PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Czego można spodziewać się po osobie którego głównym góru jest Kaczor. Przecież ta kurwa obok swojego idola Lenina ma zaraz Kaczora i ołtarzyk zrobiony dla kurwy paulety. Ma tak wyprany ze głowa boli. Bedzie dowodzić swoich tez które są tyle warte co i on.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Ostatnio była transmisja bardzo polityczna i Paula mówiła, że nie pójdzie na wybory, bo nie ma na kogo zagłosować,
więc podrzucam świetne narzędzie, które pomaga porównać deklaracje poszczególnych komitetów z naszymi poglądami
i pomaga świadomie podjąć decyzję przy urnie.

Latarnik Wyborczy 2023 - https://latarnikwyborczy.pl - to ankieta, która umożliwia łatwe porównanie swoich poglądów z odpowiedziami udzielonymi przez poszczególne komitety wyborcze. Wystarczy odnieść się do 20 stwierdzeń, by przekonać się, do której partii jest nam najbliżej.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Dwa razy te ankiete wczoraj zrobilem i stwierdzam ze jakies dziwne wyniki mi wychodza... O ile zgodze sie ze najdalej mi do PiSu to dziwnym dla mnie jest ze moje odpowiedzi wskazuja ze w zasadzie moge zaglosowac na dowolna z pozostalych partii... Dzieli je max 3 punkty procentowe... dziwne ze KO i Konfe dzieli w moim przypadku tylko 2%.. :scratch_one-s_head: :dontknow:
No ale ok.... zgadzam sie ze cokolwiek, byle nie PIS :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin,
Mi wyszło że najbliżej mam do Po.
Chyba nie tą partię popieram co trzeba :sarcastic:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Mi wyszło tak:

Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


z tym kloszardem wam sie chce kurwa rozmawiac?
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzę że Paula zaliczyła regres w odchudzaniu,w obcisłych sukienkach z odstającym brzuchem lub w topie gdzie naciąga spodnie na sadło z pleców jak stoi tyłem. Brak SU jej służy wtedy chudnie teraz znowu alko znowu stare nawyki i efektu brak a była na dobrej drodze zobaczyłem ją po przerwie i no szacun a teraz znowu coś nie tak ah
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A niech wpierdala i chleję ile jej dusza zapragnie, to już jest nudne odgrzewanie tego kotleta odnośnie jej urody bądź jej braku a Paula nie jest na tyle ciekawą osobą aby ciągle o tym pierdolić. Jest dorosła, chce to niech je najwyżej to ona będzie miała problem w przyszłości bądź to zaakceptuje i tyle, życie. :sleep0:
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 233
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 48 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


freshgold pisze:Widzę że Paula zaliczyła regres w odchudzaniu,w obcisłych sukienkach z odstającym brzuchem lub w topie gdzie naciąga spodnie na sadło z pleców jak stoi tyłem. Brak SU jej służy wtedy chudnie teraz znowu alko znowu stare nawyki i efektu brak a była na dobrej drodze zobaczyłem ją po przerwie i no szacun a teraz znowu coś nie tak ah


Powinna zaprzyjaznić sie z Paris to by dużo białego zaczęła walic to by schudła :)
Pawciunio
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2021, 20:21
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Angel_A , Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hehe szkoda by było żeby poszła na zmarnowanie. Kiedyś miała naprawdę dobre ciało zwyczajnie szkoda że nie ma na czym zawiesić oka teraz. Tym bardziej że ciągle gada że się odchudza widać że jej nie pasuje obecny stan. Alko wszystko psuje spowalnia metabolizm a Paula z powodu wieku, używek ma już i tak zjebany musi go przyspieszyć żeby schudnąć. Takie fit rozkminy :dance4:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Też zauważyłem że chyba u Pauli wystąpił efekt jojo. Jak wróciła to wyglądała super, nawet lepiej niż kiedyś bo cycki i tyłek urosły. Ale ostatnio tego brzucha jakby więcej ? :shock2:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 280
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


radosny26 pisze:Też zauważyłem że chyba u Pauli wystąpił efekt jojo. Jak wróciła to wyglądała super, nawet lepiej niż kiedyś bo cycki i tyłek urosły. Ale ostatnio tego brzucha jakby więcej ? :shock2:


Złe nawyki żywieniowe (Fast Foody), energetyki, alkohol, papierosy
Awatar użytkownika
Kruger
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 02 cze 2023, 17:46
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zaiste, znowu się roztyła :(
Nie jest łatwo, otacza nas mnóstwo pokus. Zdarza się kurwa, o efekt jojo nie trudno. Paula nie jest pierwszą i nie będzie ostatnią której odchudzanie nie wyszło.
Ja to rozumiem, ale serio, po chuj podkreślać wielki bęben obcisłymi ciuchami? Strasznie niesmacznie toto wygląda. Dupa też wygląda jak trzydrzwiowa.. niech będzie, że ktoś ma fetysz dużego dupska, ale schowajmy chociaż ten wielki kurwa brzuch pod czymś luźniejszym :evil: ! Zaglądam sporadycznie i może nie zwróciłem uwagi, ale ponownie wróciła do krech w połowie polików żeby wyszczuplić twarz, choć trzeba przyznać, że dzisiaj jak na nią, nawet nie tak chamsko mocnie zabarwione. Biust dobry, fajny rozmiar, kształtne, ale to akurat zawsze miała ładne. Mniejszy rozmiar też był bardzo spoko(jak się boi odchudzić ze względu na nie).

No kurwa szkoda, no… :to_take_umbrage:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Szkoda szkoda.... kiedyś fajna laska z Pauli była. Niewiele z tego zostało. Cycki lepsze mniejsze miała, według mnie chociaż każdy gust ma inny. Ale wielkości osób nie podoba się nadmiar kg jednak jest to portal erotyczny a fetyszystów większych kobiet jest mniej. Każdy chce zobaczyć estetyczne piękne ciało a nie odstający brzuch czy grube uda. Paula ja potencjał urodowy który zaniedbała i domyślam się że ja nie jestem jednym który pamięta jej blask z tamtych lat i ubolewa że zagasł oblany tłuszczem ah... kobieto no weź
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No szkoda szkoda, bo to naprawdę piękna kobieta...
Głównym winowajcą jest hard kościojad który kusi ją do złego ciągle proponując alkohol :sarcastic:
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spokojnie kościojad pisowni to 15 straci wszystkie socjalne zapomogi. Czasy pijaństwa pójdą w siną dal. Wylądują pod smokiem wawelskim i będzie zebrał na denaturat jak mu ktoś da :lol:
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Tam już tylko Hard pisze... :sarcastic:
Obrazek

I tak do porzygania

Obrazek
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I nadszedł w końcu ten czas, gdy czarny deszcz z nieba spadł. Ugięły się pod nim chmury, do tej pory szczelnie zamknięte. Zerwany obłok miał zwiastować upadek kurwiszona pauletowateg. Niebo płakało boleśnie, a z nim szmer liści, dryfujących na wietrze. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Ciekawe jaki cel ma Paula, żeby na trans ciągle słuchać harda? bo napewno nie finansowy bo on raczej nie jest taki bogaty.Chyba, ze jej alfons nie zarabia az tyle zeby ich utrzymywac. Z drugiej strony to jej wspolczuje sluchac jego wypocin bo wszyscy z czata juz go maja dosc. Stety badz niestety ale zbliza koniec jej kariery na SU. W sumie ciekawe czy wytrzyma do konca roku czy znowu jakas aferke odwali.
Awatar użytkownika
XxX_wysokiXXX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2022, 18:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z Paula jest tak że wystarczy kilka dni słabych żetonowo wali focha odchodzi na jakiś czas żeby ukarać harda za nieposłuszeństwo czy tak będzie do końca roku wszystko możliwe pewne jest to że sylwestra nie spędzi na SU jak kiedyś logiczne ma faceta więc spędzi z nim jak normalny człowiek a nie pijąc do kompa. Napewno Pauli koniec na SU jest bliżej niż dalej z wielu względów pytanie co dalej? Do normalnej pracy nie pójdzie a nie widzę żeby rozwijała się na innych platformach typu OF czy Instagram raczej szczelnie zamknęła się w strefie komfortu SU. Bo to zna jakoś na tym wyżyć się da więc kontynuuje. Hard bogaty nie jest wydaje kasę ojca niepełnosprawnego. Przykre. Za mocny raczej zbyt majętny też nie jest pracuje na zmiany domniewam że nie jest jakimś dr wielkiej firmy raczej zwykły robol. Nie krytykuje nie oceniam najprawdopodobniej taki jest fakt. Normalny zwykły gościu który no czasem lubi przyjebać Pauli podczas seksu nabić kilka siniaków i poddusić swoimi ,4 cm no a co do Pauli szkoda że nie chudnie nie wykorzystuje potencjału swojego swojej urody i możliwości internetu i co dalej z Paulą hmm ktoś ma pomysł co by mogła robić w przyszłości? Praca na kasie odpada :laugh3:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, Nicola85 i 26 gości