Kobiece dłonie

Fetysze, zboczenia i inne. Dział dla fetyszystów!
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kobiece dłonie
11 kwie 2018, 13:08

Jak powszechnie wiadomo, różne części ciała u kobiet, mogą nam się podobać, budzić zainteresowanie, podniecać czy przyciągać.
mogą to być:
- stópki
- nogi
- ładne usta
- dupa :D
- piersi (niespecjalnie lubię to określenie, zawsze mi się kojarzy z kurczakiem)
- figura ogólna (szczupła, grubsza czy np. typ fitness)
- kolor paznokci, szminki, makijaż
- włosy
- oczy
- głos

a czy zwracacie też uwagę na kobiece dłonie, pazurki itp?
ja tak, i uważam, że ładne, zadbane kobiece dłonie, dobrze świadczą o niej samej, zresztą podobnie jak kobiece stopy (których niektórzy tak bardzo nie lubią a inni wręcz je ubóstwiają)

więcej teraz nie pamiętam, ale tak dla przykładu, te panie wg mnie, maja dość ładne dłonie:
https://showup24.tv/daySMILE
https://showup24.tv/profile/xXCzarnaKotkaXx
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper

Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Re: Kobiece dłonie
11 kwie 2018, 14:49

Mnie się bardzo podoba, kiedy kobieta ma fajnie zrobione paznokcie, np. pomalowane w jakieś wzorki, ozdóbki itp. Albo w ogóle kiedy ma pomalowane na jakiś rzucający się w oczy kolor. A co do samych dłoni... może fetyszem bym tego u siebie nie nazwał, chyba już prędzej normalną, męską reakcją :D, ale zawsze kiedy widzę ładne kobiece dłonie to mam ochotę je wycałować ;D
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

11 kwie 2018, 17:36

W ubiegłym tygodniu to chyba było, ale Irina przyszła z niepomalowanymi paznokciami!
Szok! :shock2:
Ohyda! :beee:
Fuj! :bad:

https://showup24.tv/IIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Nieobecny na forum (mała reaktywacja, tymczasowa). Kontakt: fapkamaster[małpa]gmail[kropka]com
:gamer1: :gamer2: :gamer3: :gamer4:
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: papka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fapka

12 kwie 2018, 13:08

Też zwracam uwagę na takie szczegóły. Już nawet nie chodzi o wymyślne manicure tylko o zadbane paznokcie. W drugą stronę też można przesadzić, bo odpychające też jest jak dziewczyna ma szpony jak Volwerine :lol:
Awatar użytkownika
xxxturboxxxx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

14 kwie 2018, 15:39

Z tą Iriną to żartowałem. JA tam lubię jak jakiś lakier jest, ale nie musi być. Byle nie robiła tego co ja - czyli obgryzała, ahahaha :lol:
Nieobecny na forum (mała reaktywacja, tymczasowa). Kontakt: fapkamaster[małpa]gmail[kropka]com
:gamer1: :gamer2: :gamer3: :gamer4:
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: papka
Nick na ShowUp.tv: fapka

17 kwie 2018, 11:01

Pewnie, że zwracam uwagę na dłonie i lubię jak kobieta ma je przede wszystkim zadbane,
niekoniecznie muszą być z lakierem/z tipsami czy innymi upiększaczami na paznokciach...
choć nie powiem, ozdobione kobiece pazurki ładnie wyglądają, podobają mnie się... choć fetyszem bym tego nie nazwał.

Zresztą, moim zdaniem, kobiece dłonie nie są do oglądania, tylko do całowania ;)
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: KOCUREK272
Nick na ShowUp.tv:

17 kwie 2018, 17:44

Ja zwracam uwagę na dłonie. Tipsy, długie paznokcie jak u czarownicy odpadają. Najlepiej zwykłe paznoketki, najwyżej pomalowane zwykłym lakierem, dobrze, żeby nie odpadał tzn. żeby to nie wyglądąło tak, że jeden jjest ok, a z drugiego polowa lakieru odpadła, dbałośc musi być. Dłonie nie żylaste, żeby żyły bardzo nie wystawały, tylko maja być piękne i gładkie :P

Nieoficjalny Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: Wiszu

18 kwie 2018, 17:04

Fapka pisze:W ubiegłym tygodniu to chyba było, ale Irina przyszła z niepomalowanymi paznokciami!
Szok! :shock2:
Ohyda! :beee:
Fuj! :bad:

Fapka pisze:Z tą Iriną to żartowałem. JA tam lubię jak jakiś lakier jest, ale nie musi być. Byle nie robiła tego co ja - czyli obgryzała, ahahaha :lol:

:acute:

ps. Irinę spokojnie można wpisać w tym temacie, bo i dłonie/pazurki i stopy ma ładne.

https://showup24.tv/IIIIIIIIIIIIIIIIIIII
https://showup24.tv/profile/IIIIIIIIIIIIIIIIIIII
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Wróć do Fetysze

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości