AngelChloex/AngelChloe/MsKylie/LIMITOWANA_EDYCJA/StellaStar

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Smutne to jest to, że Ci którzy nie dali nawet pół żetona w tej całej "zabawie" krzyczą najbardziej...



https://showup24.tv/AngelChloe
https://showup24.tv/profile/AngelChloe
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Takiontakaona33 pisze:Udar to ty masz chłopczyku. Zyj zyciem realnym. A nie internet w internecie zycia nie ułozysz szczylu z pryszczami.
Psychiatra potrzebny takiemu jak ty potem sie kurwa nie dziwie że tyle napadow ma kobiety jest jak taki czub jak ty nie potrafi ogarnąc zycia.


O chuj, nie dość że pieprzysz jak Haseki to jeszcze jak najgorsza zlewa na spermę zakładasz różne rzeczy, które nie mają pokrycia w świecie rzeczywistym ;) Do Internetu wchodzę tylko po to by się pośmiać z takich jak Ty- zlew na spermę. Bo w życiu mam za dużo "poważnych ludzi" dookoła, więc miło dla odmiany posłuchać farmazonów Stelli czy upośledzonych pizd jak Ty czy ta... teraz chyba Katrix_304 czy jak jej tam. Kiedy słucham takich niedojebów jak Wy, po prostu bardziej doceniam ludzi wokół mnie :) Przy idiotkach Twojego pokroju nawet przeciętni ludzie wydają się lepszą kompanią. Napady na kobiety zaś są przez takie pizdy jak Ty: zamknęła byś ryj, to i byś w niego nie zarobiła ;) Ja z zasady kobiet nie biję, ale zdarzyło mi się dosłownie raz uderzyć kobietę- przez 5 minut pierdoliła na mój temat nie mając o mnie zielonego pojęcia, to dostała z liścia raz i tyle. A przeżyłem lat czterdzieści-kilka. Zachowywała się dokładnie jak Ty. Wtedy po prostu zastosowałem równouprawnienie: jakby facet mnie obrażał przez 5 min, to by zarobił w ryj, tak samo ona kontrolnego wyrwała. Potem już nigdy nic nie powiedziała na mój temat. Kontrolna lepa takim jak Ty należy się jak psu buda. Nie pobicie, zwykła kontrolna lepa by przywrócić do rzeczywistości.

Takiontakaona33 pisze:Żyj swoim życiem. Za bardzo spinasz dupę. Zapewne grosza nie dałeś żadnej eprostytuce a najwięcej nakręcasz cyrk bo w życiu tobie za nudno. CZŁOWIEKU ZA ROK 5 LAT baa za tydzień w dupie każdy będzie mieć twoje wypowiedzi :) a wiesz czemu ? Bo jesteś nikim. Trol z netu czyli nikt ważny :laughingnew:


Żyję swoim życiem. Aspektem mojego życia jest pokazywanie podludziom, że ich miejsce jest niżej w drabinie społecznej ;) Co do nie dawania grosza żadnej e-kurwie- to raczej coś, czym można się szczycić niż czego się wstydzić. Czy zaś nudno w życiu? Nie nudno. Po prostu takie rzeczy robię hobbystycznie, jak pisałem. Jeden uprawia kartofle, drugi hobbystycznie bije żonę a ja czytam ułomów
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spajk pisze:To co się przez lata zrobiło na SU to jebanie frajerów bo frajer jest tylko do jebania. Mówię większość tutaj dziewczyn ma tyle za uszami że szkoda nawet o tym mówić. Ale kurestwo trzeba tępić. Sam jestem przykładem gdzie straciłem na takie relacje koło 400tys.I długa była droga żeby wróci do normalności. Ile jest takich osób które do tej pory nie powróciły. Limitka po tylu latach oszustw przoduje w rankingach. I teraz jak ktoś pierdoli że posunął się za daleko jest żałosne. Bo przez tyle lat którym zrobiła krzywdę psychiczną i finansową to nie da się zliczyć. A teraz to mamy się litować. Tak jak napisałem świt poszedł do przodu i nie żyjemy w srednowieczu. I relacje internetowe która dana osoba pierdoli o miłości cały czas podciągamy pod artykułu wyłudzenia. I tyle


Tylko zapomniałeś napisać, że zrobiłeś to na własne życzenie, bo byłeś nie raz, nie dwa ostrzegany.
Olałeś to, ba... nawet gorzej bo tych którzy cię ostrzegali potraktowałeś jak wrogów.
Upodliłeś się do tego stopnia, że jak cię jawnie goniła to ty latałeś dalej za nią... (chodzi o inną pannę z SU, nie Limitkę. przp. redakcji)
Więc nie tylko modeliny są winne, ale i też naiwni "sponsorzy" którzy liczą na coś więcej niż Show na SU....

Spajk
PS bez urazy, wiesz o co chodzi.

Maly_Krzaczek pisze:Żyję swoim życiem. Aspektem mojego życia jest pokazywanie podludziom, że ich miejsce jest niżej w drabinie społecznej...



No to ci współczuję, podaj miasto w którym żyjesz postaram ci się znaleźć jakiegoś dobrego specjalistę. :sarcastic:

Teraz przemyśl, czemu SU zabrania podawania kontaktów w regulaminie...
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


aż wbiłem dać lajka krzaczastemu

Wymuszone przeprosiny Stelki, pomimo że mnie nie dotyczyły jednak uznaje, chociaż uważam je za mega słabe to jednak się pofatygowała. Pisałem w imieniu swoim a nie foro więc ja z tematu zawijam bo uważam za zamknięty. Wyłapałaś liścia w piórnik i wystarczy.
ofc fotki które wjebałem bez blurowania osób trzecich były błędem, no ale już poszło, nie cofne tego tak samo jak Ty nie cofniesz hajsu panom Januszom.

btw jak masz coś na niby potencjalne osoby które dzwonią do Twoich bliskich z groźbami, czy też wysyłają cokolwiek to wstaw to! albo z tym idź do prawników! przecież to już będą dowody z kalibru mega mocnego! a tak są znów tylko puste pomówienia. Nic więcej.
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To ja pojde pod prad bo juz za bardzo sobie jaja lizecie :roll:

Brodacz pisze:Frajerzy, zaakceptujcie fakt iż od czasu do czasu możecie zostać zrobieni w chuja no ale cóż - to wasza wina, nikt wam nie kazał jak coś . Nic dziwnego, że w Polsce jest jak jest jak większość udaje, że nie widzi a często jeszcze broni takiego czystego, życiowego kurestwa.

No ok...ale o co Ty Brodacz wlasciwie apelujesz? O likwidacje kurestwa? frajerstwa? obydwu? Zdajesz sobie sprawe ze to utopia? Ja sie zgodze ze pietnowanie chujowych zagrywek lasek z SU jest jak najbardziej ok... Jezeli mamy dowody na ich ewidentne oszustwa, piszmy, naglasniajmy... moze taka wiedza przyda sie potencjalnemu "frajerowi". Tylko co sie najczesciej dzieje dalej?
Przeciez frajer to z definicji czlowiek ktory prosi sie o to by go wydymac.... liczysz na to ze jakims cudem, w miejscu takim jak SU, ktoremu z natury miejsca, blizej do swiata patologii niz tego co nazywamy normalnym swiatem, nagle pojawia sie "uczciwe kurwy" ktore beda grzecznie odmawiac i prostowac zapedy frajerow?
Oczywiscie, zdaje sobie sprawe ze sa laski na SU które trzymają dystans, maja jasno okreslone zasady i nie bawia sie w gierki jak np Limitka, czy Paula czy wieeeeele innych. Tyle ze mamy tu stosunkowo wolny rynek.... te naciagaczki pojawily sie bo byla podaz. Bo byli frajerzy ktorzy chcieli byc dymani... Nie pochwalam ani bycia frajerem, ani wykorzystywania frajerow, ale nie wierze ze zjawisko przestanie istniec.



Maly_Krzaczek pisze:Odnoszę wrażenie, że opinia kurwy z SU powinna być mniej warta niż zwykłego człowieka. Albo najlepiej zdanie kurew z SU nie powinno być brane pod uwagę. Dziwna sprawa, ale za każdym razem jak laska z SU coś mówi, to logika podpowiada zupełnie inną odpowiedź. Ale one wybierają niepoprawną, która czyni z logiki kurtyzanę

A ja nie odnosze... jak to mowia, opinia jest jak dupa, kazdy ma swoja... "one" wybieraja logike ktora spina sie z "ich" narracja...
Spytaj mocno udzielającego sie tutaj Spajka jak robil kurwe z logiki gdy dawal sie dymac na kase... On tu pisze jak to zostal wydymany przez kurwe na ponad 400 tys zl... Szkoda ze nie napisal ze gdy byl tak w okolicach pierwszych 100 tysięcy to jakas setka ludzi tutaj na czacie mowila mu ze jest pierdolniety, i ze jest i bedzie wydymany.... i to nie bylo raz, ba! nawet doswiadczone szolapowe kurwy mowily mu co sie dzieje... i chuj... odrzucil wszystkie logiczne argumenty, wszystkie dobre rady, chcial wszystkich zakrzyczec swoimi madrosciami.... dopiero jak sie kasa skonczyla 300 tys pozniej to nagle pogodzil sie z logika i rozsadkiem... od tego czasu "walczy z kurestwem". Nie jest rownie uzasadnione zeby najpierw zawalczyl ze swoim frajerstwem?


Juz tak na marginesie... to kto tu jest poszkodowany przez Limitke? w sensie kto tu pisze osobiscie jako poszkodowany? bo wszyscy powolujecie sie ze "ktos tam" zostal poszkodowany... ale ktory z was osobiscie? bo te historyjki ze slyszenia to malo mnie przekonuja...

"Przeprosiny" Limitki? kto w to uwierzyl? :lol: Goldi wkrecil was fchuj :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:No ok...ale o co Ty Brodacz wlasciwie apelujesz?

O nic nie apeluje bo nie mam takiego zamiaru. Każdy racjonalnie myślący człowiek dobrze wie o co mi chodziło ale z miłą chęcią wyjaśnię dla zainteresowanych. Uważam, że pewne wartości wynosi się z domu, chociażby umiejętność niesienia bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi. Bronienie, robienie jakiś zakrętów logicznych byle tylko obronić osobę bądź udawać, że się tego nie widzi jest tak kurwa żałosne iż często się zastanawiam czy takie osoby, które chcą bronić takich zachowań to nie stoją na równym piedestale ze złodziejami. Może ja jestem pierdolnięty, może mam przestarzałe wartości w życiu ale jakim człowiekiem trzeba być aby bronić moralnie złodziejstwo? Tego nie rozumiem i nie zrozumiem - Udawać, że wszystko jest git a najlepiej to po co o tym rozmawiać i dlatego w Polsce jest jak jest. Wielokrotnie we wcześniejszych wypowiedziach wspomniałem, że ta sprawa z Limitką pod względem SU gówno zmieni, bo dalej będą takie akcje, dalej ludzie będą dymanii bo taki jest urok owej strony. Możesz się zesrać a i tak zawsze ktoś się da oszukać więc śmiało mogę stwierdzić, że jest to głupiego robota. Co do przeprosin Limitki to 2 strony temu napisałem, że są to niezłe farmazony dla gawiedzi, która nie jest w temacie, krótko i na temat. Z mojej strony w tym temacie to wszystko bo nie chce mi się taplać w gównie, kto będzie chciał to przeczyta, może wyciągnie wnioski i zanim zakupi i wyśle żetony, którejś nadającej to się dwa razy zastanowi ( w co wątpie)
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 235
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:Smutne to jest to, że Ci którzy nie dali nawet pół żetona w tej całej "zabawie" krzyczą najbardziej...


Nie nazwałbym tego wcale smutnym. Ja nie dałem pół żetona jak to nazwałeś, a nie uważam się za krzyczącego, a za próbującego sprawić by było mniej oszustw na SU.

komin pisze:Juz tak na marginesie... to kto tu jest poszkodowany przez Limitke? w sensie kto tu pisze osobiscie jako poszkodowany? bo wszyscy powolujecie sie ze "ktos tam" zostal poszkodowany... ale ktory z was osobiscie? bo te historyjki ze slyszenia to malo mnie przekonuja...


Znam osoby co straciły u niej żetony może nie jakieś nie wiadomo jakie kwoty, ale nie będę ich namawiał na siłę żeby tu się wypowiadali. Poza tym wielokrotnie u niej na czacie, czy to na oficjalnym forum były wpisy, że ludzie nie mogą odebrać wygranych privów itd. Może nie mam na to screenów, bo wtedy nie widziałem potrzeby takowych robić, ale jest wiele osób co takie wpisy widziało i to potwierdzi.

Brodacz pisze:Z mojej strony w tym temacie to wszystko


Ja również kończę już o tym pisać.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 281
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:To ja pojde pod prad bo juz za bardzo sobie jaja lizecie :roll:

Brodacz pisze:Frajerzy, zaakceptujcie fakt iż od czasu do czasu możecie zostać zrobieni w chuja no ale cóż - to wasza wina, nikt wam nie kazał jak coś . Nic dziwnego, że w Polsce jest jak jest jak większość udaje, że nie widzi a często jeszcze broni takiego czystego, życiowego kurestwa.

No ok...ale o co Ty Brodacz wlasciwie apelujesz? O likwidacje kurestwa? frajerstwa? obydwu? Zdajesz sobie sprawe ze to utopia? Ja sie zgodze ze pietnowanie chujowych zagrywek lasek z SU jest jak najbardziej ok... Jezeli mamy dowody na ich ewidentne oszustwa, piszmy, naglasniajmy... moze taka wiedza przyda sie potencjalnemu "frajerowi". Tylko co sie najczesciej dzieje dalej?
Przeciez frajer to z definicji czlowiek ktory prosi sie o to by go wydymac.... liczysz na to ze jakims cudem, w miejscu takim jak SU, ktoremu z natury miejsca, blizej do swiata patologii niz tego co nazywamy normalnym swiatem, nagle pojawia sie "uczciwe kurwy" ktore beda grzecznie odmawiac i prostowac zapedy frajerow?
Oczywiscie, zdaje sobie sprawe ze sa laski na SU które trzymają dystans, maja jasno okreslone zasady i nie bawia sie w gierki jak np Limitka, czy Paula czy wieeeeele innych. Tyle ze mamy tu stosunkowo wolny rynek.... te naciagaczki pojawily sie bo byla podaz. Bo byli frajerzy ktorzy chcieli byc dymani... Nie pochwalam ani bycia frajerem, ani wykorzystywania frajerow, ale nie wierze ze zjawisko przestanie istniec.



Maly_Krzaczek pisze:Odnoszę wrażenie, że opinia kurwy z SU powinna być mniej warta niż zwykłego człowieka. Albo najlepiej zdanie kurew z SU nie powinno być brane pod uwagę. Dziwna sprawa, ale za każdym razem jak laska z SU coś mówi, to logika podpowiada zupełnie inną odpowiedź. Ale one wybierają niepoprawną, która czyni z logiki kurtyzanę

A ja nie odnosze... jak to mowia, opinia jest jak dupa, kazdy ma swoja... "one" wybieraja logike ktora spina sie z "ich" narracja...
Spytaj mocno udzielającego sie tutaj Spajka jak robil kurwe z logiki gdy dawal sie dymac na kase... On tu pisze jak to zostal wydymany przez kurwe na ponad 400 tys zl... Szkoda ze nie napisal ze gdy byl tak w okolicach pierwszych 100 tysięcy to jakas setka ludzi tutaj na czacie mowila mu ze jest pierdolniety, i ze jest i bedzie wydymany.... i to nie bylo raz, ba! nawet doswiadczone szolapowe kurwy mowily mu co sie dzieje... i chuj... odrzucil wszystkie logiczne argumenty, wszystkie dobre rady, chcial wszystkich zakrzyczec swoimi madrosciami.... dopiero jak sie kasa skonczyla 300 tys pozniej to nagle pogodzil sie z logika i rozsadkiem... od tego czasu "walczy z kurestwem". Nie jest rownie uzasadnione zeby najpierw zawalczyl ze swoim frajerstwem?


Juz tak na marginesie... to kto tu jest poszkodowany przez Limitke? w sensie kto tu pisze osobiscie jako poszkodowany? bo wszyscy powolujecie sie ze "ktos tam" zostal poszkodowany... ale ktory z was osobiscie? bo te historyjki ze slyszenia to malo mnie przekonuja...

"Przeprosiny" Limitki? kto w to uwierzyl? :lol: Goldi wkrecil was fchuj :lol:



Osoby które zostały poszkodowane w tym temacie po prostu psychicznej mają dość słyszeć o niej to chyba logiczne i zrozumiałe że nie chcą się wypowiadać. Ale spróbuję namówić jedno osobę żeby się wypowiedział w temacie dotyczące jej poczynań. Faktów nie zmienimy oszukiwała i manipulowała ludźmi i nie ma co się zakłamywać rzeczywistości żeby było innaczej. I nie róbmy z jej męczennicy że wszystko uwzięli się na nią. Nic nie dzieje się bez przypadku, była reakcja jest skutek.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Maly_Krzaczek -napisze Ci tak,masz poważny problem sam ze sobą. Coś w głowie nie styka. I możesz tu pisać długie na 10 str. Wypowiedzi jaki ty nie jesteś itp ale to tylko pokazuje nic innego jak powazne problemy psychiczne. Gdybym był kobietą nawet z SU to połowe z was bał bym się bo normalny czlowiek tak sie nie zachowuje. I na miejscu tej limitki poszedł bym z tym na polocje. Bo w świetle prawa pna ma takie prawo to jest stalking. Ona nie dała nikomu w prawa do dawania swoich zdjęc twarzu tutaj itp po mimo ze sa publiczne. Ktos grubo zlamal prawo. I ja bym tego tak nie zostawił.jak będzie mądra zrobic scr i pójdzie gdzie trzeba. :) powodzenia i zyj swoim zyciem wyjdz ze swiata wirtualnego bo kiedys samo zycie zacznie cie bolec o ile juz cie ziomku nie boli.
Awatar użytkownika
Takiontakaona33
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2024, 19:27
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spajk pisze: I nie róbmy z jej męczennicy że wszystko uwzięli się na nią.

Nie widzę żeby ktoś z niej robił męczennicę... dostała lekkiego plaskacza, ktorego powinna spodziewac sie wczesniej czy pozniej kazda modelina ktora nie do konca gra fair... IMO i tak nie bedzie to mialo wplywu na jej dalsza "kariere" na SU.
W role meczennika to Ty sie Spajki wcieliles na tym foro juz dawno. Jedna dupa Cie wydymala bo wbrew logice, dobrym radom zyczliwych ci wowczas ludzi uwazales ze SU to najlepsze miejsce w galaktyce na znalezienie idealnej partnerki zyciowej.
Zeby bylo smieszniej, to po wydymaniu cię przez jedna dupę, niedlugo po tym walczyles tu na foro o godnosc i cnote kolejnej... nie pamietam zbyt dobrze, ale z ta druga tez sobie chciales zycie ukladac...
Sorki Spajk ale ciezko brac cie na powaznie... Jestes jakims dziwnym polaczeniem cuckolda z fetyszysta money slave... na czole masz wydziarane "dam sie wydymać" a na plecach "w dupę tez poproszę", a pozniej ze zdziwieniem narzekasz na foro jak to sie dzieje ze złe, nieuczciwe kurwy Cie wykorzystuja....
Jak juz wczesniej pisalem... widze ze sa laski na SU ktorych zachowania powinno sie piętnować, to nie ulega wątpliwości. Tylko pamiętajcie ze na tym samym SU sa faceci pokroju Spajka ktorzy, mam wrażenie, nawet najuczciwsza kurwę namówią do nieciekawych zachowan.
Gdy wam Jump napisala ze "sami sie prosicie" to pomimo waszego oburzenia, niestety miala racje...


PS @Brodacz, rozumiem i zgadzam sie, ale niestety swiat idealny to utopia :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Której kolejnej bo sobie nie przypominam danej sytuacji żeby takowa była? Niestety czasu cofnąć się nie da zrozumiałe więc,nie ma co dywagować o dawnej przeszłości liczą się fakty ze człowiek ma nauczkę do tej pory.
Dzięki tej sytuacji to tyle osób pisało do mnie jak zostali wydymani że sobie nie zdajesz sprawy i ty mówię o większości kurew.
Zachowanie obecnej tutaj osoby trzeba piętnować bo jak bym zrobił ranking to ona zajmuje czołówkę oszustek i manipulantek. Po scenery mam jakie pierdoly potrafiła pisać do gości. Akurat jak już mówię ten portal to już dawno powinien zostać zamknięty. Admisniatracja z tymi oszustkami nic nie robiła i nie robi.Fakty są takie wszystko co wyłudziła są na to paragrafy. Na chorych rodziców na miłość itp. W świetle prawa to nie zna znaczenia że to jest portal erotyczny czy randkowy. Przestępstwo jest przestępstwem i tyle komin w temacie. Bo do ciebie fakty nie docierają bo w twoim miewaniu każdy to frajer
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Takiontakaona33 pisze:Maly_Krzaczek -napisze Ci tak,masz poważny problem sam ze sobą. Coś w głowie nie styka. I możesz tu pisać długie na 10 str. Wypowiedzi jaki ty nie jesteś itp ale to tylko pokazuje nic innego jak powazne problemy psychiczne. Gdybym był kobietą nawet z SU to połowe z was bał bym się bo normalny czlowiek tak sie nie zachowuje. I na miejscu tej limitki poszedł bym z tym na polocje. Bo w świetle prawa pna ma takie prawo to jest stalking. Ona nie dała nikomu w prawa do dawania swoich zdjęc twarzu tutaj itp po mimo ze sa publiczne. Ktos grubo zlamal prawo. I ja bym tego tak nie zostawił.jak będzie mądra zrobic scr i pójdzie gdzie trzeba. :) powodzenia i zyj swoim zyciem wyjdz ze swiata wirtualnego bo kiedys samo zycie zacznie cie bolec o ile juz cie ziomku nie boli.


Najpierw zrozum pojęcie żebyś mogła je argumentować do przypadku tej osoby. Argumentacja prawa jest trochę inna niż tobie się wydaje.Akurat tutaj nie ma żadnych przemianek przestępstwa
Stalking
Art. 190a.

§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, poniżenia lub udręczenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek, inne jej dane osobowe lub inne dane, za pomocą których jest ona publicznie identyfikowana, w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
Ujęty w art. 190a typ przestępstwa, powszechnie nazywany stalkingiem (z ang. stalker – natręt, osoba śledząca, podkradająca się), jest jednym z najnowszych w naszym prawie karnym. Wprowadzony ustawą z dn. 25 lutego 2011 r., wszedł w życie 6 czerwca. Regulacja ta była odpowiedzią na coraz częstsze sytuacje, w których dane zachowanie było odbierane jako wyjątkowo uciążliwe i uprzykrzające życie, a mimo to organy ścigania były bezsilne z powodu braku możliwych do stosowania regulacji jednoznacznie penalizujących takie działania. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Sam stalking definiuje się jako fizyczne lub wirtualne zbliżanie się do osoby (prześladowanej), natrętne komunikowanie się z nią wbrew woli, formułowanie gróźb, składanie niepożądanych propozycji, deklaracji, często także nachodzenie rodziny i bliskich. Bardzo często elementy stalkingu stanowi także podglądanie, śledzenie, długotrwała obserwacja domu czy miejsca pracy. Znamię czasownikowe zawarte w przepisie, a mianowicie „nękanie” rozumiane jest jako „ustawiczne dręczenie, trapienie, niepokojenie (czymś) kogo, dokuczanie komu, nie dawanie spokoju" ("Uniwersalny słownik języka polskiego" pod red. S. Dubisza, PWN 2003 r.). W świetle obowiązującej regulacji, by zachowanie mogło zostać uznane za stalking, nękanie to musi być uporczywe, a także musi wzbudzać uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia poniżenia lub udręczenia lub istotnie naruszać prywatność. Zgodnie z utrwaloną linią orzecznictwa dotyczącą znamiona „uporczywości”, by mówić o jego wypełnieniu, wymagana jest znaczna długotrwałość, a także świadomość, iż zachowanie narusza przyjęty porządek prawny lub zasady współżycia społecznego. W związku z tym, nie można mówić o uporczywości w przypadku kilku niechcianych telefonów lub pojedynczego najścia. Poczucia zaś zagrożenia, poniżenia lub udręczenia i istotne naruszenie prywatności stanowią w dużym stopniu kategorie subiektywne – między poszczególnymi osobami mogą istnieć bardzo duże różnice dotyczące tego, co wzbudzi w nich strach, różnie także określamy granice naszej prywatności. Należy jednak zwrócić uwagę, iż wprowadzono także pewien element obiektywizujący w postaci „uzasadnienia okolicznościami” przywoływanego uczucia zagrożenia, poniżenia lub udręczenia.

Bardzo istotna z punktu widzenia proceduralnego jest regulacja § 4, określająca tryb ścigania jako wnioskowe. Zgodnie z regulacjami kodeksu postępowania karnego, postępowanie przygotowawcze przy tego typu przestępstwach prowadzone jest przez organy publiczne (policję, prokuratora), jednak do podjęcia działań wymagany jest wniosek osoby pokrzywdzonej, lub, w sytuacji, gdy jest ona małoletnia – jej przedstawicieli ustawowych.

§ 3 reguluje tzw. typ kwalifikowany, czyli okoliczności, w razie zaistnienia których przestępstwo zagrożone jest wyższą karą. W przypadku stalkingu, sytuacja taka zachodzi w razie osoba prześladowana (lub pokrzywdzona przestępstwem z § 2) targnie się na własne życie. W takim przypadku grozi kara od 2 lat do 12 lat więzienia.

Stalking można śmiało uznać za przestępstwo doby komunikacji elektronicznej. Znaczna część działań osoby prześladującej, związana jest z wykorzystaniem środków z nią związanych – bardzo dużych ilości SMSów, e-maili i tym podobnych. Mając to na uwadze, ustawodawca zdecydował się umieścić w § 2 inne przestępstwo, charakterystyczne dla elektronicznych metod komunikacji, a mianowicie podszywanie się w celu wyrządzenia szkody. Z przestępstwem tym mamy do czynienia często w wykorzystaniem stron internetowych i innych środków umożliwiających wysyłanie poczty elektronicznej czy wiadomości SMS podając się za innego nadawcę.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


**Pokaż Spoiler**


Spajk pisze:Bo do ciebie fakty nie docierają bo w twoim miewaniu każdy to frajer

Ale o jakich FAKTACH mowisz? I kiedy powiedzialem ze kazdy to frajer? Wbrew Twoim wyobrazeniom populacja frajerstwa na SU jest nieliczna... ja sam wydawalem pieniadze na SU i jakos nie czuje sie oszukany, wielu innych ma tak samo...wchodza, zaplaca za usluge i wychodza bez dramatyzowania na forach. Paru zostalo wydymanych... nie pochwalam lasek ktore ich wydymaly ale...do tanga trzeba dwojga.
Znaczy ja generalnie nie ogarniam koncepcji jak komus przyszlo do glowy ukladanie sobie zycia z laska z monitorka... ile trzeba dac napiwkow, zrobic przelewow zanim potencjalnemu dymanemu wlaczy sie czerwone swiatelko?


Spajk pisze:Której kolejnej bo sobie nie przypominam danej sytuacji żeby takowa była?

Moge sie mylic...ale jakos tak kojarze ze po Paletowej akcji mocno angazowales sie na foro w obrone czci i honoru Kimi..... i ja w dupie mam czy slusznie czy nie, dupa z SU to dupa z SU...nawet jesli ma dobre intencje.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


:clap0: Zdagdzam sie z twoją wypowiedzą komin. I najlepsze jest to że ktoś tam się zali ze 400 tys zł wydał itd...ziomek skoro wydales i ci zle itd to poco tu jestes na si? Nadal sobie szykasz problemow . Wiem uzaleznienie jest straszne ale szykaj pomocy. Uzalanie na forum nic nie da ani ostrzerzenie innych bo kazdy ma swoj rozum zrobi co uwaza.
Wszystko jest dla ludzi do poki ma sie zdrowy rozum i zdrowo sie podchodzi do tego. 400 tys wyda to juz gruba przesada sam w dlug popadasz i zdrowie psychiczne ci bardzo podupadnie jak nie pokozesz sam sobie. Laska z SU ci nie pomoze . Powodzona Panowie
Awatar użytkownika
Takiontakaona33
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2024, 19:27
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:zabawami w domoroslego prawnika i "reke sprawiedliwosci" :biggrin:

Jakoś mi się tak skojarzyło xD.
komin pisze:Znaczy ja generalnie nie ogarniam koncepcji jak komus przyszlo do glowy ukladanie sobie zycia z laska z monitorka... ile trzeba dac napiwkow, zrobic przelewow zanim potencjalnemu dymanemu wlaczy sie czerwone swiatelko?

Tylko wtrące, są takie przypadki ale kurwa mać...Masz większe szanse, że zostaniesz pierdolnięty na przejściu dla pieszych przez samochód niż to, że zbudujesz związek z typiarą z kamery. Wielu chłopców zapomina, że dziewczyna z kamer ma życie prywatne, często mają chłopaków/mężów tylko o tym nie mówią jeśli nie chcą ( bo co zmieni w twoim życiu ta informacja? Tak samo co zmieni w twoim żywocie sranie pytaniem o ostatnie ruchanie xD ). Albo wam sperma tak napierdala w kroczu, że jakakolwiek oznaka bycia "miłą" w stosunku do was powoduje nagłe fantazje o wspólnej przyszłości, co dla mnie jest niezłą odklejką bo typiarę znacie na tylę ile ona wam pozwoli - Ogółem niezła beka z takich ciężkich przypadków.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 235
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To że limitka oszukiwała to było wiadomo od tylu lat! Wy płaciliscie jej za to że kawałek cipy wielkiej jak wiadro pokaże a ona żyła z waszych pięniedzy sponsorując życie swojemu facetowi:) ona nawet w pl nie mieszka z nim. Odt na ur koleźanki przyleciała co z reszta można zobaczyć w relacji Poland u benny.m7 powodzi się limice torebka lv itd. Chłopy ogarnijcie się . Prawie kazda tutaj laska ma faceta oni(bo zazwyczaj faxeci tych lasek wiedzą o tym co one robią ) tylko czekają na frajerów którzy potrzebują kogoś do życia,samotnych zdesperowanych. Tutaj taki maksron na uszy one nawijają że dziwie się że są jeszcze tacy co w to wierzą. Ost u jakies typiary madd cos facet napisal że tutaj zarabiasz jak na twitchu...serio? Tam tez swieca cipa? No nie...na yt teź? Chyba to byl szczyl 14 lat co nie odroznia zyciarealnego i ekurwy od normalnych portali do strimiwania. wiec co to za porównanie twitch czy youtube do sex cam? Gdzie tu logika . Moral jest taki wszystko jest ok do czasu. Tepie ludzi co wykorzystuja czyjas samotnosc itp do celu zarobkowym. I tez nie potrafie zrozukiec typow co maja po 30 a wierza w milosc ekurwy z monitora ze dla niego ona sie zmieni i stworzy z nim milosc....stworzy ale wirtuakna do twoich zetonow. :laugh3:
Awatar użytkownika
Dzik88
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2024, 03:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dzik88 pisze:ona żyła z waszych pięniedzy sponsorując życie swojemu facetowi:)


No nie wiem czy ten typ potrzebował/potrzebuje takiego sponsorowania. A może on nie wie o kamerkach?
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 281
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dywagacje trzeba zakończyć bo to już nie ma najmniejszego sensu i pisać miliony postów nie wnoszące nic do tematu.Nauczka nastąpiła może coś tam do niej dotarło że ludzi w chuja się nie robi.Ale to już w jej geście jest żeby coś zmienić ze sobą. Pierdolenie czy jego utrzymuje czy nie to już wyłącznie są jej sprawy osobiste.Ktore nikogo nie powinny obchodzić. Zobaczymy co przyniesie przyszłość może zmieni podejście do siebie i tyle.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Wątpie żeby jej facet i znajomi wiedziali co robi. Bo znajomych ma zagranicznych po za kolezanka z Warsaw . Pokazy robi gdy wyjedza on. Więc typa też w rogi wali. Jej życie jej sprawa . A do piękność ona nie należy jak to mówiła że ma śliczną twarz...są gusta dla mnie słaba
Awatar użytkownika
Dzik88
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2024, 03:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Szczerze? Nie trzeba lecieć w ciula, by nieźle zarabiać na SU. Nigdy u niej nie byłem ani na grupie, ani na privie, ale ta FerreraLAEvi widzę, że zawsze ma sporo chętnych na wszystko a nie było z nią żadnych ekscesów na obu forach. Ekscesy tego typu są świadomym wyborem laski nie celowanym po to, by zarabiać dobrze tylko po to by zarobić "w chuj kasy kosztem innych ludzi".
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mar94 i 51 gości