AngelChloex/AngelChloe/MsKylie/LIMITOWANA_EDYCJA/StellaStar

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
W czwartek czy piątek wręcz się trzęsła ze stresu


Może z zimna bardziej, bo nadaje teraz z piwnicy :laugh3:


https://showup24.tv/AngelChloe
https://showup24.tv/profile/AngelChloe
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 281
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:
W czwartek czy piątek wręcz się trzęsła ze stresu


Może z zimna bardziej, bo nadaje teraz z piwnicy :laugh3:


https://showup24.tv/AngelChloe
https://showup24.tv/profile/AngelChloe


nie no, aż żal było na to patrzeć szczerze mówiąc :rofl:

nie wiem po co sobie dziewczyna taką krzywdę robi
Awatar użytkownika
Ambroise
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 04 kwie 2018, 22:31
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: limitowana_edycja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ambroise


Ambroise,

Kasa sama się nie zarobi, więc trzeba kroić kolejnych frajerów na tych jej oszukanych konkursach.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 281
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81, gdzie można znaleźć to ostatnie zdjęcie naszej ulubionej organizatorki konkursów?
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dobrynick pisze:Mistrz81, gdzie można znaleźć to ostatnie zdjęcie naszej ulubionej organizatorki konkursów?


**Pokaż Spoiler**
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak, o to chodziło. Już znalazłem. Czyli nasza specjalistka od wałków straciła anonimowość, karma jednak wraca...
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ma ktoś jej instagrama?
Awatar użytkownika
apczik_97
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2024, 00:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wampstar
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: dis23


apczik_97 pisze:Ma ktoś jej instagrama?


Wątpię żeby miała instagrama
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 281
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze:
dobrynick pisze:Mistrz81, gdzie można znaleźć to ostatnie zdjęcie naszej ulubionej organizatorki konkursów?


**Pokaż Spoiler**


Lepiej się poczuliście udostępniając jej zdjęcia? Jeszcze z młodości… wiadomo że teraz się trochę zmieniła ale robicie z niej potwora. Co ona wam takiego zrobiła ? Bo oszukała paru na żetony? A co z kieszeni im wyciągała? Dajecie je dobrowolnie a później płaczecie bo liczycie nie wiadomo na co. Znajdźcie sobie baby i ułóżcie życie
Awatar użytkownika
blondisu69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2023, 19:06
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wyhamujcie z tym stalkingiem. Nigdy nie wiecie w jakiej ktoś jest formie psychicznej i do czego taka beztroska zabawa w śledztwa i udostępnianie zdjęć moze doprowadzić. Imo, nie warto.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Przeciez to nie jest ona zupelnie inny biust , cialo , usta, zeby .
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 16 lis 2019, 20:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


blondisu69 pisze:Lepiej się poczuliście udostępniając jej zdjęcia? Jeszcze z młodości… wiadomo że teraz się trochę zmieniła ale robicie z niej potwora. Co ona wam takiego zrobiła ? Bo oszukała paru na żetony? A co z kieszeni im wyciągała? Dajecie je dobrowolnie a później płaczecie bo liczycie nie wiadomo na co. Znajdźcie sobie baby i ułóżcie życie


Branie żetonów na różnego rodzaju konkursy, a potem nierealizowanie nagród to jest czyste złodziejstwo. To tak jakbyś grała w Lotto, trafiła "szóstkę", a potem nagrody byś nie dostała no chyba nie tak to powinno działać. A ostatnie zdanie, że faceci powinni znaleźć sobie baby, przecież bez nas widzów ten portal nie miałby sensu i Wy dziewczyny tu nadające nie miałybyście zarobku.

malinka pisze:Przeciez to nie jest ona zupelnie inny biust , cialo , usta, zeby .


Niestety, ale tatuaż zdradza, że to na 100% ona. Wiadomo fotka sprzed kilku lat, więc sporo się zmieniła gdyż inwestowała w swój wygląd. Specjalnie użyłem słowa "inwestowała", ponieważ ona sama twierdzi, że na SU ludzie nie przychodzą oglądać zwykłych dziewczyn tylko chcą oglądać takie, których na co dzień nie mają okazji widywać.

Obrazek

Na oficjalnym forum ktoś taki post napisał, nie wiem ile jest prawdy, że serio się przyznała do oszustw.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 281
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Userka pisze:Wyhamujcie z tym stalkingiem. Nigdy nie wiecie w jakiej ktoś jest formie psychicznej i do czego taka beztroska zabawa w śledztwa i udostępnianie zdjęć moze doprowadzić. Imo, nie warto.


Dość trudno nazwać stalkingiem udostępnianie zdjęć, które latają po necie. To trochę jak mieć zdziwionego pikaczu na ryju, że się złamało nogę, gdy się skoczyło z 3go piętra.


malinka pisze:Przeciez to nie jest ona zupelnie inny biust , cialo , usta, zeby .

J/w:
Zęby sama mówiła, że zrobiła
Farbowanie włosów można zrobić nawet szamponetką w domu
Cycki nie wiem- nie ma silikonu, bo nie ma śladów po cięciach, ale mogła kwasem hialuronowym?
Usta mówiła sama, że wypełnia co jakiś czas kwasem hialuronowym, bo się jej nie podobają jej naturalne
To żaden argument więc

Ale no dwie laski mające identyczne tatuaże? Szanujmy RiGCz, proszę... Szanujmy RiGCz.
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:ponieważ ona sama twierdzi, że na SU ludzie nie przychodzą oglądać zwykłych dziewczyn tylko chcą oglądać takie, których na co dzień nie mają okazji widywać.

Ale pierdolenie pod wyparcie swych kompleksów xD. Typiara tkwi w błędnej mentalności robiąc sobie krzywdę takim spojrzeniem na rzeczywistość ale każdy płaci za swe decyzje w życiu, prędzej czy później. Część społeczeństwa chce normalizować kurestwo? Tego raczej się nie naprawi. Jeśli zaczniemy normalizować złodziejstwo i udawać, że zachowanie owej koleżanki i NIE TYLKO jej jest jak najbardziej git to ja pierdole...Z niecierpliwością czekam co będzie następne w kolejce do normalizowania aby ktoś nie czuł się urażony.

blondisu69 pisze:Co ona wam takiego zrobiła ? Bo oszukała paru na żetony? A co z kieszeni im wyciągała? Dajecie je dobrowolnie a później płaczecie bo liczycie nie wiadomo na co.

Po chłopsku Tobie to przedstawię bo prościej się nie da. Załóżmy iż jestem fachowcem, który robi w WYKOŃCZENIÓWCE i TY blondiesu69 płacisz mi pieniądze za zrobienie kuchni w mieszkaniu/domu. Wziąłem od Ciebie zaliczkę z góry, obiecałem iż po otrzymaniu zaliczki wykonam daną pracę, jednak stwierdziłem iż w dupie mam to, nie będę wykonywał tej usługi i spierdalam. W ten sposób OSZUKAŁEM Ciebie na daną kwotę i bym mówił "A, taka frajerka dała mi trochę kasy i myśli, że jej wykonam robotę w kuchni :laugh3: ". Przypuszczam, że nie czułabyś się KOMFORTOWO z faktem, że zapłaciłaś mi pieniądze za daną usługę i mimo moich obietnich ich nie dotrzymałem. I na takie samej zasadzie na SU to wygląda.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 235
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze:
Userka pisze:Wyhamujcie z tym stalkingiem. Nigdy nie wiecie w jakiej ktoś jest formie psychicznej i do czego taka beztroska zabawa w śledztwa i udostępnianie zdjęć moze doprowadzić. Imo, nie warto.


Dość trudno nazwać stalkingiem udostępnianie zdjęć, które latają po necie. To trochę jak mieć zdziwionego pikaczu na ryju, że się złamało nogę, gdy się skoczyło z 3go piętra.


Co innego jak ktoś Cię jeszcze dopchnie ręka, żebyś miał większą szansę zostać kaleką na skutek tego upadku.

Trochę lat po tym świecie chodzę, znam dużo kompromitujących faktów z życia swoich blizszych i dalszych znajomych i nigdy bym ich nie rozpowszechniała, bo mam minimum refleksji nad tym do czego mogę doprowadzić.
To samo dotyczy obcych mi ludzi.

Nie odstawiajcie piaskownicy.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Userka pisze:Nie odstawiajcie piaskownicy.

Szanuje trzymanie języka za zębami w Twoim prywatnym życiu i samoświadomość do czego może ewentualnie doprowadzić udostępnianie kompromitujących faktów. Tyle ze Twoje podejście średnio się ma do sytuacji bohaterki tematu. To ona zaczęła "odstawianie piaskownicy" na SU wierząc chyba, ze inne dzieciaki jak jeden, pokornie będą znosić jej lecenie fchuja.
Historycznie rzecz biorac to pamietam jak wiele zlych opini o jej przekretach latalo na jednym i drugim foro. Domyslam ze wielu oszukanych probowalo sprawe naprostowac oficjalnymi kanalami przez BOK SU. Reakcji raczej nie bylo zadnej... wiec srednio dziwi ze ktos wkurwiony robi jej kolo dupy takimi srodkami jakie ma dostepne.
Pomijam juz ze aferka jest o nic...bo ktos wrzucil jej foty... KAZDA laska zaczynajac przygode z SU MUSI miec swiadomosc ze jej anonimowosc to tylko pobozne zyczenie... A juz laska ktora ewidentnie leci fchuja z ogladajacymi powinna w zasadzie miec pewnosc ze ktorys z kolei wkurwiony klient ja wystalczy w ramach zemsty.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Userka pisze:
Maly_Krzaczek pisze:
Userka pisze:Wyhamujcie z tym stalkingiem. Nigdy nie wiecie w jakiej ktoś jest formie psychicznej i do czego taka beztroska zabawa w śledztwa i udostępnianie zdjęć moze doprowadzić. Imo, nie warto.


Dość trudno nazwać stalkingiem udostępnianie zdjęć, które latają po necie. To trochę jak mieć zdziwionego pikaczu na ryju, że się złamało nogę, gdy się skoczyło z 3go piętra.


Co innego jak ktoś Cię jeszcze dopchnie ręka, żebyś miał większą szansę zostać kaleką na skutek tego upadku.

Trochę lat po tym świecie chodzę, znam dużo kompromitujących faktów z życia swoich blizszych i dalszych znajomych i nigdy bym ich nie rozpowszechniała, bo mam minimum refleksji nad tym do czego mogę doprowadzić.
To samo dotyczy obcych mi ludzi.

Nie odstawiajcie piaskownicy.


Jeśli zdjęcie lata po necie, to nie jest "kompromitujący fakt". Jeśli nie chcesz, by coś się znalazło w necie, to zwyczajnie tego nie wrzucaj. Przecież to nie jest takie skomplikowane. Nikt nie zhakował jej telefonu ani nie stał pod jej drzwiami, by zrobić jej zdjęcie "z partyzanta". Widać że pozowała do zdjęcia, więc było zrobione za zgodą. Jest w necie, więc zostało umieszczone w nim za zgodą... Z dupy się nie wzięło. Więc jak na moją niewielką wiedzę prawniczą, nie wyczerpuje to znamion stalkingu.

Za wikipedią:
Stalking – termin pochodzący z języka angielskiego, który oznacza „podchody” lub „skradanie się”[1]. Pod koniec lat 80. XX wieku stalking zyskał dodatkowe negatywne znaczenie na skutek nowego zjawiska społecznego, jakim było obsesyjne podążanie fanów za gwiazdami filmowymi Hollywood. Obecnie stalking jest definiowany jako „złośliwe i powtarzające się nagabywanie, naprzykrzanie się czy prześladowanie zagrażające czyjemuś bezpieczeństwu”.

Stalking jest często powiązany z czynami karalnymi, tj. obrazą i zniewagą, zniszczeniem mienia, przemocą domową. Przykładowe zachowania definiowane jako stalking to śledzenie ofiary, osaczanie jej (np. poprzez ciągłe wizyty, telefony, smsy, pocztę elektroniczną, podarunki) i ciągłe, powtarzające się nagabywanie. Działania te są szczególnie niebezpieczne, gdy mogą przybrać formę przemocy fizycznej, zagrażającej życiu ofiary[2]. Ofiarami stalkingu w dużej mierze są kobiety, a najczęściej stalkerami zostają mężczyźni, którzy się rozstali ze swoją partnerką


Zniewag ni ma
Obrazy ni ma
Zniszczenia mienia ni ma
Przemocy domowej ni ma
Śledzenia ofiary ni ma, bo nikt nie szukał jakoś specjalnie tej foty
Osaczania ni ma, bo nikt nie: wizytuje, dzwoni, pisze, nic jej nie daje
Nagabywania ni ma
Przemocy fizycznej ni ma

W związku z powyższym nie da się mówić o stalkingu. Podkreślam: "złośliwe i powtarzające się nagabywanie, naprzykrzanie się czy prześladowanie zagrażające czyjemuś bezpieczeństwu".

Nikt jej nie zmuszał do wchodzenia na seks-kamerki. Trudno na zawsze utrzymać anonimowość w necie. Jeszcze ludzie inaczej podchodzą do anonimowości lasek, które nie robią ludzi w chuja. Ale ona? Poniekąd deklaruje umowę "tyle żetonów za priva", którego potem nie realizuje. Więc pewnie są ludzie, którzy mogą mieć jej za złe łamanie umów, nawet jeśli nie są one umowami pisemnymi. To po prostu świadczy o braku honoru. Ale też... oczekiwanie od kurwy honoru.
Wyszło zdjęcie, trudno. Ja nie robiłem jakichś nie wiadomo jakich zabiegów, by je znaleźć. Po prostu widziałem je na pewnym ruskim forum i repostowałem. Zero stalkingu
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jpdl wielkie mi larum bo jedna fotka z twarzą pojawiła się na foro.
Jakoś drogie panie siedziały cicho jak kolejny raz laska robiła kolejne przekręty.
Dopóki krzywda dzieje się widzom a nie nadającej wszystko jest oki.
Ciekawe podejście do tematu.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Jakoś drogie panie siedziały cicho jak kolejny raz laska robiła kolejne przekręty.
Dopóki krzywda dzieje się widzom a nie nadającej wszystko jest oki.

Moralność Kalego.... dość częsta przypadłość szolapowych modelin :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


A mi się coś wydaje, że bardziej będzie ją martwił fakt tego, że może mieć teraz mniej widzów, czyli mniej żetonów niż to, że straciła anonimowość.
Zniknęła nutka tajemniczości, czy za maską kryję się piękna twarz pasująca do reszty ciała czy jednak zwykła przeciętnej urody buzia.


https://showup24.tv/AngelChloe
https://showup24.tv/profile/AngelChloe
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 281
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mar94 i 46 gości