AngelChloex/AngelChloe/MsKylie/LIMITOWANA_EDYCJA/StellaStar

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Mistrz81 pisze:A mi się coś wydaje, że bardziej będzie ją martwił fakt tego, że może mieć teraz mniej widzów, czyli mniej żetonów niż to, że straciła anonimowość.
Zniknęła nutka tajemniczości, czy za maską kryję się piękna twarz pasująca do reszty ciała czy jednak zwykła przeciętnej urody buzia.


Nie jest ani brzydka, ani jakaś super ładna. Zwyczajna. Zachowywała się na transmisji jednakże jakby była ładniejsza niż jest. Co najwyżej może śmieszyć, że zachowywała się jakby była 11/10, gdy jest takie imo 8.5/10


https://showup24.tv/AngelChloe
https://showup24.tv/profile/AngelChloe
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


blondisu69 pisze:Co ona wam takiego zrobiła ? Bo oszukała paru na żetony?


:facepalm:

Usunęła z profilu informacje o konkursach i ruletkach, może serio się nawróciła?

https://showup24.tv/profile/AngelChloe
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gruby,

malinka pisze:Przeciez to nie jest ona zupelnie inny biust , cialo , usta, zeby .


To nie moja gwiazda! Przecież widać na zdjęciu że zupełnie inny biust i zęby :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ona ona, gwarantuje

to akurat fotka z profilu jej taty, gdzie ją zatagował, bo ona wszystko poczyściła
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dej inne fotkeicze
Awatar użytkownika
Pakto
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 02 mar 2017, 12:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W internecie nic nie ginie.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 236
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tutaj na zdjeciu to jest ona I nie przesadzajcie bo ladna dziewczyna . Nie jedna laska na tym portalu dzieki kasie tutaj zarobionej zainwestowala w siebie i wyglada o wiele lepiej . Jak np kimi sa filmiki jak wystepowala na pocztku a jak po przerobkach .
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 16 lis 2019, 20:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


malinka pisze:Tutaj na zdjeciu to jest ona I nie przesadzajcie bo ladna dziewczyna

Kwestia gustu, każdy ma inne upodobania. Widziałem jej obecną twarz z full blond włosami i różnicy dużej nie ma. Dla mnie typiara ma przeciętną urodę, na ulicy gdybym spotkał to bym nie zwrócił uwagi bo dziewucha po prostu nie odbiega wyglądem twarzy od statystycznych kobiet widzianych na mieście. Problemem jest słodzenie i lizanie dupy przez "januszy, spermiarzy", którzy podbijają takim dziewczynom ego i myślą, że są 10/10 przez co daje sobie cennik z kosmosu - Nie, nie są, nawet kobieta, która jest FAKTYCZNIE 8/10 czy 9/10 nie będzie siedzieć na SU i użerać się z klaunami.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 236
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dość łatwo być 10/10 w standardach SU, tyle ze te standardy przestają obowiązywać zaraz po wyłączeniu transmisji.
Wiem ze to rzecz gustu, ale obserwując SU niemal od początku jego istnienia, nie przypominam sobie ani jednej modeliny która chociaż by się otarła o obiektywne, "uniwersalne" dla każdego 10/10. Brodacz słusznie zauważył ze takim laskom najzwyczajniej w świecie SU nie ma nic do zaoferowania.


malinka pisze:Tutaj na zdjeciu to jest ona I nie przesadzajcie bo ladna dziewczyna . Nie jedna laska na tym portalu dzieki kasie tutaj zarobionej zainwestowala w siebie i wyglada o wiele lepiej . Jak np kimi sa filmiki jak wystepowala na pocztku a jak po przerobkach .

Golf po tuningu to nadal Golf a nie Lambo. :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Dość łatwo być 10/10 w standardach SU, tyle ze te standardy przestają obowiązywać zaraz po wyłączeniu transmisji.
Wiem ze to rzecz gustu, ale obserwując SU niemal od początku jego istnienia, nie przypominam sobie ani jednej modeliny która chociaż by się otarła o obiektywne, "uniwersalne" dla każdego 10/10. Brodacz słusznie zauważył ze takim laskom najzwyczajniej w świecie SU nie ma nic do zaoferowania.


malinka pisze:Tutaj na zdjeciu to jest ona I nie przesadzajcie bo ladna dziewczyna . Nie jedna laska na tym portalu dzieki kasie tutaj zarobionej zainwestowala w siebie i wyglada o wiele lepiej . Jak np kimi sa filmiki jak wystepowala na pocztku a jak po przerobkach .

Golf po tuningu to nadal Golf a nie Lambo. :lol:


Nie no, teraz to już trochę copium. Oczywiście, że żadna nie jest "ekskluzywna" (chociaż laski jak Haseki pewnie by chciały tak o sobie myśleć), ale porównywanie jej do Golfa IMO jest trochę przesadą. Nie jest super-modelką, ale wyśmieję personalnie każdego, który stwierdzi, że nie chciał by by jego laska tak wyglądała. Jeśli macie IRL lepsze... To na jaki chuj siedzicie na SU?

Śmiać się można jedynie z persony, którą stworzyła. Jeśli IRL jest inna niż to, co jest na SU, to może być w porządku laska. A nawet jeśli jest taka sama, to pewnie i tak znajdzie kogoś. Nie wiem czy nazwał bym ją "najgłupszą na SU", bo konkurencja w tej dziedzinie ma mocnych zawodników jak Mercedes, Luxuria czy Aurela.
Stella jest... normalna. Śmieszne jest to, że uważa się za 11/10. Ale po prawdzie to która laska nie dodaje sobie ze 3 punktów w tej skali :D Wielokrotnie było to dowodzone i można nie raz zobaczyć, że rzadko która laska daje sobie nawet blisko tego koło ilu jest na prawdę :D

Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin, Bo problemem w tej śmiesznej ( dla mnie) skali oceniania 1-10 jest to, że duża część ludzi nie ogarnia pojęcia tej skali. Nie możesz pierdolnąć sobie i powiedzieć "Na ten moment, z takim ciałem czuję się na 8". Z facetami jest prościej bo faceci nie używają makijażu na twarz, nie robią sobie operacji plastycznych twarzy, biustu etc - taką twarz dostałeś w GENACH i z taką będziesz żył do końca swych dni (oczywiście są sposoby na "wyszczuplenie"WIZUALNIE twej twarzy, chociażby przez utratę masy). Mało, który facet postrzega siebie jako 10/10 czy 8/10 - najczęściej facet powie, że jest 5/10, 6/10, 7/10 ale nie spotkałem się i nie widziałem faceta, który byłby REALNYM 10/10 GOŚCIEM. U kobiet sytuacja jest inna, właśnie przez operacje plastyczne( powiększanie BIUSTU, UST, POŚLADKÓW czy kości policzkowych) - Takie kobiety myślą, że są 9/10 czy 10/10 - cóż moje drogie, nie jesteście bo GDYBYŚCIE NIMI FAKTYCZNIE BYŁY to NIE MUSIAŁBYŚCIE KUPOWAĆ PAKIETU CHIRURGII PLASTYCZNEJ. Faktyczne kobiety, które są postrzegane przez społeczeństwo w skali 8/10 WZWYŻ są po prostu naturalnie PIĘKNE, wygrały w genach i tyle. Inna sprawa szanowane kobiety - umyjcie się, świezo po kąpieli spójrzcie w lustro i zapytajcie siebie czy uważacie się dalej za takie "Bóstwa piękności" - i tutaj wyjdzie prawda. :hi: Oczywiście do ogólnej oceny drogie kobietki dochodzi aspekt waszego charakteru, sposobu bycia ale KLUCZOWYM czynnikiem w skali 1-10 jest wygląd fizyczny.
Jako przykład wrzucam zdjęcie amerykańskiej aktorki Christiny Hendricks, która jest uważana przez dużą część USA jako kobieta 8/10 a są głosy, że i 9/10( Ale trzymajmy się oceny 8/10): Obrazek
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 236
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Dość łatwo być 10/10 w standardach SU, tyle ze te standardy przestają obowiązywać zaraz po wyłączeniu transmisji.
Wiem ze to rzecz gustu, ale obserwując SU niemal od początku jego istnienia, nie przypominam sobie ani jednej modeliny która chociaż by się otarła o obiektywne, "uniwersalne" dla każdego 10/10. Brodacz słusznie zauważył ze takim laskom najzwyczajniej w świecie SU nie ma nic do zaoferowania.


malinka pisze:Tutaj na zdjeciu to jest ona I nie przesadzajcie bo ladna dziewczyna . Nie jedna laska na tym portalu dzieki kasie tutaj zarobionej zainwestowala w siebie i wyglada o wiele lepiej . Jak np kimi sa filmiki jak wystepowala na pocztku a jak po przerobkach .

Golf po tuningu to nadal Golf a nie Lambo. :lol:



Lepiej wyglada niz wasza ulubienica Maddin po tuningu :lol:
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 16 lis 2019, 20:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


malinka pisze:Lepiej wyglada niz wasza ulubienica Maddin po tuningu :lol:

IMO obie niczym się nie wyróżniają z tą różnicą, że Maddie nie odpierdala szopki na transmisjach i nie robi z siebie wyimaginowanej bogini piękności i jebactwa, na które Ciebie nygusie nie stać
Zasadniczo to niezła beka, że usilnie próbujesz bronić jakiejś szmaty, która opierdalała ludzi na pieniądze xdddd
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 236
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maddie jest zwyczajnie nudna, nawet jakby chciała to by nie potrafiła stworzyć takiej kreacji...
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:
malinka pisze:Lepiej wyglada niz wasza ulubienica Maddin po tuningu :lol:

IMO obie niczym się nie wyróżniają z tą różnicą, że Maddie nie odpierdala szopki na transmisjach i nie robi z siebie wyimaginowanej bogini piękności i jebactwa, na które Ciebie nygusie nie stać
Zasadniczo to niezła beka, że usilnie próbujesz bronić jakiejś szmaty, która opierdalała ludzi na pieniądze xdddd


Ja nikogo nie bronie tylko oceniam urode , ladna dziewczyna na tej fotce ;) Walki robi to trzeba oceniac to jak sie zachowuje a nie jak wyglada :)
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 16 lis 2019, 20:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


malinka, Aha i nagle wylatujesz z tekstem "Lepiej wyglada niz wasza ulubienica Maddin po tuningu" gdzie nikt tu osoby Maddie nie poruszył xD. Raczej większość wie, że obie nie pałają do siebie sympatią od dawna. Przytyk zrobiony jakbyś uważała, że owym temacie wypowiadają się jakieś przydupasy od Maddie. Jak dla mnie zbędnie ale chuj tam
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 236
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze:ale porównywanie jej do Golfa IMO jest trochę przesadą.

Akurat moim porownaniem nie celowalem wprost w Limitke. Odpowiedzialem jedynie malince ze interwencja chirurga plastycznego nie sprawia ze żaba zamienia sie w księżniczkę.

Maly_Krzaczek pisze:Nie jest super-modelką, ale wyśmieję personalnie każdego, który stwierdzi, że nie chciał by by jego laska tak wyglądała.

Jesli mowisz wylacznie o body to zgodze sie ze Limitka wyglada spoko, jakkolwiek pamiętam jej wyglad z poczatkow kariery i on burzy mi jej dzisiejszy odbior....choć sa tacy którzy woleli jej body w tamtym, pulchniejszym wydaniu... subiektywna sprawa. Twarz, nadal subiektywnie, uwazam za "Golfa" :dontknow: przy czy ten Golf to zadna obelga... po prostu przeciętność, ani wstyd się z taka pokazać, ani nie ma się czym jarac... Mozesz mnie wysmiewac, ale dla mnie to laska jakich wszędzie pełno. Jej mental rowniez nie pomaga w ewentualnym przychylniejszym spojrzeniu, ale powiedzmy ze dyskutujemy tylko warunki fizyczne. Podtrzymuje wiec, to jest "dobra dupa" w bardzo niewymagajacym srodowisku jakim jest SU, w tym srodowisku to pewnie nawet jedna z TOPek.

Maly_Krzaczek pisze:Jeśli macie IRL lepsze... To na jaki chuj siedzicie na SU?

Blednie chyba zakladasz ze widownia SU to ludzie samotni lub posiadacze wyjatkowo brzydkich partnerek zyciowych... To tak jak niegdys uwazano o klientach prostytutek.


malinka pisze:Lepiej wyglada niz wasza ulubienica Maddin po tuningu

Wmawiasz mi ze Maddie jest moją ulubienicą? czy ze miała tuning? Bo z pierwszym kompletnie się nie zgadzam, a o drugim nic nie wiem i nie jestem nawet zainteresowany tą wiedzą.


Brodacz pisze:Mało, który facet postrzega siebie jako 10/10 czy 8/10 - najczęściej facet powie, że jest 5/10, 6/10, 7/10

To w zasadzie juz troche inny temat. Przeciętnemu facetowi ta skala nie jest do niczego potrzebna... przeciętny facet wie ze nawet będąc czysto fizycznie w tej skali na poziomie 2-3/10, jest w stanie zbudować swoją "atrakcyjność rynkową" zupełnie innymi metodami i stać się w oczach kobiet 10/10. Co w przypadku kobiet nie jest już tak oczywiste.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin, Wiem i dlatego napisałem, że randomowy facet oceni się najczęściej jako 5/10, czasami 6/10. Wiadomo, że zaradność życiowa(zarobki, firma etc), charakater/osobowość, światopogląd wpływa na ocenę u kobiety i to jest prawda. Goście, którzy siebie uważają za 3/10(czyli znacznie niżej od przeciętnego wyglądu jakim jest 5/10) potrafią mieć dziewczyny, żony, które są "rakietami". I tak samo działa w przypadku facetów odnośnie kobiet - na cholerę mi "modelka "z Victoria Secret jak kurwa nawet nie porozmawiam z nią o świecie bo ją to gówno obchodzi. Dlatego stwierdziłem na początku, że ocenianie ludzi w tej śmiesznej skali (1-10) nie ma żadnego celu bo - Każdy ma swój gust/kanon piękna, większość ma swoje poglądy na świat, życie, różnie sobie układamy życie. I zaznaczyłem, że większość facetów ogarnia pojęcie oceniania w owej skali gdzie ciągle duża część kobiet tego nie ogarnia bądź źle ją rozumuje. Najprościej to można przedstawić na podstawie Limitki, która uważa siebie za kobietę 10/10 czy nawet więcej - Ok, może siebie za taką uważać tylko pytanie na ile oceni ją społeczeństwo? Dla jednego będzie przeciętna tj. 5/10, dla drugiego 8/10, trzeciego 6/10, czwartego 10/10, piątego 1/10 bo uzna, że to nie jest w ogóle jego typ urody i kobiecości etc. I co się często dzieje? A no wielkie oburzenie bądź próba wyparcia rzeczywistości, że jednak ludzie jej nie postrzegają jako chodzącego bóstwa. Temat skali można by opisywać godzinami, ja co miałem napisać to napisałem.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 236
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Jesli mowisz wylacznie o body to zgodze sie ze Limitka wyglada spoko, jakkolwiek pamiętam jej wyglad z poczatkow kariery i on burzy mi jej dzisiejszy odbior....choć sa tacy którzy woleli jej body w tamtym, pulchniejszym wydaniu... subiektywna sprawa. Twarz, nadal subiektywnie, uwazam za "Golfa" :dontknow: przy czy ten Golf to zadna obelga... po prostu przeciętność, ani wstyd się z taka pokazać, ani nie ma się czym jarac... Mozesz mnie wysmiewac, ale dla mnie to laska jakich wszędzie pełno.


Zgodzę się ze stwierdzeniem, że jest w okolicach przeciętnej. Nie mniej jednak: jak sam zauważyłeś- wstyd z nią pokazać się nie jest a kobieta może założyć mejkap i dodać se z 1-2 punkty. Więc eh. Mam tylko problem jeśil ktoś jedzie bez potrzeby po niej, jakby była taką totalną średniawą jak... nie wiem, Paleta. Dużo powyżej średniej nie jest, ale jest okej.

komin pisze:Jej mental rowniez nie pomaga w ewentualnym przychylniejszym spojrzeniu, ale powiedzmy ze dyskutujemy tylko warunki fizyczne. Podtrzymuje wiec, to jest "dobra dupa" w bardzo niewymagajacym srodowisku jakim jest SU, w tym srodowisku to pewnie nawet jedna z TOPek.

Pamiętajmy, że na SU widzisz tylko to, co laska chce pokazać. Raczej nie sądzę, żeby którakolwiek z nich była fizykiem jądrowym (chociaż wiele z "jądrami" ma wiele wspólnego). Żaden z nas nie zna Stelli IRL. Chyba, że przyjdzie tu ktoś i stanowczo powie "wiecie? Ja ją znam i IRL jest taka sama". Więc no... Charakter bardzo często daje też dużo dziewczynie. Co do wyglądu: ja będę utrzymywał, że jest w okolicach 7-8/10 a śmiać się można najbardziej z jej podejścia jakoby była 11/10, Miss Universe

komin pisze:Blednie chyba zakladasz ze widownia SU to ludzie samotni lub posiadacze wyjatkowo brzydkich partnerek zyciowych... To tak jak niegdys uwazano o klientach prostytutek.


Ja wiem czy błędnie? Stawiam, że 40% to spermiarze, 40% to ludzie rozczarowani małżeństwem, ale ze zbyt małymi jądrami albo by walczyć o partnerkę, albo się z nią rozstać. 20% pozostałe to zbieranina różnych ludzi: dziwaków którym się w chuj nudzi i chcą posłuchać niestworzonych historii SensiLovv czy dyrdymałów Mercedes czy też dziwaków którzy biorą kredyty, żeby rozkochać w sobie laskę z SU
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sonny25 i 36 gości