slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: slodka987
09 paź 2016, 17:01


ona_21 pisze:
NoMoreMoney pisze:
แมวตัวผู้ pisze:
NoMoreMoney pisze:
แมวตัวผู้ pisze:Powinna zmienić nick na MadeInChina987 albo ChińskaTandeta987 :D

https://showup24.tv/slodka987?
https://showup24.tv/profile/slodka987?


Dobre, dobre :D Takie nicki by zdecydowanie lepiej pasowały do niej, bo ten co ma aktualnie to niezbyt. Jaka ona słodka ? Podróba jedna... :D

I powinna oddawać Kocurkowi co najmniej 10% żetonów z racji tantiemów autorskich :D


No oczywiście, że powinna oddać i to co najmniej 10% :D

Tak powinnam zwłaszcza, że ruszyła dopiero dupe jak ja się pojawiłam w takim razie ona mi powinna dziękować że zadbała o swój kręgosłup i mięśnie.


Twoja logika jest porażająca :D
To tylko Tobie się wydaje, że jesteś dla niej jakąś konkurencją i odkąd Ty jesteś to musi się bardziej starać.
แมวตัวผู้


Re: slodka987
09 paź 2016, 17:05


แมวตัวผู้ pisze:
ona_21 pisze:
NoMoreMoney pisze:
แมวตัวผู้ pisze:
NoMoreMoney pisze:
แมวตัวผู้ pisze:Powinna zmienić nick na MadeInChina987 albo ChińskaTandeta987 :D

https://showup24.tv/slodka987?
https://showup24.tv/profile/slodka987?


Dobre, dobre :D Takie nicki by zdecydowanie lepiej pasowały do niej, bo ten co ma aktualnie to niezbyt. Jaka ona słodka ? Podróba jedna... :D

I powinna oddawać Kocurkowi co najmniej 10% żetonów z racji tantiemów autorskich :D


No oczywiście, że powinna oddać i to co najmniej 10% :D

Tak powinnam zwłaszcza, że ruszyła dopiero dupe jak ja się pojawiłam w takim razie ona mi powinna dziękować że zadbała o swój kręgosłup i mięśnie.



Twoja logika jest porażająca :D
To tylko Tobie się wydaje, że jesteś dla niej jakąś konkurencją i odkąd Ty jesteś to musi się bardziej starać.




Od kiedy ja jestem to już nie leży na jednym boku przynajmniej tyle. Cieszę się, że zadbałam o jej stawy.
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
09 paź 2016, 17:19


ona_21 pisze:ojj jasne puszczają mi nerwy. Zwłaszcza, że wy wchodzicie sobie non stop waląc konia i wypisując durne teksty na poziomie gimnazjalisty. Fakt, że nie umiejętnie konwersujecie i używacie wulgaryzmów negując człowieka na poziomie gimnazjalisty. Mam czym się przejmować ahahhaa takie du... nie obchodzą mnie. Tyle buraczki!

Kto by u ciebie konia zwalil chyba niewidomy :lol: idz lepiej kapuste w beczce ubijac bo to miejsce nie dla ciebie
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 22:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: slodka987
09 paź 2016, 17:23


tasmanx pisze:Słodka słabo reaguje na bodźce zewnętrzne. Chłodna osoba z pesymistycznym podejściem do życia. W życiu codziennym kieruje się tylko swoją wygodą. Jest leniwa, niezdyscyplinowana i ma bardzo słabo rozwiniętą asertywność. Próbując wykonać jakiś seksowny (według niej) ruch, zachowuje się jakby jej kończyny wpadały w silne skurcze. Jest totalnie aseksualna.



Taxman myślisz? Myślisz, że Twoja wypowiedź na "wysokim poziomie" coś zmieni? Jesteś osobą, która neguje kogoś kogo nie zna? Wykonuje ruch? A wiesz co to percepcja wzorkowo-ruchowa? Bo chyba musisz ją poprawić skoro patrzysz na to i piszesz oraz nie wnikam co jeszcze. Do tego może podyskutujmy jaki masz słaby wzrok skoro nie widzisz siebie tylko innych. Wiesz jestem osobą, która nie neguje innych chyba, że oni już przesadzają, a Wasze wypociny już podchodzą pod paragrafy (nie piszę, że wszystkich). Polskie prawo ma takie coś, że może namierzyć kogoś nawet przez net, a ja mogę z chęciom się potłumaczyć na policji żeby poucierać noska zadufanym bałwankom z forum :d tyle!
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
09 paź 2016, 17:35


ona_21 pisze: z chęciom


Ja także z miłą chęciom się z tobą spotkam ... może być i w sądzie
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 10:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: slodka987
09 paź 2016, 17:47


ona_21 pisze:
tasmanx pisze:Słodka słabo reaguje na bodźce zewnętrzne. Chłodna osoba z pesymistycznym podejściem do życia. W życiu codziennym kieruje się tylko swoją wygodą. Jest leniwa, niezdyscyplinowana i ma bardzo słabo rozwiniętą asertywność. Próbując wykonać jakiś seksowny (według niej) ruch, zachowuje się jakby jej kończyny wpadały w silne skurcze. Jest totalnie aseksualna.



Taxman myślisz? Myślisz, że Twoja wypowiedź na "wysokim poziomie" coś zmieni? Jesteś osobą, która neguje kogoś kogo nie zna? Wykonuje ruch? A wiesz co to percepcja wzorkowo-ruchowa? Bo chyba musisz ją poprawić skoro patrzysz na to i piszesz oraz nie wnikam co jeszcze. Do tego może podyskutujmy jaki masz słaby wzrok skoro nie widzisz siebie tylko innych. Wiesz jestem osobą, która nie neguje innych chyba, że oni już przesadzają, a Wasze wypociny już podchodzą pod paragrafy (nie piszę, że wszystkich). Polskie prawo ma takie coś, że może namierzyć kogoś nawet przez net, a ja mogę z chęciom się potłumaczyć na policji żeby poucierać noska zadufanym bałwankom z forum :d tyle!


O następna showupowa prawniczka :D dziecko drogie Policją to idź straszyć doktora nauk :D
แมวตัวผู้


Re: slodka987
09 paź 2016, 17:48


W sądzie co najwyżej spotkasz się z moim adwokatem. Osoba, która pozywa nie musi być na sali rozpraw, a jedynie złożyć zeznania i dowody na policji.
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
09 paź 2016, 17:50


แมวตัวผู้ pisze:
ona_21 pisze:
tasmanx pisze:Słodka słabo reaguje na bodźce zewnętrzne. Chłodna osoba z pesymistycznym podejściem do życia. W życiu codziennym kieruje się tylko swoją wygodą. Jest leniwa, niezdyscyplinowana i ma bardzo słabo rozwiniętą asertywność. Próbując wykonać jakiś seksowny (według niej) ruch, zachowuje się jakby jej kończyny wpadały w silne skurcze. Jest totalnie aseksualna.



Taxman myślisz? Myślisz, że Twoja wypowiedź na "wysokim poziomie" coś zmieni? Jesteś osobą, która neguje kogoś kogo nie zna? Wykonuje ruch? A wiesz co to percepcja wzorkowo-ruchowa? Bo chyba musisz ją poprawić skoro patrzysz na to i piszesz oraz nie wnikam co jeszcze. Do tego może podyskutujmy jaki masz słaby wzrok skoro nie widzisz siebie tylko innych. Wiesz jestem osobą, która nie neguje innych chyba, że oni już przesadzają, a Wasze wypociny już podchodzą pod paragrafy (nie piszę, że wszystkich). Polskie prawo ma takie coś, że może namierzyć kogoś nawet przez net, a ja mogę z chęciom się potłumaczyć na policji żeby poucierać noska zadufanym bałwankom z forum :d tyle!


O następna showupowa prawniczka :D dziecko drogie Policją to idź straszyć doktora nauk :D


Wkleić Ci artykuł który mówi o straszeniu osoby przez internet i hejtowaniu?

Proszę bardzo
Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
09 paź 2016, 17:56


tasmanx pisze:Słodka słabo reaguje na bodźce zewnętrzne. Chłodna osoba z pesymistycznym podejściem do życia. W życiu codziennym kieruje się tylko swoją wygodą. Jest leniwa, niezdyscyplinowana i ma bardzo słabo rozwiniętą asertywność. Próbując wykonać jakiś seksowny (według niej) ruch, zachowuje się jakby jej kończyny wpadały w silne skurcze. Jest totalnie aseksualna.

tasmanx Cóż za analiza psychologiczna... Od samego patrzenia takie wnioski? Tacy jak ty by chcieli by dziewczyna robiła to na co mają ochotę i to jeszcze za darmo, a jak nie chce to wyspisujesz , że jest leniwa i niezdyscyplinowana haha. Z asertywnością zaś trafiłeś kulą w płot... Słodka odrzuciła już tyle propozycji privów na których mogła zarobić, że jest chyba najbardziej asertywną osobą na całym tym portalu.
Teraz dobra rada: siedz lepiej u tej swojej ulubienicy Napalona Nimfa i tam sobie fapuj za darmochę :) To ci wychodzi pewnie w życiu najlepiej :mocking:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2015, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niejedna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
09 paź 2016, 17:58


ona_21 pisze:
แมวตัวผู้ pisze:
ona_21 pisze:
tasmanx pisze:Słodka słabo reaguje na bodźce zewnętrzne. Chłodna osoba z pesymistycznym podejściem do życia. W życiu codziennym kieruje się tylko swoją wygodą. Jest leniwa, niezdyscyplinowana i ma bardzo słabo rozwiniętą asertywność. Próbując wykonać jakiś seksowny (według niej) ruch, zachowuje się jakby jej kończyny wpadały w silne skurcze. Jest totalnie aseksualna.



Taxman myślisz? Myślisz, że Twoja wypowiedź na "wysokim poziomie" coś zmieni? Jesteś osobą, która neguje kogoś kogo nie zna? Wykonuje ruch? A wiesz co to percepcja wzorkowo-ruchowa? Bo chyba musisz ją poprawić skoro patrzysz na to i piszesz oraz nie wnikam co jeszcze. Do tego może podyskutujmy jaki masz słaby wzrok skoro nie widzisz siebie tylko innych. Wiesz jestem osobą, która nie neguje innych chyba, że oni już przesadzają, a Wasze wypociny już podchodzą pod paragrafy (nie piszę, że wszystkich). Polskie prawo ma takie coś, że może namierzyć kogoś nawet przez net, a ja mogę z chęciom się potłumaczyć na policji żeby poucierać noska zadufanym bałwankom z forum :d tyle!


O następna showupowa prawniczka :D dziecko drogie Policją to idź straszyć doktora nauk :D


Wkleić Ci artykuł który mówi o straszeniu osoby przez internet i hejtowaniu?

Proszę bardzo
Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.


Długo tego szukałaś?
Wystarczy, że będzie szedł w zaparte, że to nie on pisał a do komputera ma dostęp wiele osób i dostaniesz z Prokuratury pisemko o umorzeniu z uwagi na niemożność ustalenia sprawcy :D
แมวตัวผู้


Re: slodka987
09 paź 2016, 18:06


Niemożność ustalenia jest w tedy kiedy nie ma dowodów, a jeżeli ktoś udostępnia komputer na obrażanie innych to jest współudział. Przykro mi ale mam wielu znajomych policjantów i wiem mniej więcej jak to wygląda. A moje zaburzenie ruchowe na pewno jest w normie. Nie jak Twoja priorecepcja. Bardzo mi przykro, że z powodu choroby macie ograniczenia w mózgu, ale mnie już się nie chce zniżać do Waszego poziomu bo mój jest troszeczkę zbyt wysoki.
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
09 paź 2016, 20:59


Re: slodka987
09 paź 2016, 21:11


fire998 pisze:Słodka a ja cie lubię :D teraz coś się zaczęło dziać u kocurka :D


Co się zaczęło dziać u Kocurka?
Ja tam żadnej różnicy nie widzę.
แมวตัวผู้


Re: slodka987
09 paź 2016, 22:20


แมวตัวผู้ pisze:
fire998 pisze:Słodka a ja cie lubię :D teraz coś się zaczęło dziać u kocurka :D


Co się zaczęło dziać u Kocurka?
Ja tam żadnej różnicy nie widzę.


No bo nic się takiego nie dzieje, nie ma żadnej zmiany. Całe halo tylko o to że ostatnio ściągnęła majtki i można było zobaczyć nagie biodro i kawałek łona przez moment (z resztą jak już było o tym wspomniane w tym temacie)...no i może jeszcze to, że jest trochę aktywniejsza na transmisji, nie leży cały czas.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
10 paź 2016, 01:12


Słodka, to kolejna niby taka szara myszka, a jak się okazuje to przed wejściem na - SALONY SZOŁAPOWSKIE - przestudiowała chyba jakiś podręcznik 'Jak się poruszać po sek-kamerkach'


ona_21 pisze:Taxman myślisz? Myślisz, że Twoja wypowiedź na "wysokim poziomie" coś zmieni? Jesteś osobą, która neguje kogoś kogo nie zna? Wykonuje ruch? A wiesz co to percepcja wzorkowo-ruchowa? Bo chyba musisz ją poprawić skoro patrzysz na to i piszesz oraz nie wnikam co jeszcze. Do tego może podyskutujmy jaki masz słaby wzrok skoro nie widzisz siebie tylko innych. Wiesz jestem osobą, która nie neguje innych chyba, że oni już przesadzają, a Wasze wypociny już podchodzą pod paragrafy (nie piszę, że wszystkich). Polskie prawo ma takie coś, że może namierzyć kogoś nawet przez net, a ja mogę z chęciom się potłumaczyć na policji żeby poucierać noska zadufanym bałwankom z forum :d tyle!


ona_21 pisze:W sądzie co najwyżej spotkasz się z moim adwokatem. Osoba, która pozywa nie musi być na sali rozpraw, a jedynie złożyć zeznania i dowody na policji.


ona_21 pisze:Wkleić Ci artykuł który mówi o straszeniu osoby przez internet i hejtowaniu?

Proszę bardzo
Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.


:facepalm:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: slodka987
10 paź 2016, 05:19


Do Słodkiej i Toksyny
Cytacik...
Warto zaznaczyć, że choć nietrudno zainicjować postępowanie karne o zniesławienie,należy jednocześnie pamiętać, że osoba, która świadomie występuje z bezpodstawnym oskarżeniem, musi liczyć się z poniesieniem odpowiedzialności karnej za tzw. pieniactwo. Art. 234 k.k. mówi bowiem,że „kto, przed organem powołanym do ścigania lub orzekania w sprawach o przestępstwo fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie tych czynów zabronionych lub przewinienia dyscyplinarnego,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.” Osoba, która czuje się pokrzywdzona działaniami pieniacza, może złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na policji lub w prokuraturze....

Tera ja....
Tu wkraczamy w sferę pojęć co jest obraźliwe co nie a co jest licencia poetica, czyli formą ekspresji słownej dozwolona przy pewnych wpisach itp. temat mocno dyskusyjny, na wiele postępowań, kosztowny...
Co więcej przy takim kontrpozwie w stosunku do tego co może składać Słodka czy też Toxic Angel, wyłączenie jawności postępwania jest tylko na wniosek pokrzywdzonego...a więc Słodka również powinna sobie zdawać sprawę, ze jej dane zostaną ujawnione.. co więcej hieny medialne, dziennikarze brukowi, bardzo chętnie zleca się na takie postępowanie - bo oto "modelka" dziewczyna, nadająca na seks kamerkach ma sprawę jedna o pieniactwo a druga założyła sama o zniesławienie...a ja na pewno w takim przypadku podzwoniłbym po tabloidch wszelakich.
I juz mamy Slodką czy Toksynę łan dej hiro :-) hehe
To w ogóle jest błazenada taka pisanina- nie zdają sobie sprawy z kosztów sądowych, tego, ze sąd może zażądać zabezpieczenia w wysokości iluś tam procent nawiązki... no kurwa, hadko pisać nawet. A wysokość samej nawiązki musi być adekwatna do wielu rzeczy, o których nie chce mi się pisać, chociażby do rzekomo utraconych dochodów, co od razu otworzy kwestie ujawnienia tych dochodów oraz podniesie kwestie rozliczeń z Urzędem Skarbowym, czyli np pokazania PIT itp....
Ale wszystkie mają prawników, znajomych policjantów, są wykształcone, obyte w kwestiach prawnych... Kurwa litości..... a na ścianie plakat ze starego filmu, szyba w drzwiach typowych dla 40 letniej Wielkiej Płyty zasłonięta papierami, a u Toksyny ta sama pościel non stop i ścianka bynajmniej nie celebrycka oraz zjechana wersalka jako anturaż transmisji.
A co do sprawy i mediów...cóż za wspaniały temacik ze zdjęciem na 6 stronę... hehe lub na podtemacik w plejadzie i pudelku
No toż to prawie celebryckość....
Także apelowałbym o umiar w szafowaniu stwierdzeniami, że będzie sprawa, ze mam prawników, ze to, ze tamto - bo warto sobie zdawać sprawę, że takie działania mogą mieć przynieść retorsje a skórka , mocno teoretyczna, nie będzie warta wyprawki..., co więcej na zasadzie "Chcieliście wyruchać Freda a to Fred wyruchał Was" to drogie Panie mogą zostać jednak uznane za winne i skazana np na karę ograniczenia wolności - czyli np "Zieleń Miejska Wita na Pracach Społecznych" - wtedy go pro, net mobilny i transmisja z grabienia liści...
To tyle.
Jeszcze Polska nie zginęła.
Ałfidersej, iś szpricen, sznela i hendeho.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
10 paź 2016, 06:54


ona_21 pisze:Niemożność ustalenia jest w tedy kiedy nie ma dowodów, a jeżeli ktoś udostępnia komputer na obrażanie innych to jest współudział. Przykro mi ale mam wielu znajomych policjantów i wiem mniej więcej jak to wygląda. A moje zaburzenie ruchowe na pewno jest w normie. Nie jak Twoja priorecepcja. Bardzo mi przykro, że z powodu choroby macie ograniczenia w mózgu, ale mnie już się nie chce zniżać do Waszego poziomu bo mój jest troszeczkę zbyt wysoki.


Gdybyś znała choćby jednego policjanta czy prawnika to byś wiedziała, że współudział w postaci użyczenia "narzędzia zbrodni" baaardzo trudno jest udowodnić, chocby dlatego, że trzeba znaleźć świadków lub dowody elektroniczne na to, że osoba wiedziała do czego będzie służył komputer czy łącze internetowe i tym samym jej działanie w złej wierze. A nawet jeżeli ten trudny wyczyn się uda i będziesz walczyć z użyciem ciężkiej artylerii czyli art. 216 to musisz wiedzieć, że owszem, artleria ta jest ciężka ale w dźwiganiu jej na kolejne rozprawy a strzela kapiszonami, bo bardzo cięzko jest przed sądem udowodnić realną stratę fizyczną czy psychiczną (depresja i pogorszenie zdrowia? Po jednym wpisie na forum dla koniobijców?) czy tym bardziej moralną (jaką startę moralną może mieć ktoś, kto siedzi na stronie dla koniobijców?) z powodu tego, że ktoś nazwał Cię w internetach "na literę K" a wydębienie jakiegokolwiek odszkodowania, choćby symbolicznych 500 zł graniczy z cudem (tym bardziej nie ma mowy o ""grubych tysiącach"). W najlepszym razie koleś dostanie grzywnę 300-500 zł i miesiąc prac społecznych, na karę więzienia, nawet w zawiasach nie ma opcji, do tej pory chyba tylko jedna osoba w Polsce siedzi w więzieniu z powodu obrażania kogoś w necie i to raz: obrażał Prezydnta RP a dwa: nie dlatego, że dostał tak wyski wyrok tylko dlatego, że nie wykonywał prac społecznych albo nie zapłacił grzywny. Gdyby było inaczej więzienia byłyby pełne pryszczatych gimbusów wyzywających w grach ludzi "na literę k" i sugerujących odbycie poprzedniego dnia stosunku seksualnego z ich rodzicielkami a dzielnice willowe w Warszawie pełne modelek z szołapa które zostały obrażone na czacie SU, pozwały kolesi i żyją sobie godziwie z milionowych odszkodowań :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: slodka987
10 paź 2016, 08:21


Co za czasy, już nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, normalnie tragifarsa prawno-kryminalna się zaczyna na SU i forum robić.
Jeszcze tylko brakuje żeby panny zaczęły januszy straszyć, że naślą na nich skarbówkę w celu weryfikacji źródeł finansowania
zakupów żetonów.
Mano_Negra


Re: slodka987
10 paź 2016, 11:27


แมวตัวผู้ pisze:Długo tego szukałaś?
Wystarczy, że będzie szedł w zaparte, że to nie on pisał a do komputera ma dostęp wiele osób i dostaniesz z Prokuratury pisemko o umorzeniu z uwagi na niemożność ustalenia sprawcy :D


Jeśli już mówimy o tym, że dostęp do tego samego komputera mogły mieć różne osoby to o kim my tu mówimy? Chyba o jakimś małolacie co mieszka z grupką rodzeństwa, bo raczej nie o osobie dorosłej. Dorosły człowiek nie udostępnia innym osoobom swojego komputera ot tak i bez żadnej kontroli. Mamy zresztą takie czasy, że praktycznie każdego dorosłego człowieka stać na jakiegoś lepszego lub gorszego laptopa czy desktopa, więc nie chodzi i nie pisze od znajomych głupot na forum.
Poza tym taki delikwent idąc w zaparte, że to nie on musiałby wskazać osoby, które z danego kompa korzystały. Podawałby swoich kolegów sąsiadów czy współlokatorów? Oni by się wyparli, bo mają własne kompy i te jego zaparte na niewiele, by mu się zdało.
Palić głupa to możecie sobie tutaj albo na SU, ale nie w sądzie czy komisariacie :)
No a jeśli już by się takiego namierzyło i by się okazało, że mieszka sam albo z rodzicami to na kogo by zwalił winę? Może na psa? :lol:
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2015, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niejedna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
10 paź 2016, 13:00


Fuckerberry pisze:Palić głupa to możecie sobie tutaj albo na ShowUp.tv, ale nie w sądzie czy komisariacie :)


Dobrze to ująłeś 'palenie głupa' i kto by się chciał w prokuraturze babrać takimi sprawami, bo ktoś tam coś komuś napisał na jakimś forumku czy jakimś portalu seks-kamerkowo-internetowo-burdelowym :lol2: :lol2: skończcie już pierdolić o tych sądach...
zresztą już samo to, że dana osoba wchodzi na tak zacne strony, dyskwalifikuje i kompromituje ją na starcie.
Cyrk na kółkach :D

https://showup24.tv/slodka987
https://showup24.tv/profile/slodka987
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości