AngelChloex/AngelChloe/MsKylie/LIMITOWANA_EDYCJA/StellaStar

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Mistrz81 pisze:
Stella pisze:ale żeby udostępniać publicznie moje dane oraz dane moich bliskich, zdjęcia znajomych, zdjęcia Facebooka mojej rodziny


Dane podane były tylko Twoje i z wiadomego zdjęcia zostałaś wycięta i pokazana tylko Ty o ile mnie pamięć nie myli.


Wrzucane zdjęcia nie były tylko Stelli, ale nawet gdyby były, to na podstawie wyciętego zdjęcia można w parę sekund dojść do jego źródła i pozostałych osób, które występowały na zdjęciu pierwotnym.
Dojście do czyjeś lokalizacji, bliskich osób, wyciągnięcie ich danych na podstawie głupiej fotki, to naprawdę nie jest rocket science i wystarczy do tego odrobina wolnego czasu przy dostępnych obecnie narzędziach.

Brak Wam minimum refleksji nad tym do czego można doprowadzić taką beztroską zabawą, a rzekomo dorosłe z was chłopy.
Generalnie, cały ten temat z punktu widzenia obserwatora nie wygląda zdrowo.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Userka,

Nie rozumiem tylko jednego, dlaczego widzisz tylko jedną stronę tej całej sprawy, a nie widzisz oszustw Stelli. Przepraszam nie oszustw, a po prostu zwykłych złodziejstw. Czym się różni kradzież na SU od kradzieży w sklepie? Dla mnie niczym.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Stella pisze:Panowie słuchajcie, to co w ostatnim czasie się stało i cała ta afera z moją osobą wymknęła się spod kontroli i zaszło to już za daleko. Jeśli kiedykolwiek kogoś oszukałam lub sprawiłam że poczuł się oszukany lub nie był zadowolony z moich transmisji z miejsca chciałabym PRZEPROSIC. Cenie każdego z moich widzów i szanuję każdego kto wynagradza moją pracę i pragnę by dwie strony zawsze były zadowolone i nie mam złych zamiarów. Przyznaje, że w przeszłości doszlo do nieporozumień odnośnie prywatnych pokazów które się należały ale takie sytuacje już nie będą miały miejsca i jeszcze raz PRZEPRASZAM.
A Teraz kilka słów o mnie: Zuzanna- czyli postać przeze mnie wykreowana na poczet moich pokazów, miała być i była do tej pory tajemnicza poprzez nie pokazywanie swojej twarzy. Miało to na celu dodać nuty tajemniczości i to cechowało moje pokazy. Z Tego głównie slynelam. Nie wszystko co mówiłam było zgodne z prawdą i z miejsca mogę to przyznać, ponieważ najzwyczajniej w świecie na portalu SU jestem wykreowana osoba na potrzeby widzów. Dla własnego bezpieczeństwa nie podaje i nie podawałam moich prawdziwych danych bo kto mądry w dobie internetu byłby odważny by je podawać ? Wiec wszelkie pretensje skierowane do mnie odnośnie tego, że wielokrotnie miałam zatajone informacje dotyczące mojego zamieszkania,rodziców,bliskich są bezzasadne i oczywistym jest to że nie będę ujawniać takich informacji osobom których nie znam. Ludzie, powiedzcie mi jedna rzecz - na portalu erotycznym do czego potrzebne są wam moje dane osobowe? Wydawało mi się,że każdy z was lub większość która mnie odwiedza robi to w wiadomym celu (zaspokojenie się lub spędzenie czasu,załatanie pustki dnia codziennego ) Czy do tego potrzebne są wam te dane osobowe? Absolutnie nie.
Każdy z nas jest człowiekiem ,każdy popełnia błędy,ja nie będę obnosić się honorem dlatego chcę was przeprosić jeśli kiedykolwiek ktoś z was poczuł się przeze mnie źle.
A teraz odnośnie tego co tu się wydarzyło. Słuchajcie , to że doszliscie do moich danych to nic specjalnego i trudnego w dobie internetu, ale żeby udostępniać publicznie moje dane oraz dane moich bliskich, zdjęcia znajomych, zdjęcia Facebooka mojej rodziny oraz mojej lokalizacji gdzie w tym momencie się znajduje lub znajdowałam jest co najmniej chore i przechodzi ludzkie pojęcie bo to że wy robicie to w ramach zemsty lub posmiania się to jedno ale nie zdajecie sobie sprawy jak dla mnie jako młodej osoby mogło się to skończyć. Wystarczy chwila i mnie nie ma na tym świecie. Doprowadziliscie do tego że moi bliscy bali się wyjść z domu dostawali telefony z pogróżkami oraz wiadomości prywatne odnośnie mojej osoby. A kiedy dochodzi do czegoś takiego to trzeba reagować i tu nie chodzi o dumę tu chodzi o STRACH o moich bliskich i o ich i swoje życie. Dlatego nie będę mogła zostawić tej sprawy bez interwencji.
"Pomocdomowa" to nie ja,to osoba z mojego otoczenia poproszona przeze mnie o pomoc. Wpedzilam się w stany lękowe i nie wiem kiedy i czy w ogóle wrócę. Na pewno muszę odpocząć.
Jeśli lubicie mnie i szanujecie to ,że przyznałam się do swoich błędów i ktoś miałby ochotę pomoc mi w dojściu do tego kto stoi za wyciekiem moich danych bardzo proszę o kontakt. (Screeny,rozmowy cokolwiek).
Wnoszę o zaprzestanie dodawania zdjęć oraz usunięcie tego co do tej pory zostało rozpowszechnione.
Jeszcze raz przepraszam ,
Z poważaniem wasza Zuzanna vel Limitka
Pozdrawiam osoby które były i są ze mną.



Tylko kwestie są trochę inne jak bajerowałaś i obiecywałaś trochę inne spotkania potencjalnych klientów. Żeby wyciągnąć więcej kasy. Więc to są wyłudzenie. Ale przynajmniej w jakimś stopniu przeprosilas. Ale nie rób sobie pokrzywdzonej teraz z ekipą ciebie nęka i prześladuje i chce zabić. Bo to kłamstwa
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Stella pisze: Doprowadziliscie do tego że moi bliscy bali się wyjść z domu dostawali telefony z pogróżkami oraz wiadomości prywatne odnośnie mojej osoby. tu chodzi o STRACH o moich bliskich i o ich i swoje życie.

Co to za pierdolenie? Zdecyduj się kobieto wreszcie czy twój ojciec i matka jednak popierają twoję działalność na sex kamerach jeśli dobrze się bawisz i przy tym zarabiasz CZY nagle dostają pogróżki i srają pod siebie bo "ktoś" im groził. Sorry ale nie kupuję tego, a dodam jedynie, że z wiedzy jaką posiadam to nikt, kto miał o Tobie informacje nie groził twojemu ojcu, matce, siostrze ani nikomu innemu z twej najbliższej rodziny. Nie umiesz trzymać się jednej wersji tylko zmieniasz wypowiedź aby ludzie się odpierdolili.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 253
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:Userka,

Nie rozumiem tylko jednego, dlaczego widzisz tylko jedną stronę tej całej sprawy


Transmisji Stelli nie oglądam, nie jestem też w gronie oszukanych widzów - nie wiem nic na ten temat, więc się do tego nie odnoszę.
Odnoszę się do forum, bo w dyskusjach na nim uczestniczę, widzę co się dzieje na czacie i w tym temacie.
Simple as that.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Niby chcecie kogoś czegoś nauczyć a zachowujecie się co poniektórzy tak samo , a nawet jeszcze gorzej .
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits pisze:Niby chcecie kogoś czegoś nauczyć a zachowujecie się co poniektórzy tak samo , a nawet jeszcze gorzej .

Hah, nieźle ale nie. Nikt nikogo nie miał zamiaru nauczyć, pouczyć. Jak ktoś w swoich "przeprosinach" nie umie wyrazić skruchy tylko pieprzy pod emocje to jak się nie wkurzyć, co? Historyjka fajnie napisana dla gawiedzi, która nie siedzi w temacie. W owych przeprosinach jest więcej fałszu niż ustawa przewiduje. Najbardziej mi jest żal tych frajerów, którzy się zadłużyli ( jeden na kwotę 70.000 PLN ) i sponsorował bohaterce tematu po części życie przez sranie żetonami a gdy zaoferował wspólny wyjazd na wakację to go dziewucha kulturalnie mówiąc opluła. Mimo, że ci faceci są frajerami to po jej wybrykach oczywiście szczęśliwe życie wiodą, nie mieli załamań psychicznych, jeden z nudów wylądował na prywatnej sesji u psychiatry xD. Ale głaszczmy dalej po główce dziewczynę, łykajmy jej farmazony o tym czego to ona nie przeżyła i jej rodzina. Madziu,twoje przeprosiny nie są do końca szczere, próba robienia w tej sytuacji pokrzywdzonej jest nie smaczne - Jakoś nie widziałem w Tobie chwili refleksji gdy jeden z twoich "adoratorów" chciał popełnić samobójstwo. Nie widziałem w Tobie chwili refleksji nad tym jak z pełną świadomością robiłaś ludzi w chuja. Może dostałaś nauczkę a może i nie - nie mi to sądzić tylko patrząc na owe przeprosiny to doskonale wiemy, że nie są one w 100% szczere. Intencje były dobre ale wykonanie już takie sobie.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 253
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:
Jumpsuits pisze:Niby chcecie kogoś czegoś nauczyć a zachowujecie się co poniektórzy tak samo , a nawet jeszcze gorzej .

Hah, nieźle ale nie. Nikt nikogo nie miał zamiaru nauczyć, pouczyć. Jak ktoś w swoich "przeprosinach" nie umie wyrazić skruchy tylko pieprzy pod emocje to jak się nie wkurzyć, co? Historyjka fajnie napiana dla gawiedzi, która nie siedzi w temacie. W owych przeprosinach jest więcej fałszu niż ustawa przewiduje. Najbardziej mi jest żal tych frajerów, którzy się zadłużyli ( jeden na kwotę 70.000 PLN ) i sponsorował bohaterce tematu po części życie przez sranie żetonami a gdy zaoferował wspólny wyjazd na wakację to go dziewucha kulturalnie mówiąc opluła. Mimo, że ci faceci są frajerami to po jej wybrykach oczywiście szczęśliwe życie wiodą, nie mieli załamań psychicznych, jeden z nudów wylądował na prywatnej sesji u psychiatry xD. Ale głaszczmy dalej po główce dziewczynę, łykajmy jej farmazony o tym czego to ona nie przeżyła i jej rodzina.


No szkoda Zaqwertu. Chociaz no glupi, ze "zakochal sie" przez neta i wzial pozyczke byle Stella na niego spojrzala. Z drugiej strony warci siebie sa. Przepierdolić mala fortune na laske
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Akurat ona to nazywa kreacja dobre dobre. Ja znam przypadek gdzie gości faktycznie wylądował w zakładzie do tego stracił firmę i zostały długi i komornik. Kilkaset tysięcy do tyłu. A co pierdolia że jest jej jedynym i gdzie był całe życie. Więc kurwa dajcie spokój. I to nie zaqwertu. Jebac frajerów ale jak idzie w drugą stronę to już kurwa przejebane. Przejebane to mieli oni co kurwa traumę mają do tej pory. A ona dostała małą tylko nawiązkę. I równoważ dobrze może być zastosowany ten paragraf
Zgodnie z art. 286 § 1 Kodeksu karnego, za oszustwo można zostać skazanym na karę od 6 miesięcy do 8 lat więzienia. Warto jednak podkreślić, że Kodeks karny przewiduje możliwość zaostrzenia kary w szczególnie ciężkich przypadkach oszustwa, gdzie maksymalna kara może wynieść do 12 lat pozbawienia wolności.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Spajk pisze:Akurat ona to nazywa kreacja dobre dobre. Ja znam przypadek gdzie gości faktycznie wylądował w zakładzie do tego stracił firmę i zostały długi i komornik. Kilkaset tysięcy do tyłu. A co pierdolia że jest jej jedynym i gdzie był całe życie. Więc kurwa dajcie spokój. I to nie zaqwertu. Jebac frajerów ale jak idzie w drugą stronę to już kurwa przejebane. Przejebane to mieli oni co kurwa traumę mają do tej pory. A ona dostała małą tylko nawiązkę. I równoważ dobrze może być zastosowany ten paragraf
Zgodnie z art. 286 § 1 Kodeksu karnego, za oszustwo można zostać skazanym na karę od 6 miesięcy do 8 lat więzienia. Warto jednak podkreślić, że Kodeks karny przewiduje możliwość zaostrzenia kary w szczególnie ciężkich przypadkach oszustwa, gdzie maksymalna kara może wynieść do 12 lat pozbawienia wolności.


To było więcej takich "zaqwertu" u niej? Tylko mi się obiło o uszy, bo byłem tam u niej może ze 2 razy. Raz jakoś z 8 lat temu i raz ze dwa. Więc tylko z historii kojarzę, że był Zaqwertu i że byli janusze, którzy nigdy nie zobaczyli swojego priva a wydali po 15 tysięcy żetonów. Ona 60 tys żetonów do przodu a janusz priva nie dostał od 2 lat, bo laska ponoć nigdy nie ma czasu na privy... Widać na privach mniej się zarabia niż na "konkursach"
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oczywiście, że na konkursach, losowaniach, balonikach i innych pierdolnikach o wiele więcej się zarabia z prostego powodu - łatwo możesz opierdolić ludzi z pieniędzy i w dodatku ludzie dalej będą dawać pieniądze. Na prywatnych pokazach już tak maszynowo nie idzie opierdalać z pieniędzy. Jakoś na topowych, zagranicznych stronach dziewczyny nie mają jakiś baloników, konkursów tylko krótko /menu i tyle. Oczywiście są cele jak na SU + tip menu ale również bez tipów dziewczyny są bardziej "naturalne", nie sępią co rusz o tokeny. Aby która się nie spłakała - są wyjątki na SU, które wkładają w swoje transmisje dużo zaangażowania, energii, pieniędzy, czasu i są uczciwe - to się chwali i ceni.
Maly_Krzaczek pisze:To było więcej takich "zaqwertu" u niej?

W całej historii SU nie jeden facet zniszczył swoje małżeństwo, życie - było, było tych facetów.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 253
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:Oczywiście, że na konkursach, losowaniach, balonikach i innych pierdolnikach o wiele więcej się zarabia z prostego powodu - łatwo możesz opierdolić ludzi z pieniędzy i w dodatku ludzie dalej będą dawać pieniądze. Na prywatnych pokazach już tak maszynowo nie idzie opierdalać z pieniędzy.
Maly_Krzaczek pisze:To było więcej takich "zaqwertu" u niej?

W całej historii SU nie jeden facet zniszczył swoje małżeństwo, życie - było, było tych facetów.


Najgorzej, że coraz więcej typiar od niej zgapia. Widziałem, że ta cała Mercedes czy jak jej tam. Jak czasem wchodzę to kiedyś widziałem u niej po 2-3 grupowe dziennie, to teraz zamiast tego konkursy na VIPa. Administracji SU zaś nie zależy na ukróceniu tego, bo dostają z tego gigantyczny procent. Z 15k żetonów z 600 ziko mają? Kupi 3 takich i bum: 1800 zł wpada. Podatek od tego to nadal 1200 zł na czysto z jednej transmisji.
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wy naprawdę zachowujecie się jakbyście urodziłi dzisiaj jeśli was tak boli , to jedno pytanie na chuj dajecie sie wydymac a później płacz jaki ja to biedny bo laska mnie wydamala a później wielka afera ...
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Stella pisze:Wnoszę o zaprzestanie dodawania zdjęć oraz usunięcie tego co do tej pory zostało rozpowszechnione.
Jeszcze raz przepraszam ,
Z poważaniem wasza Zuzanna vel Limitka


Jeśli to faktycznie Twoje oświadczenie i chcesz, żeby miało moc prawną, to się pod nim podpisz z imienia i nazwiska. Wtedy nie ma problemu - niech admin usuwa, to czego nie chcesz. Do tej pory Twoje jedyne wiarygodne oświadczenie woli to filmik z transmisji, gdzie mówiłaś, że chcesz żebyśmy o Tobie jak najwięcej pisali, bo masz z tego pieniądze. A to co to jest? Jakieś konto z 3 postami? Konto Stella podpis Zuzanna?
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze: bo laska ponoć nigdy nie ma czasu na privy...


Jak to przecież miała napisane w profilu, że odbiory privów w czwartki i piątki od 20:00 do 21:30 :mocking:

Brodacz pisze:Oczywiście, że na konkursach, losowaniach, balonikach i innych pierdolnikach o wiele więcej się zarabia z prostego powodu - łatwo możesz opierdolić ludzi z pieniędzy i w dodatku ludzie dalej będą dawać pieniądze.


Tak to robi "mistrzyni":
Obrazek
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jumpsuits pisze:Wy naprawdę zachowujecie się jakbyście urodziłi dzisiaj jeśli was tak boli , to jedno pytanie na chuj dajecie sie wydymac a później płacz jaki ja to biedny bo laska mnie wydamala a później wielka afera ...


Nie no, ja nie daję na konkursy. Ale to też wiesz... Trochę jakby w prawie karnym nie było wgl pojęcia "kradzieży" i ludzie by narzekali, że inni mogą ich okradać.

Jednocześnie uważam za idiotów tych, którzy dają się wygwizdać jak i za całkowicie złe, moralnie przegniłe i zwyrodniałe laski, które robią takie oszustwa z pełną premedytacją
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jednym słowem sami sobie jesteście winni , chcecie dać jej nauczkę spoko ale to wyszło poza kontrolę jak zaczęliście trzecie osoby do tego mieszać, dlatego uważam że nie jesteście lepsi i popisać też się nie popisaliście no ale to nie powinno mnie dziwić akurat . A te przeprosiny co tak wymuszacie są bez sensu moim zdaniem ale uznajmy ze się nie znam .
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits pisze:Jednym słowem sami sobie jesteście winni , chcecie dać jej nauczkę spoko ale to wyszło poza kontrolę jak zaczęliście trzecie osoby do tego mieszać, dlatego uważam że nie jesteście lepsi i popisać też się nie popisaliście no ale to nie powinno mnie dziwić akurat . A te przeprosiny co tak wymuszacie są bez sensu moim zdaniem ale uznajmy ze się nie znam .


No dobra wrzucanie zdjęć z osobami postronnymi to był błąd to prawda. A co do przeprosin, to co innego nam pozostało? Kasy ludziom nie pooddaje przecież.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Szczerze nie wiem ma przepraszać ze ktoś był frajerem i dal się wychujac tak to wygląda :D po drugie przeprosiny z imienia nazwiska jak by to miało jakiekolwiek znaczenie na radomowym forum :D
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits pisze:Szczerze nie wiem ma przepraszać ze ktoś był frajerem i dal się wychujac tak to wygląda :D po drugie przeprosiny z imienia nazwiska jak by to miało jakiekolwiek znaczenie na radomowym forum :D


Powtórzę się, bo chyba już to pisałem, ale jakbyś wygrała w Lotto i by Ci kasy nie wypłacili to machnęła byś ręką i stwierdziła że dałaś się jak to nazwałaś "wychujać"?
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Lasaythvfx i 58 gości