Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 10:14


E46 to juz gruz, chyba każda kobieta woli przystojnego z duzym penisem niz brzydkiego z malym i cyckami odstajacymi jak u baby i brzuchem.
Awatar użytkownika
sexsu->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2019, 10:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tazsilikonem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 10:16


sexsu pisze:E46 to juz gruz, chyba każda kobieta woli przystojnego z duzym penisem niz brzydkiego z malym i cyckami odstajacymi jak u baby i brzuchem.



Ja pierdole jaka ty płytka kobieto jesteś.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 10:18


Dzięki moze zle pisze ale ok mozecie sadzic inaczej jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
Awatar użytkownika
sexsu->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2019, 10:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tazsilikonem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 10:23


Wytwór ogłupiających programów, w których wszyscy są ładni i bogaci a facet jest nie tylko maczo ale też jest romantykiem i doskonałym kochankiem.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 10:23


No i nalezy dodac ze sexsu to chyba jakas tapmodelka, podejrzewam ze ciagle na pierwszym miejscu SU z tlumem wyznawcow o wygladzie Adonisa i wielkimi kutasami w portkach :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 10:24


Wiadomo czym grozi sprzedaż żetonów.. Strajki typu czarne transmisje czy opisy były już przerabiane. Zresztą takie strajki łatwo i szybko można spacyfikować banami. Natomiast gdyby każda odpuściła transmitowanie to chuja mogą zrobić. Generalnie uważam że i tak bardzo dużo dziewczyn transmituje biorąc pod uwagę jak w chuja wali SU. Myślę że jednak dojdzie do tego że reszta też straci cierpliwość i od czwartku na showup się wyludni. Tak to widzę bo jestem przekonany że w czwartek nastąpi ściemy ciąg dalszy :lol:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 10:31


Pewność ma, jedyna niewiadoma to czas. Oj piecze i to bardzo, wcale nie przez faceta czy trójkąty a właśnie przez hajs :D aż kusi mnie wrzucić stan konta ale wiem że droga BlackBitch30 by się z zazdrości spaliła :air_kiss: i dlatego właśnie tego nie zrobię bo kocham to że interesujesz się bardziej moim życiem niż ja sama :D najśmieszniejsze jest to że on może miec 12cm, 150kg wagi być trendowatym i co tam jeszcze nie wymyślisz a to nadal on zalicza kolejne trójkąty a kasa zgadza nam sie na tyle że to na co ty tyrasz miesiąc my mamy lekką ręką w tydzień... ale najważniejsze to i tak się nie zapominać, nie ważne ile mam ja bo i tak znajdzie się ktoś kto ma więcej ważne żeby to doceniać, rozwijać się a przedewszystkim nie równać do dołu jak ty a do góry :heart:

Kasia85 zupełnie nie chodziło mi o to że jesteście lambadziarami (no może oprócz mojej ulubienicy black :D) a o fakt że trzeba myslec o przyszłosci. Taka sytuacja jak ta już była i można było wyciągnąc z niej wnioski przestając żyć chwilą. Jeśli to zrobiłas super! Jesli nie to pretensje możesz miec tylko do siebie. Wiem że przestoje są frustrujące ale taka jest cena zajebistych zarobków, jak dla mnie.
Ja wychodze z założenia że super było żyć jak żyje, będę mogła dalej to fajnie, nie? To życie sie dla mnie na tym nie skończy, mamy firmę na której się skupie jeśli tu nie wyjdzie, tylko o czymś takim trzeba było myslec wczesniej. Jak w biznesie, nie raz sie narobilismy zeby finalnie okazało się ze klient to kutas i po dobroci nie zapłaci. Protesty i wylewanie żali nie pomoże (chyba że psychicznie), jedynie może sie na nas odbić potem na oglądalności. A uważam że oprócz tego jak nas SU traktuje to jedziemy na tym samym wózku i w naszym też interesie jest promocja siebie a co za tym idzie portalu.
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 10:36


Btw. ciekawe ile osob zostanie przekreconych na tym okazjonalnym handlu zetonowym. Pol biedy jak sie takich transakcji dokonuje pomiedzy w miare znajacymi sie osobami ale ostatnio na foro coraz wiecej nowych nonejmow z coraz lepszymi ofertami...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 10:39


sexsu pisze:E46 to juz gruz, chyba każda kobieta woli przystojnego z duzym penisem niz brzydkiego z malym i cyckami odstajacymi jak u baby i brzuchem.

Chyba nie załapałaś.....
Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego.W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 10:40


komin pisze:Btw. ciekawe ile osob zostanie przekreconych na tym okazjonalnym handlu zetonowym. Pol biedy jak sie takich transakcji dokonuje pomiedzy w miare znajacymi sie osobami ale ostatnio na foro coraz wiecej nowych nonejmow z coraz lepszymi ofertami...


Poczekamy, zobaczymy. Sam raczej jak kupuje to tylko od tych, z którymi już prowadziłem takie transakcje wolę dać kilka groszy więcej ale nie stracić kilkuset złotych.



www.ShowUpTV.blog
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 10:41


SokratesNauczycielPlatona pisze:
sexsu pisze:E46 to juz gruz, chyba każda kobieta woli przystojnego z duzym penisem niz brzydkiego z malym i cyckami odstajacymi jak u baby i brzuchem.

Chyba nie załapałaś.....
Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego.W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

Do ironi potrzebna jest odrobina inteligencji, a tego od niej nie można oczekiwać :laughingnew:


komin pisze:No i nalezy dodac ze sexsu to chyba jakas tapmodelka, podejrzewam ze ciagle na pierwszym miejscu SU z tlumem wyznawcow o wygladzie Adonisa i wielkimi kutasami w portkach :biggrin:

Niestety dla niej to raczej antonim topki :laughingnew: raczej 2-3 linijka- od dołu :D
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 10:49


Showup nie upadnie,dla właściciela ten portal jest jak kura znoszące złote jaja.Wydatki związane z tym biznesem bardzo małe,a zyski mega duże.Ja osobiście nie widzę powodów dla których mogliby zwinąć interes.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Goscforum
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2018, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 11:43


A ja nie rozumiem pojazdu na sexsu, większość facetów patrzy na wygląd a jak już kobieta w ten sposób myśli to olagoba :biggrin: bo wiadomo że my to tylko na dobre serce patrzymy :lol:
Ja tam wolę trolli i uważam że w związku to ja mam być ta ładna, ale mówić o kimś że jest głupi bo patrzy na wygląd to lekka hipokryzja, w miejscu gdzie to wygląd ma znaczenie. Nie widziałam by topki miały jakieś duże mankamenty urody.
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 12:02


A co topka posiada by mogła zostać topka w waszym znaczniu?
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 12:17


cipkozaurka pisze:A ja nie rozumiem pojazdu na sexsu, większość facetów patrzy na wygląd a jak już kobieta w ten sposób myśli to olagoba :biggrin: bo wiadomo że my to tylko na dobre serce patrzymy :lol:
Ja tam wolę trolli i uważam że w związku to ja mam być ta ładna, ale mówić o kimś że jest głupi bo patrzy na wygląd to lekka hipokryzja, w miejscu gdzie to wygląd ma znaczenie. Nie widziałam by topki miały jakieś duże mankamenty urody.

Nie od dzis wiadomo ze przystojny facet ma branie i ogolnie lepiej w życiu niz jakiś tam grubas brzydki, ale tutaj nie wytłumaczysz, bo wola miec trolla i szukac dla niego brzydkiej do trójkąta na grupowa na ktorej nawet jej dobrze nie wyrucha...
Awatar użytkownika
sexsu->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2019, 10:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tazsilikonem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 12:49


Awatar użytkownika
Showup25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 12:51


A w ogóle dziewczyny, które czytają ten topik i na podstawie tego podejmuja decyzje o sprzedaży żydocoina.. powinny wiedzieć, że to co tu się dzieje to jest taki promilowy odłamek tego co dzieje sie na forach inwestycyjnych, sianie paniki, coraz niższe oferty kupna, pisanie, ze to i tamto.... styki wtedy puszczają i dzieje się...
a w sumie nie wiadomo nic oprócz komunikatów... cała reszta to podkrętki i dywagacje.. czy showup to złota kura.. czy to zdychająca panda.. tego kurwa nie wie nikt
ja jakbym był włascicielm showup.tv to sam bym siał zamet, jakbym wiedział, ze wypłaty ruszą, odkupiłbym żydocoiny od panikarskich dziewczyn, zarobiłbym dodatkowo.. a nielojane panikary bym pozniej kurwa bez litości pobanował :D .......namierzając je.. hue, hue.. ofkors jakbym miał czarne żydowskie serce

na jednym foro inwestycjnym była juz kiedys taka sytuacja.., że ktoś uśmiercił własciciela dużej grupy kapiałowej i czekał z ofertami kupna na dołkach.. i kupił nawet sporo akcji 10 proc. niżej na dobrym tapnięciu. ale dorwali go..., ale co Januszy sprzedało wtedy, to sprzedało


Także kuu rozwadze....
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 14:07


Panie i Panowie,przypomnę tylko,jak brzmi komunikat ze strony showup.tv " W związku z przedłużającymi się pracami konserwacyjnymi i modernizacją systemu platności, zlecanie wypłat nie będzie możliwe do 11.04.2019. Przepraszamy za utrudnienia."

Zlecenie wypłat NIE BĘDZIE MOŻLIWE DO 11.04.2019.
Nikt nie napisał " ZLECENIA BĘDĄ WIEC REALIZOWANE od 12.04.2019."
Prosto zwięźle i na temat:
To że prace techniczne są prowadzone do 11.04.2019 nie oznacza że wypłacanie nastąpi po tym terminie,bo nikt takiej informacji nam nie podał.

Oni wodzą nas za nos,wszystkim na maile odpisują w stylu " Kopiuj-Wklej" Co za tym idzie,mają nas kompletnie w czterech literach.
I tu już nawet nie mowa o szacunku do nas,tylko o robienie z nas idiotów.
Wydaje mi się,że to nie jest ostateczny termin "Zakończenia Prac technicznych" ,będą tak długo ciągneli termin,ile tylko się da.

obstawiam,że pieniądze w końcu dostaniemy,lecz w kolejnym miesiącu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
niesmialosc2011
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 09 kwie 2019, 09:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 14:40


fajna--po30 pisze:Również nie rozumiem logigi tych pań,no ale każdy jest inny i każdy postępuje jak uważa. Tylko że osobiście uważam że jeżeli panie będą nadawać to tak jakby się zgadzały z tym jak postępuje Showup z nami, dają na to pozwolenie. Gdyby rzeczywiście dziewczyny były solidarne i przestały nadawać to myślę że wtedy sytuacja by się zmieniła na korzyść dla nas. A tak na tą chwilę co ma się zmienić skoro cały czas laski siedzą i kręcą biznes. Pozwalacie moje drogie panie na to że robią z nami co chcą . To jest praca i gdy załóżmy w życiu realnym wasz pracodawca by wam nie wypłacał to też byście chodziły do pracy? W internecie jest łatwiej manipulować ludźmi, napiszą piękną wiązankę i laski szczęśliwe bo przecież oni się staraja. Myślę że jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze by było więcej do wypłaty, nie ważne czy wypłacą ale ważne jest to że suma rośnie.Pewnie może i kiedyś wypłacą ,ale zobaczycie ile z was ma problemy przez to że tak postępują z nami,pomimo tego że traktują nas jak idiotki biznes dalej się kręci na WASZYCH NAGICH CIAŁACH

solidarnosc i showup to troche sie gryzie, pazernosc na kase jak byla tak jest, laski nie przestana bo sa malym trybikiem w tym mechanizmie, szukac solidarnosci?
te laski posuwaja sie do takich rzeczy jak pisanie do swoich widzow ze widza ich u innych lasek na transmisjach, wiec gdzie tu jest solidarnosc? jedna drugiej zazdrosci zarobkow a nie ma pomyslu na siebie, kto to widzial by dziewczyna dziewczynie zabierala widza i pisala tekst typu,, kolego a co ty robiles o takiej pani nick* (xxxxxx) widzialam Ciebie tam dopiero a do mnie nie przyszedles................
takze o solidarnosci na showupie mozna zapomniec. tam kobiety, oczywiscie nie wszystkie maja nie wiadomo jaka wyobraznie i nie wiadomo co sobie mysla jak juz zarobia pare razy wieksza najnizsza krajowa.
jak to mowia ,,,,,, KASA MA SIE ZGADZAC.............
:sorry:
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
09 kwie 2019, 15:43


cipkozaurka pisze:ale mówić o kimś że jest głupi bo patrzy na wygląd to lekka hipokryzja, w miejscu gdzie to wygląd ma znaczenie


Jakoś dziwnym trafem ci którzy najgłośniej krzyczą, że wygląd się nie liczy, że liczy się intelekt i osobowość mówią to na transmisjach u pań z najwyższej półki, może niezbyt bystrych ale za to porażająco pięknych. zamiast atakować do tych może niezbyt urodziwych ale za to prezentujących coś swoją osobą tzw. Syndrom Tiago.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości