b4rtek jest stalkerem i podłym człowiekiem. Ostrzegam!

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
Mistrz81 pisze:Angel_A,

Rozumiem, fajnie że się nauczyłaś polskiego, ale to nie znaczy, że musisz od razu zakładać, że inni nie znają obcych języków. Po prostu idzie wyczuć, po tym jak piszesz, że nie jesteś Polką i tyle, nic więcej przecież Ci nie zarzucam tylko stwierdziłem fakt.

Ja nikogo nie dymam na żetoniki, a robię uczciwe pokazy i jeszcze kolejkę mam z chętnych :blush2:


No i dobrze, niech Ci się wiedzie na SU w końcu po to jesteś tutaj żeby zarabiać kasę i sprawiać przyjemność oglądającym, a z tym że ktoś wrzuca Twoje nagrania do internetu niestety musisz to zaakceptować, nic z tym nie zrobisz. Przykre to, ale prawdziwe niestety.

Dziękuję. Zdaję sobie sprawę że będą nagrania. Coś co jeden raz było udostępnione w internecie zostanie się tam na zawsze. Mi bardziej chodziło o stalking który trwa już prawie 3 lata. I jak się wyjaśniło Bartek skrzywdził wiele osób. Ja długo cierpiałam tego człowieka ale mam dość go w swoim życiu. Chciałam po prostu poinformować innych dziewczyn żeby wiedziały kim jest ten człowiek. On próbował wyłudzić u mnie więcej informacji, numer telefonu naprzykład. Chcę ostrzec innych
Awatar użytkownika
Angel_A
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 20 lis 2020, 06:43
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bez podlizywania się tylko jeden krótki tekst ! GDYBY WSZYSTKIE DZIEWCZYNY WYKONYWAŁY TAK SUMIENNIE I KONKRETNIE POKAZY NA SU bez absolutnie żadnego marudzenia.... jak Angel_A to w ogóle nie istniałby temat dymania widzów na żetony.
Awatar użytkownika
Steve'o
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 wrz 2019, 15:10
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sthoss pisze:A dopoki takie skurwysynstwo bedzie uwazane za norme, bo tak odbieram opinie twoja Mistrzu81 i komina, dopoty nic sie wtej kwestii nie zmieni.

Zgodze sie ze nagrywanie i udostepnianie to skurwysynstwo, zreszta napisalem tak na foro juz lata temu. Natomiast faktycznie uznaje to za normę, "uroki tej roboty"...nazywaj jak chcesz. Nic tego nie zmieni. Jestem realista i wiem ze co byśmy o tym nie sadzili to jest to walka z wiatrakami.

Angel_A pisze:
komin pisze:No niestety... laski z kamerek uwielbiaja prawo Kaliego... dopoki one dymaja na zetonka to wszystko jest ok, gdy one sa dymane to lament.
Ruskie foro bylo i bedzie, nagrywanie i udostepnianie to nieodlaczny "urok" tej roboty. Prawdopodobienstwo stalkingu tez.



Ja nikogo nie dymam na żetoniki, a robię uczciwe pokazy i jeszcze kolejkę mam z chętnych :blush2:

Nigdzie nie twierdzilem ze TY dymasz na zetonki, nie znam Cie i nie wiem. Uogolnilem wasze podejscie do pracy na kam... nie lubicie byc nagrywane i udostepniane -> to jest jeden ze sposobow w jaki jestescie "dymane"....nie caly swiat sie kreci wokol zetonkow :biggrin:
W kazdym razie... chyba gratuluje sukcesow w branzy ;)


Steve'o pisze:Bez podlizywania się tylko jeden krótki tekst ! GDYBY WSZYSTKIE DZIEWCZYNY WYKONYWAŁY TAK SUMIENNIE I KONKRETNIE POKAZY NA SU bez absolutnie żadnego marudzenia.... jak Angel_A to w ogóle nie istniałby temat dymania widzów na żetony.

:D GDYBY kazdy chlop mial dom z 10 sypialniami i w kazdej sypialni codziennie inna kurwe to wgle nie istnialyby kamerki :dontknow: wiec fajna reklama, szanuje :good3: ale ta wygdybac to my sobie mozemy przerozne fajne opcje
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:GDYBY kazdy chlop mial dom z 10 sypialniami i w kazdej sypialni codziennie inna kurwe to wgle nie istnialyby kamerki :dontknow: wiec fajna reklama, szanuje :good3: ale ta wygdybac to my sobie mozemy przerozne fajne opcje


Twoje stwierdzenie to prawda - jestem za z małą poprawką wolałbym dziewczyny które nie trudnią się nierządem w tych sypialniach :D

Konto mam parę lat. Udzielam się bardzo sporadycznie.Znam realia kamerek.... Twierdzenie powyższego przeze mnie nie jest żadną reklamą lecz prawdą , a sama dziewczyna na SU przekroczyła już z tego co pamiętam 5 lat bytu. Jest bardzo urodziwa i co najważniejsze rzetelna w tym co robi i nigdy nie spotkałem się z negatywną opinią na Jej temat. Zaręczam. Wy możecie to sobie odbierać jak dusza zapragnie. Ja jedynie nie godzę się na to żeby w kontekście tej akurat dziewczyny pojawiał się wątek "dymania" kamerkowych klientów. I tak wiem nikt Jej tego nie zarzucił wprost ale sama zajawka się pojawiła ZBYTECZNIE w tym temacie. i już nie będę się wypowiadał w tej sprawie bo 2 posty w jeden dzień to zdecydowanie za dużo jak na moje zaangażowanie tutaj przez 4 lata. :cool3:
Awatar użytkownika
Steve'o
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 wrz 2019, 15:10
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nie bronie ekurew bo sam odwiedzam czasem SU i jestem tu na forum a nagrania byly sa i beda udostepniane ale mialem kiedys nieprzyjmnosc stycznosci z b4rtkiem i moge jedynie potwierdzic ze to pierdolniety i zly czlowiek.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Jest to zwykła walka z wiatrakami, dziewczyny mogą mieć wrzucone w opisy odgrzewane jak kotlety z patelni opisy prawne, niektóre nawet dodają sobie DMCA na transmisję i tak to nic nie daje bo zawsze ktoś będzie nagrywał, wrzuci na jeden, drugi, trzeci serwer i będą owe zdjęcia/nagrania latać w sieci. Jedynie DMCA pomagało dziewczynom w USA i to też nie zawsze, nie w każdym stanie i sądzie. ( Przynajmniej te przypadki, o których słyszałem). Nie mniej jeśli są mocne dowody na działania tego Bartka tj,stalking, próba wyłudzania danych to można śmiało zgłosić odpowiednim organom ale czy przyniesie to efekt? Śmiem wątpić a takie sprawy trochę się ciągną + namierzenie gościa nie powinno być trudne ale znając nasze służby to różnie to bywa.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 234
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 48 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Angel_A
Dziekuję w imieniu kobiet za ten post, już kiedyś chciałam napisać o nim ale nie mogłam zebrać się w siłach, znam wiele kobiet którym Bartek napsuł krwi i robił paskudne rzeczy.
Owszem, może i dla niektórych jest to walka z wiatrakami, ale dla nas ulga, możemy wyrazić swoją opinię o innych którzy na to zasługują, tak samo jak Wy Panowie.
To szansa która prznosi pozytywny skutek, bo wsparcie kobiet oraz zjednoczenie w tej sprawie już dało całkiem pozytywny odzew...
Bartek, nie kryję się z tym kim jest, wystarczy wpisać jego nick jest powiązanym z kontami społecznościowymi.
Jakim to trzeba być ignorantem żeby zostawiać po sobie ślady w internecie ślady a jednocześnie nękać dziewczyny?

Może i prawo Go nie doścignie tak szybko...
ale hm.... czy może czuć się komfortowo i bezpiecznie ktoś kto sam ujawnia swoje dane lokalizacje?
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kinia pisze:Może i prawo Go nie doścignie tak szybko...
ale hm.... czy może czuć się komfortowo i bezpiecznie ktoś kto sam ujawnia swoje dane lokalizacje?

Jeśli robi to od paru ładnych lat, jego dane i lokalizacja są znane i do tej pory nie poniósł żadnych konsekwencji swych działań to jak najbardziej nasz Bartek czuję się komfortowo i bezpiecznie. To jest jak z małym dzieckiem albo ze złodziejem - raz ukradł, nikt go nie przyłapał, nie stała mu się krzywda to postanowił zrobić to drugi, trzeci, czwarty i piąty raz.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 234
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 48 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kinia,

Nikogo nie bronię w tym temacie, ale akurat Ty Kinia to raczej jesteś ostatnią osobą, która powinna "dziękować w imieniu kobiet". Wszyscy trochę lepiej zorientowani w historii Twojej "kariery" na SU wiedzą jakie były Twoje początki i jak się wypromowałaś "po trupach do celu" oczerniając inne laski, a siebie chwaląc gdzie popadnie z tzw. "fake" kont. Słynne też były nieuczciwe zamknięte obiegi, zacytuję tu wpis z pewnego bloga: "Do dziś jeszcze w google można znaleźć z tego screeny. Wcześniej nadawała na nicku vikivu na którym też dostała bana za obieg żetonów. Gdyby ktoś nie wiedział co to takiego ten obieg żetonów już tłumaczę. Podstawieni przez nią ludzie na transmisjach rzucali żetony przebijając innych w konkursach, tak by nie mogli nic wygrywać. Pojawiali się także podstawieni naganiacze, którzy rzucając niewielką ilość żetonów co chwilę zachęcali innych do płacenia."

Tak jak pod adresem Angel_A, pada tutaj wiele komplementów, tak o Tobie czegoś takiego napisać nie można. Nie jestem żadnym Twoim hejterem, jestem po prostu widzem, który sporo na SU już widział i nie lubię jak ktoś kto ma tak brudną przeszłość teraz nagle zgrywa świętą.

Sama napisałaś, że możemy wyrazić swoją opinię, więc to czynie, temat teraz jest gorący to może trochę osób ten mój post przeczyta.

O ile ciało masz boskie, bo skłamałbym gdybym napisał, że jesteś brzydka, o tyle charakterek masz nieprzyjemny. Darłaś koty z wieloma transmitującymi tu dziewczynami, niejednokrotnie zmuszając je do zaprzestania nadawania na SU albo w ogóle porzucenia kamerek. Nieładnie Pani Kiniu oj nieładnie :nono:
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 280
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:
Kinia pisze:Może i prawo Go nie doścignie tak szybko...
ale hm.... czy może czuć się komfortowo i bezpiecznie ktoś kto sam ujawnia swoje dane lokalizacje?

Jeśli robi to od paru ładnych lat, jego dane i lokalizacja są znane i do tej pory nie poniósł żadnych konsekwencji swych działań to jak najbardziej nasz Bartek czuję się komfortowo i bezpiecznie. To jest jak z małym dzieckiem albo ze złodziejem - raz ukradł, nikt go nie przyłapał, nie stała mu się krzywda to postanowił zrobić to drugi, trzeci, czwarty i piąty raz.


Niestety nie ma sposobu na udowodnienie wrzucania nagrań przez kogoś na camwhores. Ta strona jest założona na jakimś rosyjskim serwerze i praktycznie jest poza prawem, a osoby wrzucające tam nagrania są kryte. Jedyne co można robić to tak jak w tym temacie ostrzegać przed takimi osobami, ale to i tak wyeliminuje tylko jednego osobnika, no ale zawsze coś.

Co do stalkingu lasek to często jest tak, że dziewczyny same wchodzą w trochę lepszą relację z widzem, który rzuca żetony żeby rzucał jeszcze więcej, później on chce więcej, a dziewczyna już nie i zaczynają się zgrzyty.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 280
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:Kinia,

Nikogo nie bronię w tym temacie, ale akurat Ty Kinia to raczej jesteś ostatnią osobą, która powinna "dziękować w imieniu kobiet". Wszyscy trochę lepiej zorientowani w historii Twojej "kariery" na SU wiedzą jakie były Twoje początki i jak się wypromowałaś "po trupach do celu" oczerniając inne laski, a siebie chwaląc gdzie popadnie z tzw. "fake" kont. Słynne też były nieuczciwe zamknięte obiegi, zacytuję tu wpis z pewnego bloga: "Do dziś jeszcze w google można znaleźć z tego screeny. Wcześniej nadawała na nicku vikivu na którym też dostała bana za obieg żetonów. Gdyby ktoś nie wiedział co to takiego ten obieg żetonów już tłumaczę. Podstawieni przez nią ludzie na transmisjach rzucali żetony przebijając innych w konkursach, tak by nie mogli nic wygrywać. Pojawiali się także podstawieni naganiacze, którzy rzucając niewielką ilość żetonów co chwilę zachęcali innych do płacenia."

Tak jak pod adresem Angel_A, pada tutaj wiele komplementów, tak o Tobie czegoś takiego napisać nie można. Nie jestem żadnym Twoim hejterem, jestem po prostu widzem, który sporo na SU już widział i nie lubię jak ktoś kto ma tak brudną przeszłość teraz nagle zgrywa świętą.

Sama napisałaś, że możemy wyrazić swoją opinię, więc to czynie, temat teraz jest gorący to może trochę osób ten mój post przeczyta.

O ile ciało masz boskie, bo skłamałbym gdybym napisał, że jesteś brzydka, o tyle charakterek masz nieprzyjemny. Darłaś koty z wieloma transmitującymi tu dziewczynami, niejednokrotnie zmuszając je do zaprzestania nadawania na SU albo w ogóle porzucenia kamerek. Nieładnie Pani Kiniu oj nieładnie :nono:


ech co za bzdury naciągniete historię pod własną narację, nigdy nie tłumaczyłam się z zarzutów bo nie wiedzę w tym sensu i tak każdy dopowiada bo chce bo dlaczego nie, bo argumentem są opinie innych plotki oraz pomówienia.
Zrobie to raz i ostatni raz a ty zrobisz co z tym chcesz :)
lewy obieg? niegdy nie rzucałam zetonow zeby prowadzić lewy obieg, nigdy nie musiałam tego robic:)
Co do tamtej sytuacji z banem, to prawda, ale wytłumaczę się :) a więc -raz sprzedałam zetony mojemu widzowi który zostawiał je u mnie- stąd ta nie zbyt przychylna sytuacja, ale to było 7 lat temu :) bo zależało mi na widzu by miał taniej :)
życie, każdy uczy się na błędach...

-przebijanie konkurów jakich kiedy proszę o jakies dowody bo to bzdury:)
Ostatni konkurs był na Priv z twarzą, wygrał widzów którego wczesniej nie widziałam:) został zrealizowany, każdy jest zadowolony.

- NAGANIACZY? nazywasz moich stałych widzów naganiaczami bo bawią się za swoję i chcą sprawić by każdy był zadowolony?
wiesz... powiem ci ze nie wiem skąd bierzesz taka wizje mojej transmisji ale jesteś w wielkim błędzie:)
Nawet Sina poprosiłam wczoraj żeby miej się Udzielał i zmienił najlepiej nick, bo prawda jest taka że widzowie widząc moich widzów stałych przyzwyczaili się że oni wykonują całą robotę, Cele itp :) To się nie trzyma kupt co mówisz.

Stali widzowie finansują Wam za darmo zabawę są często wykozystywani przez sępów bo sępy czekają tylko na takiego sina, i uwierz że to nie napędza ze inni rzucają, co wczoraj było widoczne na mojej transmisji, nie było SINA, a pojawiło sie sporo nowych widzów, jak - Moj_lushek ktorru jest dosc rozpoznawalny na SU, też mi zarzucisz ze jest moim naganiaczem ?
rozumiem niechęc do moiej osoby, masz do tego prawo, ale to nie zmienia faktu że Bartek powinien być na pierwszym planie a nie ja:) więc wybacz ale jeśli chcesz dalej podyskutoać, zapraszam do Priv!
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


kinia troche ci sie popierdolilo logiczne myslenie, to nie widzom sponsorzy finansuja pokazy a sponsorzy finansuja wasze zycie czyli ekurew i prosze nie zaklamywac rzeczywistosci. nawet taki widz ktory nic ci nie rzuca generuje ci posrednio przychod ale jesli jeszcze tego nie zrozumialas to juz pewnie nie zrozumiesz.

do tego lewy obieg byl jest i bedzie tak samo jak byly oszustwa na konkursach u wiekszosci dziewczyn i to ze sie nie przyznasz nic nie zmienia.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Kinia,

Hmm spodziewałem się bardziej ataku w moją stronę niż spokojnego wytłumaczenia. Tu plusik. Teraz u Ciebie już jest inaczej niż kiedyś. Teraz prawda masz stałych widzów dzięki, którym wiele osób ogląda za darmo i chwała im za to, takim widzom jak Sin, Lushek czy Kokolino i jeszcze kilku innych, jedyne co można to im podziękować.

Lecz przeszłości nie zmienisz, zarzuty wobec Twojej osoby były, są i będą, możliwe że się zmieniłaś i że teraz już nie kombinujesz(z drugiej strony, bo nie musisz już bo się "wypromowałaś na tych kombinacjach"). Rozumiem że Bartek źle robił, ale Ty akurat powinnaś taki temat przemilczeć, bo masz dużo swoich "brudów" za uszami.

Czasem bywam na Twoich transmisjach i przyznaje starasz się i przykładasz do nich, ale przeszłość nie znika tak po prostu, a z Twojej strony nigdy nie padło żadne przepraszam czy coś takiego. Wiele lasek zniszczyłaś, wielu osobom obrzydziłaś showupa.

Dobra starczy, bo to rzeczywiście nie temat o Tobie. Aczkolwiek o ile Bartek święty nie jest to póki żetony rzucał mocno to nikt nie miał pretensji, bo jednak kasa się liczy koniec końców. Ja sam kiedyś rzucałem u jednej Panny żetonem dość mocno, w pewnym momencie przestałem i zobaczyłem, że już tak milutka wobec mnie nie jest, a nawet już niezbyt mile widziany byłem u niej na transmisjach. Często miłe jesteście jak się żeton rzuca, a potem no wiadomo co. Choć często my faceci jak dacie nam palec to chcemy potem całą rękę i kończy się to się przeważnie niezbyt miło i potem dzieją się takie akcje jak wrzucanie nagrań w ramach "zemsty". Oczywiście takiego zachowania pochwalać nie można. ale często same swoim zachowaniem do tego doprowadzacie, grając uczuciami nas facetów. Chcesz być anonimowa i tylko na kamerkach to nie dawaj w żaden sposób się do siebie zbliżyć, nie wykazuj choć cienia szans na spotkanie czy coś takiego, bo to nie prowadzi do niczego dobrego. Zarobisz przez chwilę więcej żetonów, ale na końcu zostajesz tylko ze stalkerem do końca swojej "kariery" na kamerkach.

Pozdro dla kumatych Widzów i kumatych Pań nadających :) bawmy się na tym Showupie i tyle.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 280
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


semt3x pisze:kinia troche ci sie popierdolilo logiczne myslenie, to nie widzom sponsorzy finansuja pokazy a sponsorzy finansuja wasze zycie czyli ekurew i prosze nie zaklamywac rzeczywistosci. nawet taki widz ktory nic ci nie rzuca generuje ci przychody ale jesli jeszcze tego nie zrozumialas to juz pewnie nie zrozumiesz.

do tego lewy obieg byl jest i bedzie tak samo jak byly oszustwa na konkursach u wiekszosci dziewczyn i to ze sie nie przyznasz nic nie zmienia.



No hej, rozumiem twój tok myślenia, ale coś Ci się chyba pomieszało? bo nie takie zostało zadane pytanie, bo na logikę...
Kolega wyżej cytuję

Pojawiali się także podstawieni naganiacze, którzy rzucając niewielką ilość żetonów co chwilę zachęcali innych do płacenia." moja odpowiedz była uzasadniona obalając ten MIT, a mianowicie stali widzowie raczej nie napędzają innych do rzucania, a raczej rozleniwiają widownie bo i tak stali zrobią robote, cele czy tip-menu.
Nie zrozumiałeś co miałam na myśli, ale nie szkodzi:) już przybiegłam z wyjasnieniami, :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kinia pisze:
semt3x pisze:kinia troche ci sie popierdolilo logiczne myslenie, to nie widzom sponsorzy finansuja pokazy a sponsorzy finansuja wasze zycie czyli ekurew i prosze nie zaklamywac rzeczywistosci. nawet taki widz ktory nic ci nie rzuca generuje ci przychody ale jesli jeszcze tego nie zrozumialas to juz pewnie nie zrozumiesz.

do tego lewy obieg byl jest i bedzie tak samo jak byly oszustwa na konkursach u wiekszosci dziewczyn i to ze sie nie przyznasz nic nie zmienia.



No hej, rozumiem twój tok myślenia, ale coś Ci się chyba pomieszało? bo nie takie zostało zadane pytanie, bo na logikę...
Kolega wyżej cytuję

Pojawiali się także podstawieni naganiacze, którzy rzucając niewielką ilość żetonów co chwilę zachęcali innych do płacenia." moja odpowiedz była uzasadniona obalając ten MIT, a mianowicie stali widzowie raczej nie napędzają innych do rzucania, a raczej rozleniwiają widownie bo i tak stali zrobią robote, cele czy tip-menu.
Nie zrozumiałeś co miałam na myśli, ale nie szkodzi:) już przybiegłam z wyjasnieniami, :)


ja nie pisalem nic o naganiaczach wiec nie wiem po co do mnie o tym piszesz. wyrazilem swoja opinie w tematch na ktore mialem ochote i tyle...

i tak jak pisalem jesli nie zrozumialas ze zwyky widz jest dla ciebie tez wazny to juz nie zrozumiesz ale nie dziwi mnie to skoro nazywasz widzow sepami a swoich sponsorow zycia ktorzy daja tobie hajs na zycie uwazasz ze cos daja widzom...

jesli o czyms nie pisalem to co mialem zoruzmiec? :D to jakas wyzsza kobieca logika jak widze...
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:
Kinia pisze:
semt3x pisze:kinia troche ci sie popierdolilo logiczne myslenie, to nie widzom sponsorzy finansuja pokazy a sponsorzy finansuja wasze zycie czyli ekurew i prosze nie zaklamywac rzeczywistosci. nawet taki widz ktory nic ci nie rzuca generuje ci przychody ale jesli jeszcze tego nie zrozumialas to juz pewnie nie zrozumiesz.

do tego lewy obieg byl jest i bedzie tak samo jak byly oszustwa na konkursach u wiekszosci dziewczyn i to ze sie nie przyznasz nic nie zmienia.



No hej, rozumiem twój tok myślenia, ale coś Ci się chyba pomieszało? bo nie takie zostało zadane pytanie, bo na logikę...
Kolega wyżej cytuję

Pojawiali się także podstawieni naganiacze, którzy rzucając niewielką ilość żetonów co chwilę zachęcali innych do płacenia." moja odpowiedz była uzasadniona obalając ten MIT, a mianowicie stali widzowie raczej nie napędzają innych do rzucania, a raczej rozleniwiają widownie bo i tak stali zrobią robote, cele czy tip-menu.
Nie zrozumiałeś co miałam na myśli, ale nie szkodzi:) już przybiegłam z wyjasnieniami, :)


ja nie pisalem nic o naganiaczach wiec nie wiem po co do mnie o tym piszesz. wyrazilem swoja opinie w tematch na ktore mialem ochote i tyle...

i tak jak pisalem jesli nie zrozumialas ze zwyky widz jest dla ciebie tez wazny to juz nie zrozumiesz ale nie dziwi mnie to skoro nazywasz widzow sepami a co do sowich sposnosorw ktorzy daja tobie hajs na zycie uwazasz ze cos daja widzom...

jesli o czyms nie pisalem to co mialem zoruzmiec? :D to jakas wyzsza kobieca logika jak widze...


Odniosłeś się, ale trochę nie na temat bo nie o to mi chodziło z założeniu odpowiedzi.. No ale dobra rozumiem co chcesz powiedzieć, bardzo to uprosiciles, chodziło mi że często moi stali widzowie są wykorzystywani przez tych co nigdy nie chcą się angażować w zabawie a tylko wymagają, bez wdziecznosci do widowni oraz transmistującej, nie sadziłam że musze tłumaczyc precyzyjniej co mam na mysli... no dobra niech strace te 5 min ze swojego zycia:)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


zawsze mnie bawi jak ludzie ktorzy klamia albo zaklamuja rzeczywistosc mysla ze ktos poza nimi w to wierzy :D
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Kinia pisze:
semt3x pisze:
Kinia pisze:
semt3x pisze:kinia troche ci sie popierdolilo logiczne myslenie, to nie widzom sponsorzy finansuja pokazy a sponsorzy finansuja wasze zycie czyli ekurew i prosze nie zaklamywac rzeczywistosci. nawet taki widz ktory nic ci nie rzuca generuje ci przychody ale jesli jeszcze tego nie zrozumialas to juz pewnie nie zrozumiesz.

do tego lewy obieg byl jest i bedzie tak samo jak byly oszustwa na konkursach u wiekszosci dziewczyn i to ze sie nie przyznasz nic nie zmienia.



No hej, rozumiem twój tok myślenia, ale coś Ci się chyba pomieszało? bo nie takie zostało zadane pytanie, bo na logikę...
Kolega wyżej cytuję

Pojawiali się także podstawieni naganiacze, którzy rzucając niewielką ilość żetonów co chwilę zachęcali innych do płacenia." moja odpowiedz była uzasadniona obalając ten MIT, a mianowicie stali widzowie raczej nie napędzają innych do rzucania, a raczej rozleniwiają widownie bo i tak stali zrobią robote, cele czy tip-menu.
Nie zrozumiałeś co miałam na myśli, ale nie szkodzi:) już przybiegłam z wyjasnieniami, :)


ja nie pisalem nic o naganiaczach wiec nie wiem po co do mnie o tym piszesz. wyrazilem swoja opinie w tematch na ktore mialem ochote i tyle...

i tak jak pisalem jesli nie zrozumialas ze zwyky widz jest dla ciebie tez wazny to juz nie zrozumiesz ale nie dziwi mnie to skoro nazywasz widzow sepami a co do sowich sposnosorw ktorzy daja tobie hajs na zycie uwazasz ze cos daja widzom...

jesli o czyms nie pisalem to co mialem zoruzmiec? :D to jakas wyzsza kobieca logika jak widze...


Odniosłeś się, ale trochę nie na temat bo nie o to mi chodziło z założeniu odpowiedzi.. No ale dobra rozumiem co chcesz powiedzieć, bardzo to uprosiciles, chodziło mi że często moi stali widzowie są wykorzystywani przez tych co nigdy nie chcą się angażować w zabawie a tylko wymagają, bez wdziecznosci do widowni oraz transmistującej, nie sadziłam że musze tłumaczyc precyzyjniej co mam na mysli... no dobra niech strace te 5 min ze swojego zycia:)



PS Stoje w obronie tych widzow którzy jak to ładnie ujales - Sponsorują zycie e-prostytutki :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kinia pisze:
Kinia pisze:
semt3x pisze:
Kinia pisze:
semt3x pisze:kinia troche ci sie popierdolilo logiczne myslenie, to nie widzom sponsorzy finansuja pokazy a sponsorzy finansuja wasze zycie czyli ekurew i prosze nie zaklamywac rzeczywistosci. nawet taki widz ktory nic ci nie rzuca generuje ci przychody ale jesli jeszcze tego nie zrozumialas to juz pewnie nie zrozumiesz.

do tego lewy obieg byl jest i bedzie tak samo jak byly oszustwa na konkursach u wiekszosci dziewczyn i to ze sie nie przyznasz nic nie zmienia.



No hej, rozumiem twój tok myślenia, ale coś Ci się chyba pomieszało? bo nie takie zostało zadane pytanie, bo na logikę...
Kolega wyżej cytuję

Pojawiali się także podstawieni naganiacze, którzy rzucając niewielką ilość żetonów co chwilę zachęcali innych do płacenia." moja odpowiedz była uzasadniona obalając ten MIT, a mianowicie stali widzowie raczej nie napędzają innych do rzucania, a raczej rozleniwiają widownie bo i tak stali zrobią robote, cele czy tip-menu.
Nie zrozumiałeś co miałam na myśli, ale nie szkodzi:) już przybiegłam z wyjasnieniami, :)


ja nie pisalem nic o naganiaczach wiec nie wiem po co do mnie o tym piszesz. wyrazilem swoja opinie w tematch na ktore mialem ochote i tyle...

i tak jak pisalem jesli nie zrozumialas ze zwyky widz jest dla ciebie tez wazny to juz nie zrozumiesz ale nie dziwi mnie to skoro nazywasz widzow sepami a co do sowich sposnosorw ktorzy daja tobie hajs na zycie uwazasz ze cos daja widzom...

jesli o czyms nie pisalem to co mialem zoruzmiec? :D to jakas wyzsza kobieca logika jak widze...


Odniosłeś się, ale trochę nie na temat bo nie o to mi chodziło z założeniu odpowiedzi.. No ale dobra rozumiem co chcesz powiedzieć, bardzo to uprosiciles, chodziło mi że często moi stali widzowie są wykorzystywani przez tych co nigdy nie chcą się angażować w zabawie a tylko wymagają, bez wdziecznosci do widowni oraz transmistującej, nie sadziłam że musze tłumaczyc precyzyjniej co mam na mysli... no dobra niech strace te 5 min ze swojego zycia:)



PS Stoje w obronie tych widzow którzy jak to ładnie ujales - Sponsorują zycie e-prostytutki :)


heh w jakiej obronie? przeciez nikt tu nie psioczy na sponsorow ani oni nie potrzebuja obrony bo maja wyjebane...znow jakis scenariusz ulozyl sie tylko w twojej glowie :D
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:
Kinia pisze:
Kinia pisze:
semt3x pisze:
Kinia pisze:
semt3x pisze:kinia troche ci sie popierdolilo logiczne myslenie, to nie widzom sponsorzy finansuja pokazy a sponsorzy finansuja wasze zycie czyli ekurew i prosze nie zaklamywac rzeczywistosci. nawet taki widz ktory nic ci nie rzuca generuje ci przychody ale jesli jeszcze tego nie zrozumialas to juz pewnie nie zrozumiesz.

do tego lewy obieg byl jest i bedzie tak samo jak byly oszustwa na konkursach u wiekszosci dziewczyn i to ze sie nie przyznasz nic nie zmienia.



No hej, rozumiem twój tok myślenia, ale coś Ci się chyba pomieszało? bo nie takie zostało zadane pytanie, bo na logikę...
Kolega wyżej cytuję

Pojawiali się także podstawieni naganiacze, którzy rzucając niewielką ilość żetonów co chwilę zachęcali innych do płacenia." moja odpowiedz była uzasadniona obalając ten MIT, a mianowicie stali widzowie raczej nie napędzają innych do rzucania, a raczej rozleniwiają widownie bo i tak stali zrobią robote, cele czy tip-menu.
Nie zrozumiałeś co miałam na myśli, ale nie szkodzi:) już przybiegłam z wyjasnieniami, :)


ja nie pisalem nic o naganiaczach wiec nie wiem po co do mnie o tym piszesz. wyrazilem swoja opinie w tematch na ktore mialem ochote i tyle...

i tak jak pisalem jesli nie zrozumialas ze zwyky widz jest dla ciebie tez wazny to juz nie zrozumiesz ale nie dziwi mnie to skoro nazywasz widzow sepami a co do sowich sposnosorw ktorzy daja tobie hajs na zycie uwazasz ze cos daja widzom...

jesli o czyms nie pisalem to co mialem zoruzmiec? :D to jakas wyzsza kobieca logika jak widze...


Odniosłeś się, ale trochę nie na temat bo nie o to mi chodziło z założeniu odpowiedzi.. No ale dobra rozumiem co chcesz powiedzieć, bardzo to uprosiciles, chodziło mi że często moi stali widzowie są wykorzystywani przez tych co nigdy nie chcą się angażować w zabawie a tylko wymagają, bez wdziecznosci do widowni oraz transmistującej, nie sadziłam że musze tłumaczyc precyzyjniej co mam na mysli... no dobra niech strace te 5 min ze swojego zycia:)



PS Stoje w obronie tych widzow którzy jak to ładnie ujales - Sponsorują zycie e-prostytutki :)


heh w jakiej obronie? przeciez nikt tu nie psioczy na sponsorow ani oni nie potrzebuja obrony bo maja wyjebane...znow jakis scenariusz ulozyl sie tylko w twojej glowie :D


otóż to :) fajnie że w koncu to zrozumiałeś...
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości