niewinnazuzia/nowaniewinnazuzia/chloe_97

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Kropelka pisze:
parostatek pisze:Zważywszy na te nowe, inteligentne cywilizacje to całkiem ciekawa propozycja - może planowałyby nawet podbój kosmosu? Wtedy mógłbym spełnić marzenie z dzieciństwa i zostać kosmonautą :happy: .

Jeszcze jak mogę to dopytam u źródła. Wiem, że nie zdradzisz nam tajemnej receptury i wszystkich tajnik produkcyjnych, ale ciekaw jestem jak mniej więcej długo trwa przygotowanie produktu dla klienta.

Cały dzień, w tym parę kwadransów intensywnej, dynamicznej akcji ^^
PS. jeśli ktoś ma jakieś dyskretniejsze pytania albo po protu pytania, to żeby nie robić tu spamu co 5 min-> zapraszam na stronę w zakładkę kontakt :)

Strona nie działa. a chciałem zapytać o majtki :P
Awatar użytkownika
BadBadBadBad
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: StopkiKitty
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BadBadBadBad

Zrób na stronie bank spermy xD Pominąwszy fakt, że ona chyba jakiś czas już nie działa :wild:
http://www.chloe97.com

https://showup24.tv/chloe_97
https://showup24.tv/profile/chloe_97
Awatar użytkownika
Fapka
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Twoja ulubienica z SU: Google
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: FAPirat

Nie było mnie jakis czas i w sumie moge różnie wpadać. ... ale to jestem winien Chloe..... to jest przeładna... przesympatyczna dziewczyna z uroczym uśmiechem i intrygującym głosem. Do tego inteligentna i z fajną cietą ripostą, którą nie wykorzystuje na złośliwości i kłótnie.... ogromny plus za to... Chloe jest ponad to...
super dziewczyna. Naprawdę dla mnie kapitalna. ... jestem w koncu starym kuniem potrafiącym juz wiedzieć to i owo z naciskiem na owo. Więc to i owo... czyli cielesnośc i wnętrze j est u Chloe na najwyższym poziomie.
Darz Bór....
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Ostatnio szaluję na ogólnym i trzeba przyznać, że to działa zarówno jeżeli chodzi o ilość żetonów jak zainteresowanie oraz na w końcu ożywienie portalu bo ostatnio nuda. Widać, że ma fan i lubi się zabawić ma z tego kasę ale wszystko przechodzi mega naturalnie i nie żebrzę o kasę bo "stygnie" a jak żetony przestaną płynąć siedzi naburmuszona na cały portal. Oby się nie zmieniła w kolejną zmanierowaną laskę która po dwóch zdaniach zaczyna przechodzić w stronę biedy żetonowej. Ogólnie laska i do tańca i do różańca, oby więcej takich osób.

Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Byłem kilka razy na privie i śmiało mogę polecić, dziewczyna się świetnie bawi, przy czym ma naturalne, piękne ciało, bajka!
Awatar użytkownika
pyra987
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Nick na ShowUp.tv: tomekkk

Zastanawia mnie co jest w tej dziewczynie fajnego te obleśne obwisłe cycki w tak młodym wieku czy te suche i popękane usta? :taunt.:

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
TOKEN69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: _Selena_
Nick na ShowUp.tv: _Keiiiti_

TOKEN69 pisze:Zastanawia mnie co jest w tej dziewczynie fajnego te obleśne obwisłe cycki w tak młodym wieku czy te suche i popękane usta? :taunt.:

Nowy Blog ShowUp.tv

Mam dokladnie te same spostrzezenia i odczucia :? Laska niezbyt atrakcyjna, o b. przecietnej urodzie, nigdy nie widzialem zeby ubrala cos seksownego, jakies koronki czy szpilki. I te usta - nieapetyczne :( To samo tyczy sie cute_bunny i innych temu podobnych. To wyglada niekobieco wrecz dziecinnie :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Twoja ulubienica z SU: jonannnn
Nick na ShowUp.tv:

Pytanie powinno raczej brzmieć: w jak młodym wieku jest token69.
Ciało to chuj. Szybko się przekonasz, że seksbomby są seksbombami tylko na zdjęciach i przy pierwszych trzech numerkach.
Możesz się nauczyć mielić pyskiem chuja jak lama trawę, pochłaniać odbytem metrowe kutasy w rytm Rasputina...
Ale energii, żaru, pasji, ikry, temperamentu, werwy, wigoru czy nazwij sobie to jak chcesz ni chuja się nie nauczysz - to trzeba w sobie mieć, a chloe_97 to ma.
:drol: :fap:

www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

Dla mnie to Ona nic nie ma ciekawego, jedynie tyłek jest w miare ok ale reszta do wymiany i zdecydowanie powinna zadbać o usta bo wyglądają nie smacznie a pasję i werwę to ma na pewno do zgarniania zetonow :rofl:
Awatar użytkownika
TOKEN69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

TOKEN69 pisze:Dla mnie to Ona nic nie ma ciekawego, jedynie tyłek jest w miare ok ale reszta do wymiany i zdecydowanie powinna zadbać o usta bo wyglądają nie smacznie a pasję i werwę to ma na pewno do zgarniania zetonow :rofl:

Bez obrazy ale tego czegos, tego seksapilu to ja u niej nie widze. Kompletnie aseksualne dziewcze :cry:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Dobrze godo polać mu :ok:
Awatar użytkownika
TOKEN69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

TOKEN69, bizonn970 jak już wyruchacie pierwszą setkę, w tym ze 20 glonojadów i kilka "tapmodelek" to zrozumiecie o czym pisze parostatek
Co do ciśnienia na żetony to wiecie... SU to nie Caritas, ale akurat Chloe klasyczna żetoniarą bym nie nazwał...pogada z każdym, biedaków nie banuje wiec nie wiem o czym mowa.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Twoja ulubienica z SU: aktualniebrak
Nick na ShowUp.tv:

TOKEN69 pisze:Dla mnie to Ona nic nie ma ciekawego, jedynie tyłek jest w miare ok ale reszta do wymiany i zdecydowanie powinna zadbać o usta bo wyglądają nie smacznie a pasję i werwę to ma na pewno do zgarniania zetonow :rofl:

Dokładnie. Ma coś w sobie ale tylko jak naprawdę sypią się żetony.
Dlatego można ją zawołać na priv przez cały dzień i chyba zawsze przyjmie.

Wgl z buzi przypomina mi Keiti, ale wg mnie Keiti jak ladna
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:TOKEN69, bizonn970 jak już wyruchacie pierwszą setkę, w tym ze 20 glonojadów i kilka "tapmodelek" to zrozumiecie o czym pisze parostatek
Co do ciśnienia na żetony to wiecie... SU to nie Caritas, ale akurat Chloe klasyczna żetoniarą bym nie nazwał...pogada z każdym, biedaków nie banuje wiec nie wiem o czym mowa.

Nawet po wyruchaniu tychze setek zadbanych, doinwestowanych pan, nie zmusilbym sie do zainteresowania sie taka np. chloe. Ten typ laski nie jest w stanie dorownac tym ladniejszym i pewnym swych atutow panienek :nea:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Zgadzam sie z bizonem, kobieta powinna chociaz minimalnie zadbac o siebie szczegolnie taka ktora sie pokazuje publicznie i chce dobrze zaprezentować swoje ciało a chloe zdecydowanie o siebie nie dba i to widać  :cry:
Awatar użytkownika
TOKEN69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Ona akurat nadrabia charakterem, dystansem do siebie, poczuciem humoru oraz sympatycznym podejściem do widów. Na początku z ciała też mi się nie podobała ale po bliższym zapoznaniu widać, że w porządku babka. Nie musi dostawać góry żetonów aby zrobić show ewentualnie wejść w bliższą integracje z widzami. Widać, że lubi to co robi, wychodzi jej to naturalnie a widzów nie traktuję jak bankomatów i nie żebrze o jeszcze. Wole jej "zaniedbane" ciało, charakter, poziom prowadzenia transmisji niż Keiiti z lepszym ciałem ale pustą, głupią lale zapatrzoną w żetony która wszystko robi monotonnie wręcz odruchowo.

Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Od kiedy SU to konkurs wiedzy? Myslalem ze na tym portalu pokazuje sie cialo a dopiero za tym idzie umysł i osobowość, jednak i tak uważam Keiiiti za fajna, ladna a zarazem inteligentna dziewczyne która przyciąga dużą ilość oglądających z pozytywnym wrażeniem a ty nie musisz podzielać mojego zdania bo i tak większość jak nie wszystkie panny krytykujesz :taunt.:
Awatar użytkownika
TOKEN69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

A właśnie o zaangażowaniu waszej panny , tak mega jest zaangazowana i chętna do zabawy że właśnie prowadzi zabawe z lushem i w opise #lush im większy napiwek tym mocniejsze wibracje, każda zbiera po 10 ale oczywiście nasza dama oferuje większe napiwki bo po dychaczu się nie opyla więc ktoś coś więcej o jej zaangażowaniu, oddaniu i pasji do pokazywania dupy za free ??? NAIWNIACY :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
TOKEN69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

TOKEN69 pisze:Zgadzam sie z bizonem, kobieta powinna chociaz minimalnie zadbac o siebie szczegolnie taka ktora sie pokazuje publicznie i chce dobrze zaprezentować swoje ciało a chloe zdecydowanie o siebie nie dba i to widać  :cry:

Bingo! :ok: No ale jak widac znajduja sie koneserzy i wielbiciele bezguscia :mrgreen: I niech se beda u tych typu chloe, bynajmniej koneserzy klasy znajduja sie u tych w czolowce :ok: :beach:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna