Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

komin pisze:dyktaturę

Wiemy wiemy dyktatura,totalitaryzm i inne bzdety :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


semt3x,
Uwielbiam ludzi, którym komuna ciągle płynie w żyłach i zatruwa umysł. Uwielbiam osoby głoszące tezy, że to partia ma dawać, ma mówić co lud ma robić czy myśleć. Uwielbiam wskazywanie tego złego kapitalizmu jako głównego wroga braku rozwoju! PRZECIEŻ OCZYWISTE JEST TO, ŻE TEN KTÓRY MA LEPIEJ TO ZŁODZIEJ LUB AGENT!

Jaki jest sens podnoszenia minimalnej w czasach, gdzie jest więcej pracy niż ludzi gotowych do pracy? Sztuczne podnoszenie minimalnej sprawia, że mamy coraz więcej ludzi pracujących za minimalną stawkę. Doszliśmy do momentu w którym nauczyciel zarabia identyczne pieniądze co woźna. Nie mam zamiaru obrażać tego zawodu, chodzi o zupełnie coś innego. Sprzątać może każdy a być pedagogiem? Trzeba mieć wiedze, studia i jakąś pasje. Są zawody w których człowiek musi się zdecydowanie bardziej "wysilić" niż w innych i w większości przypadków była za to większa gratyfikacja finansowa. W mojej ocenie jest to jak najbardziej zrozumiałe i prawidłowe podejście, równanie do jednej stawki już nie.

Nie wiem czy mam ochotę wypowiadać się po raz kolejny o emerytach...są darmowe leki, są 14ste wypłaty. Szkoda, że nikt nie dodaje że ów świadczenia są wypłacane z rezerwy demograficznej, szkoda, że w dalszym ciągu emeryci wykupują jedynie część recepty lub wcale. Armia rośnie... na tą chwilę nie rośnie tylko staramy się o gigantyczne kredyty które będziemy spłacać latami. Korea nie chce przyznać tak gigantycznego kredytu.

Podnoszenie składek i podatków odbija się czkawką większości przedsiębiorców a to oni ciągną ten kraj za uszy do góry, nie żaden polityk. Mam na myśli nasze małe i mikro firmy, nie zagranicznych gigantów
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:
komin pisze:dyktaturę

Wiemy wiemy dyktatura,totalitaryzm i inne bzdety :sarcastic:


Dla ciebie bzdety, dla innych nie.
- Nagminne łamanie Konstytucji
- Nagminne odbieranie głosu opozycji w Sejmie
- Trybunał zawłaszczony przez byłych członków partii - nie działa albo działa na polecenie z Nowogrodzkiej
- Upolitycznione sądy - bezkarność dla swoich
- Upolityczniony NBP - na czele z partyjnym "stand-up'erem"
- Prokurator generalny - ręcznie sterujący wszystkim członek partii
- Skok na spółki skarbu państwa - tworzenie nowych "elit"
- Upolitycznienie służb mundurowych
- Zindoktrynowana szkoła Czarnka - tworzenie nowego "Polaka-katolika"
- Zamach na wolne media i niezależną kulturę
- Upartyjnienie TVP - totalna propaganda, niszczenie przeciwników politycznych
- Łamanie praw kobiet - od aborcji do "cnót niewieścich"
- Strefy wolne od LGBT - naruszanie unijnych zobowiązań dotyczących ich praw
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:ów świadczenia


Wszystkie formy deklinacyjne zaimka ów znajdują się w poniższej tabelce: https://fil.ug.edu.pl/strona/15103/zaimek_ow_odmienia
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pani Joanna stała się w lipcu gwiazdą opozycji, kiedy opozycyjne media ujawniły jej tragiczną historię. Kobieta kilka miesięcy wcześniej chciała popełnić samobójstwo po dokonaniu aborcji. Jej sprawa stała się okazją do nieuzasadnionego ataku na rząd. Tusk nawet wykorzystał ją tak, że ogłosił marsz rzekomo w obronie jej i praw kobiet. Dzisiaj już o tym nie pamięta, a pani Joanna żali się w mediach, że ją wykorzystano i nawet jej nie zaproszono.

Tusk ludzi wykorzystuje ....niemożliwe :shock2:
W rozmowie z radiem pani Joanna nie ukrywa rozżalenia. – Moja historia została wykorzystana do budowania politycznego kapitału i do przedwyborczej gry. (…) Mam wrażenie, że w momencie kiedy marsz został ogłoszony, to przestało chodzić o mnie czy o prawa reprodukcyjne kobiet, a najważniejsza stała się przepychanka z PiS-em – mówiła.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Marzena Wróbel, która zorganizowała konferencję prasową, powiedziała, że stała się "podmiotem szczególnie przykrego dla niej ataku ze strony prezesa Jarosława Kaczyńskiego".
- Otóż dowiedziałam się, że jestem nosicielką jakiegoś genu destrukcji. Chciałabym zapytać, panie prezesie, na czym ten gen destrukcji polega? Pan wielokrotnie wtedy, kiedy sam był atakowany, kiedy atakowany był PiS, mówił o tym, że nie godzi się atakować przeciwników ad personam, że należy zawsze odnosić się do argumentów, ad rem, czyli nie oceniać cech charakteru danej osoby, a oceniać to, co dana osoba zrobiła. Ataki ad personam określał pan jako przejaw przemysłu pogardy i nienawiści - zwróciła się do prezesa PiS Wróbel się za pośrednictwem mediów.
Wróbel stwierdziła, że poczuła się "potraktowana pogardliwie" przez Kaczyńskiego. - Czy wtedy, kiedy broniłam pana w komisji śledczej ds. tzw. nacisków, kiedy z tego powodu byłam poniżana wielokrotnie w tejże komisji, czy wtedy też byłam nosicielką genu destrukcji? - pytała szefa PiS. - Proszę sobie odpowiedzieć dzisiaj samemu, w duchu, na pytanie, czy pański atak na mnie, atak personalny, jest atakiem sprawiedliwym - dodała Wróbel.


Pani Wróbel jak lwica, gdzie tylko mogła, zawsze broniła prezesa... a pan prezes bez skrupułów wykorzystywał to bezgraniczne poświęcenie, oddanie i miłość, a później tak jej się paskudnie odwdzięczył. Jakże to możliwe...
https://wiadomosci.wp.pl/marzena-wrobel ... 833677953a

W jego domu był prezes, ale teraz go nawet nie poznaje. Po latach znaleźliśmy Paprykarza, który pytał "Jak żyć".
Jak żyć, panie premierze? – Stanisław Kowalczyk zadał to pytanie Donaldowi Tuskowi i stał się legendą polskiej polityki. Był zapraszany przez PiS "na salony", ale dziś partia Kaczyńskiego nie chce o nim pamiętać.
Podczas wizyty premiera Tuska dopchał się w jego pobliże i przed kamerami zadał – niemal sakramentalne – „Jak żyć, panie premierze?”. I poszło. PiS bardzo szybko podłapał temat i wykorzystywał „pana paprykarza” w kampanii wyborczej. Występował na konferencjach prasowych ramię w ramię z prezesem Kaczyńskim i ówczesnym rzecznikiem PiS Adamem Hofmanem. Ba, wziął nawet udział w konwencji Prawa i Sprawiedliwości, gdzie krytykował rząd PO i Donalda Tuska.
Prezes Jarosław Kaczyński gościł w jego domu. Okazało się, że to była znajomość bardzo interesowana. – Na konwencji nawet stałem blisko prezesa – dwa metry. Chciałem z nim porozmawiać o sytuacji w rolnictwie, zawołałem do niego: Panie Prezesie, to ja! Paprykarz! Udawał, że mnie nie poznaje – opowiada.


Czyżby kolejna osoba wykorzystana przez Jarosława Kaczyńskiego? Nie... to niemożliwe.
https://natemat.pl/220445,w-jego-domu-b ... ie-poznaje
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo pisze:
semt3x pisze:co tak naprawde wg was tusk nam oferuje? serio pytam.


Tobie z pewnością nic, ty już masz wyrobione zdanie.
Wyzywasz ludzi od suk, kolaborantów, debilów, botów, zjebów, zarzucasz komentującemu pierdolenie, mylisz Putina z Puszkinem. Jeśli tak ma wyglądać wymiana poglądów z tobą, to ja pas.


jestes gosciem co zarejestrowal sie tu z powodu wyborow jedynie by szerzyc propagande i na pytanie co oferuje twoja partia twierdzisz ze nie odpowiesz bo mam juz swoje zdanie xD

nikogo nie myle tylko uzywam zamiennika.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


komin pisze:
semt3x pisze:osobno chcialbym spytac co oferuje ko poza oddniem wladzy niemcom i ruskowi? maja jakies programy cokolwiek? pytam serio bo jak do sniadania czy kolacji wlacz ena chwile tv to ciagle tylko slysze ze oni wygraja i jaki to pis jest zly.

ale ja to wiem ze pis jest zly tak samo jak po i ko czy cos tam ooo. pis gospodarczo rosnie armia rosnie pensje rosna biednym zyje sie lepiej a do tego nie wyprzedaja panstwa jak tusk wiec co tak naprawde wg was tusk nam oferuje? serio pytam.

Żadna partia na niczego nie oferuje. Tusk nie zrobi niczego ani lepiej ani gorzej niż Kaczor. Jedyne czego się obawiam to że jeśli dać PISowi jeszcze jedną, dwie kadencje to będziemy mieli w Polsce dyktaturę


moze wlasnie dyktatura polityczna jest konieczna zeby wyjsc spod wplywu helmuta i puszkina? nie zastanowiles sie nigdy nad tym? ja tez sie zgadzam ze kaczor ma gorsze metody ale dla kraju rzadzi lepiej i to jest poprostu fakt.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Typer pisze:semt3x,
Uwielbiam ludzi, którym komuna ciągle płynie w żyłach i zatruwa umysł. Uwielbiam osoby głoszące tezy, że to partia ma dawać, ma mówić co lud ma robić czy myśleć. Uwielbiam wskazywanie tego złego kapitalizmu jako głównego wroga braku rozwoju! PRZECIEŻ OCZYWISTE JEST TO, ŻE TEN KTÓRY MA LEPIEJ TO ZŁODZIEJ LUB AGENT!

Jaki jest sens podnoszenia minimalnej w czasach, gdzie jest więcej pracy niż ludzi gotowych do pracy? Sztuczne podnoszenie minimalnej sprawia, że mamy coraz więcej ludzi pracujących za minimalną stawkę. Doszliśmy do momentu w którym nauczyciel zarabia identyczne pieniądze co woźna. Nie mam zamiaru obrażać tego zawodu, chodzi o zupełnie coś innego. Sprzątać może każdy a być pedagogiem? Trzeba mieć wiedze, studia i jakąś pasje. Są zawody w których człowiek musi się zdecydowanie bardziej "wysilić" niż w innych i w większości przypadków była za to większa gratyfikacja finansowa. W mojej ocenie jest to jak najbardziej zrozumiałe i prawidłowe podejście, równanie do jednej stawki już nie.

Nie wiem czy mam ochotę wypowiadać się po raz kolejny o emerytach...są darmowe leki, są 14ste wypłaty. Szkoda, że nikt nie dodaje że ów świadczenia są wypłacane z rezerwy demograficznej, szkoda, że w dalszym ciągu emeryci wykupują jedynie część recepty lub wcale. Armia rośnie... na tą chwilę nie rośnie tylko staramy się o gigantyczne kredyty które będziemy spłacać latami. Korea nie chce przyznać tak gigantycznego kredytu.

Podnoszenie składek i podatków odbija się czkawką większości przedsiębiorców a to oni ciągną ten kraj za uszy do góry, nie żaden polityk. Mam na myśli nasze małe i mikro firmy, nie zagranicznych gigantów


mi mialaby komuna plynac w zylach? gosciu zejdz na ziemie. to jest wlasnie takie zaklamywanie rzeczywistosci. jak komuna sie konczyla to ja bylem dzieckiem wiec wiesz..pamietam ja na tyle na ile moge ale moje poglady nie maja nic z nia wspolnego w odroznieniu do parti tuska czy zaborczych niemiec. nie zmienia to faktu ze wiedze o tym systemie mam.

chcesz mowic o jakims sztucznym podoszeniu placy a realia sa takie ze system finansowy to fikcja. dlugi krajow juz sa tak absurdalne ze nikt tego nie splaci tak samo ma sie dobrze dodruk pieniadza ktory tylko pogorsza stan gospodarek ale kazdy ma to w dupie bo ludzie ogarnieci zdaja sobie sprawe ze to fikcja i ten system za chwile padnie i temu potrzebny jest reset ktory nadejdzie tyle tylko ze wladze swiatowe chca pojsc dalej i ubezwlasnowolnic jeszcze bardziej ludzi poprzez cyfrowa walute i weglowe lockdowny. a tusk jak marionetka za tym wszystkim idzie tak samo jak za islamizacja europy i dobrobytu tylko dla elit.

na zachodzie "dobrobyt" wyznacza sila nabywcza tych najmniej zarabiajacych na co tez ma wplyw socjal i nie ma innych wyznacznikow. w historii innych panstw niejednokrotnie one podnosily "sztucznie" najnizsza i nic zlego sie nie stalo ale wiadomo propaganda musi trwac w najlepsze i wmawiac ludziom trzeba ze podnoszenie ich zarobkow to zlo ktore rozpierdoli ten kraj.

czkawka to sie odbija ludziom jak slysza kwik tych januszy biznesu co przez dziesieciolecia dzieki komunie i post komunie wyzyskiwali innych jak tylko mogli a teraz ta era dobiega konca i temu jest ten kwik.

realia sa takie ze gospodarczo rosniemy a biednym ludziom zyje sie lepiej dzieki polityce pis i w koncu mamy tez jakis socjal. mamy juz prawie drogi a armia tez rosnie i kraj nie jest wyprzedawany. a rzady tuska bardzo dobrze tez pamietamy.

jestesmy pierwszy raz w historii kiedy mamy jakis znaczacy sojusz i rosniemy gospodarczo i temu tusk helmut i puszkin tak sie nas boja bo za chwile niemcy w hierarchi zejda duzo nizej niz byli/sa obecnie a i w eu inne kraje tez juz to widza ze niemcy rzadza tylko dla siebie.

my jestesmy kopciuszkiem ktory tego nie zmieni ale inne kraje beda mialy w nas odniesienie dla siebie w stosunku do niemiec i to zmieni wszystko.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


https://twitter.com/EmiliaKaminska/stat ... 2F73093290
To pakuj manele i jazda stad.
POsuja do siebie tusk tez twierdzil ze polskosc to nienormalnosc !!!
A ty jaka jestes ??
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


semt3x pisze:moze wlasnie dyktatura polityczna jest konieczna zeby wyjsc spod wplywu helmuta i puszkina? nie zastanowiles sie nigdy nad tym? ja tez sie zgadzam ze kaczor ma gorsze metody ale dla kraju rzadzi lepiej i to jest poprostu fakt.

ciekawe jakim cudem wcześniej wpadłem na pomysł, że komuna toczy krew w Twoich żyłach...Chyba faktycznie muszę zejść na ziemię. Nie dałeś mi pretekstu abym mógł tak pomyśleć.

Czy dzisiejszy system finansowy to fikcja? Mogę się z tym zgodzić biorąc pod uwagę ile zarabia np piłkarz a przeciętny człowiek. Można też dodać jakiegoś dzieciaka na zadupiu świata, który zamiast chodzić do szkoły to pracuje X czy nawet XX godzin aby zarobić dolara.
Warto wspomnieć o takich miejscach jak Turcja czy Węgry, które przez lata były bardzo podobne do nas pod względem gospodarczym. Oba te kraje są też rządzone w sposób autorytarny. Czy wychodzi im to na dobre? Mają najwyższą inflacje w Europie i najbardziej rozbujane ceny. Nie miałem okazji odwiedzić tych Państw więc nie odpowiem co myśli przeciętny obywatel. Jako koloryt mogę też dodać ruskich, kraj bogaty i napakowany gazem czy ropą. Jakimś cudem mimo takiego bogactwa naturalnego ludzie nie mają ciepłej wody ani kibla w domu a mimo to...są szczęśliwi.
Po co ten cały wywód? Chciałem pokazać jak wielką moc ma telewizja rządowa czyli tzw państwowa. W każdym z tych miejsc, ludzie mają wmówione, że jest dobrze! Lepiej wręcz nie ma nikt na świecie. Patrząc na to z dystansu chyba wszyscy sie zgodzą, że to bzdura, prawda?

Sztucznie podnoszona minimalna fajnie wygląda w krótkim okresie a w dłuższym skutkuje podwyższeniem cen i może(nie musi) powodować wymarcie pewnych zawodów. To jest ta sama zasada co z wcześniejszym przechodzeniem na emeryturę. Gdy ktoś ma taką opcję, to w 80-90% z niej korzysta. Jeśli będziesz miał do wyboru lekką pracę lub ciężką za taką samą stawkę to zapewne wybierzesz lekką. Więc albo zawód zniknie bo nie będzie chętnych lub będzie trzeba zapłacić znacznie więcej. Pisowcy zajechali wielu przedsiębiorców, sprawili, że koszty są wyższe niż zysk. Maliny gniją czy gniły bo było to tańsze niż ich zebranie i sprzedaż...Podobnych przykładów jest wiele

Gospodarczo rośniemy od ponad 30 lat i nie zawdzięczamy tego politykom tylko małym przedsiębiorcom, którzy zaryzykowali własnym kapitałem. Lepiej aby nie upadli lub nie zrezygnowali..
Czy socjal jest dobry? Moim zdaniem nie, to populistyczne hasło za które płacimy w podatkach
Ciekawi mnie o jakim sojuszu piszesz? o Węgrach?!
Potężne sojusze w jakich jesteśmy to NATO i UE, szkoda, że pisowcy nie potrafią się dogadać i nie chcą podnieść z ziemi pieniędzy z KPO... Mam wrażenie, że tylko z wegrami polepszyły nam się stosunki a i to nie do końca w ostatnich miesiącach

Śmieszą mnie te komunistyczne hasełka, że to państwo ma dać... a dorobili sie inni a Tobie zabronili. Zabierzmy tym, co wzięli sprawy we własne ręce, zaryzykowali i im się udało....
Też możesz wziąć kredyt czy wykorzystać pieniądze które zarobiłeś i otworzyć własną firmę. Płać minimalną lub znacznie wyższą pensje zatrudnionym przez siebie obywatelom naszego urokliwego kraju
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


coz pozostaje mi nic innego jak odpowiedziec w twoim stylu czyli w twoich zylach plynie nazistowska krew.

caly system nie tylko finansowy jest zbudowany do kontroli spoleczenstwa i niewoli poprzez legalna heroine czyli pieniadze. finanse to tylko jedna galazka ale widac nie potrafisz spojrzec ponad finanse.

piszesz o wegrach czy turcji nie bez powodu bo wlasnie taka jest mysl po ze powinnismy sie rownac z takimi krajami ze u nas nie moze byc lepiej a nie ze powinnismy dazyc do poziomu zycia zachodniej europy jak u niemca czy we francji albo chociaz hiszpani. jestesmy duzym kraje ze strategicznym polozeniem w europie tylko ciezko nam wyjsc spod niewoli niemieckich i rosyjskich wplywow bo komune to zawdzieczamy im.

mowisz o wmawianiu obywatelom przez tv ze jest dobrze i to bardzo fajny fikolek bo tym najmniej zarabiajacym zyje sie lepiej za rzadow pis i emerytom tez i to jest fakt a nie fikcja z tv a tych z najmniejszymi dochodami procentowo jest najwiecej. poza tym to po wlasnie wmawia poprzez swoje komunikaty i tv ze jest zle ze bedzie gorzej i wogole oddajmy wladze niemcom ze socjal to zlo i polak ma robic za gorsze bo tak trzeba.
u nich nie bylo na socjal nie bylo na nic i nawet jak pis wprowadzal socjal to krzyczeli ze tak nie mozna tak samo jak teraz krzycza ze nie mozna podnosic pensji. to po wyprzedawalo kraj i rozbrajalo wojsko i to za ich czasow ludzie pracowali na smieciowkach za grosze albo bez umowy.

przedsiebiorcow zajezdza system a nie pis. covid byl po to zeby zajechac male i srednie biznesy i bedzie jeszcze gorzej za chwile ale nie wybiegajmy w przyszlosc. pandemia 2.0 juz ruszyla.

nasz sojusz to sa amerykanie. za czasow po nie mielismy nawet wiz turystycznych a teraz nie dosc ze sa wizy to moglismy odejsc(choc nie calkiem jeszcze) od surowcow z rosji i sprzetu wojskowego poniemieckiego i porosyjskiego. powiazania tuska i sikorskiego z rosja i niemcami sa przeciez jawne a nie jakas fikcja. mozliwosc zbudowania elektrowni to tez zle co nie? tak samo jak budowa portu cpk ktory zagraza niemcom to tez przeciez zlo dla kraju jak i chec budowy portu pod kontenery...cpk ma strategiczne znaczenie bo usa chce przeniesc sie z chin do indii gdyz tam jest potencjal na tania sila robocza i powstanie nowy szlak z indii do europy wlasnie i po to ten port cpk jest. po to maja byc rozwijane koleje i po to tez czesciwo powstaja drogi choc one tez maja znaczenie strategiczne dla wosjka przy okazji. taak to wszystko zlo ktore zniszczy nasz kraj poprzez rzadzy pisu...

pieniadze z kpo blokuje bruksela z tuskiem na czele bo przeciez glosowania sa jawne. a jesli chodzi o stosunki z wegrami to one sie przeciez pogorszyly a nie polepszyly.

mnie smiesza te proniemieckie i prorosyjskie haselka i propaganda.

jesli ktos ma firme i placi najnizsza to jest jego wybor tylko czemu ci przedsiebiorcy okradaja ludzi i panstwo placac najnizsza a reszte pod stolem? pozniej sie dziwi jeden z drugim ze rzad chce podnosic najnizsza? wytlumacz mi to prosze...
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


zacznę od końca i postaram się odpowiedzieć na pytania czy zarzuty ;)

Proceder o którym napisałeś czyli tzw pensja pod stołem jest zazwyczaj dogadaniem się miedzy obiema stronami. Pada niezręczne stwierdzenie, że "mogę dorzucić 500 PLN do Twojej pensji ale trzeba od tego odprowadzić podatek". Większość osób sama zasugeruje, ze woli pieniądze do ręki. Dla pracodawcy to nic nie zmienia.

Wszechmocny tusk blokuje pieniądze...serio? Bruksela wyraźnie wskazała punkty niezgodne z traktatami unijnymi, mało tego wskazują nawet, że łamana jest nasza własna konstytucja jak np niezawisłość sądownictwa. Nie trzeba wiele aby zyskać miliardy, wystarczy przestać demolować nasz kraj

elektrownie atomową budujemy od 50 lat lub nawet dłużej, po Czarnobylu wszyscy jak jeden mąż uznali, że nie ma sensu podnosić na poważnie tego tematu. Gdyby nie wojna i problemy z węglem ciągle bys czytał lub słuchał narracje nad wspaniałym węglem, którego mamy tyle, że wystarczy na 200 lat i nie potrzebujemy innego rodzaju energii(to słowa prezydenta). W każdym razie cieszę się, że wszystkie partie jak i obywatele zgodzili się do słuszności tych projektów i powrót do OZE z którym tyle lat walczył rząd pis...
tuska i sikorskiego nawet nie chce mi się bronić ale ciekawi mnie o jakie konkretnie powiązania Ci chodzi? ;) o niemieckim tusku słyszę non stop a co z ruskimi?
Z USA mamy stosunki takie jak wcześniej, nie jest lepiej ani gorzej. Wizy turystyczne mięliśmy, obecnie mamy normalne czy to dlatego że rządzi pis? Raczej nie. W każdym razie obecnie USA pyta czemu z naszego kraju tylu obcokrajowców stara się przedostać na ich terotorium, tak samo jak komisja europejska (tzw afera wizowa się kłania)
Fajnie, ze cieszysz się z olbrzymich kredytów o które się staramy aby kupić to co pis zapowiada. Czy nasza armia była mocna? NIE, nowoczesna? NIE. Każdy się z tym zgodzi ale modernizację i powszechną zgodę(pewnie nieświadomą na ile się zadłużymy) znowu "zawdzięczamy" wojnie. Myślę, że zgodzisz się, że bez wojny kaczyński nie wyskoczyłby z oświadczeniem "kupujemy 500 Himarsów!" a o reszcie sprzętu nie wspomnę.
CPK...przypomnę megalotnisko w Hiszpanii, mimo że to kraj wybitnie turystyczny to tam projekt ten upadł. Aby taki kolos miał sens, trzeba mieć naprawdę mocną flotę samolotów lub liczyć na inny podmiot, który wykorzysta możliwości i potencjał. LOT nie ma takich możliwości więc juz na dzień dobry będą straty. Wspomnę jeszcze lotnisko w Rzeszowie, tam też wyburzono stare(chociaż dosyć nowe) i wybudowano większe. Podobno miało to spowodować, że nagle zacznie być rentowne... To ten sam kaliber pomysłu co CPK.
USA i Chiny od dawna żyją w konflikcie, wałczą technologicznie i gospodarczo a Indie maja być dodatkowym pstryczkiem w nos. Pisanie, że CPK miałoby być strategiczną częścią wizji USA? Nawet nikt z propagandy pis chyba nie wpadł na ten pomysł...Pandemia pokazała, że Europa musi postawić na siebie, zwłaszcza jeśli chodzi o uzbrojenie i zwłaszcza medykamenty.

Przedsiębiorców zajeżdża system, tak to prawda. Ten system który stworzył pis czyli podnoszenie podatków, składek i tzw nowy ład. Oczywiście z tymi podwyżkami nie wiąże się absolutnie nic dla przedsiębiorcy...to tylko większe wydatki, które są rekompensowane przez wyższe ceny w sklepach lub usługi.

Socjal..pieniądze nie lecą z nieba, jeśli je drukujesz i rozdajesz to rośnie inflacja lub zadłużenie. W dobrze zarządzanym kraju takie zabiegi nie są potrzebne. Po to chodzi się do pracy aby godnie zarabiać. Brzmi jakbym się nie zgadzał z tym co wcześniej napisałem? Nie, chodzi o to że nasz system podatkowy jest tak zjebany, że pracodawcy nie opłaca się płacić więcej... ehh, nie chce mi się tego tłumaczyć. Rząd sam w sobie nie ma pieniedzy, musi je wziąć z podatków a potem wspaniołomyślnie rozdaje mówiąc, że to ONI dali...Jak myślisz, czemu nikt nie proponuje obniżenia kosztów zatrudnienia a propagandowe podniesienie minimalnej?
Zgodzę się z tym, ze jeśli ktoś dostawał minimalną i ta minimalna wzrosła to się cieszy. Zgodzę się też z tym, ze takich co zarabiają minimalną jest najwięcej. Kłopot w tym, że coraz więcej ludzi zarabia minimalną. Coraz więcej Polaków zarabia najniższą krajową.
Jeszcze kilka lat temu Główny Urząd Statystyczny podawał, że takich osób było 1,6 mln. Obecnie według szacunków rządu jest to 3,6 mln.
Tak więc wychodzi na to, że większość osób ma gorzej niż miało, po nowym roku będzie takich jeszcze więcej. Możesz napisać, ze to była jakaś "elita" tylko weź pod uwagę, że są to osoby wykonujące często dużo cięższą pracę lub dłużej się uczyły bądź mają większe doświadczenie niż inni.

Zgadzam sie, że jak równać to do najlepszych, kraje które wymieniłem pokajałem bardziej jako przestrogę, bo to podobna droga jaką oferują pisowcy.

system finansowy jaki panuje na świecie to był ogromny skok do przodu. Dzięki niemu handel stał się bardziej sensowny(...) po raz kolejny nie chcę mi się rozwijać tematu. Jako Polska i tak go nie zmienimy, możemy się dostosować i iść do przodu lub stać w miejscu albo się cofać.

Wytłumacz mi co według Ciebie oznacza, że płynie we mnie krew nazistów ;)

P.S
nie chciałem iść do wojska, miliony chłopaków młodszych i starszych miały inne plany. Za tuska była możliwość przejścia do rezerwy bez konieczności odbywania tego więzienia... Nie trzeba było udawać kogoś z kategorią gorszą niż A, nie trzeba było płacić za unikniecie powołania i nie trzeba było chodzić na studia. Osobiście jestem wdzięczny za to, że została zlikwidowana ta patola i nie będę nazywał tego "rozbrojeniem armii"
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pensja pod stolem to jest szantaz na pracowniku. albo pracodawca zaplaci ci pod stolem i bedziesz mial wiecej tu i teraz albo nie pod stolem i dostaniesz mniej. przy obu wariantach jest stratny pracownik i panstwo. zyskuje tylko pracodawca i badz co badz lamie prawo.

jesli chodzi o odblokowanaie pieniedzy to tak tusk z bruksela to robia i tusk nawet z tym sie przciez nie kryje zreszta jak mowilem glosowania sa jawne. to ze bruksela chce ingerowac w nasz kraj gdzie struktury w innych krajach sa takie same badz podobne i te kraje nie maja zablokowanych srodkow badz tak samo sa sytuacje gdzie inne kraje tez maja na innej plaszczyznie cos nie tak czy naruszenia wg brukseli a jednak pieniadze nie sa im blokowane to tylko wskazuje jak bardzo bruksela jest zaangazowana w wybor wladzy w polsce. zreszta przy wyborach we wloszech bruksela udzielala sie nie mniej jawnie a nawet bardziej.

mowimy o tym co jest tu i teraz a nie 50 lat temu wiec pomine nic nie wnoszacy kawalek.

co do cpk i porownanie do hiszpani nie ma sensu. polska ma strategiczne poloznie wzgledem nowego szlaku ktory powstanie z indii i po to powstaje ten port i wyjasnilem to w poscie wyzej.

kolejny belkot nic nie wnoszacy tez pomine bo mozemy rozmawiac o faktach tu i teraz a nie na temat twoich gdyban i historycznych zawilosci ktore i tak sa tylko twoja opinia.

co do przedsiebiorcow powtorze skoro i tak placa pod stolem wiecej niz najnizsza to nie rozumiem problemu. korporacje nie odczuja tego przeciez.

socjal mowisz ze nie bierze sie znikad i to prawda socjal bierze sie z podatkow i te pieniadze wracaja do gospodarki i to jest wiedza elementarna i az dziw bierze ze tak obeznany jegomosc znow jakies brednie pisze. co do kosztow zatrudnienia ani pis ani partia ktorej propagande tu siejesz ich nie zmiejszy ba ostatnio tusk nawet obiecal ze nie podniesie podatkow czy nawet obinizy juz nie pamietam ale jedno z dwoch a okazalo sie ze podniosl podatki i wiek emerytalny tez.

sa male klamstwa duze klamstwa i statystyka wiec darujmy sobie po raz kolejny zaklamywanie rzeczywistosci. fakty sa takie ze osobom z najmniejszymi dochodami zyje sie obecnie lepiej dzieki rzadom pis.

system jaki panuje to jawna niewola i wyzysk nic wiecej i dobrze o tym wiesz.

heh kolejna proba manipulacji sprowadzaniem rozbrajania i likwidacji armii do zniesienia obowiazkowej sluzby wosjkowej. serio liczylem na duzo wiecej ale widac nie jestes w stanie znalezc lepszych argumentow.

jesli mowisz ze u mnie plyne komunistyczna krew to adekwatnie u ciebie nazistowska. to ja odbilem pileczke do twojego toku mysleniowego wiec sam sobie wyjasnij jesli czujesz taka potrzebe
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Sam napisałeś, że ten kraj potrzebuje dyktatury, wskazałem pozostałe tezy które głosisz i są to tezy z poprzedniego ustroju. A ja jestem hitlerowcem bo jestem w kontrze do komunizmu i wolnego rynku? Nie tylko naziści walczyli z komuną...(nie miało to zabrzmieć jakbym bronił nazistów)

pisząc "szantaż na pracowniku" to tak jakbyś nie potrafił rozróżnić netto od brutto. Zazwyczaj ludzie wolą netto ale jak wolisz to możesz sam dobrowolnie przekazać wsparcie. Wszyscy w US potraktują Cię jak normalnego ;)

KPO zostało klepnięte przez premiera Pinokio, wiedział jakie są zasady i co trzeba zrobić. Obecnie łamiemy nawet własną konstytucję więc nie mam pojęcia o co Ci chodzi.

Skoro żyjemy tu i teraz to powinieneś napisać coś w stylu SZKODA, ŻE PIS NIE WYBUDOWAŁ ŻADNEJ ELEKTROWNI

Jeśli uważasz, ze Hiszpania nie jest strategicznie dobrze położona to nie wiem czy jest sens z Tobą dyskutować. Resztę argumentów czemu to nie wypali napisałem wcześniej.

Korporacji nikt nie broni. Siłą naszego kraju nie są duże firmy czy hipermarkety..Nasz kraj trzymają mali i średni przedsiębiorcy. Po raz kolejny napiszę, powinieneś założyć własną działalność gospodarczą, będziesz wspaniałym szefem a jednocześnie będziesz miał pojęcie o czym piszesz, nie to co teraz

wyjaśniałem po co są podatki

po raz kolejny nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co napisałem tłumacząc to statystyką a jednocześnie powołujesz się na ...statystykę

ja się nie czuję niewolnikiem a Ty?

Pisałem wystarczająco o armii, na tą chwilę ciężko dodać coś więcej gdy jesteśmy w trakcie załatwiania gigantycznych kredytów, które może dostaniemy, może nie. Wcześniej napisałeś aby wypowiadać się o tym co tu i teraz. Na dziś pis zrobił niewiele. Minęło 7 lat i chyba nikt nie może powiedzieć, ze mamy potężną armie? Jak się dowiemy ile mamy za to zapłacić, to nie wiem czy to będzie pozytywnie odbierane
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dyktatury polityki wzgledem niemiec i rosji tfu wzgledem brukseli...tworzysz sobie wlasna interpretacje ktora przinacza to co napisalem.

oczywiscie ze jest to szantaz i kradziez poprzez pracodawce i tu nie ma nic do rzeczy kwota netto brutto. z tym nawet nie masz jak dyskutowac ze to nie jest kradziez i szantaz.

zasady sa elastyczne i zalezne od widzi misie helmuta i tyle w temacie. wiele krajow ma naruszenia zdaniem brukseli ale tylko nam i wegrom zblokowano srodki ale spokojnie zobaczymy po wyborach przeciez to juz za chwile. wiec ochlon.

jak mam napisac ze szkoda ze nie wybudowali wczesniej jak nie bylo sposobnosci. ty serio myslisz ze takie kraje jak nasz moga robic co chca wzgledem surowcow elektrowni czy zbrojen? wazne jest to ze zaczeli to robic teraz i to jest dzieki sojuszowi z usa.

co do hiszpani skoro szlak jest z chin to jak hiszpania jest wzgledem nich strategicznie polozona?

moze mam wlasna moze nie. janusze i tak placa pod stolem wiec pytam w czym problem?

to ja wyjasnilem ze socjal jest z podatkow i ta kasa wraca do gospodarki ty twierdziles ze socjal jest z dodruku.

jesli chcesz cos udowadniac statystyka to idz do policji...tyle to w temacie statystyki. ja mowie o faktach bo biednym zyje sie lepiej. przeciez kwik o 500+ jest caly czas a on polepszyl byt wielu biednych rodzin i to nie jest statystyka. emeryci maja wieksze emerytury i 13 i 14 i to tez fakt a nie statystyka. mlodzi nie placa czy tam placa mniej podatku i to tez jest fakt. ja nie powoluje sie na statystyke znow klamiesz pinokio

ja sie czuje niewolnikiem systemu. ty tez nim jestes tylko nie masz swiadomosci albo inteligencji wystarczajacej whatever

na zbrojenia sa podpisane umowy i to juz jest klepniete i o to po tez plakalo ze bedzie trzeba splacac te umowy.

na dzis pis zrobil troche zeby najmniej zarabiajacym zylo sie lepiej zeby powstaly drogi a teraz nastapi drugi etap. tusk za swojej kadencji nie zrobil wiecej. jedyne co wniosl tusk to troche drog a gospodarczo nic sie nie zmienilo.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Przecież Twoje tezy tyczą się naszego Polskiego podwórka, to że jesteśmy skłóceni z praktycznie każdym sąsiadem to inna para kaloszy.

to jest straszne co czytam i mam wrażenie, że serio w to wierzysz... Wiesz, że Państwo Polskie te pieniądze zabiera od Ciebie? Pracodawca płaci zdecydowanie więcej Tobie niż dostajesz na konto, reszte zabiera Ci Państwo w formie różnego rodzaju składek. To nie jest szantaż tylko tak wygląda świat. Podatki płacimy na poczet wyborczych obietnic wyborczych. Składa się na to pracodawca i pracownik.

można kolejny raz napisać to samo, są proste reguły aby odebrać KPO, niestety już nie damy rady wszystkiego wydać bo nie starczy czasu

pisałem wcześniej o atomie, tak mogliśmy mieć go dużo wcześniej. Retoryka naszego rządu była STAWIAMY NA WĘGIEL.

pisaliśmy o CPK, napisałem że nie udało się to w Hiszpanii, która miała dużo większe predyspozycje niż my a Ty mi wylatujesz, ze Chiny nie są strategicznie położone względem Hiszpanii...

gdybyś miał własną firme to byś takich głupot nie pisał :P

ogólnym założeniem jest aby socjal był z podatków zgadzasię, natomiast jeśli przerasta możliwości wtedy idzie dodruk i rośnie inflacja. Obecnie na 14stki użyliśmy rezerwy demograficznej.

takim samym faktem jest to, że Ci co zarabiali kiedyś więcej niż minimalna obecnie równają do najniższej bo nie dostali waloryzacji...To że 14stki poszły z rezerwy demograficznej to też fakty, ktoś kiedyś za to będzie musial oddać

nie czuje się niewolnikiem, wybacz. Może powinieneś zmienić pracę lub wziąć sprawy w swoje ręce! Postulaty masz dobre, moim zdaniem nierealne ale życzę powodzenia

jest porozumienie i chęć sprzedaży ALE Korea ma blokadę na przyzwolenie na tak olbrzymi kredyt, było o tym głośno swojego czasu

Nie wiem czy więcej dróg powstało niż przed Euro 2012 ale ok, nie zwiedzam całego kraju, mogę nie wiedzieć
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mielismy kiedys dobre relacje z sasiadami? nie przypominam sobie.

szantazem i kradzieza jest propozycja pracodawcy do placenia pod stolem. a nie podatki i wiem ze panstwo bierze podatki od pracownika i od pracodawcy.
podatki placimy na funkcjonowanie panstwa bo panstwo nie ma swoich pieniedzy to tak ogolnie.

znow zaczynasz rozbijac dyskusje na poboczne watki ale ok

kpo sie nam nalezy to ze nie chca nam wyplacic to strategia wyborcza brukseli i tuska.

wczesniej sie poprostu nie dalo miec atomu. sad but true. co do wegla to nikt nie odchodzi wiec czemu mielibysmy my?

powiedz czemu mialby sluzyc cpk w hiszapani skoro chiny na mapie leza na skraju prawej strony a hiszpania na skraju lewej strony europy czyli na koncu wzgledem chin. to samo w sobie nie ma sensu. u nas port bedzie na poczet szlaku z indii do europy. czego nie rozumiesz?

ja nie pisze glupot ale masz prawo sobie myslec czy uwazac co chcesz nic mi do tego. to jest geopolityka co ci tu wykladam i pare zagadnien systemowych plus obalam twoja propagande i zaklamania.

dodruk idzie zawsze bo system jest tak stworzony zeby panstwa sie zadluzaly. jak jest kryzys co samo w sobie jest niczym innym jak wyprowadzeniem pieniedzy z gospodarki przez elity tez nastepuje dodruk i nic na to nie da sie poradzic tak samo jak na inflacje. dodruk byl i bedzie do czasu resetu bo tak dziala system.

to elity swiatowe chca wykluczyc mentalna klase srednia chca doprowadzic do stanu ze beda tylko elity i plebs i nic wiecej i winic za to mozna jedynie system bo dzieje sie to na calym swiecie i nic na to nie poradzimy. dlatego tak wazne jest aby podnosic najnizsza krajowa i budowac socjal. kiedys zrozumiesz. moze...

jesli pracujesz jestes niewolnikiem. jesli nie musisz pracowac good for u i wtedy nie jestes niewolnikiem(chyba). bo chyba nie chcesz powiedziec ze praca to hobby czy pasja xD

o propagandzie zawsze jest glosno a licza sie tylko fakty. jesli slowa przecza faktom to licza sie fakty...

tez moge nie wiedziec ile kiedy powstalo drog nikt normalny tego az tak nie sledzi i nie mam problemu przyznac ze tusk tez ma swoje zaslugi jesli chodzi o drogi ale niestety w niczym innym pozytywnym nie ma.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Fajnie się towarzystwo przy okrągłym stole ustawiło... Ciekawe ile jeszcze lat musi upłynąć żebyśmy przed każdymi kolejnymi wyborami nie musieli wybierać wyłącznie miedzy PiS i PO (za PO uważam cala obecna opozycje). Ciekawe czy kiedyś zobaczę jeszcze rozsądnych polskich polityków, którzy nie walczą wyłącznie o koryto i "przeciwko" komuś.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


jesli wladze dostanie kiedys ktos poza pisem czy po to jedynie za przyzwoleniem systemu. takie rzeczy ze ktos niezalezny dostaje wladze sie nie zdarzaja. nawet jak komus uda sie sfalszowac wybory jak ruski dla trumpa to systemowo i tak zostanie wyruchany...czas sie obudzic ludzie.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości