kiedyś mogła..

A czy gdzieś napisane jest jak się kogoś lubi to musisz się z nim spotkać hmmmm.
Może nam wystarczą spotkania w necie.
Wiele osób nie spotyka się z laskami z sex kamerek czy z tego powodu czuja się mniej lubiani, płaczą po nocach.
Ja mam swoje życie ona swoje poza SU i nie musimy się spotykać żeby bardziej się lubić.
freshgold pisze:Ale po pierwsze ma cie za starego fałszywca

Nie ładnie tak mówić za kogoś
To raczej ty tak twierdzisz a wkładasz w jej usta.
Mów za siebie a nie sugeruj co kto o kim myśli.
Ufffffff.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


No, no, coraz dłuższe riposty Harda, brawo. Można kogoś nie lubić ale szacun za konsekwencję.
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze: Wiele osób nie spotyka się z laskami z sex kamerek czy z tego powodu czuja się mniej lubiani, płaczą po nocach.

Tak, płaczą po nocach( ponieważ spermiarze chcieliby sobie zaliczyć laseczkę z internetu a nie mogą) ty i reszta przyjebów, którzy napierdalają tak żenujące wiadomości do tych dziewczyn jesteście ni chuja warci czasu. One tylko zwracają uwagę bo coś im sypniesz z portfela xD. W realnym świecie z takimi pożal się Boże ludźmi wstyd by było gdziekolwiek wyjść jak co 2 wiadomość brzmi "Jakiego kutasa lubisz". "Kiedy ostatnio był sex?", "Lubisz duże?", "Umówiłabyś się ze mną". Albo teksty, które walą takim gównem, że nie chce mi się ich cytować. W łeb się pierdolnijcie, zamówcie sobie kurwę do domu, dajcie jej 150zł za 15minut roboty to może wam ciśnienie zejdzie.

Hardaszian pisze: A czy gdzieś napisane jest jak się kogoś lubi to musisz się z nim spotkać hmmmm.

Nom, oświecę Ciebie - tak działają relacje między ludźmi, że jeśli się znacie to jedna ze stron zaprasza drugą do kina, na żarcie, spacer czy na spędzenie czasu w domu. I nie musi tu byś stosunku seksualnego, zwykłe, koleżeńskie spotkanie i tyle chociaż ośmielę się powiedzieć, że AŻ tyle. Tak ludzkość funkcjonowała setki lat i jakoś dawała radę jednak widzę, że ciągle się cofamy jak trzeba takie proste rzeczy tłumaczyć.
Kończąc, wylew hipokryzji ciągle u Ciebie jest na wysokim poziomie więc nawet Tobie nie będę więcej odpowiadał bo nie ma to sensu - chyba, że znów będziesz na siłę do kogoś się dopierdalał. :hi:
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 236
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:Nom, oświecę Ciebie - tak działają relacje między ludźmi, że jeśli się znacie to jedna ze stron zaprasza drugą do kina, na żarcie, spacer czy na spędzenie czasu w domu

Ty oczywiście wszystkie laski poznane w necie zapraszasz na koleżeńskie spotkania .. nie rozśmieszaj mnie :laughingnew:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze: Ty oczywiście wszystkie laski poznane w necie zapraszasz na koleżeńskie spotkania .. nie rozśmieszaj mnie :laughingnew: [

I o tym właśnie mówię - wy nie dość, że ledwo potraficie złożyć poprawnie zdanie aby zawierało jakąkolwiek formę przekazu to dodatkowo TY masz problem z poprawnym rozumieniem treści wiadomości. Wyjaśniłem Tobie jak działają w mniejszym stopniu przeciętne relacje między ludźmi, nie napisałem w swej wiadomości o dziewczynach z kamerek czy dziewczyn z internetu - W odróżnieniu od Ciebie i Tobie podobnych to nie jest moja fantazją, ukrytym celem bądź mokrym snem( nazwij to jak chcesz) aby spotkać się z laską, która nadaje na kamerze. Ale zdradzę Tobie kolejny sekret bo widzę, że główka u Ciebie słabiutko funkcjonuję - Jeśli miałem dłuższą relację z dziewczyną z mojego miasta jakim jest Szczecin a poznałem ją w internecie to TAK, zapraszałem taką dziewczynę czy to do siebie na grilla czy na przejażdżkę do Dziwnowa/Kołobrzegu i nie było seksu. Dziwne, nie? Widzisz, kolejna różnica między mną a Tobą jest taka, że nie stawiam kobiety na piedestale i mi tylko ruchanie w głowie. Oczywiście również miałem spotkania z dziewczynami, z którymi tego samego dnia lądowaliśmy w łóżku - tak robi zdecydowana większość populacji na kuli ziemskiej więc wyjdź z tej jaskini jak dla Ciebie takie rzeczy zdają się fikcją.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 236
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz,
Jedyne co mogę tobie przyznać to że jesteś pyskaty i przemądrzały.
Na ra.
Brodacz pisze:więc nawet Tobie nie będę więcej odpowiadał bo nie ma to sensu - chyba, że znów będziesz na siłę do kogoś się dopierdalał.

Czyżbym znowu robił coś na siłę.
Nie no wzruszyłem się twoją historią :sarcastic:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze: Jedyne co mogę tobie przyznać to że jesteś pyskaty i przemądrzały.

Ani to pyskowanie ani nie staram się być mądrzejszy od nikogo. Rzucam proste, szczere fakty a to, że ty nieudolnie próbujesz wbijać jakąś szpilkę to już twoja sprawa. Jedynie przedstawiłem odrobinę swego światopoglądu a to czy się z tym zgadzasz czy nie to mi to powiewa.
Chcesz to wpłacaj kasę Pauli, nie chcesz to nie wpłacaj - wchodź jej w dupę na transmisji bądź nie, masz wolną wolę, uważasz to za zabawę to się z nią baw. Co powiedzieć to powiedziałem, żyj po swojemu - temat dla mnie wyczerpany i tyle. Nie chcę mi się tu robić zbędnego syfu w temacie więc ode mnie to tyle, cześć.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 236
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:nie staram się być mądrzejszy od nikogo

No nie wiem...
Brodacz pisze: wy nie dość, że ledwo potraficie złożyć poprawnie zdanie aby zawierało jakąkolwiek formę przekazu

Brodacz pisze:TY masz problem z poprawnym rozumieniem treści wiadomości.

Brodacz pisze: W odróżnieniu od Ciebie i Tobie podobnych

Brodacz pisze:Ale zdradzę Tobie kolejny sekret bo widzę, że główka u Ciebie słabiutko funkcjonuję

Brodacz pisze: kolejna różnica między mną a Tobą jest taka

Chyba kolega nie wie o czym pisze :scratch_one-s_head:
Fakt , faktem te dwa posty dzieli różnica godziny ale żeby aż tak.......
Brodacz pisze:Chcesz to wpłacaj kasę Pauli, nie chcesz to nie wpłacaj - wchodź jej w dupę na transmisji bądź nie, masz wolną wolę, uważasz to za zabawę to się z nią baw

Naprawdę mogę wooowww.. dzieki za pozwolenie :sarcastic:
Brodacz pisze:Nie chcę mi się tu robić zbędnego syfu w temacie więc ode mnie to tyle, cześć.

Trzymam za słowo cześć ;)

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Jesteś hard idiotą. Ile można na się upodlać bez kurwiszona l.Sam obraz pokazuje że ona nie ma nikogo kto daje żetony.JEDYNĄ OSOBĄ jesteś ty przygłupie.Ciebie trzeba wsadzić do zakładu. bo jesteś takim idiotą że sam tego nie widzisz. Kasy nie masz tylko bierzesz z mopsu i kradniesz rentę ojca która ma na utrzymanie a ty zapewniasz byt kurwiszonowi który dnia pracy nie przepracował.Jebany PGR.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Hardaszian pisze: Chyba kolega nie wie o czym pisze :scratch_one-s_head:

Ależ doskonale wiem o czym piszę - to, że ty nie potrafisz przyjąć czegoś do wiadomości i INTERPRETUJESZ pod swój tok rozumowania to tylko i wyłącznie twoja sprawa. Ja przedstawiłem swoje zdanie, część światopoglądu o ile można tak to ująć, w którym zaznaczyłem iż nie należę do tej grupy ludzi co TY i Tobie podobni - To nie jest kwestia wywyższania się ani pokazania, że jestem niby mądrzejszy od kogoś. Mam swoje zdanie, TY masz swoje zdanie i tyle w temacie. Nie chcę mi się dalej bawić w przepychanki słowne bo jest to już nudne, chcesz to ponownie zacytujesz mnie bądź olejesz wypowiedź, nie obchodzi mnie to. Miłych dni każdemu życzę, cześć.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 236
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:Jeśli miałem dłuższą relację z dziewczyną z mojego miasta jakim jest Szczecin a poznałem ją w internecie to TAK

Z tego co wiem to główna bohaterka nigdy nie mieszkała w krk.
Chyba specjalnie to pominąłeś.
I kto tu......
Brodacz pisze:INTERPRETUJESZ pod swój tok rozumowania

To tyle bo też mi.....
Brodacz pisze:Nie chcę mi się dalej bawić w przepychanki słowne bo jest to już nudne

Cześć.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hipopotan co tydzien byl Krakowie jak urzędował z kaczką wiec hard twój argument sobie wsadz menelu
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Kiedy zrozumiecie ze "nawracanie" Harda jest bez sensu? Tym bardziej ze on kompletnie nie czuje potrzeby żebyście to robili...
Najśmieszniejszy w tym wszystkim jest Spajk, który przez kilka lat bronił czci i honoru Pauli, był jej psychofanem w nie mniej ekstremalnym stopniu niż Hard... ba! życie sobie z nią chciał układać... Tez mu wszyscy tłumaczyli, ale debil nie słuchał... aż kasa się skończyła.
Teraz tu naucza Harda "jak żyć" :lol: i wysyła go do psychiatryka... Tymczasem Hard jest jaki jest, ale przynajmniej nie ma złudzeń(chyba) i w przeciwieństwie do Spajka nadal ma jakieś pieniądze... a już na jakie kurwy je wydaje to nie moja broszka. Jak mu dobrze u Palety to niech se siedzi...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Widać komin że już na starość się pierdoli w dekielku. Zajmij się lepiej swoim przyrodzeniem żeby jeszcze potrafił coś zdziałać. Pierdolenie trzy po trzy.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Spajk pisze:Widać komin że już na starość się pierdoli w dekielku. Zajmij się lepiej swoim przyrodzeniem żeby jeszcze potrafił coś zdziałać. Pierdolenie trzy po trzy.



Jeszcze w nie tak dalekiej przeszłości Spajk chciał z kominem na najlepsze kurwy z insta chodzić, czuł z nim głęboką więź emocjonalną :P a teraz... normalnie wszystko opada. Kurde jak nazywa się ta choroba kiedy pacjent raz jest miły i nawraca wszystkich a za chwilę agresja do każdego?
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: amigo, gajowymarucha, Maly_Krzaczek i 50 gości