slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: slodka987/slodkaa987
24 sie 2017, 21:09
Nie wyrażam zgody na utrwalanie a następnie przechowywanie, publikowanie, rozpowszechnianie, przesyłanie, przekazywanie,udostępnianie w jakiejkolwiek formie moich transmisji. Kopiowanie, nagrywanie, przepisywanie, reemisja, powielanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku bez zezwolenia jest karalne i podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. (Art.191a.) Każdy przypadek jest zgłaszany organom ścigania. Wnioskowana Sądowa kwota zadośćuczynienia to 10 000zł za każdy dzień istnienia publikacji w Internecie, za każdy materiał osobno oraz zwrot kosztów zastępstwa procesowego reprezentującej mnie kancelarii prawnej. :rofl:
:facepalm:
:facepalm: :facepalm:
:facepalm: :facepalm: :facepalm:
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Zadośćuczynienie na ShowUp.tv
LEON LXIX


Re: slodka987/slodkaa987
25 sie 2017, 01:45
poker123 pisze:SLODKA TO BRZYDKA URWA :!: :!:


No popatrz piszesz o sobie, że sprzedajesz nagrania po za ShowUp.tv i Twój k272 jest kuwa. W porównaniu do Was ja nie proponuje nikomu spotkań za kasę to po pierwsze ani się nie kurwię, a jak dobrze wiemy Wy jesteście sprzedajni. Nara!



Blog ShowUp.tv
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 08:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987/slodkaa987
25 sie 2017, 14:05
koteczek222 pisze:
Klakier pisze:
koteczek222 pisze:
poker123 pisze:SLODKA TO BRZYDKA URWA :!: :!:


No popatrz piszesz o sobie, że sprzedajesz nagrania po za ShowUp.tv i Twój k272 jest kuwa. W porównaniu do Was ja nie proponuje nikomu spotkań za kasę to po pierwsze ani się nie kurwię, a jak dobrze wiemy Wy jesteście sprzedajni. Nara!


Słodka jak przeczytałem Twoją rozmowę z adminem cw to tak mi się Ciebie szkoda zrobiło, że już miałem Ci nie dokładać na forum ale jeszcze raz wspomniesz o K272 bez powodu to Ci tu rozpętam taką gównoburze jakiej jeszcze nie było a linki do Twoich filmików będą fruwać nie tylko po forum.


Dawaj, zwłaszcza że to nie ja pisałam na cw. Rozsylaj linki, rozsylaj a zobaczymy na co mnie też stać.


I jak chcecie gownoburzy to może postępowanie karne przeciwko Waszej ukochanej za publiczne obrażanie mnie mam pokazać nagrany fragment czy dalej kolekcjonowac na was dowody a jak wiemy Pani Ewa W. już nie jest anonimowa.
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 08:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987/slodkaa987
25 sie 2017, 15:43
Hej

Jestem na forum od jakiegoś czasu, ale pierwszy raz tu piszę. Rouzmiem, że nie każdy musi każdego lubić, jednak to co tutaj się dzieje to już przesada. Dajcie biednej dziewczynie już spokój. Rozumiem komentowanie i ocenianie, jednak obrażanie innych nie jest miłe. Nie każdemu się będzie Słodka podobać to normalnie. Niektórym się podoba (w tym mi). Dobrze mi się z nią też rozmawia. Jednak nie chodzę z tym po forum i nie wypisuje jaka jest zajebista.

Trochę szacunku dla wszystkich - nic więcej :)

Pozdro!



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
mareczek30w
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: słodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: marekczek30w


Re: slodka987/slodkaa987
25 sie 2017, 15:52
Im dłużej czytam to co piszesz , to mi Cię coraz bardziej szkoda ....



https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987/slodkaa987
25 sie 2017, 16:07
faraon pisze:Im dłużej czytam to co piszesz , to mi Cię coraz bardziej szkoda ....


Niech Ci będzie mnie szkoda wyzwiska wypowiadane w moja stronę to jest przestępstwo zwłaszcza jak jest to nagrane. Faraon weź przestań rozumiem, że można kogoś nienawidzić i niszczyć kogoś by mieć lepiej w życiu. Takiego czegoś nie toleruje a gdy pewna Pani nasyla na mnie swoją swite i też sama mnie obraża to dlaczego mam tego w końcu nie zgłosić? Nie niszczy drugiego człowieka bo sam możesz zostać zniszczony własną bronią. Długi czas nie reagowalam na to Ale teraz zaczęli przeginac, jak chcesz do nich dołączyć zapraszam, ale na dniach jak nie skończy się mnie hejtowanie że strony piesków idę do adwokata bo mam już po dziurki w nosie tego. Fakt faktem moje nagrania są w necie jakiś debil pisał w moim imieniu o ich skasowanie, ale dla mnie to nie śmieszne. Nie śmieszy mnie też handlowanie moimi nagraniami z priv więc takie rzeczy też będę zgłaszać bo były kilka krotnie takie sytuacje. Kto kiedyś nie popełnił błędu i non stop mnie ocenia czy też się ze mnie nasmiewa jego sprawa. Może nie jestem szczupła, mam krzywe nogi i podły charakter, obwisle cycki i jestem głupia (to co wy poszecie) Ale jestem sobą i nie czuje się gorsza od Was bo tylko osoby które nie znają książki oceniają po okładce.
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 08:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987/slodkaa987
25 sie 2017, 16:16
koteczek222 pisze:
koteczek222 pisze:
Klakier pisze:
koteczek222 pisze:
poker123 pisze:SLODKA TO BRZYDKA URWA :!: :!:


No popatrz piszesz o sobie, że sprzedajesz nagrania po za ShowUp.tv i Twój k272 jest kuwa. W porównaniu do Was ja nie proponuje nikomu spotkań za kasę to po pierwsze ani się nie kurwię, a jak dobrze wiemy Wy jesteście sprzedajni. Nara!


Słodka jak przeczytałem Twoją rozmowę z adminem cw to tak mi się Ciebie szkoda zrobiło, że już miałem Ci nie dokładać na forum ale jeszcze raz wspomniesz o K272 bez powodu to Ci tu rozpętam taką gównoburze jakiej jeszcze nie było a linki do Twoich filmików będą fruwać nie tylko po forum.


Dawaj, zwłaszcza że to nie ja pisałam na cw. Rozsylaj linki, rozsylaj a zobaczymy na co mnie też stać.


I jak chcecie gownoburzy to może postępowanie karne przeciwko Waszej ukochanej za publiczne obrażanie mnie mam pokazać nagrany fragment czy dalej kolekcjonowac na was dowody a jak wiemy Pani Ewa W. już nie jest anonimowa.



ej dziewczyny zamiast drapać się nawzajem jak jakieś idiotki zróbcie wspólną transmisję chyba bym urwał korniszona jakbym zobaczył was w akcji hahah
Awatar użytkownika
Zachary_mega_pala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2017, 21:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987/slodkaa987
25 sie 2017, 18:22
slodka nagrywasz kocurka ? pewnie po to żeby się uczyć no bo wszystkiego nie wyłapiesz na transmisji a tak to możesz sobie powtarzać :D :D


https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
LEON LXIX


Re: slodka987/slodkaa987
25 sie 2017, 20:46
Klakier pisze:ale jeszcze raz wspomniesz o K272 bez powodu to Ci tu rozpętam taką gównoburze jakiej jeszcze nie było a linki do Twoich filmików będą fruwać nie tylko po forum.

A co to kurwa, Kocurek jest jakimś tabu, że nie wolno o niej gadać? Jesteśmy na forum dla szołapowców o szołapowcach, o kim się chce o tym się pisze i żaden domorosły "stróż prawa" nie będzie nam dyktował co wolno pisać a co nie.
I jeszcze do tego grozić dziewczynie rozsyłaniem filmików... ja pierdolę, jaki to poziom mentalnego dna i przegrywu trzeba osiągnąć, żeby zrobić coś takiego, i to jeszcze ot tak, na złość?
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


nobody 69 Widzisz, tak to wygląda właśnie. Pewna grupa forumowiczów w coraz bardziej chamski sposób określa slodka, a teraz nawet jej grozi. Wiesz co jest w tym najzabawniejsze?
Oni wszyscy siedzą u niej na transmisjach, fapują u niej, wchodzili też na privy. Jarają się nią, ale potem na forum muszą wejść i po niej pojechać, bo w końcu trzeba odstawić szopkę przed kocurkiem pt "jak to my nie lubimy słodkiej" :) Są też użytkownicy, którzy przeszli od kocurka do slodkiej, siedzą u niej sypią żetonami i komplementami a kocura szlag trafia (jej mina wtedy bezcenna :lol: ). Ciekawe, że jak słodkiej się wiedzie i dostaje na danej transmisji sporo żetonów to widać wtedy po minie kocurzycy, że jest wściekła. Mówcie co chcecie, ale dla mnie kobieta ma najwyraźniej problem z konkurencją. Na dodatek młodsza konkurencją. Kocurek odstawia szopki za pomocą tzw pożytecznych idiotów, by tylko wykończył słodką i zmusić do odejścia z SU. Pożyteczni idioci wiedzą, że o nich mowa :)
BTW to, że kocurek272 nie wchodzi na ten wątek i nie najeżdża na słodką to świadczy tylko o tym, że jest cwana. Byłaby głupia gdyby to robiła jawnie. Także goldie daruj sobie takie argumenty, bo nie trafiłeś na głupszych od siebie :lol2:
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2015, 13:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niejedna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fuckerberry pisze:nobody 69 Widzisz, tak to wygląda właśnie. Pewna grupa forumowiczów w coraz bardziej chamski sposób określa slodka, a teraz nawet jej grozi. Wiesz co jest w tym najzabawniejsze?
Oni wszyscy siedzą u niej na transmisjach, fapują u niej, wchodzili też na privy. Jarają się nią, ale potem na forum muszą wejść i po niej pojechać, bo w końcu trzeba odstawić szopkę przed kocurkiem pt "jak to my nie lubimy słodkiej" :) Są też użytkownicy, którzy przeszli od kocurka do slodkiej, siedzą u niej sypią żetonami i komplementami a kocura szlag trafia (jej mina wtedy bezcenna :lol: ). Ciekawe, że jak słodkiej się wiedzie i dostaje na danej transmisji sporo żetonów to widać wtedy po minie kocurzycy, że jest wściekła. Mówcie co chcecie, ale dla mnie kobieta ma najwyraźniej problem z konkurencją. Na dodatek młodsza konkurencją. Kocurek odstawia szopki za pomocą tzw pożytecznych idiotów, by tylko wykończył słodką i zmusić do odejścia z ShowUp.tv. Pożyteczni idioci wiedzą, że o nich mowa :)
BTW to, że kocurek272 nie wchodzi na ten wątek i nie najeżdża na słodką to świadczy tylko o tym, że jest cwana. Byłaby głupia gdyby to robiła jawnie. Także goldie daruj sobie takie argumenty, bo nie trafiłeś na głupszych od siebie :lol2:


Nie dało się tego lepiej napisać. Dajcie sobie Panowie spokój. Siedźcie sobie u Kocurka, a niektórym pozwólcie spokojnie posiedzieć u Słodkiej... Każdy wie, że połowa z was albo była na privie (albo oglądała filmik na necie), a druga połowa przesiaduje na jej transmisjach. Skoro jej tak nie lubicie to na chuj to robicie...
Awatar użytkownika
mareczek30w
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: słodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: marekczek30w


Miałem się w tym wątku nie udzielać, ale muszę (mam nadzieję po raz ostatni).
Nie wiem jak innych, ale mnie Kocurek nigdy nie prosiła, ani też nie nakłaniała abym cokolwiek pisał w stronę Słodkiej.
Posty, które tu zamieszczałem były tylko i wyłącznie skutkiem tego co widziałem (zresztą nie tylko ja) u Słodkiej na trans, jej zachowanie itd.
Tak że zarzut, przynajmniej w moim przypadku, że Kocur nasyła/nasyłała mnie tutaj jest jak najbardziej chybiony.

Pozdrawiam wszystkich i proponuję więcej życzliwości wobec siebie.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie napisałem, że kocurek kogoś o to prosi czy namawia. Może tak jest, może nie. W sumie wcale nie musi tego robić.
Faktem jest, że ona siedzi na transmisjach u słodkiej i obserwuje. Ten wątek pewnie też śledzi. Jej fani mniejsi i więksi też o tym wiedzą i specjalnie cisną słodką, wcześniej na transmisjach, teraz głównie na forum. Dlatego też jak piszą o słodkiej to tylko źle, w końcu pozory niechęci trzeba zachować i jeszcze punkcika u swojej pani zdobyć :)
Może liczą na jakieś nagrody, a może że zamoczą :laugh3:

PS.To o notorycznej obecności kocurek272 na transmisjach u slodka987/slodkaa987, to potwierdzone info. Kocurek nawet się z tym nie kryje i wchodzi ze swoim nickiem.

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2015, 13:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niejedna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fuckerberry pisze:PS.To o notorycznej obecności kocurek272 na transmisjach u slodka987/slodkaa987, to potwierdzone info. Kocurek nawet się z tym nie kryje i wchodzi ze swoim nickiem.

Może szuka inspiracji do swoich kolejnych transmisji? ;)


Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


nie no nobody i ten drugi, kto uwierzy w takie bzdury? :shock2:
jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób na ShowUp.tv miałaby naśladować słodką, w czym ?
a to, że kocurek do niej wchodziła to tylko po to żeby udzielić reprymendy, a nie jak słodka u kocurka ukrywać się i nagrywać filmiki :D
LEON LXIX


jay pisze:nie no nobody i ten drugi, kto uwierzy w takie bzdury? :shock2:
jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób na ShowUp.tv miałaby naśladować słodką, w czym ?
a to, że kocurek do niej wchodziła to tylko po to żeby udzielić reprymendy, a nie jak słodka u kocurka ukrywać się i nagrywać filmiki :D


Zapewne tak jak było z "pokaż sowę". Pierwsza wpadłam na ten pomysł a potem nagle księżniczka też sobie z muszelek znalazła. Dla Twojej wiadomości mam filmik jak Pani Ewa mnie obraża plus screeny a nawet sama nie musiałam tego nagrywać i robić ludzie to zrobili za mnie i mi dostarczyli, przykre ale prawdziwe. Pozdrawiam!
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
slodka987->slodkaa987
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2017, 12:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jay pisze:nie no nobody i ten drugi, kto uwierzy w takie bzdury? :shock2:
jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób na ShowUp.tv miałaby naśladować słodką, w czym ?
a to, że kocurek do niej wchodziła to tylko po to żeby udzielić reprymendy, a nie jak słodka u kocurka ukrywać się i nagrywać filmiki :D

Z mojej strony to była bardziej ironia ;) Co nie zmienia faktu, że zachowanie Kocura często pozostawia wiele do życzenia. Chociażby samo to, że najazdy jej fanatyków na Słodką przybierają przeważnie niedopuszczalną i przekraczającą granice dobrego smaku formę. To, że sama ich nie nasyła nie jest usprawiedliwieniem dla tego, że daje na to ciche przyzwolenie. Jej zachowanie przypomina mi zachowanie nastolatki z gimnazjum, która upatrzyła sobie inną dziewczynę za ofiarę i z dumą obnosi się jako - rzekomo! - lepsza od niej. Pozornie nie zwraca na nią uwagi, pozwala, żeby jej fani ją obrażali, ale jej obecność jest jednak dla niej bolącym wrzodem na tyłku. Co kompletnie nie pasuje do mojej wizji dojrzałej, rozsądnej kobiety po trzydziestce, która powinna w takiej sytuacji powiedzieć "przestańcie, bo to nie ma sensu i do niczego nie prowadzi".
Ale żeby nie było zbyt słodko ;) - Słodka moim zdaniem też czasem niepotrzebnie podgrzewa atmosferę. Ostatecznie jednak #teamsłodka987 jest górą i cieszy mnie to.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


slodka98788 pisze:
jay pisze:nie no nobody i ten drugi, kto uwierzy w takie bzdury? :shock2:
jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób na ShowUp.tv miałaby naśladować słodką, w czym ?
a to, że kocurek do niej wchodziła to tylko po to żeby udzielić reprymendy, a nie jak słodka u kocurka ukrywać się i nagrywać filmiki :D


Zapewne tak jak było z "pokaż sowę". Pierwsza wpadłam na ten pomysł a potem nagle księżniczka też sobie z muszelek znalazła. Dla Twojej wiadomości mam filmik jak Pani Ewa mnie obraża plus screeny a nawet sama nie musiałam tego nagrywać i robić ludzie to zrobili za mnie i mi dostarczyli, przykre ale prawdziwe. Pozdrawiam!


"pokaż sowę" wymyśliłaś :lol2: a jak to wygląda?



Blog ShowUp.tv
LEON LXIX


Slodka wymyslila tez szolapa oraz prawdopodobnie koło. Niektorzy twierdza ze to jednak nie Slodka a Kocurek wymyslila koło i stad te klotnie.

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


jay pisze:"pokaż sowę" wymyśliłaś :lol2: a jak to wygląda?


komin pisze:Slodka wymyslila tez szolapa oraz prawdopodobnie koło. Niektorzy twierdza ze to jednak nie Slodka a Kocurek wymyslila koło i stad te klotnie.


Czy jesteście aż takimi idiotami, że nie załapaliście o co jej chodzi, czy tylko udajecie błaznów, byleby tylko chybioną ironią dopiec Słodkiej i pokazać jacy jesteście fajni?
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości