Inne polskie strony kamerkowe

Zbiornikowa społeczność - zbiornik.com / zbiornik.tv
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Ostatnio rozkręcają się kamerki na erodate.pl. Próbują zachęcić użytkowników bonusami za największą ilość uzbieranych żetonów, nie za zgromadzonych widzów.

Ale to żadna konkurencja dla ShowUp.tv ;)

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Biustwo
SU-holik
SU-holik

Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Taktowna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

A tak na serio? Coś wartego uwagi? Tak żeby można było sobie po naszemu pogadać bez blokady żetonowej.. bo czasami człowiek chce sie odezwać baz dawania tipa żetoniarce... :evil:
Awatar użytkownika
Nabufowany
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaDelikatna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Nabufowany pisze:A tak na serio? Coś wartego uwagi? Tak żeby można było sobie po naszemu pogadać bez blokady żetonowej.. bo czasami człowiek chce sie odezwać baz dawania tipa żetoniarce... :evil:

Nie wiem czy wartego uwagi, zależy jakie kobiety Ci się podobają. Jest kilka dziewczyn z SU, ale to raczej te mniej popularne. To co rzuciło mi się w oczy to średnia wieku nadających, w niektórych godzinach głównie Panie po 40tce. Kamerki najczęściej słabej jakości. Jak nie masz dużych wymagań to może i warto zajrzeć.
Obecnie jest tam też konkurs na liczbę widzów, rozliczany co godzinę. Więc sprytniejsze laski logują się 5-10 minut przed pełną godziną i przez chwilę robią show (niekiedy ostre) za free, żeby nazbierać sobie jak najwięcej widzów. 3 laski z dobrym wynikiem dostają żetony od stronki. Nie wiem o co tak się biją, nagrody śmieszne (za pierwsze miejsce 100 żetonów, za drugie 50 żetonów, za trzecie 25 żetonów).
Problem w tym, że większość z nich wchodzi tylko dla tych rekordów i przez resztę godziny jest mało pokazów.
Jeśli chodzi o pisanie na czacie to nie zauważyłam żeby go tam blokowało przy dużej ilości widzów... ale też nie widziałam u żadnej laski więcej niż 60 widzów.

Sorry, że odpowiedź po tak długim czasie.
Awatar użytkownika
Biustwo
SU-holik
SU-holik

Nick na ShowUp.tv:

Na erodate jest coraz gorzej. Teraz żeby pisać na czacie trzeba kupić żetony. Nie wróżę tej stronie długiej przyszłości w tym biznesie.

http://erodate.pl-roksa.pl
Awatar użytkownika
xshowseu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Twoja ulubienica z SU: lovesex2012
Nick na ShowUp.tv: xshowseu

xshowseu pisze:Na erodate jest coraz gorzej. Teraz żeby pisać na czacie trzeba kupić żetony. Nie wróżę tej stronie długiej przyszłości w tym biznesie.

Teraz to odwiedziłem xD Próbowałem przez link, a tam reklama SU, bo forum zmienia linki xD

Mało widzów, mało streamów. No cóż, taki drugi zbiornik to chyba jest xD
Nieobecny na forum (mała reaktywacja, tymczasowa). Kontakt: fapkamaster[małpa]gmail[kropka]com
:gamer1: :gamer2: :gamer3: :gamer4:
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: papka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fapka

Fapka pisze:
xshowseu pisze:Na erodate jest coraz gorzej. Teraz żeby pisać na czacie trzeba kupić żetony. Nie wróżę tej stronie długiej przyszłości w tym biznesie.

Teraz to odwiedziłem xD Próbowałem przez link, a tam reklama SU, bo forum zmienia linki xD

Mało widzów, mało streamów. No cóż, taki drugi zbiornik to chyba jest xD

To taki zbiornik, tylko za wszystko chcą pieniądze - za możliwość oglądania profili, wysyłania durnych emotek, pisania na czacie... Pewnie dlatego tak niewiele osób chce tam spędzać czas.
Awatar użytkownika
Biustwo
SU-holik
SU-holik

Nick na ShowUp.tv:

Poprzednia