Modliszkaaa21a/IIIIII/Perwersyjna23

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


tomcio_paluszek pisze:W ogóle czy to takie ważne czyje to konto? Może i sama napisała, cóż z tego niby wynika?^^ :lol: :lol: :lol:


Wynika z tego wielka afera i skandal :derisive: hehe...
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Modliszka to dla mnie taka Toxic tylko, że z wersji XXL...
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tymczasem pisze:Modliszka to dla mnie taka Toxic tylko, że z wersji XXL...

To żeś pojechał z tym porównaniem, nie wiem czy tak durny jesteś czy ktoś ci zapłacił za napisanie tego debilizmu ?
Mano_Negra




tomcio_paluszek pisze:W ogóle czy to takie ważne czyje to konto? Może i sama napisała, cóż z tego niby wynika?^^ :lol: :lol: :lol:


To kto pisze recenzje jest niezwykle istotne, cała idea działu jest taka, że można sobie bez wchodzenia na priv wyrobić jako-taką opinię o danej pani, jeżeli pani sama sobie będą pisać recki to nikt nie będzie tego działu traktował poważnie. A było nie było ten dział jest podstawą egzystencji całego forumka
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Aha, ale jeśli admin zaraz napisze, że to nie ona, bo z tego co wiem, to nie;] to ją przeprosicie za te pomówienia i kręcenie aferki tak? Wy możecie snuć bezpodstawne opowieści, ale ona już śmiesznej recenzji by nie mogła? Zabawne są te zasady :lol: :lol: :lol:
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Jakie przepraszanie, o przepraszaniu nie ma nawet mowy, wprost przeciwnie - nakręcimy kolejną aferę opartą na kolejnych, jeszcze bardziej bzdurnych podejrzeniach! :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Przepraszać i to już!!! :lol:
Dla Was akceptowalne i niepodejrzane są tylko negatywne opinie :roll:
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




My znamy mentalność Polaków, wiemy że Polak zawsze narzeka i we wszystkim dopatruje się negatywnych aspektów, więc jak już trafi się jeden co nie narzeka to od razu zapala nam się lampka alarmowa!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




tomcio_paluszek pisze:Aha, ale jeśli admin zaraz napisze, że to nie ona, bo z tego co wiem, to nie;] to ją przeprosicie za te pomówienia i kręcenie aferki tak? Wy możecie snuć bezpodstawne opowieści, ale ona już śmiesznej recenzji by nie mogła? Zabawne są te zasady :lol: :lol: :lol:


Tak przeprosimy za podejrzenia mataczenia i kręcenia, jeśli okażą się z paluszka wyssane. Ale nie zamierzam też klaskać łapkami jak bobasek na widok grzechotki lub butelki z mlekiem jeśli widzę, że coś trąci lekkim smrodkiem.

Skoro Wiesz to w czym problem ? Postaw się, stań murem, daj sobie rękę obciąć.....broń i chroń :cool3: :cool3: :cool3:

Obrazek
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Pierwszy mój wpis i od razu taki wielki odzew... hahaha! Doprawdy, nie spodziewałem się :D Muszę chyba bloga założyć. Będę miał dużo followersów :lol: Zastanawia mnie tylko, co takiego kontrowersyjnego napisałem, że tyle osób się nagle zbulwersowało?

Główny zarzut do mnie jest taki, że jestem Modliszką, która sama sobie napisała komentarz na swoją cześć i chwałę. Otóż, zmartwię was, nie jestem Modliszką. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkich przekonam. To tylko słowa. Wierzcie mi lub nie. Wasza sprawa. Pragnę jednak zauważyć, że mój tekst wcale nie był jednoznacznie pozytywny. Wspomniałem w nim również rzeczy negatywne. Skoro ktoś widzi tam same ochy, achy i zachwyty, to proponuję przeczytać powoli jeszcze raz, ze zrozumieniem i bez uprzedzeń. Opisałem po prostu MOJE doświadczenia związane z Modliszką. Podzieliłem się też z wami kilkoma MOIMI refleksjami. To wszystko. Nikomu nic nie narzucam. Wy mieliście inne przeżycia i macie SWÓJ punkt widzenia. Szanuję to.

Zdaję sobie sprawę, że wiele osób jest sfrustrowanych przez problemy z odebraniem wygranych. Niemal na każdej transmisji którą widzę, jest multum kolesi proszących się o zrealizowanie tego co wylosowali. Nie trzeba być wielkim bystrzachą żeby wydedukować, iż zabawa w hazard nie jest najlepszym pomysłem dla tych, którzy chcą się zaspokoić tu i teraz. Dlatego jak mnie najdzie ochota to się nie pierniczę. biorę priv i tyle. Dla niecierpliwych są też droższe losy do realizacji natychmiast.

Zrozumcie, że ja nikogo nie namawiam do oddawania czci Modliszce. Nie wmawiam wam, że na pewno jest taka czy inna. Nikomu z krytykujących ją nie zarzucam kłamstwa. Ja po prostu przedstawiłem wam to co dane było MI zobaczyć i przeżyć. Jest to tylko wąski wycinek całości. Nie wiem jaka Modliszka jest na prawdę. Nie znam jej na tyle dobrze, żeby móc ją kategorycznie oceniać. Ogólnie SU, to nie jest miejsce do nawiązywania głębokich relacji. Głębokie to tam może być jedynie gardło... :lol: Trzeba mieć do tego dystans i tyle.

Jakiś wybitny inteligent, którego nicku nie pamiętam zarzucił mi kłamstwo. Szkoda, że nie sprecyzował o co konkretnie mu chodziło. Mógłbym się wtedy odnieść merytorycznie. A tak, to muszę poprzestać jedynie na stwierdzeniu, iż mamy do czynienia z dziecinadą. Albowiem właśnie dzieci w przedszkolu krzyczą do swoich rówieśników: "Kłamiesz!" I już. Bez żadnego rozwinięcia i uzasadnienia. Słabe to...

Kończę pisanie, bo widzę że zaczyna udzielać mi się internetowa napinka. A to przecież nie o to chodzi w całym tym SU.

P.S.
Wielu osobom podejrzane wydaje się, że mój pierwszy post umieściłem akurat w tym a nie innym temacie. No cóż... Gdzieś przecież musiało się zacząć. I co jest w tym niby takiego dziwnego? Oczywiście, mogłem zabrać głos pod jakąś panną wywołującą mniej kontrowersji i napisać: "fajna dupa". Ale wiecie co? To by było nijakie i bezproduktywne. Nie chciałoby mi się zakładać konta na tym forum. A tu natrafiłem na temat, w którym jest coś do powiedzenia i tyle. Ludzie! Nie doszukujcie się wszędzie spisku i podstępu! Życie będzie wtedy łatwiejsze. Więcej energii zostanie wam na rzeczy przyjemne i pożyteczne.
Awatar użytkownika
Morfi
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Morfi pisze:Pierwszy mój wpis i od razu taki wielki odzew... hahaha! Doprawdy, nie spodziewałe(a)m się :D


Modlicha weź się nie ośmieszaj :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Załóż tego bloga i sama ze sobą pisz. Sukces gwarantowany....jebie Cię jak kozę w rui, ciągle niedowartościowana, niedoszacowana, niezadowolona :sarcastic_blum:
Stąd te ciągłe wymysły, podszywanie się pod innych i próby wywyższania się w nadziei, że Janusze uwierzą w Twoją wielkość, dobroć, cnotliwość i niewinność.
Te wszystkie Twoje matactwa to tylko pęd do żetona, nieposkromiona pazerność i brak jakiejkolwiek samokrytyki.
Odjebałaś nie jeden chamski numer łącznie z wpierdalaniem się na transmisje innych Kobiet byleby tylko "POŻREĆ" ŻETONY.
NIc SOBĄ NIE REPREZENTUJESZ, A SRASZ WYŻEJ NIŻ DUPĘ MASZ.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Morfi pisze:Główny zarzut do mnie jest taki, że jestem Modliszką, która sama sobie napisała komentarz na swoją cześć i chwałę. Otóż, zmartwię was, nie jestem Modliszką. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkich przekonam. To tylko słowa. Wierzcie mi lub nie. Wasza sprawa. Pragnę jednak zauważyć, że mój tekst wcale nie był jednoznacznie pozytywny. Wspomniałem w nim również rzeczy negatywne.


Dokłądnie po to aby miec ten argument. A dalej mi się juz nie chce czytać... :geek:
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: jak tu śmiesznie
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




modlicha pisze::laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: jak tu śmiesznie



Modli gowa do góry :ok: jesli potrzebujesz wsparcia, to uaktywnie swoje 13 kont, :P pojedziemy z nimi :P :bye:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Merlin pisze:
Morfi pisze:Pierwszy mój wpis i od razu taki wielki odzew... hahaha! Doprawdy, nie spodziewałe(a)m się :D


Modlicha weź się nie ośmieszaj :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Załóż tego bloga i sama ze sobą pisz. Sukces gwarantowany....jebie Cię jak kozę w rui, ciągle niedowartościowana, niedoszacowana, niezadowolona :sarcastic_blum:
Stąd te ciągłe wymysły, podszywanie się pod innych i próby wywyższania się w nadziei, że Janusze uwierzą w Twoją wielkość, dobroć, cnotliwość i niewinność.
Te wszystkie Twoje matactwa to tylko pęd do żetona, nieposkromiona pazerność i brak jakiejkolwiek samokrytyki.
Odjebałaś nie jeden chamski numer łącznie z wpierdalaniem się na transmisje innych Kobiet byleby tylko "POŻREĆ" ŻETONY.
NIc SOBĄ NIE REPREZENTUJESZ, A SRASZ WYŻEJ NIŻ DUPĘ MASZ.


Dobrze napisane i myślę, że nic nie trzeba dodawać :)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Aż się wzruszyłam :cray: ''mówcie'' dalej :drag: :drag: :laughingnew:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Modli potrzebujemy Cię tutaj, nie odchodź! To forum wiele straci jeżeli Ciebie nie będzie!

Coś takiego? :cool3:

https://showup24.tv/Modliszkaaa21a
https://showup24.tv/profile/Modliszkaaa21a
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




temat Modliszki umarł śmiercią naturalną (to może nawet dobrze) a ja ostatnio z ciekawości sprawdziłem jej profil czy nadal pisze sobie sama komentarze tzn oczywiscie panowie ktorzy dziwnym trafem po komentarzu usuwają konto lub Modliszka przesyla im spore sumy żetonów i jestem pełen podziwu bo juz zaprzestała tych praktyk - oby tak dalej ;)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zauważyłam u Modliszki nieładne praktyki podbierania widzów. W skrócie to wygląda mniej więcej tak, że Modliszka wchodzi na top transmisje, czyli takie, z dużą widownią i zaczyna swój "taniec godowy" Przytoczę parę określeń, które mają na celu wydojenie z żetonów napaleńców: "ojej jaka jestem napalona, nie wytrzymam, ale mam mokro, pragnę kutaska, chciałabym tam być z wami" itd..itp... Po tych bajeczkach Modliszka z widownią około 10 osób przeskakuje do pierwszej piątki, gdzie ma już widzów około 100. Nie była to jednorazowa sytuacja i uważam, że takie celowe i bezpardonowe działania w celu podbicia swojej widowni powinny skutkować banem!
Awatar użytkownika
Maryna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 09 sie 2016, 00:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Maryna pisze:Zauważyłam u Modliszki nieładne praktyki podbierania widzów. W skrócie to wygląda mniej więcej tak, że Modliszka wchodzi na top transmisje, czyli takie, z dużą widownią i zaczyna swój "taniec godowy" Przytoczę parę określeń, które mają na celu wydojenie z żetonów napaleńców: "ojej jaka jestem napalona, nie wytrzymam, ale mam mokro, pragnę kutaska, chciałabym tam być z wami" itd..itp... Po tych bajeczkach Modliszka z widownią około 10 osób przeskakuje do pierwszej piątki, gdzie ma już widzów około 100. Nie była to jednorazowa sytuacja i uważam, że takie celowe i bezpardonowe działania w celu podbicia swojej widowni powinny skutkować banem!


Hehhe :D Na bana ze strony ShowUp.tv pewnie nie ma co liczyć, ale za to każda z dziewczyn może, a nawet powinna ją banować już na wejściu. Tak prewencyjnie. Aż w końcu się Modliszka nauczy, że nieładnie jest tak postępować.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości