slodka987/ona_slodka/slodkaa987/taka_sobie_slodka/Koszmar998

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.


GordonFreeman pisze:Najpierw piszesz, że wypraszasz sobie teksty "na jej widok pała mu furczy jak ruski wentylator" a chwilę później sam używasz "mały człowieczku z pałką w ręku". Co jest z Tobą?

No tak Kocurku, powinno być "zawistna mała kobieto bez pałki w ręku" :) Dyskusja dobiegła końca, z FEJK-ami się nie dyskutuje. Co do AnnPearl vel Merlin... Kto jak kto, ale jeśli ona prawi mi o cnotliwości (nie będę wypominał przeszłości ów pani, wszyscy wiedzą o co chodzi) i innych nazywa oszustami (tymczasem jej "wałki" na ShowUp.tv to już legenda) to już się z tego robi niezły kabaret, a kabarety wolę oglądać niż brać w nich udział:) Nawet dzielni słudzy AnnPearl - spiecjaliści od literówek wkroczyli do akcji :lol2: Pozdawiam pussycat :) Ciao!
Awatar użytkownika
Wolverine
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2016, 15:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ów pani


Zawsze do usług, zwłaszcza, kiedy literówka ma wpływ na cały sens zdania. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wolverine :laugh3:
Czepnąłeś się tej Ann jak ostatniej deski ratunku i nie dostrzegasz tego, że się mylisz.
Chłopie !!!! Pobudka !!!
Admin już Te Twoje nadzieje rozwiał, Merlin to nie Ann więc nie bij piany, no chyba, że ze swoich zbuków na widok slodkiej987.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pussycat pisze:
ów pani


Zawsze do usług, zwłaszcza, kiedy literówka ma wpływ na cały sens zdania. ;)


haha pussycat... chyba ktoś tu spał na lekcjach języka polskiego :) Może sprawdź sobie w słowniku lub google zanim się skompromitujesz :derisive:
Awatar użytkownika
Wolverine
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2016, 15:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wolverine pisze:
pussycat pisze:
ów pani


Zawsze do usług, zwłaszcza, kiedy literówka ma wpływ na cały sens zdania. ;)


haha pussycat... chyba ktoś tu spał na lekcjach języka polskiego :) Może sprawdź sobie w słowniku lub google zanim się skompromitujesz :derisive:


No cóż, nawet najsilniejsze serwery google nie wygenerują Ci wyniku w którym zwrot "ów pani" w języku polskim będzie poprawny :) Może w gimbazjalnym taki zwrot isteniej, może w debilarnym też ale w języku polskim istnieje tylko forma "owa pani" albo dla liczby mnogiej "owe panie", "ów" to forma zastrzeżona dla rodzaju męskiego a tak się składa, że Pussycat jest przewrażliwiona na punkcie przyczepiania jej na siłę męskiej osobowości (za co jeszcze raz przepraszam :)

A wszystkim panom biorącym udział w wyścigu do serca Słodkiej najdłuższą możliwą drogą - czyli autostradą żetonową, radzę wylać wiadro zimnej wody na rozpalone głowy (tudzież furczące jak ruskie wentylatory rozgrzane do czerwoności penisy :) - już samo to, że dość przeciętna z urody pani traktuje Was jako frajerskich dawców żetonów każąc płacić stawki "orgazmowe" (za które byście mieli u innych lasek 8/10 i więcej pokazy z nagością i orgazmem) za jakieś pokaziki w bieliźnie czy bikini (ludzie opanujcie się, w bikini albo nawet topless możecie zobaczyć w chuj lasek na plaży! Jedźcie sobie z Josem do Kryspinowa to nawet nago zobaczycie, za free!). Myślicie, że ona się w którymś z Was zakocha bo rzucicie więcej żetona niż jakiś bogacz z zagranicy? Dla żetoniary liczy się tylko jedno i to na pewno nie jest romantyczna wycieczka na Mazury do jakiegoś gołodupca - kasa, kasa, kasa! Znajdźcie sobie w realu jakąś normalną kobietę zamiast pucować się u laski, dla której na pierwszym miejscu jest zawsze żeton! Opamiętajcie się zanim będzie za późno!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Ruger napisałeś o sobie ;) jeśli chodzi o mnie na pierwszym miejscu liczy się człowiek i jeśli poznam kogoś odpowiedniego dla siebie w kim się zakocham nie będzie miał znaczenia stan portfela ale to co ma w sobie. To że Ty jesteś ograniczony na świat to nie znaczy, że każdy tak myśli. Pozdrawiam słodka!
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Słodka u Ciebie na pierwszym miejscu liczy się łatwy szmal, później kasa, a póżniej KAAAASSSSSAAAAA...
Z człowieczeństwa to Ty masz tylko wygląd, więc nie udawaj.
Twoje łgarstwa i dojenie Januszy pospołu z pieskami nie dają Ci rekomendacji do uzyskania miana człowieka :(
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ogólnie dla mnie to jest głupota! Jeśli komuś coś nie pasuje niech nie wchodzi do mnie na transmisję, nie karze nikomu. Ktoś nie chce mi rzucać żetonów trudno też nie zmuszam. Ktoś mnie ocenia, że jestem przeciętna laska bez wartości trudno jego sprawa! Ja siebie znam i wiem co jest dla mnie ważne i byle kto nie będzie mnie oceniał. Jeśli nie wiesz co to szacunek czy też przyjaźń wobec drugieto człowieka to już nie moja wina, ale skoro nawet nie masz odwagi cywilnej napisać to osobie wprost pokazując swój wizerunek to tchórzostwo. Przynajmniej mam odwagę cywilną i potrafię się przyznac do błędu. Przynajmniej potrafię docenić świat i życie itd.. Nie jak osoby które mnie oceniają a nie rozmawialy ze mną ani razu
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Bełkot Twój czy piesek nadaje jako TY ?
ŻENADA
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kocurku już Ci się nie znudziła Twoja zazdrość?
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




I sprawa się rypła, piesek się zdradził.....a taki hamerykański był :yahoo:
Taki wyszczekany :yahoo:
Wypisz wymaluj nowy nick wolverina :fap:
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie no viperka Twojego przydupasa
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Próbuj, próbuj udawać, żałosne :sarcastic:
Jak nisko trzeba upaść żeby robić z siebie takie gównowarte COŚ ?? :dontknow:
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Chyba Merlin masz kompleksy, że poniżasz innych
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wolverine !
Odpuść sobie i nie ośmieszaj się już więcej.
Miej jaja i jebnij się w swoje pustomózgowie ! Może to Ci pomoże wrócić do rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Merlin, uspokuj się pajacu. Ja z tobą dyskusję już zakończyłem wczoraj, tak jak z tym czymś o nicku Fejk2.
Jak zauwazyłem po twoich postach to jesteś takim forumowym kundlem co dużo szczeka i szarpie za nogawki. Jedziesz po wielu, żadnych merytorycznych wypowiedzi tylko głupie teksty i obrażanie. Trzeba mieć jakiś problem z głową, by się tak zachowywać. Nie masz nic lepszego do roboty? Jeśli jesteś facetem to raczej albo wyjątkowo głupim albo masz duży problem ze swoją męskością. No chyba, że jesteś laską o suczym charakterze. To by wszystko wyjaśniało:) Jeśli jednak jesteś facetem to może czas wybrać się do lekarza. Sam sobie wybierz jakiego - czy od głowy czy może przyrodzenia...
A co do twoich tekstów rzekomo do mnie: Ja z żeńskich nicków nie piszę, mam SWÓJ. W przeciwieństwie do ciebie mam taki sam nick tutaj jak i na SU. Z fejkami i takimi jak ty nie ma co dyskutować. Przekroczyłeś granice chamstwa i głupoty.
Baw się w pyskówki z kimś na twoim (niskim) poziomie intelektualnym. Do twojego poziomu nie zamierzam się zniżać. Słodka również.
Awatar użytkownika
Wolverine
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2016, 15:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kundelki ujadają w obronie Księżniczki Kłamstwa i Obłudy. Pienią się, dwoją i troją, ale próżny to trud gdy Księżniczka przeżarta jest już oszustwem, cwaniactwem i żądzą ŻETONA ( Pan Da żetonaaaa). Mit Dziewictwa Księżniczki legł tak jak poległ mit bezinteresowności piesków stających w jej obronie.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wolverine pisze:Merlin, uspokuj się pajacu. Ja z tobą dyskusję już zakończyłem wczoraj, tak jak z tym czymś o nicku Fejk2.
Jak zauwazyłem po twoich postach to jesteś takim forumowym kundlem co dużo szczeka i szarpie za nogawki. Jedziesz po wielu, żadnych merytorycznych wypowiedzi tylko głupie teksty i obrażanie. Trzeba mieć jakiś problem z głową, by się tak zachowywać. Nie masz nic lepszego do roboty? Jeśli jesteś facetem to raczej albo wyjątkowo głupim albo masz duży problem ze swoją męskością. No chyba, że jesteś laską o suczym charakterze. To by wszystko wyjaśniało:) Jeśli jednak jesteś facetem to może czas wybrać się do lekarza. Sam sobie wybierz jakiego - czy od głowy czy może przyrodzenia...
A co do twoich tekstów rzekomo do mnie: Ja z żeńskich nicków nie piszę, mam SWÓJ. W przeciwieństwie do ciebie mam taki sam nick tutaj jak i na ShowUp.tv. Z fejkami i takimi jak ty nie ma co dyskutować. Przekroczyłeś granice chamstwa i głupoty.
Baw się w pyskówki z kimś na twoim (niskim) poziomie intelektualnym. Do twojego poziomu nie zamierzam się zniżać. Słodka również.


Już tu miał bana kiedyś za podobne sytuacje, ale niestety wrócił.
Szkoda, bo bardzo męczący osobnik i raczej małomerytoryczny, tak jak piszesz.
ale takie upośledzone osoby też niestety się zdarzają, trzeba ich trochę zrozumieć :D
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Dziewczyna zaniedbana, nie posiadająca szyi, a wymagania rodem z kosmosu. Urodą nie grzeszy ot taka znajoma ze spożywczaka. Wyżej sra niż dupę ma. SIC
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ona_21 pisze:Kocurku już Ci się nie znudziła Twoja zazdrość?


Naprawdę uwierzyłaś, że Kocurek bierze udział w tej dyskusji w jakikolwiek sposób? Że ktoś, kto utworzył tego posta to Kocurek a Merlin to annpearl (albo którykolwiek fan obu pań)? Naprawdę uważasz, że ktoś by się do tego tak łatwo przyznał nawet jeżeli miałaby to być prawda? Naprawdę miałem o Tobie trochę lepsze zdanie. A z tego co widzę to w taką tanią prowokację dałaś się wkręcić tylko Ty i wolverine.

Wiem jednak czemu tak łatwo w to uwierzyłaś. Masz kompleks Kocurka i to wielki. Siedzisz u niej na kamerce, nie odzywasz się, podpatrujesz jej zachowanie (nie powiedziałem że kopiujesz, żeby nie było), czytasz co ona ma do powiedzenia na Twój temat i chyba w jakiś sposób ona Ci imponuje. W każdym razie bardzo liczysz się z jej zdaniem na Twój temat, może nawet chciałabyś że ona została Twoją kumpelą. Nawet u siebie na kamerce się żalisz, że ona po Tobie jedzie i pytasz swoich rycerzy dlaczego żaden nie reaguje i Ciebie nie broni.

Dlaczego tak jest? Właśnie ciężko stwierdzić, bo to dosyć irracjonalne zachowanie. Ciebie chyba po prostu fascynuje dlaczego tak przeciętna dziewczyna jak Kocurek, o specyficznym stylu bycia, ma tylu fanów i zgromadziła tyle łatwego złota za nic. Pewnie zauważyłaś, że swego czasu było tego sporo, teraz już co prawda mniej, ale zawsze. Myślisz sobie: skoro ona to czemu nie ja? Czy ja jestem od niej gorsza? No właśnie...
Awatar użytkownika
GordonFreeman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 sie 2016, 20:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości