slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


faraon pisze:Ciekawą rozmowę dziś czytałem na CW , chodzi o czat gwiazdy tego tematu z adminem strony na temat usunięcia jej filmów ze strony :) korzystanie z translatora w tych czasach jest lekko słabe a pisanie co chwila po polsku do gościa który ni huhu to polsku jest lekko żałosne - ucz się języków kobieto to może następnym razem zostaniesz potraktowana poważnie :oops:


to na pewno slodka987 ;d albo jej naganicz idź czytaj dalej moze Ci stanie ;p
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




na widok słodkiej .... yyyy raczej nie
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




faraon pisze:na widok słodkiej .... yyyy raczej nie


Zdawaj relacje ale dokładnie ;d tylko nie zapomnij napisać kiedy brała kąpiel i czy się masturbowała dzisiaj :d będzie sensacja faraon, sensacja;p
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




slodka po co chcesz to usunąć jak i tak zaraz ktoś wrzuci, nic już z tym nie zrobisz a tak w ogóle to przecież nie Ty :D
แมวตัวผู้




koteczek222 pisze:
Klakier pisze:slodka po co chcesz to usunąć jak i tak zaraz ktoś wrzuci, nic już z tym nie zrobisz a tak w ogóle to przecież nie Ty :D


klakierku tak na to czekałam ;******** jak ja tęskniłam, nie chcesz jeszcze mi nastroju popsuć? ;* w końcu Wasza forumowa miłość do mnie przewyższa Wasze intelekty ;p ale te w spodniach bo w głowach to raczej marne szansę na szare komóreczki


Już nie mogę dużej z tym walczyć w końcu nie mam rozumu ani wyglądu taka biedna jestem ;(( poszkodowana przez los ahh a wy tacy dobrzy we wszystkim
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




koteczek222 pisze:
Klakier pisze:slodka po co chcesz to usunąć jak i tak zaraz ktoś wrzuci, nic już z tym nie zrobisz a tak w ogóle to przecież nie Ty :D


klakierku tak na to czekałam ;******** jak ja tęskniłam, nie chcesz jeszcze mi nastroju popsuć? ;* w końcu Wasza forumowa miłość do mnie przewyższa Wasze intelekty ;p ale te w spodniach bo w głowach to raczej marne szansę na szare komóreczki


Tym razem piszę całkiem serio, nie mam zamiaru Cię dołować tylko mówię jak jest a ostatnia część mojej wypowiedzi to tylko żart, wybacz ale nie mogłem się powstrzymać :)
แมวตัวผู้




koteczek222 pisze:Już nie mogę dużej z tym walczyć w końcu nie mam rozumu ani wyglądu taka biedna jestem ;(( poszkodowana przez los ahh a wy tacy dobrzy we wszystkim

Tu masz racje Slodka... nie walcz z tym, to syzyfowa praca.
Btw. "my" w niczym nie musimy byc dobrzy, jestesmy tylko kupujacymi, to TY jestes towarem. Rozumiesz? Nie sadze...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Jak mówi stare chińskie przysłowie "Nie podchodź do byka od przodu, do konia od tyłu, a do idioty w ogóle". Tak bym skomentował sens konwersacji z takimi osobnikami jacy się tu wypowiadają i obrażają kobietę. Kiedyś takie chamstwo ze strony mężczyzny było nie do pomyślenia, teraz to niestety norma. :nea:



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2015, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niejedna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zacznę od tego, ze nie czytam forum, bloga , nie wiem co się działo przed tym postem. Piszę bo mam swoje zdanie, i nie będę czytał co będzie dalej, nie chce mi się 
Dla mnie słodziutka, jest świetna  nie ważne, czy kusi, czy po prostu siedzi. Lubię z nią konwersację, rozumie moje żarty, można z nią inteligentnie porozmawiać, oby jej nie wyzywać nie denerwować. Nikt tego nie lubi, prawda?
Ile osób z nas robiło wałki by osiągnąć coś dla siebie, nie tylko w necie, ale i w realnym życiu. Słodka robi to co na co ma ochotę. Za co ją szanuję. Można z nią porozmawiać, powygłupiać się. Nie jestem tym, który trzepie na jej trans. Owszem lubię na nią patrzeć, ma to coś co przyciąga moją uwagę. Każdego pociąga co innego, ktoś inny. Mnie ta osoba pociąga, przyciąga.
Ilu z nas oczernia innych bo tak nam łatwiej? Nie oceniajmy wszystkich własną miarą. Każdy z nas ma inne pragnienia, cele, oczekiwania. Jednemu podoba się matka, innemu córka :D jeden woli cycki, inny fiutka. Bądźmy otwarci na wszystko, nie oceniajmy. Bądźmy sobą. A słodka taka jest, jest sobą. Jest wesoła, jest sexy okazuje to. Jest smutna okazuje to. Wywala? Bo może. Każdy ma prawo mieć gorsze dni, ale nie każdy lubi je mieć, słodka radzi sobie z tym na własny sposób. Okazując to na swój sposób. Ile razy Ty czytelniku uraziłeś kogoś, czego potem żałowałeś. Nie wszystko jest takim, jakim wygląda naprawdę. Słodka jest, ma uczucia, osobowość i jest sobą.
Nie piszę tego jako alfons, zakochaniec. Piszę to, bo wiem, że jak każdy słodka ma uczucia. Pisze to bo wiem, ze słodka jest twarda, i nie będzie przejmować się byle czym. Ale czy dzięki temu możemy targać jej wizerunek, oczerniać, bo nie spełnia naszych oczekiwań? Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień. Możecie ukamienować mnie, ale powstanę twardszy, i mojego kolejne posty będą bardziej otwarte. Przemyślny to ludziki. Szanujmy siebie, wtedy inni będą sanować nas.
Nie odpieram hej tu, nie walczę z końmi..
Awatar użytkownika
acocietoobchodzi
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 28 lip 2017, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: slodkaa987
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




A jak mawial Woody Allen "Pomijając biologie, fakt ze posiadasz waginę nie czyni Cie kobieta, tak samo jak posiadanie penisa nie swiadczy ze jestes mężczyzną" ..cos w ten desen.

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3


jak mawiam ja "każda głupota ma swoje wytłumaczenie, nawet własna". nie oceniajmy zanim nie ocenimy siebie
Awatar użytkownika
acocietoobchodzi
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 28 lip 2017, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: slodkaa987
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




acocietoobchodzi popieram. Dodam, że jeśli ktoś czerpie przyjemność z poniżania i szydzenia z innych ludzi to jest z nim źle i powinien się nad sobą zastanowić. Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2015, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niejedna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dokładnie.. ciekawe co by zrobił gdyby sam pozostał poniżony.. ale przecież tu siedzą sami nieskalani, którzy nie zrobili nigdy nic złego... każdy ma uczucia nie zapominajmy o tym... nie zawsze zgodnie z naszym oczekiwaniami, ale co złego w tym? czy to czyni nas gorszym, jeżeli myślimy i działamy inaczej niż większość społeczeństwa? nie tylko na SU, ale ogólnie ..
Awatar użytkownika
acocietoobchodzi
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 28 lip 2017, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: slodkaa987
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zastanowilem sie i... idzcie te pierdoly do slodkiej wypisywac klakierzy


https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Zastanowilem sie i... idzcie te pierdoly do slodkiej wypisywac klakierzy

chyba sam jesteś pierdoła, skoro oceniasz wszystkich swoją miarą.życzę sukcesów..
Awatar użytkownika
acocietoobchodzi
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 28 lip 2017, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: slodkaa987
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




komin pisze:Zastanowilem sie i... idzcie te pierdoly do slodkiej wypisywac klakierzy

Temat o Słodkiej, więc ich wypowiedzi są tutaj jak najbardziej na miejscu. Nigdzie iść nie muszą.


https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




nie musza ale mogliby... generalnie to pije dalej, mam w dupie slodka i jej pramatke kotzurkowa, nawet po pijaku nie kupie gowna ktore usiluja mi sprzedac. Amen.


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: slodka987/slodkaa987
02 sie 2017, 14:51


Awatar użytkownika
BlogSU.pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 08 cze 2017, 16:15
Lokalizacja: Blogspot
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Blog ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Blog SU


Re: slodka987/slodkaa987
02 sie 2017, 22:15




co ona nam wciska :D takich bzdetów w życiu nie czytałem, widziałem te jej ustawione licytacje, takiej jak ona tylko żetony w głowie, od razu widać.
LEON LXIX


Re: slodka987/slodkaa987
02 sie 2017, 22:56


jay pisze:


co ona nam wciska :D takich bzdetów w życiu nie czytałem, widziałem te jej ustawione licytacje, takiej jak ona tylko żetony w głowie, od razu widać.


Jakiś dowód? czy tylko sztylet w plecy i piach w oczy?
Awatar użytkownika
acocietoobchodzi
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 28 lip 2017, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: slodkaa987
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości